Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Ти поділяєш мою думку, коханий?
- Так, кохана. Я її поділяю, і навіть на дві частини. Першу відкидаю повністю, а з другою - я категорично не згоден.

Google рекомендує

Стосунки в сім'ї

Все що стосується сімейних відносин

Одночасний оргазм


 Геній сучасності Віктор Пелевін якось категорично помітив, що "взаємний оргазм так само недосяжний, як комунізм". Спростовуємо це, розвіюючи міф про нереальність цього явища

Дата публікації: 09.02.2009
Прочитано: 10378 раз

Чотири стадії любові


 Психологи безпристрасно препарували почуття любові, розклали його по поличках і зруйнували наші з вами стереотипи й надії. Отже, Любов, велика, неземна, непояснена й надихаюча - триває не рік, не три й не десять, як наївно думали дилетанти. Її тривалість… 20-30 секунд.Дата публікації: 19.01.2009
Прочитано: 4160 раз

Як визначити свою єдину?!


 У житті, напевно, ніхто не зможе ось так відразу сказати, якою ж має бути його друга половинка, якими якостями вона повинна володіти?! Та і саме питання вибору партнера по життю – непросте, багато хто роками шукає людей, з якими хотіли б прожити все своє життя, деякі діють методом проб і помилок і намагаються прожити своє життя з кожним новим партнером, вважаючи спочатку, що саме ця людина – те, що потрібно!

Дата публікації: 19.01.2009
Прочитано: 3225 раз

Мінливості кохання


 Чим ми зазвичай керуємося, вибираючи партнерів для любові або супутниць життя? Існує декілька поширених думок із цього приводу. Але чи такі вже вони вірні?

Дата публікації: 19.01.2009
Прочитано: 3237 раз

Прості правила, які допоможуть зберегти почуття


 Кожний з нас хоче кохати і бути коханим, однак не всім це вдається. У чому ж проблема? На це питання допомагають відповісти психологи. Вони склали список правил, які необхідно дотримуватись для того, щоб зберегти і поліпшити відносини із близькими вам людьми.

Дата публікації: 19.01.2009
Прочитано: 4285 раз

Дежавю у стосунках, або Як не наступити на ті самі граблі


 Кажуть, у 40 закохатися значно складніше, ніж у 20. Можливо. Хоча, якщо вірити класику, цьому почуттю усякий вік підвладний. І навіть тим, хто вже змирився із самотністю й цілком комфортно почувається, одного чудового дня раптом хочеться змін, нових зустрічей, яскравих емоцій. Бо навіть у самодостатньої, цільної людини є потреба бути коханою, потрібною. Їй необхідно ділитися, піклуватися, обмінюватися — проблемами, радостями, враженнями, зрештою енергією. Безперечно, з роками важко знайти свою половинку, співпасти, повірити в стосунки, але ще важче зберегти ті, що вже склалися.

Дата публікації: 15.11.2008
Прочитано: 3837 раз

Під вінець попри його "не хочу"


 Перш за все треба бути мудрою і терплячою, щоб через якийсь час почути заповітне: "Оголошую вас чоловіком і дружиною!"

Дата публікації: 15.11.2008
Прочитано: 3941 раз

Біль кохання


 Ти закохана. Він – твій обранець, найкращий у світі.. Нарешті світло засяяло у твоїй душі. Ще вчора ти думала, що нікого більше так не покохаєш. Від його погляду ти млієш. Його доторки пронизують тебе. Це кохання. Ти щаслива що зустріла його - того на кого стільки часу чекала.

Ви щодня телефонуєте один одному, розмовляєте годинами. Щоправда, бачитеся рідко, але ж і в тебе роботи багато, і в нього. Головне, що ви разом.
І ось ти наважуєшся освідчитися йому. Хочеться не просто розмов і зустрічей час від часу, а більшого. І тут він тобі каже, що ти для нього - лише друг.Дата публікації: 02.10.2008
Прочитано: 6110 раз

Їй друг, а тобі ВОРОГ?


 Вона щодня приводить додому подружку чи годинами теревенить з нею телефоном. Ти ладен виставити всіх її приятельок за двері, але однаково кохаєш і терпеливо очікуєш своєї черги поспілкуватися…
Дата публікації: 07.08.2008
Прочитано: 3718 раз

Збудження чоловіка: Уроки сексу


 Будь-яка жінка знає, яким повинен бути ідеальний чоловік - на цю тему і п'єси створювалися (див. О.Уайльда), і пісні співалися (щоб не пив, не палив і щось там про квіти). З ідеальним коханцем теж проблем немає - принаймні, нам добре відомо, яким він повинен бути... А ось якими якостями повинна володіти жінка, що претендує на звання "ідеальної коханки"? Надзвичайною зовнішністю? Африканським темпераментом? Віртуозним виконанням вправ з Камасутри і знання збуджування чоловіка? Насправді це все неважливо. Тобто краса і Камасутра не завадять, звичайно, але справа зовсім не в цьому.

