Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

В автомобілі.
Вона:
- Ідіот, кретин, придурок!!! Ми щойно роздушили кішку!!!
- Так, кохана. Звичайно, ти маєш рацію. Можливо, ти все-таки пустиш мене за кермо?

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Мій чужий коханий


 Кохання – це, насамперед, спілкування, взаємне тяжіння партнерів один до одного, непереборне бажання бути разом із коханою людиною. Якщо ви кохаєте й кохані, то ви найщасливіша людина на планеті Земля. Вашому емоційному стану можна позаздрити, адже вам дуже добре й нарізно, і разом. Ви щасливі. На те воно й кохання, що захоплені ним люди відразу забувають багато про що. Не хочеться розчаровувати, але чи в того чоловіка ви закохалися?Любовница женатого мужчины,
Как проведу воскресный выходной,
Когда он не придумает причины
Рвануть из дома, чтоб побыть со мной?
Наталья Дудкина


Готуючись до написання цієї статті, я розпитала подруг і переглянула в Інтернеті купу несамовитих історій, у яких позиціюється різне ставлення людей до факту зв'язку жінки з одруженим чоловіком. Хтось себе виправдує, хтось обвинувачує, хтось страждає, мучиться й не знає, що із цим робити. Не дивно, адже, скільки людей, стільки й думок.

Всі історії не підведеш під одну лінію, але схема поведінки в більшості випадків майже завжди однакова. Адже, якщо ви це відчували, хіба у вас не було спочатку сильного потягу до вашого об'єкта обожнювання, потім відчуття повного польоту (часом з відчуттям крутого піке, від якого кидає то в жар, то в холод). Потім період надій, коли ви думаєте, що ваше кохання – це щось особливе, що судилося пережити тільки вам і йому. Ви сподівалися, що це і є те, до чого ви прагнули все своє прожите до цього життя. Тому із усього цього обов'язково щось вийде. Після певного часу й у результаті аналізу ряду фактів, ви, нарешті (краще рано, чим пізно, але краще пізно, чим ніколи), усвідомили, що нічого із цього не вийде – цей чоловік не ваш і не збирається бути таким, тому що нічого у своєму особистому житті змінювати не збирається. Ситуація, що склалася, його цілком влаштовує. Він герой, справжній полководець, тому що в його розпорядженні «ціла армія» жінок (адже бувають випадки, що, крім дружини, чоловік дурить голову не одній, а кільком дамам). І, незважаючи на всі ваші надії, він не збирається заради вас залишати свою дружину.

Ви починаєте мучитися, страждати, запитуєте себе: "Як я могла зв'язатися із цією людиною? Що робити? Як бути?". Але питання риторичні, а відповіді на них ви повинні дати самі, проаналізувавши свою ситуацію.

Більшість жінок не можуть змиритися з таким «стилем» життя, тому що в цій ситуації почувають себе приниженими. Як ще розцінювати те, що ваша доля схожа чимось із найдавнішою професією: чоловік про вас згадує тільки тоді, коли йому «припече», а всі ВАШІ бажання другорядні. Тому, після певного періоду самокатування, багато жінок ставлять у цій історії жирну крапку.

Відомо, що жінка за своєю суттю емоційніша, аніж чоловік. Тому, зустрівши чоловіка-фантазію (не мрію), почуття швидко й повністю опановують її свідомістю. Ця аж ніяк не примітивна омана може привести жінку до ряду необачних учинків. Норми етики й моралі в цій сфері (інтимних стосунків) для неї на час перестають діяти. І їй уже не важливий соціальний стан чоловіка та подружній статус. Вона визнає тільки одне правило: за всяку ціну бути з ним разом завжди й скрізь.

І такі історії зустрічаються дуже часто. Адже хто ж з любих жінок не мріє про ту прекрасну казку, що нам день у день розповідали в дитинстві наші батьки, бабусі й дідусі, на підсвідомому рівні вбиваючи нам у голову інформацію про милого прекрасного принца, що просто зобов'язаний у цьому житті приїхати за нами й відвезти нас у невідомому напрямку на білому коні. І, буває, за навіяною в дитинстві мрією деякі жінки ганяються все своє життя, замість того, щоб витрачати свою енергію на самореалізацію в суспільстві. Передчуваю, як деякі панянки відразу назвуть мене черствою, але, на жаль, це жорстока реальність.

