Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Міжміський автобус. Мужик підходить до водія:
- Ти пиво любиш?
- Люблю!
- І я люблю! Зупини, а?

Google рекомендує

Здоров'я та краса

Все що стосується вашого здоров'я, та краси

Літній одяг


 З початком літа ртутний стовпчик неухильно повзе вгору. Посилюється жара, підвищується рівень вологості повітря. У таких умовах одяг набуває особливого значення. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам підібрати літній одяг, що поєднує зручність і стиль!

Дата публікації: 09.07.2007
Прочитано: 8691 раз

Як вибрати прикраси


 Вибір прикрас мало чим відрізняється від вибору одягу. Головне - дотримуватися власного відчуття стилю і не відступати від улюблених звичок. Втім, іноді корисно виходити за межі «зони комфорту» і час від часу експериментувати. Дуже важливо при виборі прикрас пам'ятати про наявний гардероб і підбирати біжутерію до одягу, а не захоплюватися і скуповувати все підряд. Прикраси - останній штрих, завершуючий ваш образ, тому вибирати їх слід з особливою ретельністю.

Дата публікації: 09.07.2007
Прочитано: 2985 раз

Мій тип шкіри


 Для правильного догляду за шкірою, перш за все, необхідно визначити тип шкіри. Краще всього це зробити в кабінеті у косметолога. Проте попередній експрес-аналіз можна зробити самостійно - достатньо уважно вивчити свою шкіру. Більшість жінок вважають, що вони добре знають, до якого типа відноситься їх шкіра. Проте постійне використання очищуючих, зволожуючих кремів і макіяжу може привести до зміни типу шкіри, а відповідно, і її властивостей.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 5323 раз

Очищення шкіри обличчя


 Вік жінки – поняття відносне. У наших силах виглядати молодше за свої роки, не докладаючи при цьому багато зусиль і засобів. Єдина умова – догляд за шкірою обличчя повинен бути регулярним і починатися ще у молодому віці. В цей час регенеративні здібності шкіри дуже високі, вона сама регулює процеси оновлення, які виявляються в активному відлущуванні її верхнього шару. Головне – примусити шкіру працювати в такому ж режимі і далі.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 7613 раз

Розслаблюючий масаж


 Масаж - це мова тіла. Науково доведено, що контакт з тілом викликає як фізичні, так і психологічні зміни. Він сприяє виробленню гормонів, які викликають відчуття радості та щастя. Дотик передає в нервову систему імпульси, які дозволяють розслабитися

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 3244 раз

Рятуємося від сонця


 З кожним роком все спекотніше стає й у наших широтах. Тому не варто вважати, що застороги лікарів стосуються лише півдня. Перебуваючи довгий час під палючим сонцем на городі, біля річки, ви й незчуєтесь, як отримаєте сонячний опік або тепловий удар.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 2293 раз

Мінерали – таємниця здоров‘я


 Мінеральні речовини відіграють дуже важливу роль в життєдіяльності організму людини.

Дата публікації: 26.06.2007
Прочитано: 2628 раз

Корисні властивості олії чайного дерева


 Люди завжди насолоджувалися ароматичними оліями. Греки, єгиптяни та інші стародавні культури були добре поінформовані про властивості деяких ароматів для поліпшення настрою і підтримки емоційного здоров'я.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 6520 раз

Справи посудні


 Здоровий спосіб життя – це, перш за все, правильне і повноцінне харчування. Але здорове харчування це не тільки те, що ми їмо. Дуже важливо ще і те, в чому ми все це готуємо.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 4883 раз

Солярій - як загоряти до весілля.


 Ви тільки уявіть собі, як ваш загар виглядатиме на тлі сніжно-білого весільного плаття! Ви будете не зрівнянними. І навіть, якщо ваше весілля намічене на середину зими, положення рятує наявність безлічі хороших саляріїв.

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 4213 раз

Чоловіча весільна мода


 Жіноча весільна мода існує і розвивається. Покупка найкрасивішого і моднішого весільного плаття для нареченої є першочерговим завданням при підготовці до торжества. Інакше не можна, адже здалеку побачивши галасливу, веселу компанію і почувши крики "гірко!", люди насамперед намагаються визначити, де ж наречена.

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 4337 раз

Як підібрати костюм для нареченого


 Під час церемонії всі погляди спрямовані на наречену, на її плаття і красу. Але поряд з вами, наречений, її чари тільки подвоюються, тому ваш костюм повинен бути бездоганним.

