Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Вовочка! Відійди зараз же від клітки з тигром!
- Не бійся, мамо, я нічого йому не зроблю!

Google рекомендує

Весілля

рекомендації, довідки, поради
Організація
Рекомендації щодо підготовки, вибору фотографа, відеооператора, тамади, тощо
Весільний салон
Все що стосується зовнішнього вигляду наречених


Шлюбний календар


 Не всі дати в році підодять для вінчання. За православними традиціями не можна здійснювати вінчання в певні дні: під час постів, в дні і напередодні православних свят, в дні храмових свят. Ми склали цей вінчальний весільний календар для того, щоб ви могли заздалегідь спланувати дату вашого вінчання.Дата публікації: 04.06.2009
Прочитано: 14757 раз

Весільний щоденник або...


 Що роблять люди, коли їм на голову падає шафа?

Дата публікації: 14.05.2008
Прочитано: 8310 раз

Одчиняйте двері - наречена йде!


 У ще теплі осінні суботи вулиці міст запруджують розкішні весільні кортежі — довжелезні лімузини, старі поважні «чайки», елегантні карети. Біля історичних пам'яток походжають чарівні наречені у пишних білих, рожевих, ніжно-блакитних весільних сукнях зі своїми трохи збентеженими майбутні чоловіками.

Дата публікації: 19.01.2008
Прочитано: 8094 раз

"Крапка" весільного застілля – торт


 Весільний торт повинен бути таким, щоб його було шкода з’їсти

Дата публікації: 18.10.2007
Прочитано: 11267 раз

100 днів до ВЕСІЛЛЯ


 Травень та вересень - найпопулярніші місяці для одружень. І якщо ви спланували весілля на травень, то перегляньте, чи не забули про щось. Якщо плануєте створення нової сім'ї на вересень, то ця стаття зможе стати вам опорою і порадником. Що таке весілля? Для нареченої - це очікувана і хвилююча подія. Для нареченого - виважений, обдуманий і сердечний крок. Для друзів - неочікувана радість. Для далеких родичів - викидання грошей на вітер. А для рідних - випробування рівносильне конкурсу на витривалість нервів, грошей та витримки. Відповідно усі ці визначення весілля збігаються в одне і стають схожими на еклектичний напрям у мистецтві чи психічну хворобу однієї людини, яка передбачає постійні зміни настроїв, станів та почуттів. З чого треба починати (6 місяців до весілля)?

Дата публікації: 15.10.2007
Прочитано: 20653 раз

Витоки звичаю викрадення


 Думаю, всім відомо, що звичаї не є однаковими для усієї території країни, адже на ній проживають різні народи, а якщо ні - то принаймні, у кожного регіону є своє відмінності. Отож в цій маленькій статті я хочу торкнутися якраз такого звичая, як викрадення або умикання молодої.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 4924 раз

22 весільні прикмети на щастя!


 Осінь споконвіку в народі вважалася найвдалішим часом для одруження. Справи закінчені можна і погуляти! Зараз мало хто враховує старовинні канони, але познайомитися з весільними прикметами все одно цікаво. У душі ми, жінки, все-таки в прикмети віримо. І хоч не можна ручатися, що, зігравши весілля за всіма мислимими правилами, молоді житимуть як в казці, намагаймося, щоб на нашому весіллі все було «по науці».

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 11570 раз

Весільна обрядовість


 Утворенню сім'ї українці завжди надавали великого значення. Відповідно до цього формувалася весільна обрядовість — справжня народна драма, що включала ігрові дії, танці, співи, музику.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 17642 раз

Як вийти заміж за українця


 У нашій країні існують сотні, а то й тисячі контор, які допомагають нашим громадянкам знайти відповідь на таке запитання: як вийти заміж за іноземця? Спеціальні агенти готові не лише знайти для вас багатого або не дуже німця, американця, турка — але й відправити вас до потрібної країни, де ви нарешті зможете здійснити свою мрію — вийти заміж за іноземця. Але... останнім часом спостерігається втішна для всіх патріотів тенденція: жінок, які хочуть знайти своє особисте щастя за кордоном, стає дедалі менше. Як і має бути, українки хочуть виходити заміж... за українців. Як це зробити? Все залежить... від регіону.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 7315 раз

Цивільний шлюб або доля «нареченої в халаті»


 Весіллям закінчуються казки про принцес і бульварні романи. І в минулі часи, і в наші дні багато дівчат, не звертаючи уваги на зловісне «якби заміжній не пропасти», марять про подібний «щасливий фінал».

