Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Біг заєць по лісі, раптом спіткнувся, як шльопнеться мордою в багнюку.
Стер лапою, понюхав і говорить:
- О, багнюка! Добре, що не наступив!

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Косметичка для малюка


Які косметичні засоби догляду для малюків краще використовувати.



Дитячий шампунь

При його покупці зверніть особливу увагу на вік «цільової аудиторії». Шампуні для дітей від 2-3 років (зазвичай зі «смачним» ароматом типу «кока-кола» і модним героєм мультсеріала на упаковці) нам, на жаль, ще не підходять. Малюку необхідний засіб саме для новонароджених: уважно читайте етикетку! Особливості хорошого шампуню для крихіток - м'яка рослинна миюча основа і корисні активні добавки, що доглядають за волоссям і шкірою голови.

Переважна більшість виробників використовує перевірену часом протизапальну ромашку, череду і календулу - такі шампуні є, наприклад, і у улюбленця російських мам, марки Bubchen, і у «Мого сонечка», і у Green Mama. При цьому можливі і екзотичні варіанти біодобавок, типу «екстракту квітів водяної лілії» («Дитячий шампунь для миття голови і тіла» марки Avent). А ще на флаконі майже завжди буде написано, що перед вами шампунь «без сліз». Не подумайте тільки, що йдеться про принципову нездатність викликати подразнення слизової. Просто запатентована формула «no more tears» означає відсутність мила і фарбників в складі. До речі, про екзотику. Іноді на полицях магазинів попадаються достатньо оригінальні варіанти шампунів. Такий, наприклад, шампунь «Перед сном» від Johnson's baby - в його склад входить лаванда, що настроює малюків на міцний спокійний сон.

Засіб для купання

Серед «банної» косметики для новонароджених вам найчастіше попадатиметься піна для ванн. Дві-три краплі цього засобу звичайно додають на губку-мочалку або розводять під струменем води у ванні - як більше подобається! Деякі виробники (наприклад, Bubchen) заявляють, що обполіскувати шкіру немовляти після купання в пінці не треба. Для зручності багато пінок поєднують в собі декілька функцій: так, засіб для купання від Sanosan служить ще і шампунем, а засіб «3 в 1» з дитячої серії Faberlic, взагалі є «майстром-універсалом»: шампунь, піну для ванн і гель для душу одночасно. Не дивлячись на те, що пінка звичайно анонсуються як украй делікатний засіб, і окремі її різновиди випускаються спеціально «для чутливої проблемної дитячої шкіри» (є така, скажімо, у «Нашої мами»), думки фахівців розділилися. Деякі лікарі вважають, що пінка підсилює руйнівну дію купання на захисні властивості шкіри, тому не підходить для щоденних водних процедур.

Дітям з особливо ніжною шкірою можна порадити масло для ванни. Під час купання воно осідає на шкірі, адсорбується нею, пом'якшує покрив і доглядає за ним. Масло для ванн випускають, наприклад, такі марки як Mustela і Corine de Farme. А ще в Росії традиційно вважається, що найбезпечніший і перевірений мамами варіант засобу для купання на кожен день - це домашній відвар лікувальних трав. Марка Weleda зовсім не проти цього твердження і випустила свій «Засіб для купання» (у склад входить сік терну, тім’ян, витяжка з календули, суміш натуральних ефірних масел, компоненти рослинного походження). Вам необхідно просто вилити у ванну 1-2 ковпачки засобу. Погодьтесь, це куди простіше, ніж кип'ятити і настоювати вдома траву? Ще один цікавий варіант щоденного засобу для ванни малюка - це «Цілюще купання» марки «Бадола». Це суміш, яку розчиняють у ванні безпосередньо перед процедурою. Метод очищення шкіри оригінальний: при купанні забруднення притягуються і прилипають до найдрібніших частинок пшеничних висівок, а потім опускаються на дно ванни у вигляді осаду.

Зволожуючий лосьйон або молочко

Але є такий парадокс: коли ви купаєте малюка у ванні, його шкіра, на жаль, втрачає вологу! Щоб стабілізувати водно-жировий баланс шкіри новонародженого (тобто допомогти шкірному покриву малюка відновити захисний бар'єр), косметологи наполягають на застосуванні зволожуючого дитячого молочка відразу після купання. Втім, і тут не обійшлося без спроб сумістити одне з другим: марка Johnson&Johnson пропонує мамам крем-гель для купання JOHNSON'S baby softwash, який на третину складається із зволожуючого молочка. Виробник заявляє, що при використанні цього засобу можна обійтися і без подальшого догляду.

Дитячий крем

Засіб номер один в косметичці немовляти і завжди повинен бути під рукою. Його можна використовувати профілактично після водних процедур замість молочка (зволожує і пом'якшує шкіру), можна з його допомогою знімати почервоніння шкіри і запалення з дитячих сідничок (заспокоює), а можна наносити як захист перед виходом на вулицю. Класичний приклад такого «універсала» - це «Дитячий крем» фабрики «Свобода»: до речі, як радять російські педіатри, з ним ще традиційно роблять дітям масаж. Як правило, в дитячі креми входять антиоксиданти (вітамін Е), протизапальні речовини (бісаболол, екстракти ромашки або череди), ранозагоювальні (пантенол), що зволожують добавки. Оскільки косметичні інгредієнти у принципі можуть викликати у дитини алергію, фахівці радять вибирати крем з простішою формулою. Приємно, що зараз на ринку існують дитячі креми, які обіцяють не просто уберегти шкіру від агресії зовнішнього середовища, але захистити її «від дії пилу і алергенів, що знаходяться в повітрі» (дитячий косметичний крем з маслом виноградної кісточки від «Світу Дитинства»).