Дата публікації: 21.07.2008
Прочитано: 50503 раз

Чотири проблеми всіх романтичних відносин


 Романтичні відносини винагороджуються на багатьох рівнях, але припускають безліч проблем, які повинні обговорювати обоє партнерів. Деякі з цих проблем, або випробувань, зовнішні - вони виникають за межами самих відносин і не є чиєюсь "невдачею". Приклад подібних проблем - значні зміни в кар'єрі одного з партнерів. Або (постукаємо по дереву) серйозна хвороба. Або навіть довгождане народження дитини.

Дата публікації: 21.07.2008
Прочитано: 5157 раз

Коли життєві клопоти витісняють романтику і секс на другий план


 …Нарада. Важкий клієнт, та ні – просто скандаліст. Перевірка. Прочухан від начальства. Дзвінок з банку – час “гасити” кредит. Не встигаю. Треба затриматися на роботі – завтра здавати проект. І який… молодець вилив на принтер каву? Де тепер пізно ввечері шукати працюючий принтер? Алло, а, то ти, Василю… Треба зустрітися? Прямо зараз? Та ще працюю… Що? Покинула тебе? От… курка!

Дата публікації: 30.06.2008
Прочитано: 3774 раз

Дитяча в кольорі: що вибрати?


 Малюк – найяскравіша подія у вашому житті! Його голос – найдзвінкіший, очі – найясніші, а сміх – найрадісніший! І коли ви починаєте займатися оформленням його дитячої, вам, звичайно ж, хочеться виразити свою радість «у кольорі».

Дата публікації: 30.06.2008
Прочитано: 2729 раз

«Лицарі» та «подарунки»


 Чоловіки почувають себе або лицарями, або подарунками, яких кожна жінка очікує з нетерпінням — незалежно від стану подарункової обгортки. Лицарі упадають біля предмета свого кохання, «подарунки» дивуються, чому та чи інша жінка відмовилася їх прийняти, особливо якщо ця жінка самотня. Навіщо залицятися, дарувати квіти, читати вірші чи, боронь боже, стояти навколішках? Усі ці атрибути кохання й галантності родом із XIX століття, а в нинішньому столітті, коли й у Росії, і в Україні на «десять девчонок по статистике девять ребят», достатньо просто прийти й урочисто (чи не дуже) вручити себе зшаленілій від самітності жінці. І вона прийме цей убогий подарунок у надірваній обгортці, зітхне, але прийме, бо лицарів у нашому прозаїчному столітті залишилося небагато і їх, як солодких пряників, на жаль, не вистачає на всіх. Або зітхне й виставить «подарунок» за двері, щоб підібрали інші — менш педантичні й втомлені боротися за щастя.

Дата публікації: 29.06.2008
Прочитано: 3217 раз

Не родись вродлива...


 Є жінки, які мають щастя подобатися всім без винятку. До них ластяться й мало не лижуть руки собаки. Їм усміхаються і до них тягнуть рученята малюки. Їм дивляться вслід чоловіки, причому будь-якого віку — від тринадцяти до… І це попри песимістичне твердження психологів, що жодна жінка не здатна причарувати всіх. Принаймні так вважає знаний в Україні психотерапевт Олександр Фільц. І підтверджує свою думку посиланням на книжку Умберто Еко «Історія краси», яка побачила світ 2004-го. «Канони краси, — наполягає Олександр Фільц, — дуже різні. А це означає, що їх узагалі нема. Тобто навіть говорити про це — справа безнадійна». Отакої! І все ж поговорімо?

Дата публікації: 29.06.2008
Прочитано: 4693 раз

Сім способів посваритися зі свекрухою і одна порада, як цього уникнути


 Невістка: Мамо, я так роблю?
Свекруха: Ні, не так.
Невістка: А зараз - так?
Свекруха: Ні, не так!
Невістка: А як же, як?!
Свекруха: .Не знаю як, але - не так!!!
АнекдотДата публікації: 26.06.2008
Прочитано: 4429 раз

Сімейні канікули


 Відпочинок планується як другий медяний місяць, а перетворюється на два тижні дрібних сварок. Як цього уникнути?

Дата публікації: 25.06.2008
Прочитано: 3733 раз

Браво першої ночі


 Перший контакт із новим партнером нерідко приносить розчарування. Російська сексологічна асоціація підрахувала: однією ніччю закінчується 47 відсотків романів. Фахівці радять, як поводитися, щоб перша ніч не стала останньою...

Дата публікації: 25.06.2008
Прочитано: 4302 раз

Кількість партнерів - чи є межа у пошуку другої половинки?


 Моральні принципи сучасності пішли настільки далеко від звичних засад минулого, що виходити заміж дівою в наші дні вважається оригінальним і рідкісним явищем. Спорідненість характерів і душ пізнається закоханими набагато пізніше, ніж зближуються їх тіла. Секс - на початку шляху, а весілля і щасливе сімейне життя - після. Якби хтось читав ці рядки в дев'ятнадцятому столітті, він не зрозумів би, що це - норма. Ця ідея вважалася гріховною і антилюдською, і наступні їй люди презирались суспільством і в багатьох областях життя залишалися ізгоями.