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 3362 раз

Як рятуватись від спеки


 У спекотну погоду потрібно відмовитися від звички готувати їжу про запас, як це часто роблять багато які господині. Також категорично не можна купувати їжу на лотках, не обладнаних холодильниками. Невідомо, скільки пролежали продукти на пригріві, перш ніж їх продали.

Дата публікації: 13.06.2007
Прочитано: 2511 раз

Втому переможуть зарядка й зелений чай


 До відпустки ще далеко, а сил для роботи практично не залишилося – цей стан знайомий багатьом. Погіршення самопочуття, зниження працездатності, швидку стомлюваність, млявість, апатію і нездужання можна перебороти, вживаючи різні стимулюючі препарати, але зрештою це призведе до патологічних змін в організмі. Тому краще боротися з утомою більш безпечними, але не менш ефективними засобами.

Дата публікації: 08.06.2007
Прочитано: 2330 раз

Як вибирати коштовності


 Коштовності - це те, проти чого жодна жінка не зможе встояти. Є щось чаклунське у владі цих маленьких блискучих каменів і дорогих металів над жіночими душами. У ювелірних магазинах, розкладені вмілими руками на оксамитових підставках, вміло оформлені світлом, вони з'являються у всій своїй пишноті. Ніхто не зможе відмовитися.

Дата публікації: 05.06.2007
Прочитано: 3871 раз

Як швидко схуднути


 Як часто буває так, що через декілька днів буде веселий захід на пляжі або навпаки, має відбутися офіційний прийом, а плаття (або купальник) ну ніяк не бажає застібатися. Встаємо на ваги... Мм... Терміново треба схуднути. Але хіба можливо скинути вагу так швидко? Все можливо, не зневіряйтеся.

При екстреному схудненні часто трапляється так, що худнуть зовсім не ті місця на тілі, які нам хотілося б зменшити. Наприклад, ми хочемо, щоб схуднули стегна, а натомість «здуваються» груди. Це відбувається тому, що жир найлегше згорає там, де він (жир) володіє найменшою щільністю. Так, при різкому схудненні спочатку зійде жир з лиця, потім схуднуть груди, потім сідниці, а вже в останню чергу стануть тонші стегна і зменшиться живіт.Дата публікації: 05.06.2007
Прочитано: 50844 раз

Креми і їх застосування


 Перший в історії крем включав тільки вершки і віск. Його функція зводилася до живлення і пом'якшення шкіри. Але віск забивав пори, заважаючи шкірі красунь насичуватися киснем. У наш час виробництво засобів по догляду за шкірою - це ціла індустрія.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 4310 раз

Боротьба з волоссям


 Позбавлятися зайвої рослинності на тілі чи ні, та й взагалі, яку рослинність вважати «зайвою», а яку «незайвою» — кожен вирішує самостійно. Однак якщо основною перепоною до змін є відсутність відповідних теоретичних знань — читайте далі.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 5929 раз

Боротьба з чорними цятками


 Вони з'являються саме в той момент, коли ви цього менше всього чекаєте. Ми вирішили з'ясувати причини появи чорних цяток і способи боротьби з ними.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 12165 раз

Афродизіаки - міфи і факти


 Інформація про афродизіаки настільки обширна і різноманітна, що практично неможливо в отакому асортименті відокремити зерна від сміття - а міфи, відповідно, від реальності. Але ми, не претендуючи на володіння істиною в останній інстанції, все ж таки спробуємо: адже, не дивлячись ні на що, люди як і раніше продовжують експериментувати в цій області, в спробах поліпшити своє сексуальне життя і зробити його яскравішим, а то і спокусити, нарешті, когось, хто звичайними засобами ну ніяк не спокушається. Нагадаємо, що афродизіаками вважається саме речовини, що підвищують ваблення. Отже, було б некоректно назвати так Віагру і інші засоби лікування імпотенції: вони мають на увазі фізіологічне втручання з метою реалізації статевого бажання, що є в наявності. Тому Віагру & К° ми тут не розглядаємо.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 4358 раз

Для того, щоб пікнік вдався потрібно...


 Ви так давно мріяли про відпочинок і ось нарешті дочекались. Що потрібно для того щоб від відпочинку залишились лише приємні спогади?

