Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Проведене недавно невеличке соціологічне дослідження показало, що на питання "Скільки буде 10 разів по 100 грам?" в дев'яти випадках з десяти з великою впевненістю відповідають ЛІТР, і тільки в одному – КІЛОГРАМ.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Вчимося ладнати зі свекрухою


"Мені не пощастило з свекрухою" - більшість молодих дружин не раз повторювали цю фразу своїм подругам в бесідах, та чи можна змінити це твердження? Відповідь у цій статті.Ви берете собі за чоловіка людину також і зі всіма його родичами, які стають для вас близькими людьми. Звичайно, передусім це стосується матері вашого чоловіка. Прийміть її такою, якою вона є. Поблажливо віднесіться до неї, якщо вона буде своєю поведінкою доводити вас.

"Мені не пощастило з свекрухою" - більшість молодих дружин не раз повторювали цю фразу своїм подругам в бесідах. Важливо свідомо обирати супутника життя, якого ви приймаєте зі всіма його привілеями і недоліками.

Одна з таких вічних і хворобливих тем - це відносини невістки і свекрухи.

Можливо, Ви не раз чули історії про те, як свекруха і невістка стають кращими подругами. Можливо, комусь свекруха навіть замінила матір. Напевно, ви зустрічали сім'ї, де невістка саме так до неї і звертається: "мама".

Отже, свекруха - це жінка, з якою вас зв'язує важливий збіг: її син і ваш чоловік - одна і та ж людина. Спробуйте поглянути на ваші відносини з цієї точки зору.

Звичайно, кращий вихід - жити окремо від батьків чоловіка, але навіть це не завжди допомагає від їх втручання у ваше особисте життя, а що вже говорити про ті випадки, коли доводиться увійти до нової сім'ї з налагодженим побутом і своїми правилами на правах невістки.

Але не все так погано, якщо зазделегідь бути готовою до того, що ви у свого чоловіка - не єдина улюблена жінка, наявність свекрухи не сприймати як прикру перешкоду вашому щастю і правильно розставити акценти у відносинах з нею.

Ні ви - її, ні вона - вас не вибирали для спілкування (тим більше - для сумісного проживання) свідомо. При цьому з нею треба якось ладнати, і, між іншим - довгі роки. Але як? Точної відповіді на це питання, на жаль, не існує.

Чим більше різниця у віці між вами і мамою вашого чоловіка, тим більш виражений конфлікт поколінь. Як би не жила в молодості свекруха, зараз живуть інакше. Але важливо і нареченій знати, що, зустрічаючись з молодою людиною, не підтримуйте його в зневажливих відгуках про його матір. Швидше за все, це юнацька бравада, дань молодіжному стилю, який передбачає дещо іронічне відношення до батьків. Дуже часто це тільки слова, а на ділі хлопець може бути вельми прив'язаним до своєї мами. Те, що він дозволяє собі її критикувати у вашій присутності, зовсім не означає, що його не шокує, якщо в тому ж тоні висловитеся ви.

Йдучи на першу зустріч з своєю майбутньою свекрухою, вам варто відразу перейнятися почуттям відповідальності: від відносин з батьками чоловіка багато в чому залежить майбутнє вашого шлюбу. Слухайте розповіді своєї свекрухи уважно, розпитуйте її, і ви одержите безцінну інформацію, яка допоможе вам не тільки порозумітися з нею, але і правильно вистроювати в майбутньому відносини з своїм чоловіком. Адже ваш обранець - це багато в чому його мати, його батько. Ви зможете дізнатися про устрій життя в сім'ї, традиціях, звичках, відносинах між батьками. Мабуть, що ваш майбутній чоловік сприйняв саме ту модель взаємин, яка була у нього в сім'ї.

В душі ваша свекруха розуміє, що її син - не ідеал. І навіть вдвічі швидше, ніж ви, зуміє перерахувати по пальцях всі його слабості. Вона знає, що кожній людині властиво помилятися, і її сину - теж. Але визнати це - значить визнати не тільки те, що улюблений син неідеальний. Це ще значить - визнати так само і власну провину, адже кожну людину хто-небудь так виховував...

Ви вийшли заміж з мрією про те, що все у вашому житті буде безхмарно. У вас чудовий чоловік і чудові діти, які обожнюють вас. А у чоловіка є мама, і її він теж дуже любить. А вона - любить його. Але ви з нею чомусь часто сваритеся...

Вона повинна знати, що ви любите її сина беззавітно і віддано. Якщо ваша свекруха вважатиме, що подарувала вам свого сина, вона буде гордитися своєю великодушністю і відноситися до вас з теплим почуттям. Якщо вона вирішить, що ви відняли його у неї, вона ніколи не зможе подолати в своїй душі почуття образи і неприязні. Головне почуття, яким вам потрібно перейнятися, - це подяка. Саме її чекає від вас ваша майбутня свекруха. Подяка за безцінний, із її точки зору, подарунок, мабуть, за найдорожче в її житті - за свого сина.

Запитуйте її поради. Обов'язково демонструйте, яких результатів ви добилися, слідуючи її мудрим підказкам.

Спробуйте з нею подружитися; пропонуйте допомогу. Не прагніть довести, що ви гідні її сина, все одно ви не здасте цей екзамен на п'ять, а нервів зіпсуєте багато.

Цікавтеся її життям, допомагайте, щиро і ненав'язливо прагніть сподобатися.