Дата публікації: 23.06.2008
Прочитано: 2895 раз

Який ви зрадник?


 Існують 17 основних причин, із яких люди зраджують своїх чоловіків/дружин, і не завжди вони роблять це з егоїзму чи аморальних спонукань, стверджує відомий американський психотерапевт у своїй новій книжці «Коли хороші люди зраджують». Праця Міри Кіршенбаум, клінічного директора Інституту Честнат-Гілл у Бостоні, штат Массачусетс, явно викличе чимало критики: у ній стверджується, що багато зрадників — хороші, добрі люди, а їхні зв’язки на стороні здатні допомогти шлюбу.

Дата публікації: 23.06.2008
Прочитано: 3068 раз

Як дізнатися характер дівчини по прикрасах?


 Характер дівчини можна дізнатися по її манері вибирати прикраси. Як виявляється, сережки і браслетики демонструють не тільки наявність або відсутність смаку, але і багато душевних якостей

Дата публікації: 20.06.2008
Прочитано: 3325 раз

Чому чоловіки так ганебно тікають із поля бою?


 Сьогодні шукаємо винних і міркуємо про те, яку роль обрати жінці, коли коханий чоловік робить те саме, що й грім з ясного неба: несподівано ошелешує. На відміну від грому, тим, що залишає без попередження.

Дата публікації: 16.06.2008
Прочитано: 2698 раз

Де шукати свого принца


 Чекати на свого єдиного, звичайно ж, можна, але коханий може трохи забаритися чи взагалі збитися зі шляху. Тоді, можливо, треба дати долі шанс і почати пошуки самостійно. Не проводити вечори вдома перед телевізором, а більше бувати на людях, щоб збільшити вірогідність щасливої зустрічі.

Дата публікації: 11.06.2008
Прочитано: 2868 раз

Як спокусити чоловіка


 Мистецтво спокушання - гра, без якої відносини між чоловіком і жінкою були б нудні. З давніх часів красуні винаходили рум'яна і духи, фарбували волосся і нігті, тягнули корсетами талії, йшли на найрізноманітніші прийоми, щоб завоювати серце кавалера. Що ж подобається в жінках сучасним лицарям? Якими прийомами можна привернути чоловічі погляди і утримати свого єдиного?Дата публікації: 11.06.2008
Прочитано: 5578 раз

Замінники сексу для чоловіків


 Коли в чоловіків сили ще є, але сексуальне бажання втекло у невідомому напрямку, вони активно починають шукати нові розваги - такі собі замінники сексу. Досліджуємо, яка доля чекає втомлених від сексу шукачів плотських альтернатив

Дата публікації: 06.06.2008
Прочитано: 3057 раз

Звідкіля ваша ПИЛКА?


 То чому ж після весілля ніжні дівчата перетворюються на сварливих мегер?

Дата публікації: 02.06.2008
Прочитано: 3209 раз

Колишній на горизонті


 Про що люблять говорити жінки? Тема "надягти немає чого, а складати одяг нікуди" давно розкрита, але все ще популярна. Однак є й інші, не менш улюблені, наприклад - "колишні"

Дата публікації: 28.05.2008
Прочитано: 3031 раз

Чому ми хочемо чужих чоловіків?


 Погодитеся, нечасто доводиться чути від подруги подібний вислів. Але так чи інакше, таке таємне бажання виникає чомусь у багатьох жінок. Є навіть відповідна статистика: 10 відсотків жінок віддають перевагу саме одруженим чоловікам. І три п'ятих з цих 10 відсотків роблять вибір тільки на користь одружених і ніяких більше. Це означає, що за все своє життя вони ніколи не захоплювалися вільними чоловіками, не звертали на них увагу, не ходили на побачення, не вступали з ними в інтимний зв'язок. Чому? Та по одній простій причині – до неодружених хлопчиків їх не тягне.

Дата публікації: 28.05.2008
Прочитано: 4683 раз

Операція «ВАГІТНИЙ ТАТО»


 Стати татом – це не лише запускати під вікнами пологового феєрверки, сповіщати гучним воланням нічному місту про появу спадкоємця й на радощах кілька місяців поспіль поїти-годувати друзів, колег, родичів...

Дата публікації: 24.05.2008
Прочитано: 3203 раз

Як бути з «колишніми»?


 У своєму житті ми часто зустрічаємося і розлучаємося з коханими, а трапляється, що виходимо заміж і розлучаємося, іноді навіть не один раз. Люди йдуть з нашого життя, а відносини залишаються, залишаються у минулому. Але не зникають.

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 2786 раз
Всього 145 на 5 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Трудоголік – це чоловік, який у вихідні говорить дружині, що йде на роботу і – дійсно іде на роботу.

Реклама
Опитування
Скільки років ви були знайомі до весілля

я не одружений (заміжня)
більше 7 років
5-7 років
3-5 років
1-3 роки
до рокуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 322
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 74 | користувачів сьогодні: 246 | переглянуто сторінок сьогодні: 8809 | всього сторінок переглянуто: 97885263
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.030 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.024 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.