Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Системники - це програмісти-двієчники.
Програмісти - це фізики-двієчники.
Фізики - це математики-двієчники.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Браслети, кулони, намисто — прикраси, обереги й ліки


 Сьогодні, купуючи прикраси, ми керуємося найчастіше лише одним — зовнішнім виглядом виробу. Наші ж пращури мали ще й інші критерії, які зазвичай ставили на перше місце, вибираючи прикраси. Намисто, браслети, кулони, персні, кульчики виконували роль оберегів, захищали людей від негативної інформації, а також гармонізували їхній фізичний стан. Адже відомо, що кожне дерево, кожен метал, кожен мінерал завдяки своїм особливим електромагнітним випромінюванням має ту чи іншу дію на людський організм. Ми розповімо про найпоширеніші камені, прикраси з яких сьогодні можна придбати.Корал. Корали бувають різних кольорів — від білого до чорного. Та найбільшою популярністю користуються рожеві корали. Вони мають заспокійливу дію, нормалізують сон, знижують збудливість, урівноважують настрій, допомагають позбутися негативних емоцій: ненависті, гніву, заздрощів, а також захиститися від їхніх проявів. Цей камінь допомагає у лікуванні хвороб органів травлення, захворювань селезінки, печінки.

Малахіт. Цей камінь має яскраве зелене забарвлення і красивий малюнок на зрізі. Особливість малахіту полягає в тому, що він викликає в навколишніх інтерес до його власника. Зокрема, він добре діє на емоційно закритих чоловіків. Що стосується його лікувальних особливостей, то треба зазначити, що малахіт має антисептичні властивості, корисний у разі ревматизму та артриту. Він помічний під час лікування всіх видів виразок. Поліпшує еластичність судин, колір шкіри.

Нефрит. Міцний камінь зеленого чи жовто-зеленого кольору. Вживання води, настояної на цьому мінералі, сприяє зміцненню м’язів і кісток, очищує кров, підвищує статеву потенцію, заспокоює нерви. Нефрит сприяє довголіттю і процвітанню в житті того, хто його носить.

Опал. Цей мінерал може бути різних кольорів і відтінків: прозорим, безколірним, білим, чорним, синім, коричневим, медово-жовтим, яскраво-червоним. Опал розвиває закладені в людині таланти. Допомагає утримувати біля себе близьких людей, запобігає сваркам у сім’ї. Лікувальні властивості опалу спрямовані на хронічні захворювання з млявим перебігом, особливо це стосується дихальних шляхів, а також статевих органів.

Рубін. Це другий за міцністю після алмазу камінь. Він може бути темно-червоного, фіолетово-червоного кольору. Цей камінь дарує бадьорість і веселість. Випромінювання червоного каменя стимулюють імунну систему, а також допомагають позбутися депресії з усіма її проявами: поліпшується сон, підвищується загальний тонус, відновлюються апетит і сили. З лікувальною метою рубін передусім потрібний гіпотонікам (людям з низьким артеріальним тиском). Цей камінь також лікує недокрів’я. А ось гіпертонікам, людям з надмірною масою тіла, а також занадто збудливим і гнівливим носити цей камінь не рекомендується.

Сердолік. Амулети із цього каменю охороняють від хвороб, а сам камінь і в давнину, і тепер вважається лікувальним. Він підвищує імунні властивості, лікує захворювання щитоподібної залози, поліпшує обмінні процеси, стабілізує нервову систему. Якщо закріпити на ніч сердолік трохи нижче пупка, то це сприятиме налагодженню процесів травлення в організмі. У разі розладів процесів кровообігу рекомендують пити воду, настояну на сердоліку. Така вода допомагає в боротьбі з інфекціями. Нею потрібно обмивати інфіковані місця.

Тигрове (котяче) око. Це вид кварцу з великою кількістю волокон коричневого і золотисто-жовтого кольору. Цей камінь заспокоює людину, впорядковує процеси мислення, захищає й приносить удачу. Вода, настояна на тигровому оці, регулює діяльність системи травлення, полегшує стан організму після переїдання.

Топаз. Камінь жовтого, блакитного та інших кольорів або безколірний. Заспокоює нервову систему, виліковує безсоння, додає енергії. Топаз допомагає людині розв’язати складні життєві проблеми, сприяє розвитку інтелекту.

