Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Знаєш, чому я заплакала? - запитує дружина чоловіка, виходячи з універмагу.
- Знаю, але у мене таких грошей немає.

Google рекомендує

Таємне та невідоме

Чергова вигадка людства чи нерозгадана таємниця . . .


Випадкові відкриття, або Віагра - це засіб від ангіни


 Світом править випадок! Якщо вдуматися, то багато предметів і законів зобов'язані своїм існуванням саме йому. Зі шкільної лави нам розповідають, що не впади Ісааку Ньютону яблуко на тім'ячко, не взнало б людство про усесвітнє тяжіння. А що ще винайшли випадково?

Дата публікації: 13.04.2009
Прочитано: 9038 раз

Най-най… істоти планети


 Чи знаєте ви, що в Байкалі мешкає риба, що цілком складається з жиру? Вона така прозора, що крізь неї можна читати. А чи відомо вам, що найменша в світі пташка колібрі може літати не лише вперед, але і назад, а також в решті всіх можливих напрямів? І це далеко не межа рекордам, які ставлять тварини…

Дата публікації: 13.02.2009
Прочитано: 7098 раз

Хто такі вампіри


 Колись давно історії про них наводили жах не лише на дітей, але і на дорослих. Зустрічі з ними боялися, як самого пекла. А зараз із розвитком такого жанру, як гумористичне фентезі, про зустріч з вампірами мріє кожен шанувальник цих книг. Вразливі юні панночки, що літають у хмарах, в своїх фантазіях навіть закохуються в цих персонажів. Так хто ж такі вампіри? 

Дата публікації: 05.01.2009
Прочитано: 32619 раз

Десятка нез'ясованих феноменів


 Наука намагається розібратися в навколишньому світі, але далеко не завжди вченим удається зрозуміти і пояснити явища, що зустрічаються. Думаю, кожен з нас якщо не стикався, то хоча би чув про щось, що ніяк не вписується в наукову картину світу. Рейтинг подібних феноменів ми і пропонуємо вашій увазі.

Дата публікації: 09.12.2008
Прочитано: 4366 раз

Остання таємниця “Титаніка”


 “Титанік” затонув у північній частині Атлантики 96 років тому. З тих пір, як пожартував гарвардський історик Стівен Байел, “про нього написано не набагато менше, ніж про Ісуса або про Громадянську війну Півночі і Півдня”. Існує без малого 200 книг, документальних і ігрових фільмів – у тому числі найкасовіша кінокартина всіх часів. Історики, учені і просто фанати “Титаніка” бурхливо сперечаються, в чому дійсна причина загибелі найбільшого пасажирського лайнера свого часу: а саме, чому він затонув через якихось дві години 40 хвилин після зіткнення з айсбергом і поніс із собою на дно 1522 життя.

Дата публікації: 30.11.2008
Прочитано: 8771 раз

Сім Чудес Світу. Що змінилося за дві з гаком тисячі років


 Всім, хто колись вивчав історію стародавніх часів, відомий список Семи Чудес Світу, складений дві з гаком тисячі років назад Філоном Візантійським (II ст до н. е.). Не всі, правда, знають, що вже на ранньому етапі сталася «підміна» одного з семи об'єктів. Спочатку в трактаті Філона як дивовижний зразок архітектури були відмічені Стіни Вавілона, але через якийсь час їх почесне місце зайняв Олександрійський маяк. 

Дата публікації: 01.11.2008
Прочитано: 20569 раз

Якими фобіями страждають відомі люди


 Страх – невід'ємна часина людської натури. Чого бояться знаменитості і що змушує тремтіти сильних світу цього? Будь-яка дрібниця може позбавити сну, якщо вона перетворюється на фобію.

Дата публікації: 28.10.2008
Прочитано: 7116 раз

Закони про секс


 Найбожевільніші закони про секс у різних країнах. Якщо ви приїхали до якої-небудь країни і не знаєте місцевого законодавства у сфері міжстатевих стосунків, то ризикуєте заробити на свою голову неприємності, причому деколи чималі. Всьому причиною суворі закони. У Англії, наприклад, вас можуть оштрафувати, якщо ви запропонуєте незнайомій жінці трохи попустувати, в Італії непривабливим жінкам законодавчо заборонено з'являтися в голому вигляді на пляжі. Щоб не сплохувати, пропонуємо підбірку з 11 найнеймовірніших законів, що стосуються сексу, з різних країн світу.

Дата публікації: 20.10.2008
Прочитано: 14454 раз

Десятка проклятих фільмів Голлівуду


 Британська газета The Independent склала список «проклятих» фільмів, зйомки яких супроводжувалися трагічними випадковостями.

