Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Оголошення:
Адміністрація інформує, що на виході з кладовища працює фонтан.
Охочі можуть кинути монету

Google рекомендує
Бізнес і кар'єра

Права рука боса або інструкція по поводженню з секретаркою.


 У кожного боса, що поважає себе, є секретарка - саме секретарка, а не “особистий секретар”, як годиться правильному називати цю незамінну посаду. Так вже “історично” склалося, що дану функцію звалила на свої крихкі плечі прекрасна половина людства, а секретарів-чоловіків можна перерахувати по пальцях. І оскільки жінки - створення капризні і непередбачувані, спонтанні і легковажні, навіть дуже мудрий шеф часто не в змозі зрозуміти, що за процеси відбуваються в чарівній головці власної секретарки, і як слід себе з нею вести.Втім, складність полягає лише в тому, щоб визначити, що за різновид “правої руки” ви тримаєте у себе в приймальні. Останнє піде “як по маслу”. Отже, пропонуємо вашій увазі “психологічні портрети” особистих секретарів і інструкції по поводженню з ними.

1. “ДІЛОВА ЖІНКА”. Практично ідеальний варіант для найвимогливіших начальників. Розумна, хороша собою, ввічлива і ввічлива. Уміє згладжувати гострі кути і підштовхувати шефа до ухвалення правильних рішень, вправно позбавляється від непотрібних дзвінків і відвідувачів, не забуваючи при цьому піклуватися про начальника, - нагадує йому про важливі переговори і зустрічі, обідній перерві і попереджає про візит дружини. Ніколи не спізнюється і виконує свою роботу кваліфіковано і швидко. Завжди стильний одягається і вважає за краще, щоб її називали “референт” або “офіс-менеджер”, але ніяк не “секретар-друкарка”. Втім, яку б офіційну посаду не закріпили за нею в штатному розкладі, вже те, що вона працює саме з вами, доводить ваше уміння підбирати кадрів.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: По-перше, ніколи не називайте її зменшувально пестливо, типу “Серденько”, “Натуська”, “Ленок” - зайвого “панібратства” вона не потерпить. Проте спілкуватися з нею досить легко - завжди підкреслюйте її професіоналізм і крайню необхідність в ній, тільки не треба грубо лестити - вона дуже розумна. Щоб прийняти це за чисту монету. Розмовляйте з нею на рівних і не забувайте “індексувати” її зарплату: переманити таку секретарку до себе мріє не один ваш “заклятий друг”.

2. “БОЖА КУЛЬБАБА." Персона невизначеного віку - говірка, рассеянна і нескінченно наївна. На роботі перегортає модні журнали, наводить манікюр і підфарбовує губки, в'яже і годинами розмовляє по телефону. У проміжках між “справами” друкує і “підшиває” документи в теки. В курсі всіх останніх новинок на речовому ринку і хитросплетінь в бразильських серіалах, зате не завжди розуміє, про що, власне, йде розмова безпосередньо у фірмі. Втім, ображатися на неї не варто, просто в сферу її особистих інтересів справи компанії не вписуються ніяк. Проте, при необхідності вона може виконати будь-яке “партійне” завдання і довідатися всі останні плітки в колективі.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: Називайте її “Лідочка”, і ніколи не підвищуйте на неї голос - у відповідь вона може розридатися, та так, що валеріаною потім доведеться відпаювати не тільки її, але і вас. Даруєте їй шоколадки і квіти у свята і вона буде щиро зраджена вам, поки ви її не звільните. Зрідка хвалите її екстремальні зачіски і нові кофтини, тоді її ККД на робочому місці збільшиться мінімум в два рази.

3. “ЛОЛІТА”. Студентка-заочник або дівчинка, що неодноразово “провалилася” у ВУЗ, тимчасово перебуває на дорослому світі. Поки що нічому поганому не навчилася і кожного разу здригається від слова “факс”. Як користуватися офісною оргтехнікою знає тільки з енциклопедії для школярів і тому часто є причиною комп'ютерних вірусів і “раптового” спалаху ксерокса. Працює в міру сил, паралельно вивчаючи підручники і методічки. Прагне здаватися доросліше і використовує на своєму обличчі всю палітру косметичних засобів, носить потерті джинси, 20-сантиметрові платформи і маєчки люмінесцентних забарвлень. Друкує одним пальцем з граматичними помилками. На щастя, на своєму посаді не затримується надовго, оскільки поступає або закінчує інститут, а потім рішуче відправляється в декрет.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: Завжди тримаєте її на відстані і не надумайтеся приймати її дитяче кокетування серйозно - ризикуєте обрости “славою” розтлителя неповнолітніх. Відноситеся до неї по-батьківськи, допомагаючи радами, і періодично нагадуйте їй вітатися з відвідувачами офісу. Не дозволяйте їй вести телефонні переговори з серйозними партнерами, а на питання, чому ця “отроковіца” стала вашим особистим секретарем, відповідайте, що у неї оч-чень впливовий тато, що привчає дитину до самостійної діяльності. Так, до речі, а чому все-таки вона стала вашою секретаркою?!