От типова життєва ситуація, що підкреслює мої слова. Одна моя подруга, маючи прекрасного чоловіка-бізнесмена, що дуже відданий сім’ї, і дитину, ось уже n-ну кількість років ганяється за примарою, яку звати «КОХАННЯ», в особі чоловіка-фантазії. Трагізм полягає в тому, що вона піддається спокусі завжди: тільки чоловік говорить їй про любов і робить заради неї якісь «високі» вчинки, які з боку виглядають дріб'язковими й примітивними, вона кидається у вир з головою. Але через деякий час, коли пристрасть героя-коханця проходить, вона розчаровується й знову кидається в пошуки. Засуджуємо? Так. До того ж майже всі. Але це і є прагнення до тієї мрії, що прищеплюють мами дівчаткам із раннього дитинства.

Інша історія з життя знайомої людини. Молода жінка, що теж має сім’ю (і чоловік перспективний, і дитина є), але в житті багато розчаровувалася. До того ж вона трішки феміністично налаштована. Себе віддає родині й реалізації своїх задатків. Дуже з іронією ставилася до такого загадкового почуття, як «кохання». Більше того, я не раз чула, як вона повторювала про те, що людські емоції повністю контролюються мозком, а все інше – від невміння тримати себе в руках. «Щоб я коли-небудь закохалася, так ще й в одруженого ... ніколи!!! Все це надумано», – часто говорила вона, коли розмова заходила про скороминущі романи на стороні. І що? У підсумку ця особина жіночої статі, що повністю заперечувала почуття, у пориві легкого флірту познайомилася із чоловіком, що запав в серце і заполонив її душу. А всі її міркування про самоконтроль відійшли на задній план. І страждає, і мучитися, виправдуючи це коханням, що прийшло раптово. А ми тим часом засуджуємо. Адже в неї чоловік. Та й чоловік, якого вона покохала, теж одружений.

Як так можна?

А скільки типових випадків, коли незаміжні молоді дівчини через наївность роками чекають, поки їхні коханці «у віці» розлучаться й одружаться з ними. Добре, якщо через кілька років така жінка отямлюється й улаштовує своє особисте життя, а не ганяється за вічними ілюзіями! Але часто у таких ситуаціях дівчата намагаються народити дитину від «коханого», щоб хоч якось прив'язати його до себе. Трагізм ситуації зрозумілий без коментарів: не влаштованими в житті залишаються й молода мама, і її дитина.

Характери різні, історії різні, але в результаті одне – біль і страждання. І хто знає, може, завтра на місці цих жінок будете ви? Можете не сумніватися, що результат буде той же.

Давайте, все-таки, спробуємо себе вберегти від помилок, якщо вже й потрапили в таку ситуацію, адже знання – це сила, а незнання – тьма (у жодному разі не приємний напівморок)!

Звичайно, є жінки, для яких важливий сам процес викрадення чоловіка з сім’ї (інакше назвати не можу) і використання за призначенням. У цьому випадку їх цікавить тільки пристрасть і секс. Вони заволодівають чоловіком, а після цього з легким серцем відпускають його на всі чотири сторони. Як показують соціологічні дослідження, такі випадки нечасті (хоча спостерігається тенденція до їхнього зростання).

Інші леді (із чоловіком ми вже визначилися – він однозначно одружений), які зустрічаються з одруженими чоловіками, можуть перебувати в одному із соціальних станів, тобто неодружена або одружена. Але симптоми «протікання хвороби» у них однакові. Тільки от самотні жінки, незважаючи на те, що мають чоловіка-фантазію, так і залишаються самотніми, а одружені в тяжкі хвилини шукають підтримки на сильному плечі свого чоловіка. Кому гірше, кому краще – визначити складно, але в обох випадках краще із цієї ситуації рятуватися бігцем.

