Якщо ви працюєте у великому офісі, завжди залишайте запасний піджак на спинці стільця. Це створює враження того, що ви десь тут і відійшли на хвилинку. Другий піджак одягайте, коли ви гуляєте чи вирішуєте особисті проблеми в робочий час.
2. Ніколи не виходьте з кабінету без паперів у руках
Люди, що несуть папери, здаються трудолюбивими робітниками, які поспішають на важливу нараду. Люди з пустими руками мають такий вигляд, ніби вони йдуть в їдальню чи покурити. Людина з газетою в руках, скоріш за все, прямує до туалету. Крім цього, намагайтесь брати побільше яких-небудь паперів додому, щоб у начальства склалося враження, ніби ви працюєте й там.
3. Комп'ютери створюють враження зайнятості
Якщо ви користуєтесь комп'ютером, сторонньому спостерігачеві це здається роботою. Ви можете читати особисту почту, сидіти в чаті чи «однокласниках), або ж розкладати пасьянс. Якщо за цим заняттям вас застукає шеф, поясніть, що ви опановуєте нові програми і економите компанії вартість тренінгів.
Гірше, якщо ваш бос любить безшумно підкрадатися ззаду і вважає при цьому, наприклад, що «аська» слугує лише для пустопорожніх балачок. Проведіть «аською» одного разу ділові переговори і нехай шеф побачить результат – можливо, це допоможе.
4. Завал на столі
Лише найвище керівництво може мати чистий стіл. Для решти це ознака того, що вони нічого не роблять. Розкладіть стоси документів по всьому столі. З боку минулорічні документи мають такий самий вигляд, як і поточні – важливий саме об'єм. Розкладіть побільше документів у різні стоси. Якщо в чекаєте когось, запхайте потрібний цій людині документ в середину стосу, і «знайдіть» його там, коли ця людина з'явиться.
5. Ніколи не беріть слухавки, якщо ви маєте автовідповідач
Люди не телефонують для того, щоб поцікавитись вашим здоров'ям – вони дзвонять, щоб примусити вас щось ЗРОБИТИ. Так не піде. Прослуховуйте повідомлення на автовідповідачі час від часу, і якщо хтось залишив вам повідомлення з потенційною добавкою роботи – передзвоніть йому під час перерви, коли його точно немає на місці і залиште повідомлення на його автовідповідачі.
6. Справляйте враження роздратованого
Завжди намагайтесь мати роздратований вигляд – це створює в боса враження, що у вас запарка.
7. Поповніть словарний запас
Почитайте нові комп'ютерні журнали і виберіть невідомі слова. Вільно вживайте їх під час розмови з начальством. Запам'ятайте: йому не обов'язково вас розуміти, але звучати це буде промовисто.
8. Ідіть з роботи пізно
Завжди намагайтесь піти з роботи якомога пізніше, особливо, коли бос ще на місці. В цей час можна зайнятись розгадуванням кросвордів або почитати журнали, на які у вас завжди не вистачає часу. Виходячи з офісу, обов'язково пройдіть повз кабінет шефа. Посилайте йому важливі електронні повідомлення в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.
9. Найважливіше
Не пересилайте це вашому босу
http://mensgames.com.ua/