Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Інструктор зі стрибків із парашутом у літаку:
- Перший пішов, другий пішов, третій пішов... Парашутики не забуваємо...

Google рекомендує
Інше

Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм


Про що не потрібно думати, щоб бути впевненими в собіВсі повинні мене любити і схвалювати все, що я роблю Чекати цього - значить піддаватися нез'ясовному занепокоєнню, засмученням, особливо якщо ми помічаємо, що хтось нас не любить або не схвалює наших справ. Очевидно, дотримуватися такої точки зору безглуздо, тому що ніхто не може задовольняти смакам одночасно всіх людей. Більш того, прагнучи заслужити любов всіх оточуючих, можна втратити самостійність, упевненість в собі, цілісність і глибину. Для того, щоб подобатися всім, треба постійно вловлювати почуття інших людей, щоб поліпшити їх відношення до себе. Все ж таки краще активно шукати людей, з якими вас об'єднували б загальні заняття і погляди. У будь-якій школі є діти, які прагнуть до широкої популярності. Це породжує певну проблему, яка принципово не вирішувана, оскільки сюди вплітаються інтереси інших дітей, їх походження, матеріальні умови і т.п. Проте, обертаючись в колективі щодня, вони намагаються заслужити визнання. Така проблема зникає після закінчення школи, оскільки вони знаходять людей зі схожими поглядами і інтересами.

Людина повинна бути прекрасною і бездоганною в усіх відношеннях Очевидно, бути досконалим у всьому неможливо. Той, хто ставить перед собою таку мету, приречений на нескінченні терзання і тривожні думки з приводу минулих і можливих невдач. Навіть коли оточуючі визнають таку людину за найталановитішу в якійсь області, вона постійно хвилюється через те, що завтра, мабуть, втратить це положення. Люди з такими ірраціональними уявленнями можуть багато чого добитися в житті, але зазвичай те, як вони досягають успіху, відчужує від них оточуючих. Багато хто, знаходячись в полоні завищених вимог до себе, так і не добиваються того, чого хотіли. Адже не можна добитися (мало кому вдавалося) чогось надприродного (надлюдського). Звичайно, потрібно прагнути до вершин, до плідної діяльності в ім'я прогресу, пізнання, розвитку. Але важливо і усвідомлювати, що будь-яку людину спіткають невдачі, вона не вбережеться від промахів і залежатиме від самих різних обмежень.

Певні вчинки помилкові, і того, хто їх скоює, потрібно строго карати Багато що з того, що роблять інші, самі б ми не стали робити, і, навпаки, щось з того, що б нам хотілося, вони не роблять. Проте не можна через це вважати їх поганими людьми. Простий осуд нічого хорошого не дасть. Переслідування їх теж приносить мало користі, а часто тільки шкоду. Аналізуючи причини поведінки інших, варто поглянути на справу з їхньої точки зору, щоб зрозуміти значення поведінки, потрібно подивитися на ситуацію з позицій цих людей, і тоді у багатьох випадках воно стане з'ясовним. Якщо людина зробила щось погане (принаймні, з вашої точки зору), це може трапитися і по її дурості, невіданню, під впливом емоцій. Тому ми повинні терпимо віднестися до цього, постаратися просвітити, допомогти змінити поведінку в потрібному напрямі. Від цього виграють всі. Так само потрібно відноситися і до себе. Якщо комусь не подобається те, що ви робите, можливо, і не варто через це хвилюватися. Просто треба визнати, що з позиції оточуючих ваша поведінка може здаватися неправильною, недоречною. Чи варто винити вас за це? І чи треба через це засмучуватись? Розумніше обговорити точки зору, зіставити їх і подивитися, чи можна навчитися чомусь корисному. У конфлікті якась із сторін або, можливо, обидві вони змінять свою позицію, а може бути, виявиться, що знайти згоду неможливо, але все одно такий підхід кращий, ніж взаємна ворожнеча і взаємні звинувачення, в результаті яких програють обидві сторони.