Розглянемо кілька основних тез, які жінки висувають у виправдання свого зв'язку із чужим чоловіком.

«Я кохаю його»

Закоханість – найкраще з почуттів, які може мати людина. Але відчуття постійного польоту не може тривати вічно. Психологи стверджують, що кохання – це для організму той же стрес. І якщо воно буде тривати «вічно», то наш організм просто не витримає такого вантажу. Тому через якийсь час він починає виробляти «антитіла». Тобто робіть висновки – це не назавжди.

Так, це прекрасно, що він приділяє вам багато уваги. Він ніжний, турботливий, толерантний. Дарує квіти, іноді подарунки (у великі свята). Секс із ним – просто вершина насолоди. Але подумайте, навіщо він так чинить? Заради кохання до вас або заради власної насолоди? Або, може, ви думаєте, що дорослий чоловік не знає, що треба робити, щоб жінка мліла в його обіймах?

Задумайтеся про те, хто у вашому «тандемі» повністю контролює ситуацію: розпоряджається вашим часом, дзвонить, коли того хоче. Хіба вас не ображає те, що ваша постіль «ще тепла», а він уже дбайливо оглядає своє тіло й одяг – чи не залишила спеціально там коханка (тобто ви) доказів його «грішної» зв'язку?

Коли ви це усвідомлюєте, вам стане боляче від фактів реальності, але й у цьому випадку ваш обранець вас не підтримає: йому не потрібна «ниюча» жінка. Удома в нього вже одна така є. А ви повинні бути завжди веселою й безтурботною. Йому не важливо, що ви жива людина й у вас час від часу теж може бути поганий настрій. Неважливо, що в таких випадках ваша посмішка схожа на посмішку Квазімодо. Важливо, щоб ви завжди посміхалися й дарували йому гарний настрій.

«Хочу народити дитину від нього»

«Я хочу з ним жити, хочу народити від нього дитину», – ці думки вас теж відвідували? Хочу вас заспокоїти – вони відвідують не тільки вас, але ще тисячі інших жінок. Що керує вами на цьому етапі – важко сказати.

Психологи говорять, що в чоловікові жінка, в першу чергу, шукає хорошого батька для своїх майбутніх дітей. Але якщо він вас не цікавить, а цікавить тільки народження дитини, те не обов'язково афішувати своє бажання. Ви жінка. Ви вирішуєте, коли й від кого народжувати. Якщо хочете виховувати дитину одна, то у вас немає причин, які стануть вам на заваді. Але при цьому ви повинні знати, що на це вам буде потрібно мінімум згода чоловіка й максимум (якщо згоди запитувати не хочете, а дитину хочете) – це здоров'я й сила для того, щоб самій народити й виховати її, не нав'язуючи себе і його біологічному батькові. Ви доросла жінка й повинні вміти відповідати за свої бажання й учинки.

Інше питання в тім, чи хочете ви самі його ростити? Якщо ні, то кидайте скоріше свій об'єкт обожнювання і на пошуки чоловіка, який вам і вашій дитині буде в житті справжньою міцною «стіною».

А якщо ж це просто трюк, щоб перетягнути чужого чоловіка до себе ... тоді дуже навіть цього не раджу. Одумайтеся. Шансів, що буде по-вашому, мінімум. Ви прирікаєте й себе, і свого малюка на тривалі страждання. Розплачуватися за свої помилки доведеться вам і дитині.

«Він мене кохає, а якщо ні?..»

Вам хочеться, щоб ваше кохання було взаємним? Природно. Відразу ви, начебто, не сумніваєтеся в його почуттях, але згодом сумніви, немов черв’яки, точать вас зсередини. Ви намагаєтеся з'ясувати, що відчуває він до вас, а він стриманий, холодний, сухий. Що ж робити? Ви дзвоните, шукаєте зустрічей, а він вас уникає. Ви хочете з ним поговорити, щоб з'ясувати, чи кохає він вас, але розмови не виходить. Ви нещасні. Вам важко жити в цьому невіданні. Ви вже готові на те, щоб він сказав вам хоч, що не кохає вас. Але він мовчить.