Дитяче мило

Краще не вибирати тверді сорти, бо як не крути, а зроблені вони на основі лугу. І з антибактеріальним милом теж не все гладко: воно збиває природні механізми захисту шкіри. Віддайте перевагу гліцериновому, емульсіонному або рідкому дитячому милу - будь-якому на м'якій миючій основі. Мило краще всього використовувати нечасто, для миття ручок після прогулянки або гігієнічних процедур. Проте багато батьків користуються ним як основним засобом для купання. Спеціально для них виробники випускають досить цікаві різновиди мила. Наприклад, марка Chicco створила рідке мило… з тальком - «ідеально відповідне для перших водних процедур», як свідчить опис.

Дитяче масло

Як вже говорилось, милом захоплюватися педіатри не радять. Як очищуючим засобом краще використовувати масло! З його допомогою добре доглядати за сухою шкірою, що лущиться, при зміні підгузників Дитячим маслом мами також розмочують сухі себорейні скориночки на головці немовляти, чистять вушка і роблять малюкам масаж. За бажанням можна використовувати масло і замість зволожуючого молочка. Останнім часом на ринку стали з'являтися ароматичні масла для малюків. Їх вживають як для ванн (щоб розслабити дитину, поліпшити тонус), так і для лікувальної мети, наприклад боротьби із здуттям животика. Як приклад приведемо серію «Дитяча ароматерапія» від Bubchen: масло «На добраніч», «Хороше самопочуття» і «Перед сповиванням».

Дитячі серветки (вологі і масляні)

Кращий друг маленького мандрівника! Купіть відразу обидва різновиди серветок - якщо коротко, то вологі, просочені лосьйоном, стануть в нагоді для очищення ручок від бруду і піску на прогулянці, а масляні - для ніжного догляду за сідничками у разі чого. Особливо якщо це екстремальне з погляду гігієни «чого» відбулося з вами далеко від будинку.

Товари «другої» необхідності

Ризикну припустити, що не все з магазинного асортименту косметики для новонароджених стане в нагоді вам на практиці. Наприклад, батькам можна цілком обійтися без дитячої присипки (сучасніший різновид - рідкий тальк: крем, який при нанесенні на шкіру перетворюється на порошок). За допомогою присипки виробники звичайно радять боротися з пелюшковим дерматитом. Педіатри ж часто вважають, що кращий спосіб профілактики і лікування цієї напасті - дати «подихати» дитячій шкірі без підгузників. А ще ви можете заощадити на покупці сонцезахисного крему. Річ у тому, що шкіра малюка повністю сформується тільки до трьох років, а отже немовлятам взагалі не показані сонячні ванни - тільки повітряні і лише в тіні! Третій претендент на «необов'язкову» косметичну програму - це всепогодний крем. Для захисних цілей завжди можна скористатися звичним дитячим кремом.

Атиповий дерматит і як з ним боротися

На жаль, статистика невблаганна: щорічно в світі народжується все більше дітей з шкірою, схильною до алергії. Абсолютна більшість виробників масових ліній косметики відзначила цю тенденцію випуском спеціальних гіпоалергенних дитячих засобів «для дуже чутливої шкіри». Проте, краще всього допомогти малюкам з подібними проблемами можуть тільки серйозні марки, що розповсюджуються через аптеки. Причому на банках з косметикою буде написано, що вони підходять не тільки для немовлят, але і для дорослих будь-якого віку, що мають «дуже суху, надчутливу (або схильну до алергії) шкіру». А ще такі засоби не містять ароматів або ароматизаторів, що теж дуже важливо.

Для догляду за шкірою під час загострення атипового дерматиту і шкірою, схильною до подразнення. Дерматологічні лабораторії пропонують спеціальну лікувальну гамму Cu-Zn, що містить Cu-Zn гель (для щоденної гігієни), Cu-Zn «мило без мила», Cu-Zn крем (для догляду за ураженими областями) і Cu-Zn спрей із смектітом (використовується як профілактика пелюшкового дерматиту). Це активна програма з асептичною і протизапальною дією, яка також є профілактичним доглядом за шкірою, схильною до вторинного інфікування. Найчастіше косметика для детей-атипіків захищає пошкоджену шкіру, відновлюючи її природну гiдроліпідну плівку. Так, лабораторія «Біодерма» випустила програму «Атодерм» (мило без лугу для використовування в період загострення дерматиту, мус на м'якій миючій основі, креми «Атодерм» і «Атодерм РО цинк»), лабораторія «Дюкре» - програму «А-Дерма» з екстрактом вівса, а марка Aven - програму «Авен» на основі термальної води. А ось французька дитяча косметика Mustela має в своєму арсеналі гамму «Мустела СтелАтопія», яка, за словами розробників, дозволяє відмовитися від застосування місцевих гормональних препаратів.

http://buket.ck.ua/

Дата публікації: 30.11.2006
Прочитано: 6307 раз



Додатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
Дитина малює деревоДитина малює дерево
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Лікар - пацієнту:
- Щось вас давненько не було.
- Хворів...

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до вінчання?

На мою думку вінчання має бути обов'язковим
Перед вінчанням потрібно деякий час прожити разом
Мені подобається обряд, але вінчатись не хочу
Мені не подобається обряд вінчання
Мені байдуже



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 1881
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 15 | користувачів сьогодні: 135 | переглянуто сторінок сьогодні: 1326 | всього сторінок переглянуто: 110693551




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.046 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.023 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.