Бурштин (янтар). Це закостеніла смола хвойних дерев палеологічного періоду. Бурштин має всі відтінки жовто-зелених кольорів. Він може бути прозорим, напівпрозорим і зовсім непрозорим. Про лікувальні властивості цього мінералу свідчить навіть його литовська назва «гінтарс», що означає «захист від хвороб». Римські матрони носили кульки з бурштину для збільшення фізичної і психічної сили. Для лікування ліпшим вважається бурштин кольору воску, прозорий і червоний з жовтим відтінком. Цілителі кажуть, що якщо вагітна носитиме намисто з бурштину, то в неї пологи будуть легкими й вдалими. Бурштин корисний у разі гіперфункції (підвищеної) щитоподібної залози, але протипоказаний у разі гіпофункції (зниженої). Його рекомендують носити тим, хто страждає від легеневих захворювань та кровотечі. Бурштинове намисто дає потужний енергетичний імпульс для всього організму, зміцнює його фізичну силу. В шматочку бурштину міститься енергія сонця. Вода, в яку було покладено бурштин, набуває протиінфекційних, антисептичних властивостей, а також є ефективним проносним засобом. Безконтактний масаж шматочком бурштину сприяє післяопераційному загоєнню швів. Бурштин захищає свого власника від негативного стороннього впливу.

Яшма. Непрозорий з матовим блиском багатоколірний камінь. Яшма оранжевого відтінку має широкий спектр лікувальної дії. Тому цей камінь рекомендують носити у разі різних розладів здоров’я. Зелена яшма з червоними вкрапленнями дає позитивний ефект у разі захворювань печінки, селезінки, недокрів’я. Намисто чи кулони з яшми радять носити на рівні серця. Криваво-червона яшма сприяє розумовому розвитку дитини, пробуджує інтерес до навчання. З цією метою яшму потрібно класти під подушку.

Хризоліт. Коштовний камінь темно-зеленого чи золотисто-зеленого кольору. Він сприяє кращому засвоєнню їжі, загоєнню виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, поліпшує діяльність підшлункової залози. Допомагає у лікуванні печінки, поліпшує її діяльність, сприяє очищенню жовчного міхура. Для цього рекомендується щоранку натще пити воду, настояну упродовж ночі на хризоліті.

Цілителі кажуть, що хризоліт — це ефективний засіб від депресії і ревнощів. Він звільняє людину від нічних жахів, а ще — від необдуманих рішень.

Гранат. Темно-вишневий прозорий коштовний камінь. Його використовують у лікуванні жовтяниці, лихоманки, бронхіту з великою кількістю мокротиння. У цьому випадку його рекомендують носити на шиї. Гранат корисний для виведення з організму токсинів, подолання депресії, лікування порушень функції щитоподібної залози. Для цього рекомендують зранку натще пити воду, в якій всю ніч лежав гранат. А ще цей камінь стимулює діяльність органів кровотворення й кровообігу, нормалізує їхню діяльність, особливо у разі низького артеріального тиску та малого вмісту червоних кров’яних тілець. Гранат має позитивну дію у разі сексуальних проблем. Він стимулює слабкий статевий потяг і, навпаки, гальмує занадто потужний.

Гірський кришталь. Це кристал прозорого без кольору кварцу. Він поліпшує пам’ять, мову, загострює процеси мислення. З лікувальною метою його використовують для очищення організму від токсинів. Для цього гірський кришталь кладуть у склянку з водою (краще талою) і ставлять під промені світла (сонця чи лампи) на 20-30 хв., після цього випивають.

Аметист. Прозорий мінерал фіолетового кольору. Є різновидом кварцу. Аметист має потужні цілющі властивості, сприяє очищенню й відновленню організму. Він знижує інтоксикацію і запальні процеси в організмі людини. Хворим на подагру цілителі рекомендують якомога частіше тримати аметист у руках. А ще цей камінь урівноважує нервову систему, емоційний стан. Коли покласти аметист під подушку, він допоможе подолати безсоння, а на лоб — головний біль. Якщо пити настояну на аметисті воду, можна позбутися застудних захворювань, очистити капіляри, полікувати печінку, нирки. Аметист поліпшує пам’ять.
http://www.rivnepost.rovno.ua

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4507 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Ти чого найбільше боїшся?
- Темноти і стоматологів.
- А темноти-то чого?
- А ти знаєш, скільки в темноті стоматологів?!

Реклама
Опитування
Де ви плануєте провести літню відпустку?

В Турції
В Египті
В Криму
В санаторіях України
В своєму місті
В мене не буде відпусткиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 194
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 45 | користувачів сьогодні: 431 | переглянуто сторінок сьогодні: 21943 | всього сторінок переглянуто: 108886223
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.