Вийшовши заміж, будуйте свої особливі відносини з свекрухою. Не будьте відображенням відносин, які склалися між чоловіком і його матір'ю. Якщо відносини особливо ніжні, ви будете не "дотягувати до них і у результаті завжди програвати на їх фоні. Якщо відносини напружені, то отримаєте готовий конфлікт, у якому неповинні. В спірних ситуаціях краще промовчати, чим з піною у рота доводити свою правоту.

Не принижуйтеся, не підлабузнюйтеся, не схоплюйтеся з місця, не метушіться. Поводьтеся з достоїнством і упевнено. Ваше життя - це не екзамен на звання гідної дружини, це просто ваше життя, безцінне і неповторне в кожній миті, навіщо затьмарювати її негативними переживаннями.

Не втрачайте надії знайти точки зіткнення навіть в самих безнадійних життєвих ситуаціях.

Пам'ятайте про те, що вона теж жінка. Спробуйте поговорити відверто з нею на наші жіночі теми.

Любіть і поважайте її щиро, і вона коли-небудь обов'язково це оцінить.

Якщо позитивного контакту немає, не дивлячись на всі ваші зусилля, краще обмежити час сумісного перебування поряд до мінімуму.

А ще старайтеся, щоб негативні взаємини з свекрухою не стали значенням вашого існування, тобто, щоб вони не поглинули вас повністю.

Врешті-решт, робіть іноді свекрусі подарунки.

Свекруха, що молодиться, бажає, щоб молода невістка вважала її рівною або навіть перевершуючою по силі конкуренткою. В цій ситуації розумна невістка різними способами буде підтримувати цю думку. Вишуканий парфюм, пікантні аксесуари, модні в цьому сезоні носильні речі - все це годиться, але тільки в тому випадку, якщо невістка добре уявляє собі смаки свекрухи.

Добрим, нейтральним і недорогим подарунком молодій інтелігентній свекрусі будуть книги її улюблених авторів. C однієї сторони, є можливість достовірно дізнатися про смаки у чоловіка (сина), з іншою - невістка підтвердить свій статус "культурної людини".

Якщо свекруха - жінка немолода, свого віку не приховує, а іноді навіть ним відверто бравує ("чого ви взагалі від старухи хочете?!"), то подарункова стратегія повинна бути абсолютно іншою. Всі подарунки повинні включати предмети побуту, і милі сувеніри, книги.

Як і всі жінки, свекруха може відноситися до подарункових моментів і дат цілком функціонально і не чекати від невістки якогось тонкого відношення і розуміння. У цьому разі вона сама прямо або побічно повідомить про те, що вона хотіла б одержати в подарунок.

З свекрухою, безумовно, потрібно поводитися відповідно до всіх правил пристойності по відношенню до близької людини, яка старше вас по віку. Однак якщо ваша поведінка не підкріплена почуттями, вам це не допоможе. І тоді ви будете розказувати своїм подругам: "я не знаю, чому свекруха так до мене відноситься, я з нею ввічлива, надаю знаки уваги, роблю подарунки, чого їй ще не вистачає?" Частіше за все вашій свекрусі не вистачає того, що ви не змогли знайти в своїй душі, - хай не любові, але щирої поваги.

Вам можуть запропонувати називати свекруху "мамою". Не впадайте в пишномовний стиль: "мати у мене тільки одна". Таке бажання може бути данню традиціям сім'ї, і не вам їх змінювати, а може бути продиктовано нереалізованим бажанням мати ще одну дитину або ж саме дівчинку. Не забувайте - коли жінка чує "мама", у неї прокидається інстинкт любити, захищати і все прощати. І якщо ви відразу придбаєте статус ще однієї дитини, це не так вже погано. Але вам можуть запропонувати називати свекруху на ім'я та по батькові. Це свідчить про деяку дистанцію, але одночасно і про те, що у ваше життя будуть менше втручатися. Моложава свекруха може запропонувати називати її просто на ім'я. Теж непогано, у вас більше шансів стати її подругою. Але який би варіант вам не запропонували, прийміть його прихильно і з радістю.

Навіть якщо у вас вийде затвердитися в ролі господині і завоювати довір'я свекрухи, попереду новий раунд боротьби - за правильне виховання ваших дітей. Хоч досвіду у неї в цьому питанні і більше, але світ і погляди на виховання міняються так стрімко, що і вона в деякому розумінні не менший новачок, ніж ви. І якщо в питаннях кулінарії можна віддати пальму першості свекрусі, то відносно дитини ви, поза всяким сумнівом, головна, а вона тільки бабуся. Так що із самого початку потрібно чітко обкреслити кордони її впливу і обговорити, яку участь вона буде приймати в долі внука. Чи буде вона сидіти з ним, поки ви працюєте, або забирати пару разів на місяць на вихідні? Чи готова вона дотримувати той режим дня і харчування, який ви виробили для своєї дитини? Чим більше конкретики, тим менше виникне проблем в майбутньому.

http://buket.ck.ua


Дата публікації: 03.02.2007
Прочитано: 7552 разДодатково на дану тему
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
Дитина малює деревоДитина малює дерево
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Професоре, а два бали-то за що?
- Один бал за те, що з'явилися на іспит; другий - за спробу відповідати.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провалРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 29 | користувачів сьогодні: 175 | переглянуто сторінок сьогодні: 4365 | всього сторінок переглянуто: 105812318
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.033 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.