Проте все частіше можна зустріти молодих жінок, що скептично усміхаються побачивши щасливих «принцес» в білосніжних платтях. Вони не вірять в казки і зневажають горезвісний «штамп в паспорті». Вони прагнуть зберегти незалежність і вибирають цивільний шлюб.

Але чи завжди цивільний шлюб виявляється свідомим вибором жінки, повністю відповідним її дійсним бажанням і прагненням, і чи не є міркування про незалежність лише прикриттям власного безсилля перед небажанням чоловіка вступати в законний шлюб? Спробуємо розібратися в цьому...

Дата публікації: 18.09.2007
Прочитано: 5239 раз

Шлюбний контракт - нове явище в нашому житті


 Шлюбний контракт - нове явище в нашому житті. Багато хто, особливо більш старше покоління, вважає його згубним впливом заходу. За кордоном шлюбні контракти вже давно стали нормою життя. Чи заважають майнові відносини любові? Більшість з нас на це питання відповість ствердно. Пропонуючи напередодні весілля своєму обранцю або обраниці укласти шлюбний контракт, наречений або наречена в кращому разі побачить подив своєї майбутньої половини, а в гіршому - почує підозри про небезкорисливість своїх намірів. Але не все так просто.

Дата публікації: 12.09.2007
Прочитано: 5554 раз

Весілля, яке молодятам не потрібне або як одружуватися з гарячим серцем та холодною головою


 В усі часи весілля було одним із найвеселіших і найважливіших свят в людському житті. Про цей день першого кроку у спільну з коханою людиною життєву дорогу, перших подружніх танців і найсолодших в житті поцілунків, незліченних привітань і побажань дівчата, як відомо, мріють змалку, а хлопці — з моменту, коли закохаються.


Дата публікації: 15.08.2007
Прочитано: 9557 раз

Гуляємо весілля


 Перефразовуючи народну мудрість, стверджуємо: кому весілля, а кому передвесільні клопоти. Інколи саме через них найромантичніша подія у житті перетворюється у справжнє випробування здоров’я та нервів. Як же організувати весілля з найменшими психологічними і фінансовими втратами поговоримо сьогодні.

Дата публікації: 15.08.2007
Прочитано: 8165 раз

Медовий місяць: чого хочуть жінки


 Проживши в шлюбі якийсь час, людина з теплотою і смутком починає згадувати свій медовий місяць. Проте в пам'яті чоловіка і жінки одні і ті ж події набувають принципово різного забарвлення: жінки найчастіше пам'ятають цей час як найвищий підйом в загальній любовній історії, а чоловіки - як найбільш плідний період сексуальних відносин. Провести медовий місяць так, щоб було, що пригадати обом, завдання з одного боку просте, оскільки відчуття обох загострені, а з іншого боку складне, адже часто молоді ще не встигли гарненько один одного вивчити. Сьогодні ми розповідаємо про те, чого хочуть жінки.

Дата публікації: 30.07.2007
Прочитано: 4196 раз

Обираємо метал для обручок


 Перш ніж зупинятися на сріблі, золоті або платині, проінспектуйте свою колекцію ювелірних прикрас, адже обручку Ви носитимете постійно, а тому вона повинна поєднуватися по стилю і якості з рештою коштовностей. Найголовніше визначити розмір бюджету, який Ви відводите на покупку кілець.

Дата публікації: 30.07.2007
Прочитано: 14002 раз

Звичайних весіль не буває!


 Рішення про одруження є мабуть найважчим і найсерйознішим в житті, але, якщо Ви вже вирішили це зробити – нехай цей день запам’ятається назавжди! Давайте разом зробимо його класним, веселим, стильним і найкращим!