4. “СУПЕРМОДЕЛЬ”. Памела Андерсон в її кращі дні. Пергидрольно-платиновая блондинка з 5-м розміром грудей і ногами “від вух”. Така секретарка, що входить в кабінет під час ділової наради з чашкою кави, примушує геть забути що оточують тему обговорення і перемкнутися на зосереджений розгляд її глибокого декольте. Всі ваші конкуренти побачивши її заздрять вам білою заздрістю і мріють переманити її до себе як прикраса офісу. Зазвичай вона носить те, що все обтягує і максимально відкрите, щоб не приховувати своїх основних достоїнств. Її млосне “алло” і “я вас слухаю” примушує соватися тих, хто знаходиться на іншому кінці дроту і думати, що випадково додзвонився в “гарячу лінію” сексу по телефону.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: Милуйтеся нею на відстані. Достатньо того, що все навколо і так вважають, що ви. що вона., загалом, не піддайтеся спокусі, адже окрім достоїнств у вашої секретарки є ще і недоліки, балакучість з яких - найбезневинніший. Іноді нагадуйте їй про роботу, але не перестарайтеся: якщо вона “перетрудітся”, це може відбитися на її “не спотвореному” інтелектом личку. І ще - не надумайтеся познайомити з нею свою дружину. Самі здогадуєтеся, чому.

5. “АНТИКВАРНИЙ ЕКЗЕМПЛЯР”. Відгомін “розвиненого” соціалізму епохи застою - пані у віці, що “пережила” не один десяток начальників і зміну портретів керівників держави від Хрущева до Путіна в приймальні. Не визнає сучасної техніки і принципово друкує на машинці часів Непу. На її столі - жодного зайвого паперу і зразковий порядок у всіх теках і книгах “комор”. Одягається виключно в темні строгі костюми, що залишилися після “великого розпродажу” в радянських універмагах і туфлі “прощай, молодість”. Носить окуляри в товстій оправі, не менш товсті золоті персні і рясно поливає себе духами “Червона Москва”.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: Завжди називайте її по імені-по батькові і виключно на “ви”. Не забувайте поздоровляти її зі всіма святами і даруйте їй бордові гвоздики. І, будьте упевнені, якщо ви “віддали” їй наказ не пускати до себе в кабінет небажаних “гостей”, то, відчувши себе Зоєй Космодемьянськой, вона навіть під тортурами не признається, що ви - на місці, грудьми ляже на амбразуру, але нікому не дозволить проникнути в “свята святих” офісу. З такою секретаркою вам не страшна навіть раптова “інспекція” власної дружини. Побачивши вашу секретарку, вона зайвий раз подумає, який ви зразково-показовий чоловік, цілком і повністю занурений в роботу. До речі, чи не дружина підбирала вам такого виконавчого працівника?!

6. “СЕСТРА-ГОСПОДИНЯ”. Надія і опора будь-якого начальника, “подруга днів суворих”, однодумниця і захист від будь-яких катаклізмів. Завжди добре виглядає, все встигає, все уміє, не відволікається від роботи і активно бере участь у всіх справах фірми. Інтереси компанії ставить вище за свої особисті інтереси, хоча має сім'ю і успішно все це суміщає. Завжди готова затриматися з потреби на службі і попрацювати у вихідний. Підтримує шефа морально: порадить, поспівчує і звалить частину його справ на себе. При цьому не забуває нагадувати йому про майбутні свята, аж до дня народження “улюбленої” тещі. Легко і невимушено уміє підтримувати бесіду з кожним відвідувачем в приймальні, в той же час проводячи “розвідку боєм” і збираючи потрібну шефові інформацію.

ЯК З НЕЮ ЗВЕРТАТИСЯ: Радійте її існуванню - з такою секретаркою ви можете розслабитися і ні про що не турбуватися - вона все улагодить сама. До того ж, з нею вам не потрібно здаватися краще, ніж ви є насправді. Навіть якщо ви “випустите на неї пару”, вона все зрозуміє і пробачить, як вірний соратник і друг. Проте, будьте з нею ввічливі і всіляко підкреслюйте її значущість, не забуваючи при цьому заохочувати преміально. Загалом, насолоджуйтеся життям: при мінімумі ваших зусиль в офісі завжди буде повний порядок, якщо ваша плідна співпраця продовжиться до тих пір, поки ви самі займаєте своє крісло...

www.mc.com.ua

Переклад http://buket.ck.ua

Дата публікації: 03.08.2007
Прочитано: 4510 разДодатково на дану тему
Жінка-начальник - дар небес або прокляття?Жінка-начальник - дар небес або прокляття?
 Ми - чоловіки (18 правил ділової людини) Ми - чоловіки (18 правил ділової людини)
Безлад як завада для успішної кар\'єриБезлад як завада для успішної кар\'єри
Як поводитися під час співбесідиЯк поводитися під час співбесіди
З чого почати власний бізнесЗ чого почати власний бізнес
9 порад офісному працівникові9 порад офісному працівникові
Чому вас не люблять на роботіЧому вас не люблять на роботі
Як заробити в ІнтернетіЯк заробити в Інтернеті
Копірайтер - хто це і як ним статиКопірайтер - хто це і як ним стати
Як пережити «важкого» босаЯк пережити «важкого» боса
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Виходить блідий студент з аудиторії. Друзі до нього:
- Ну що, здав?
- Так, здається, здав.
- А що питали?
- Так біс його знає... Вони ж питали на англійській.

Реклама
Опитування
Чи подобаються вам зміни на сайті?

Так, дуже подобаються
Які зміни? Нічого не помітив
Ні, раніше було краще
Ваш варіант (описати в коментарі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 76
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 65 | користувачів сьогодні: 282 | переглянуто сторінок сьогодні: 33586 | всього сторінок переглянуто: 98222269
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.