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2608 раз

Аромати для бані


 Для багатьох похід у лазню — звична справа. Для одних — це дань багатолітній традиції, для інших — спосіб оздоровлення, для декотрих — місце зустрічі з діловими партнерами і приємного відпочинку з друзями.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2730 раз

Браслети, кулони, намисто — прикраси, обереги й ліки


 Сьогодні, купуючи прикраси, ми керуємося найчастіше лише одним — зовнішнім виглядом виробу. Наші ж пращури мали ще й інші критерії, які зазвичай ставили на перше місце, вибираючи прикраси. Намисто, браслети, кулони, персні, кульчики виконували роль оберегів, захищали людей від негативної інформації, а також гармонізували їхній фізичний стан. Адже відомо, що кожне дерево, кожен метал, кожен мінерал завдяки своїм особливим електромагнітним випромінюванням має ту чи іншу дію на людський організм. Ми розповімо про найпоширеніші камені, прикраси з яких сьогодні можна придбати.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4371 раз

Оберіть свій захист від сонця


 На сонці ми почуваємо себе здоровими, з’являється відчуття бадьорості. Сонце корисне для кісток, зубів і гормональних систем людини. Під його дією виробляється вітамін D. Але надмірний вплив сонця призводить і до передчасного старіння шкіри, глибоких зморщок, появи веснянок, опіків і, на жаль, раку. Щоби убезпечитися від такого негативу, косметологи давно радять...

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 3099 раз

Алергія


 Алергія сьогодні це буквально "бич цивілізації". За статистикою алергією страждають сорок відсотків населення земної кулі. Які "чинники ризику" - основні причини виникнення і розвитку алергії, перші симптоми захворювання, на якій стадії захворювання необхідно звертатися до лікаря, діагностика і методи лікування? На ці і багато інші питання відповідає лікар вищої кваліфікаційної категорії сімейного медичного центру "Імма" Владімірова Ніна Петрівна...

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4363 раз

Загоряйте правильно!


 Сонце - це світло, тепло, здоров'я і радість життя. Воно заряджає нас своєю енергією, покращує настрій і самопочуття. Сонячні промені дарують нашій шкірі чудовий золотистий відтінок, але безконтрольне тривале перебування під прямими сонячними променями в гонитві за шоколадним загаром дуже шкідливо. Шкіра людини - дивовижний, найобширніший і складніший орган людського тіла, що виконує життєво важливу захисну функцію. Навіть звичайна, щоденна дія сонячного світла має негативні наслідки для шкіри і прискорює процес її старіння, а зловживання сонцем приводить до виснаження захисних механізмів шкіри - вона грубіє, стає щільною, висихає, покривається зморшками.

Дата публікації: 25.05.2007
Прочитано: 2392 раз

Чи всім корисно засмагати


 Перегрівання на сонці призводить до підвищеного потовиділення, втрати організмом солі й води. Особливо не рекомендується перегріватися худорлявим жінкам. Якщо втрата води перевищить необхідні межі, здоров’ю буде завдано шкоди.

Дата публікації: 25.05.2007
Прочитано: 3069 раз

Насолоджуйтеся лiтом!!!


 Справжня вiдпустка — це коли увесь свiт бiля твоїх нiг

Нарештi лiто вступило в свої права. А ще настав час лiтнього вiдпочинку. Кожна вiдпустка має двi особливостi: її завжди довго чекаєш i вона завжди пролiтає непомiтно. Тому, незалежно вiд того, де ви будете вiдпочивати, використайте час дозвiлля з максимальною користю для себе.Дата публікації: 25.05.2007
Прочитано: 3190 раз

Як доглядати за обличчям у спеку


 Щоразу ми так радіємо літу, що намагаємося натішитися ним сповна: вдосталь “насмажитися” під сонечком, накупатися в морі теж на рік уперед. І все б добре, ось тільки шкіра чомусь не розділяє наші захоплення і на кожен необережний крок реагує то почервонінням, то лущенням, то запаленнями.

Дата публікації: 24.05.2007
Прочитано: 2991 раз

Як часто фарбуватися без шкоди для волосся?


 Ви любите експериментувати. Вам подобається часто міняти колір волосся. А ось Вашому волоссю такі експерименти навряд чи припадуть до смаку. Так що ж робити? Скористатися нестійкими фарбами!
Дата публікації: 18.05.2007
Прочитано: 6191 раз
Всього 251 на 9 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Як тільки правоохоронним органам стало відомо про торгівлю наркотиками за адресою: вул. Громобоя, дім 4, квартира 3, наряд міліції негайно виїхав із цієї квартири.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до вінчання?

На мою думку вінчання має бути обов'язковим
Перед вінчанням потрібно деякий час прожити разом
Мені подобається обряд, але вінчатись не хочу
Мені не подобається обряд вінчання
Мені байдужеРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1880
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 54 | користувачів сьогодні: 248 | переглянуто сторінок сьогодні: 15429 | всього сторінок переглянуто: 97922901
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.031 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.024 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.