Професійний масаж сприяє зняттю стресу, який є причиною багатьох захворювань. Він розслабляє, зменшує біль, покращує роботу кишечника, циркуляцію крові та лімфи, що покращує виведення токсинів.
Існують різні техніки масажу, у кожної з яких своя особлива дія.
Різні прийоми під час масажу мають свою спрямованість. Легкі натискання у поєднанні з повільними плавними рухами розслабляють. При інтенсивнішому тиску стимулюється циркуляція крові та лімфи. Клітини наповнюються киснем. Глибокі натискання долонею стимулюють м'язовий тонус, при цьому знищуються і виводяться з організму токсини. Також скорочується жировий прошарок і поліпшується циркуляція лімфи.
Погладжування по поверхні тіла знімають напругу та біль. Такий спосіб також застосовується при лікуванні целюліту. Швидкі удари по тілу ребром долоні мають стимулюючий ефект. Вони застосовуються, наприклад, в шіатцу, перед роботою з меридіанами. Натискання на певні точки дозволяє усунути затор у меридіанах. Така техніка, з використанням пальців, кулака і навіть ніг, головним чином, зустрічається в азіатських видах масажу.
Вібраційний масаж із застосуванням спеціальних апаратів приводить до розслаблення.
У практиці китайського масажу необхідно знати розташування енергетичних меридіанів, для зняття енергетичних блоків, що надає тілу сили.
Під час тайського масажу людина залишається одягненою. Масаж робиться протягом двох годин, під час яких стрес знімається повністю, активізується кровообіг, і людина наповнюється енергією.
Шіатцу використовується для лікування. Він є частиною японської медицини, хоча його витоки - з Китаю. У шіатцу приділяється увага диханню і здійснюється тиск на точки, які застосовуютсья в голкотерапії. Цей масаж розслаблює і в той же час зміцнює. До-ін - це самомасаж, що походить від шіатцу.
У каліфорнійському масажі використовуються довгі рухи. Ароматичні олії втираються в шкіру, що здійснює терапевтичний ефект. За годину людина повністю розслабляється, може навіть заснути.
http://www.epochtimes.com.ua