Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- У мене жахливо боягузливий пес! Коли стукають у двері, він замість того, щоб гавкати, лізе під ліжко!
- Ну й хай лізе.
- Так ми там удвох не поміщаємось.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Насолоджуйтеся лiтом!!!


 Справжня вiдпустка — це коли увесь свiт бiля твоїх нiг

Нарештi лiто вступило в свої права. А ще настав час лiтнього вiдпочинку. Кожна вiдпустка має двi особливостi: її завжди довго чекаєш i вона завжди пролiтає непомiтно. Тому, незалежно вiд того, де ви будете вiдпочивати, використайте час дозвiлля з максимальною користю для себе.

Якщо дотримуватися так званого кодексу вiдпускника, то вiдпочинок принесе незабутнi враження i додасть сил та бадьоростi.

Тож запам’ятайте, що пiд час вiдпустки категорично заборо­няється:

1. Працювати.

2. Переїдати.

3. Годинами дивитися телевiзор.

4. Вiддаватися сумним спогадам.

5. Палити.

6. Недосипати.

7. Зловживати алкогольними напоями.

8. Сидiти у задушливiй мiськiй квартирi.

9. Їсти консерви i не їсти свiжi овочi та фрукти.

10. Стримувати емоцiї.


Сонце, море, пляж — усе, про що мрiялося так довго

Ви вирiшили провести вiдпустку на морi. Якщо ще не визначилися з мiсцем вiдпочинку, то вiзьмiть до уваги такi особливостi курортних мiсць. Так,

на Чорному морi помiрний i субтропiчний клiмат. Тут добре почуваються навiть люди з порушеннями системи кровообiгу;

у Прибалтицi iдеальнi клiматичнi умови для вiдновлення сил навiть при серцево-судинних захворюваннях;

Середземномор’я має понад 300 сонячних днiв на рiк. У пiк сезону людям iз гiпертонiєю та серцевими захворюваннями вiдпочивати тут не рекомендується.


Морське сонце — надзвичайне

Ультрафiолетовi променi у спектрi сонячного свiтла сприяють утворенню необхiдного для кiсток вiтамiну D. При збiльшенiй дозi свiтла виробляються гормони щастя, покращується кро-вообiг. Сонячнi ванни знiмають нервову напругу, покращують настрiй i дiють як антидепресанти. Однак будьте обережнi на пляжi. Ховайте свою шкiру вiд прямих ультрафiолетових променiв: вони не стiльки прикрасять, як зiстарять; їх надлишок шкодить здоров’ю, прискорює появу зморщок i збiльшує ризик захворювання на рак шкiри. Аби уникнути проблем пiд час сонячних процедур, змащуйте тiло спе­цiальними косметичними засобами. Елегантний свiтлий капелюшок, легка хустинка на плечах, парасолька над головою, сонцезахиснi окуляри — гарантiя успiху.

Кiлька слiв про купальник. Насамперед нинi моднi бiльш закритi, нiж ранiше, купальники. На жаль, така тенденцiя продиктована не черговою примхою моди, а не надто здоровою екологiєю. Хiт сезону — мiнi-шорти, якi максимально облягають фiгуру. Їх одягають у комплектi з лiфом. Крiм того, лiф можна носити зi спiдничкою, шта­нами. I далi в модi поєднання купальника з декоративною великою та легкою хусткою з крепдешину чи шифону. Її можна накинути на плечi, а можна i зав’язати на стегнах як спiдничку. Жiнкам iз фiгурою пампушечки нi в якому разi не варто одягати на два розмiри меншi купальники. Краще вибрати той, який не надто облягатиме тiло, бо тодi ви пiдкреслите все, що не треба... До речi, тканина купальника не має бути розцяцькована великими квiтами. Найкраще вибрати декоративний поздовжнiй малюнок. Тон — пастельний.


Як правильно загоряти:

1. Побережiть шкiру в першi кiлька днiв вiдпустки. Приймайте сонячнi ванни до 11-ї ранку i пiсля 5-ї вечора.

2. Будьте особливо обережнi у вiтряну погоду: температура повiтря може здаватися нижчою, нiж є насправдi.

3. Старайтеся не засинати на пляжi чи у водi на надувному матрацi — в цих випадках сонячний опiк вам забезпечений.

