Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Якщо ти справжній мужик, якщо тобі давно за сорок, а ти живий, здоровий і практично тверезий... Знай, пам’ятай і гордися: ти - дефіцит!

Google рекомендує
Кулінарний довідничок

Як вибрати соковижималку?


 Якщо ви не хочете ставити своє здоров’я в залежність від рівня совісті виробників пакетованих соків, можна придбати соковижималку, котра допоможе і отримати склянку свіжого соку до сніданку, і приготувати домашні консервовані соки.



Соковижималки для цитрусових

Найперше слід знати, що існує три види соковижималок: для цитрусових, центробіжні та шнекові.

З допомогою соковижималок для цитрусових можна вичавити сік лише з відповідних фруктів. Підійдуть вони для тих, котрі бажають починати день зі склянки апельсинового соку, для отримання якої, до речі, необхідно 2-3 великих апельсина. Варто знати, що сік з цитрусових зберігати не можна, а слід випивати одразу — вже через 10 хвилин він втрачає всі корисні властивості. Тому, як правило, подібні соковижималки малопотужні й призначені не для «промислового використання», а для отримання однієї-двох склянок соку. Придбати цитрусові соковижималки можна в середньому за півтораста гривень: прилад Moulinex в «Ельдорадо» коштує 149,9 гривні, Braun (20 Вт, 1 л, «Фокстрот») — 199 гривень.

Ліпше, щоб м’якоть відкидалась автоматично

Корисною функцією центробіжних соковижималок, які допомагають отримати сік з більшості фруктів та овочів, є можливість автоматичного відкидання вижатої м’якоті у спеціальний контейнер. Якщо подібна функція у соковижималці не передбачена, то після 2-3 склянок витисненого соку потрібно буде відчищати сепаратор прилада від м’якоті вручну, інакше він заб’ється й сік перестане виливатися.

Єдиним недоліком соковижималок, що є в асортименті рівенських магазинів, є те, що вони невеликі й максимальна місткість їхніх чаш для отриманого соку становить у середньому 1-1,5 літра. Тобто щоб переробити мішок яблук, таким приладам і їхнім господарям доведеться добряче постаратися. Інколи в продажу бувають вітчизняні соковижималки, що розраховані якраз на любителів домашніх консервувань. Від іменитих імпортних вони відрізняються значно більшими розмірами, не таким суперсучасним дизайном і шумністю роботи. Однак із переробкою великої кількості фруктів чи овочів вони справляються значно ліпше. Проблемою є те, що натрапити на них доволі складно — продавці магазинів побутової техніки стверджують, що інколи вони в продажу бувають, але мені жодного подібного приладу побачити не вдалося. Якщо не пощастить і вам й ви все ж вирішите придбати одну з імпортних соковижималок, надайте перевагу приладу з найбільшою потужністю — «слабенька» соковижималка з великою кількістю роботи може просто не впоратися.

Щодо цін, то стати власником соковижималки можна в середньому за 300-400 гривень. Наприклад, у «Фокстроті» потужний прилад De Longhi на 1700 Вт можна придбати за 329 гривень, Moulinex коштує 389 гривень, соковижималка+блендер Philips — 419 гривень. Однак трапляються соковижималки за «демпінговими» цінами — наприклад, в «Ельдорадо» прилад фірми Elenberg коштує лише 129,20 гривні! Існують також універсальні соковижималки, котрі можуть витискувати сок як зі звичайних фруктів, так і з цитрусових — подібну модель випускає Tefal — 429,90 грн.

Шнекові соковижималки впораються із кісточками

Зауважте, що отримати сік із плодів із кісточками (смородина, агрус) проблематично — сито центробіжних приладів з ними не впорається і заб’ється. Тому для переробки таких плодів призначені вітчизняні шнекові прилади — у них є спеціальна втулка, що майже насухо відтискає ягоди, а кісточки відкидає. Ззовні такі соковижималки схожі на м’ясорубки, в яких спереду ллється сік, а із задньої частини виходять кісточки й шкірки. Єдина проблема — зустрічаються в продажу подібні прилади дуже рідко.

rivnepost.rovno.ua


Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 7843 раз



Додатково на дану тему
Кулінарний словничокКулінарний словничок
Кулінарне 'SOS'Кулінарне 'SOS'
Кавовий довідникКавовий довідник
Як фарбувати яйця натуральними фарбникамиЯк фарбувати яйця натуральними фарбниками
Афродизиакальное меню. Топ-10 афродизиаковАфродизиакальное меню. Топ-10 афродизиаков
Специи и приправыСпеции и приправы
Хто є хто?Хто є хто?
Як приготувати фреш?Як приготувати фреш?
Шашличний сезонШашличний сезон
Як вибрати сковородуЯк вибрати сковороду
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Іванов!
- Я!
- Петров!
- Я!
- Три тисячі тридцятий!
- (Скривджено)Моє прізвище Зозо, товариш прапорщик.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаково



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 246 | користувачів сьогодні: 1083 | переглянуто сторінок сьогодні: 14617 | всього сторінок переглянуто: 110929570




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.029 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.015 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.