Дата публікації: 23.06.2008
Прочитано: 4232 раз

Шлюбна магія дівочих ворожінь


 У традиційній календарній обрядовості українців особливою пишнотою відзначається зимовий цикл свят — Коляди, Різдва, Щедрого вечора (Маланки), Нового року, Водохреща. Переплетення християнських і язичницьких ритуалів зумовлюють його красу й неповторність. Язичницькі відображали прагнення людини протистояти темним і злим силам, підтримати сонячну енергію, забезпечити весняне воскресіння природи. В новорічних обрядах домінували два основні мотиви — аграрний і шлюбний. Коли закінчувалися польові роботи, на перший план виступала шлюбна магія, сімейне благополуччя, прагнення дати потомство, хоч хлібороб ніколи не забував про майбутній урожай.

Дата публікації: 11.06.2008
Прочитано: 19589 раз

Що насправді загрожує довкіллю. Розвінчання міфів


 Напередодні всесвітнього Дня охорони довкілля прийнято писати про те, наскільки забруднена наша планета і як її можна очистити. При цьому чим більш футуристичні методи порятунку Землі назвеш (біопаливо замість бензину, вітрова енергія замість ТЕС, літаки на якомусь суперчистому паливі), тим розумнішим будеш здаватися.

Дата публікації: 08.06.2008
Прочитано: 3605 раз

Літній час: поверніть нашу годину!


 Наближається остання неділя березня, а це значить, скоро нам знову доведеться переводити стрілки на годину вперед. І приходити в понеділок на роботу, вставши фактично на годину раніше. Сісти за робочий стіл злими і сонними, називаючи нехорошими словами того, хто придумав літній час.

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 3895 раз

Все, що ви не знали про пупок


 Оскільки пупок - це обрубок пуповини, що зіщулився, то він і є перший в житті шрам. Його форма не визначається генетикою, але це ще не все, що ми про нього знаємо...


Дата публікації: 26.03.2008
Прочитано: 6360 раз

Єва і Ліліт чи До питання жіночої рівності


 В єврейській міфології є дві можливі точки зору на походження жінки. Перша – відома широкому загалові історія про першочоловіка Адама, з ребра якого Бог створив жінку – Єву. Ця версія, як не крути, віддає певну першість чоловікові, адже Адам був першою людиною, а Єва, до того ж, була створена з його плоті. До того ж, згідно з цією історією, власне Єва першою порушила заповідь Господа і скуштувала плід пізнання добра і зла. Саме її непослух і призвів до вигнання перших людей з Едемського Саду.

Дата публікації: 10.03.2008
Прочитано: 10182 раз

Українські легенди про наших улюбленців


 Ми щодня вигулюємо наших песиків і пестимо наших котиків. Ми звикли до них і сприймаємо ці маленькі істоти, як частинку свого життя. Важко уявити, що такі ж самі тваринки ще в сиву давнину були частиною життя наших далеких пращурів. Тільки от, сприймали вони їх зовсім по-іншому.Дата публікації: 24.02.2008
Прочитано: 5323 раз

Весілля з роботом


 Британський учений, фахівець у галузі штучного інтелекту Девід Леві, автор популярної на Заході книги «Кохання і секс з роботами: еволюція стосунків людина—робот», переконує: в недалекому майбутньому роботи замінять людям не лише сексуальних партнерів, але й коханих. Роботи ощасливлять людство, переконує Леві.

Дата публікації: 26.01.2008
Прочитано: 3901 раз

Діти Індиго: хто вони?


 Зараз часто можна почути вислів "діти індиго". Що він означає? Хто вони, ці діти?

Дата публікації: 22.01.2008
Прочитано: 13958 раз

Цікаві факти про Леонардо да Вінчі


 Видатний італійський художник, учений, інженер і анатом, один з видних представників мистецтва і науки епохи Відродження, Леонардо да Вінчі народився в 1452 році в селищі Анкіано, біля міста Вінчі.

Дата публікації: 23.10.2007
Прочитано: 14454 раз

Таємниця Бермудського трикутника


 Про цей район Атлантичного океану бувалі моряки кажуть: "Згубний, проклятий район. Краще не ходити туди". Але ходити доводиться, тому що він лежить в жвавому місці, у берегів Північної Америки. По сусідству - півострів Флорида, Куба і Бермудські острови. Ось острови ці і дали йому назву: Бермудський трикутник.

Дата публікації: 05.10.2007
Прочитано: 15473 раз

Царство амазонок


 Про войовничі жіночі племена, які були озброєні луками, легкими щитами й двосторонніми сокирками, ми знаємо з міфів і легенд, а також з творів багатьох древніх авторів.