Намагайтеся подивитися на це з іншого боку. Це прекрасний шанс поставити крапку у всій цій історії. Сядьте, проаналізуйте ситуацію й прийміть рішення. Рішення повинне бути однозначним.

«Він покине заради мене родину»

Статистика показує, що нечасто чоловіки кидаються в кругосвітнє плавання заради своїх коханок. Не факт, що ваш обранець – виняток. Та й більшість одружених жінок, знаючи про зраду свого чоловіка, намагаються це «не помічати». Причин цього може бути багато: острах самітності, втрата джерела доходів, стабільності.

Подивіться на проблему з іншого боку (перша – це надія на те, що він кине сім’ю). Він – одружений, а з вами просто приємно проводить час. Тому не використовуйте важку артилерію, я маю на увазі різного роду виверти: губна помада на комірі сорочки, неждані дзвінки серед ночі, інформування дружини про своє існування й т.д. Повірте, це ні до чого не приведе. Дружина адже теж не вчора народилася. І якщо вона розумна жінка, те знайде, як протистояти вашим атакам.

Приміром, в одного мого гарного знайомого, що «згрішив» на стороні, прийшло СМС саме тоді, коли він був вдома. Телефон взяла подивитися його дочка. Результат: у сім’ї скандал (частково жінка-коханка розраховувала й на це, хоча чекала більшого), але після бурі – у родині знову запанував спокій, а вона (коханка) так само самотня.

Подумайте про те, що ваші шанси незначні. Ви ризикуєте даремно витратити свої кращі роки життя й залишитися одинокою. Не обманюйте себе тим, що в такому положенні ви не сама. Ви самотня. Тому що рано чи пізно зрадливий чоловік одумається й повернеться в сім’ю.

Але якщо все-таки ви домоглися того, щоб він покинув дружину й дітей та прийшов до вас, то як ви збираєтеся жити з таким чоловіком? Чи не думаєте ви, що завтра найдеться ваш прототип, і ви знову отримаєте воду в решеті?

«Я претендую»

Які б не були подробиці вашої історії (а вони в кожного свої: люди різні, місця різні), але послідовність дій схожа: побачили, усвідомили, що це він, готові задовольнятися мінімумом. Але через певний час ви розумієте, що вам цього вже мало. Ви починаєте замислюватися про те, що в списку є жінка № 1, з якою він проводить набагато більше часу, аніж із вами. Звичайно, вам це не подобатися! Ви адже його кохаєте, хочете бути з ним всі дні й ночі, проводити разом відпочинок (наприклад, на казкових схилах Карпат).

Ви починаєте замислюватися про те, як зробити так, щоб він був тільки вашим. Хоч коли-небудь такі думки вас відвідували? Якщо так, то ви претендуєте на цього чоловіка. Але ж знали, на що йдете!

Ви починаєте гру. «Яка гра?» – запитаєте ви, а от яка. Хіба на цьому етапі ви не намагаєтеся із всіх сил догодити «вашому» чоловікові? Ви не робите «заради нього» усілякі косметичні процедури? Ви не міняєте зачіски? Не збираєтеся до нього на побачення по кілька годин? Не купуєте для зустрічей дорогу білизну? Ви не влаштовуєте йому романтичну вечерю при свічах? Хіба у вас у душі не буря, а з ним ви не поводитеся спокійно й упевнено, начебто вас все влаштовує? Так! Ви граєте! А якщо ви ще молодша за вашого коханця, то ви все зробите для того, щоб показати себе просто цнотливою красунею на тлі його «набридлої» і з ознаками часу на обличчі дружини.

Ви претендуєте на одруженого чоловіка й намагаєтеся розлучити його з родиною. А навіщо? Це входило у ваші плани? Може, настав час зупинитися?

«Так що ж робити?»

Пом’ятайте, що кохання живиться коханням. Тобто, якщо він перестав дзвонити, писати, приходити, то постарайтеся не підливати олії у вогонь, а візьміть ситуацію під свій контроль.