Жахливо, коли щось виходить не так Очевидна безрозсудність такого інфантильного уявлення. Але дуже часто ми поступаємо саме так, виходячи з ілюзії, що світ і все, що відбувається повинні бути такими, щоб нам подобалося. Деколи нас глибоко зачіпають будь-які прояви того, що не підтверджує такого очікування. Проте не може бути так, щоб все складалося для задоволення кожного. Невблаганний закон життя полягає у тому, що світ не створений для нашого задоволення, для того, щоб все оберталося навколо нас. Тому треба змиритися з тим, що він, а також та його частина, в якій ми живемо, ніколи точно не відповідатимуть нашим бажанням. І не потрібно чекати цього. Коли ми стикаємося з тим, що нам не дуже подобається, чи варто це сприймати як особисту образу або як спробу піддати нас приниженню? Єдине, що необхідно зробити, це сказати собі: "Так, це погано" або "Мені це не подобається", щоб потім спробувати конструктивно змінити або поліпшити стан, що створився.

Людина турбується в результаті зовнішніх подій і обставин, на які вона не в силах вплинути Насправді в 99% випадків люди хвилюються не через якісь неприємні життєві події, а через те, що вони так інтерпретують їх для себе. Хоча вплинути на зовнішні події ми можемо лише в незначній мірі, оволодіти аналізом того, як слід реагувати на ці події, можна. Наприклад, втративши гаманець, ви можете через це сильно переживати, розхвилюватися і засмутитися, хоча сама по собі втрата не така непоправна, а подія не загрожувала життю. Дуже сильно переживаючи з приводу того, що трапилось, ви тільки перебільшуєте наслідки і посилюєте цей стан. Фактично ми самі собі шкодимо, так сприймаючи те, що трапилося. При розумному підході подібна подія не повинна викликати стресу. Правильність такого відношення підтверджується тим, як ми реагуємо, коли подібна історія трапляється з кимось іншим, якщо він не в силах що-небудь змінити: "Було б це моєю найбільшою бідою". Цю істину не варто забувати, коли трапляються неприємності.

Можлива неприємність зобов'язує до занепокоєння, і поки небезпека не пройде, треба весь час чекати її Думати так було б нерозсудливо, подібні думки не здатні запобігти неприємностям, вони можуть навіть сприяти тому, щоб вони відбулись. Занепокоєння може настільки вимотувати, що, коли неприємність трапляється, майже не залишається сил для того, щоб поправити справу. З другого боку, значна більшість неприємностей, з приводу яких ми встигли напереживатись, так і не трапляються, а якщо трапляються, то виявляються не такими страшними, якими малювалися в уяві. Найкраще, що можна зробити у такому разі, - це зустріти ситуацію, що складається, у всеозброєнні. Важливо спробувати знешкодити ситуацію, знайти правильний вихід. Зайве хвилювання не принесе ніякої користі.

Уникати життєвих труднощів і відповідальності простіше, ніж брати їх на себе і справлятися з ними Коли людина намагається усунутися від труднощів і від відповідальності, вона тільки створює собі численні і важкі проблеми в майбутньому. Найкраще не ховатися, а взятися за їх вирішення і при цьому максимально проявити свої здібності. Відкладання проблем тільки підсилюватиме тривогу, депресію і розкаяння совісті. І навпаки, рішення проблеми укріплює упевненість в своїх силах, пошану до себе і викликає радісне відчуття. Щасливе життя - це не відсутність проблем, а їх успішне вирішення.

Потрібен хтось сильніший, на кого можна покластися Ніхто не буває абсолютно незалежним, і не страшно, якщо ми залежимо від інших настільки, наскільки вони залежать від нас. Це властиво всім людям, оскільки вони потребують один одного. Але все наше життя не може залежати від однієї людини. Життя все одно йде своєю чергою незалежно від того, є з вами поряд ця людина чи ні. Треба розвивати в собі самостійність, індивідуальність, цілісність і можливості самовираження. Тоді невдачі або втрати когось з близьких не стануть згубними.

http://buket.ck.ua Дата публікації: 16.10.2006
Прочитано: 5501 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
10 способов стать счастливой10 способов стать счастливой
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Проведене недавно невеличке соціологічне дослідження показало, що на питання "Скільки буде 10 разів по 100 грам?" в дев'яти випадках з десяти з великою впевненістю відповідають ЛІТР, і тільки в одному – КІЛОГРАМ.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 156 | користувачів сьогодні: 441 | переглянуто сторінок сьогодні: 24677 | всього сторінок переглянуто: 108088858
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.037 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.