Дата публікації: 18.09.2007
Прочитано: 5276 раз

Зомбування. Міфи та факти


 Що таке зомбування? Що таке зомбі, напевно знає кожний залучений до сучасної наукової цивілізації телеглядач – це оживлений якоюсь темною силою для якихось темних справ мрець. А під процесом зомбування зазвичай розуміють перетворення живої людини на позбавленого власних думок виконавця чужої волі. Ця тема породила безліч міфів, але серед величезної кількості фантазій, на жаль, зустрічаються й історичні факти. Щоправда, люди охочіше вірять міфам...

Дата публікації: 10.09.2007
Прочитано: 4998 раз

Які таємниці бережуть перли?


 З давніх пір перли високо цінувалися за ніжні переливи кольору. Його рідко можна зустріти в природі. Його знаходять в тропічних морях, а також в холодноводних річках, струмках і озерах.

Дата публікації: 03.09.2007
Прочитано: 5118 раз


 Наука ось вже декілька століть не може розгадати таємницю ходіння по вогню, або по-болгарськи, - нестінарства.

Дата публікації: 31.08.2007
Прочитано: 3420 раз

Витончені духи природи


 У всіх цивілізаціях існували люди, які вірили в існування природних духів. Серед них зустрічалися як добрі, так іноді й злі духи. Вони займали важливе місце в повсякденному житті. Їм поклонялися, їх боялися, на їхню допомогу сподівалися.

Дата публікації: 31.08.2007
Прочитано: 6363 раз

Магічний рушник


 Від нього залежать щастя молодої сім’ї, доля майбутніх дітей та добробут родини.

Дата публікації: 26.07.2007
Прочитано: 7465 раз

Великий Зміїний Насип


 Цікаву спадщину жителям північного сходу США залишили невідомі попередники. На землях Огайо, Кентуккі, Віргінії, Пенсильванії нараховується більше 1000 загадкових насипів, як правило, у вигляді тварин. Знаходячись на землі, на одному з ними рівні не можна сказати, що вони приголомшують, хоча й так виглядають вражаюче. Інша справа — коли підіймаєшся в повітря... Одним з тих, що найбільш відомі та збереглися за 5000 років до наших днів є Великий Зміїний Насип. Детальне вивчення його вченими дозволило зробити висновок, що це зовсім непроста споруда.

Дата публікації: 19.07.2007
Прочитано: 5282 раз

У чому подвійна сила дзеркала?


 Перші дзеркала - листи з бронзи, срібла і золота, як свідчить історія, з'явилися в Єгипті в 3-м столітті до нашої ери. Сучасне народження дзеркал відлічують з 13-го сторіччя, коли в Голандії освоїли кустарну технологію їх виробництва.

Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 8525 раз

Стоунхендж


 Стоунхендж - це велична споруда з гігантських кам'яних брил, побудована чотири тисячі років тому на Солсберійській рівнині Британських островів. Зараз вже отримані переконливі свідоцтва того, що Стоунхендж використовувався в якості астрономічної обсерваторії, що дозволяла визначати зміну пір року, а також сонячних та місячних затемнень.
Величні руїни зберігають свою таємницю. Чи отримаємо ми звістку, донесену ними з неймовірних глибин тисячоліть? Або, може бути, ще віки людству призначено битися над розгадкою послання, залишеного нам невідомою цивілізацією?Дата публікації: 13.07.2007
Прочитано: 6292 раз

Скарабей. Таємниці Єгипту


 Скарабей – один із найзнаменитіших символів Стародавнього Єгипту. Єгиптяни завжди шукали натхнення в природі, яка була для них Учителем, великою книгою життя. Все в природі, від найменших її мешканців до далеких зірок і галактик, приховувало в собі глибокі істини, все ставало ключем до відгадки безмежної кількості таємниць людини і Всесвіту.

Дата публікації: 13.07.2007
Прочитано: 12600 раз

Про що мовчать велетні острова Пасхи?


 Довкола острова — безкінечні простори неба та океану, панує суцільний спокій та тиша. Той, хто тут живе завжди до чогось прислуховується, хоча сам не знає до чого, несвідомо відчуваючи своє наближення до чогось ще більш величного, того, що знаходиться за межами усвідомлення.

Кэтрін РаутледжДата публікації: 13.07.2007
Прочитано: 5926 раз
Всього 33 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Дівчина, а що ви така вся в білому?
- Здаюся.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 52 | користувачів сьогодні: 406 | переглянуто сторінок сьогодні: 9307 | всього сторінок переглянуто: 107516330
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.