4. Бiльшу частину часу проводьте в тiнi, а не на сонцi.


Сонце стимулює й активнiсть статевих залоз, тому влiтку зазвичай збiльшується статева активнiсть. У закоханих покращується кровообiг, шкiра стає еластичною, а в очах з’являється блиск. Якщо вiдпустку ви проводите разом зi своїм партнером, заплануйте роман­тичнi прогулянки, частiше розмовляйте i виявляйте до коханого(ої) бiльше нiжностi, нiж зазвичай. Не варто весь вiльний час пролежувати на пляжi, рух набагато краще впливає на вашу красу.


Прибережний пiсок і терапія бедуїнів

Пісок є цiлющим засо-бом. Вiн дуже довго накопичує сонячне тепло i повiльно вiддає його. Крiм того, пiсок, на якому ви лежите, iдеально пристосовується до форми вашого тiла. Спробуйте у хвилини насолоди долучитися до магiї давньої терапiї мудрих мандрiвникiв пiскiв — бедуїнiв. Вам майже нiчого не доведеться робити. Просто витягнiть у струнку тiло i намагайтеся повнiстю розслабитися. Незабаром вiдчуєте, як поступово кудись розчиняється, йде у пiсок напруга м’язiв спини i всього тiла. Можливо, ви вiдпочиваєте разом iз дiтьми. Вони полюбляють зводити на березi казковi замки i лабiринти. Хай використають вас як “вихiдний матерiал”, i на чверть години закопають у пiсок по саму шию. Це збадьорює сильнiше за шампанське. Через 25 хв. ви струсите “морську пилюку” i вiдновите природний кровообiг повiльними круговими рухами рук. Затим можна знову впасти на пiсок.


Морськi ванни продовжать молодiсть

Плавання — це не тiльки приємна i освiжаюча процедура, а й хороший засiб зберегти фiгуру. Пiд час плавання наше тiло задiює абсолютно всi групи м’язiв. Крiм того, морська вода дуже корисна, в нiй дуже високий вмiст мiкроелементiв, як-от натрiй, магнiй, кальцiй, калiй, йод. Вони проникають в органiзм через пори шкiри, i, нако­пичуючись, починають стимулювати обмiн речовин. Один заплив, другий... Через деякий час ви вiдчуєте приємне поколювання. Значить, шкiра добре постачається кров’ю, стає пружною, гладкою, шовковистою. Крiм того, плавання змiцнює серцево-судинну i легеневу системи.

Однак плавати треба або перед загорянням на сонцi, або попередньо охолонувши. I навiть пiсля цього входити у воду слiд поступово. Спочатку освiжiть ноги водою, затим руки i, нарештi, дiлянку серця. Лише пiсля цього можете повнiстю зануритися. I ще одне: пiсля плавання обов’язково приймiть душ, а потiм ретельно ви­трiться i нанесiть на шкiру крем.


Вивалятися у грязі — дуже корисно

Якщо вiдпочиваючи на морi, маєте можливiсть приймати грязевi ван­ни, обов’язково скористайтеся цiєю нагодою. Грязелiкування має багатовiкову iсторiю. Ще древнi єгиптяни намащували тiло намуль­ними вiдкладеннями Нiлу; лiкувалися грязями також древнi римляни i греки, у Давнiй Iндiї та Китаї. Основними властивостями грязей є наявнiсть у них речовини, що сприяє розчиненню бактерiй (бактерiо­фаг), а також властивiсть знiмати запалення.

Їми лiкують артрити, ревматизм, радикулiт, переломи кiсток та багато iнших захворювань кiсток, м’язiв, суставiв. Грязi справляють рiзну за своїми властивостями дiю.

Теплова. Якщо водяна ванна температурою 40оС вже вiдчувається як дуже гаряча i важко сприймається органiзмом, то грязевi проце­дури при температурi навiть 48оС людина переносить легко. Така теплота викликає змiни в процесах органiзму.

Механiчна. Полягає в масажуючому ефектi. Особливо сильно впливає на капiлярнi судини, внаслiдок чого пiдвищується дiяльнiсть серцево-судинної системи.

Хiмiчна дiя полягає в тому, що гази, якi мiстяться в грязi, всмоктуються в тiло i справляють лiкувальний ефект.