Якщо ви незаміжня, то біжіть від цієї ситуації щосили. Не витрачайте свої сили дарма, а влаштовуйте своє особисте життя. Подумайте самі, адже чоловіки більше холоднокровні (я маю на увазі, що стійкіші до емоцій). Ви що думаєте, що він не усвідомлює, що ваше життя не влаштоване? Прекрасно усвідомлює! Але не йти ж йому в секс-шоп за надувною лялькою! Прекрасно усвідомлює, все розуміє й ситуація ця його влаштовує (не забувайте про чоловічий егоїзм).

Якщо ж ви шукайте сексу й виправдуєте свій учинок тільки цим (для задоволення природних потреб), то можете користуватися ситуацією, якщо вам дозволяють це ваші моральні норми. Але пам’ятайте про те, що почуттям тут не місце.

Якщо ви піклуєтеся про себе, то скоріше змотуйте вудки! А якщо ви альтруїст, то не зосереджуйте тільки на його відчуттях. Подумайте йпро ту жінку, якій ви з її чоловіком завдаєте болю. Невже вам хочеться бути на її місці? Хоча якщо ви з її чоловіком, те, напевно, хочеться.

Як розірвати цей зв'язок?

Якщо виникає таке запитання, то цілком зрозуміло, що коли ви про це почали замислюватися, то до цього привів ряд якихось аргументованих міркувань. Виходів може бути кілька. Можна порадити просто взяти себе в руки, але в цій ситуації це буде дуже складно зробити. Можете сісти за стіл, викласти на чистому листку паперу всі ті образи, які у вас назріли у зв'язку із ситуацією (візьміть чистий лист паперу, поділіть його навпіл: на одній половинці напишіть, чому цей зв'язок повинен тривати, а на іншій – всі проти). Але будьте чесною з собою. Тоді побачите, як багато ви втрачаєте.

Ніякої депресії! Шукайте у всьому, що сталося, тільки хороше! Не намагайтеся покарати чоловіка, а намагайтеся виплутатися з павутини, у яку самі замоталися. Зізнайтеся собі в тім, що він дійсно хороший (інакше б ви не звернули на нього увагу), але він чужий. З ним ви пережили багато прекрасних життєвих миттевостей. Завдяки йому, ви відчули те високе почуття, про яке мріяли все життя. Але дієслова у вашому «останньому слові» усі стоять у минулому часі, а це означає, що це все БУЛО. Вам настав час жити далі.

Полюбіть себе. Ця фраза дуже популярна в останнє десятиліття, але дуже до речі. Адже якщо ви незаміжня, а витрачаєте свій час на одруженого чоловіка, то, швидше за все, ви погано думаєте про себе.

Займіться реалізацією себе як особистості. Не концентруйте свою увагу тільки на ньому. Епіцентр не він, а ви. Самодостатня жінка завжди привертає до себе більше уваги. Хоча є чоловіки, які просто бояться сильних жінок. Зате такі «слабаки» точно не будуть пропонувати вам себе. Не чекайте, коли ж цей «невловимий принц на білому коні» під'їде до вашого під'їзду, а йдіть і беріть його своїми руками. Але нічийного.

Полюбіть себе! Не бійтеся самітності. Ви обов'язково знайдете чоловіка, гідного вас і вашого кохання. Адже принизливо витрачати настільки високі почуття на людину, що цього не цінує й не заслуговує.

Забудьте про те, що він чоловік – значить головний. Ви – особистість! Захочте самі знайти своє щастя, а не чекайте, поки хтось принесе вам його на тарілочці. Тільки для себе визначте, яке воно, це щастя.

"Ти краще будь голодним, аніж що-небудь їж, і краще будь один, чим разом з ким-небудь", – золоті слова Омара Хайяма нехай стануть вашим життєвим кредо. Удачі!

Олеся Шкребтій

www.lady-m.com.ua

Дата публікації: 29.01.2008
Прочитано: 3871 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Ненавидиш начальника? А сам-то коли востаннє годував своїх акваріумних рибок?

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 62 | користувачів сьогодні: 458 | переглянуто сторінок сьогодні: 10327 | всього сторінок переглянуто: 107517350
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.021 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.