Електрична. При контактнi тiла з грязевою масою виникає ряд струмiв рiзного напрямку. Вони проникають в органiзм через шкiру, доставляючи туди iони йоду, брому, калiю, кальцiю, натрiю, що мiстяться в грязях, а також сприяють виведенню iз органiзму отруйних речовин — ртутi, свинцю, миш’яку.

Бiологiчна. Грязь мiстить речовину, котра добре впливає на функцiю статевих залоз.

Отже, вiдпочиваючи на морi, дихайте йодом, якого нам так не вистачає, бiгайте по краю прибою, перескакуйте через набiгаючi на мiлководдя хвилi, милуйтеся ними або просто станьте лицем до моря, широко розкиньте руки i замрiть, зачаровано вдивляючись у далечiнь, де вода поєднується з небом. I ви вiдчуєте себе вiльним птахом.


Вiдпочиваємо в мiстi

Не засмучуйтеся, якщо цього лiта вам не вдається провести вiдпустку бiля моря. Чудово вiдпочити можна i в мiстi. Так, пiд час вiдпустки або канiкул ви маєте можливiсть багато часу присвятити собi, тож займiться своєю зовнiшнiстю. Розслабляючi ванни i маски зi свiжих овочiв та фруктiв не лише принесуть вам задоволення, але i покращать ваш зовнiшнiй вигляд i настрiй.

Насолоджуватися “морськими” ваннами можна i в домашнiх умовах. Додайте в теплу ванну трохи морської солi (можна купити в аптецi) i вона знiме напругу та втому.

Не забувайте i про цiлющi властивостi трав. Ванни з їх додаванням (200—300 г) дуже кориснi. При безсоннi та нервовому збудженнi допо­магає ванна з липою. Мелiса та ялiвець знiмають напругу i заспокiйливо дiють на нервову систему.

Трав’янi ванни приймають раз на тиждень. Сосновi бруньки, плоди ялiвцю кип’ятять 10 хвилин, iншi трави заливають окропом i залиша­ють настоятися на пiвгодини.


У прохолоднi днi

Природа часто буває примхлива i прохолоднi днi влiтку — не рiдкiсть. Як же провести такi днi вiдпустки з користю для здоров’я? Одягнiть шорти, футболку, зручне взуття i рушайте в лiс або парк. Або ж сядьте на велосипеди і відправтеся всією сім’єю на прогулянку. Також є сенс вiдвiдати галереї i музеї, пiти в театр, почитати або зустрiтися з друзями та знайомими.

I найголовнiше. Забудьте про турботи i поганий настрiй. Радiйте лiту i вiдпочинку! Послухайте музику, почитайте улюблену книжку, коротше — вiдпочивайте. Але за обов’язкової умови — робiть усе на свiжому повiтрi.


Фрукти на снiданок, фрукти на обiд

Фрукти допоможуть вашому організму вивести шлаки та iншi шкiд­ливi речовини. Побалуйте себе фруктовим салатом, який можна готу­вати щодня пiд час вiдпустки.

Свiжi фруктовi соки — чудове джерело енергiї та вiтамiнiв.

Тихими лiтнiми вечорами так приємно посмакувати духмяним чаєм. Але зовсiм не обов’язково пити звичайний чорний. Набагато корис­нiше — смачнi фруктовi, ягiднi чаї та напої. Ви зможете приготувати їх iз сезонних фруктiв, додаючи цiлющi трави, сухофрукти, мед або цукор.

Тож, вiдпочиваючи, намагайтеся використати цей час так, аби повернутися до роботи чи навчання в хорошому настрої i з великим запасом енергiї.

http://karpat.orgДата публікації: 25.05.2007
Прочитано: 3287 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Дівчина у нарядному платті переходить дорогу у недозволеному місці дороги , це помітив поліцай і подає їй сигнал свистком. Вона іде незвертаючи на нього уваги, той підбігає до неї і: "Мадам ви порушуєте правила дорожнього руху, я ж свищу до вас". Вона повертається і так роздратовано на повному серйозі: "Порядні дівчата на свист НЕ ОБЕРТАЮТЬСЯ".

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 32 | користувачів сьогодні: 438 | переглянуто сторінок сьогодні: 22920 | всього сторінок переглянуто: 105758655
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.