Дата публікації: 23.07.2007
Прочитано: 5547 раз

П'ять міфів про заміжжя після тридцяти


 Коли ти молода і не заміжня, до тебе постійно пристають з питанням: «Коли весілля?» Дізнавшись, що не скоро, додають: «Дивися, не запізнися!» Проте як тільки тобі трохи перевалює за тридцять, то питання починає звучати зовсім по-іншому - в нім вже явно відчутні співчутливі нотки: «А заміж-то ти так і не вийшла, так? А чому?»

Дата публікації: 03.07.2007
Прочитано: 4536 раз

Весільні витрати. Хто і що оплачує.


 При думці про весілля закохані уявляють себе, нарядними і щасливими, такими, що цілуються під крики "гірко!", в оточенні квітів і веселих друзів, а потім виникає неминуче питання: "Скільки варто зіграти весілля від А до Я?".

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 11606 раз

Фотосесія для наречених


 Якщо Ви все ж таки вирішили фотографувати своє свято самостійно, обов'язково продумайте, де ви фотографуватиметеся. Звичайно, основна кількість плівки піде на саму церемонію одруження (шлюб) і весільне гуляння. Але не можна забувати про традиційну прогулянку після ЗАГСу.

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 9246 раз

Вінчання


 Про вінчання. Що потрібно знати наперед...

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 11639 раз

Весільна сукня: покупка або прокат


 Вдивляючись в своє прекрасне віддзеркалення в дзеркалі, ви посміхнетеся, передчуваючи захоплені погляди жениха і гостей. Покупка весільного плаття - одна з найприємніших і хвилюючих подій в низці передсвяткового клопоту. Різноманітність моделей настільки велика, що пошуки можуть затягнутися на невизначений термін, а в «особливо важких випадках» на місяць і більше.

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 13338 раз

Повітряне серце своїми руками


 Повітряні кулі - один з найпопулярніших атрибутів оформлення весільного торжества. Професійні оформлювачі створюють з них справжні шедеври - всілякі арки, гірлянди, фігури і композиції. Ціна на таке задоволення, звичайно, немаленькая. Наприклад, одна фігура з куль може коштувати близько 300 грн, а спуск безлічі маленьких кульок - 400-500 грн. Прості композиції можна зробити і самостійно.

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 11627 раз

Вояж, вояж!


 Поза сумнівом, весільна подорож помітно відрізняється від звичайного туру. «У чому ж різниця?» - запитаєте ви. По-перше, це продовження тих прекрасних моментів життя, коли ви знаходитеся на сьомому небі від щастя, і тому така подорож не може бути схожою на інші. А по-друге, у такої поїздки є кульмінаційний момент у вигляді офіційної або неофіційної весільної церемонії.

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 4079 раз

А ми хапаємо зірки з неба!


 Фейєрверк, мабуть, найбільш видовищна і урочиста частина весільної розважальної програми. Салюти і інші візуальні ефекти на честь укладення вашого шлюбного союзу, в ознаменування вашої любові, - що може бути романтичніше! Але виникає питання: чи влаштовувати шоу своїми силами чи варто звернутися в спеціалізовану фірму?

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 5649 раз

Коли грати весілля


 У кожної пари можуть бути свої аргументи на користь тієї або іншої пори року. Проте орієнтуватися в перевагах і недоліках кожного сезону просто необхідно, щоб в останній момент не зіткнутися з несподіваними труднощами. А вони, запевняємо Вас, можуть з'явитися.

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 6928 раз

Свідки на весіллі - права рука тамади


 Велике значення має вибір свідків. Свідки на весіллі - не просто гості. Посада ця настільки ж почесна, наскільки і відповідальна. На плечі свідків лягає всебічна допомога тамаді в організації святкового банкету, вони повинні першими подавати приклад при проведенні конкурсів і вікторин. А також являти собою приклад похвальної поведінки на весіллі.

Дата публікації: 14.06.2007
Прочитано: 17800 раз

Весільний коровай


 Коровай — це священний хліб, що має дуже велике ритуальне значення і що, без жодного сумніву, фігурував колись як жертвенна річ.

Дата публікації: 13.06.2007
Прочитано: 6825 раз

Весільний букет для нареченої


 Весільний букет як символ довгого і щасливого життя повинен бути вибраний і дарований нареченій женихом. Це традиція. Щоб букет ідеально вам підійшов, можна шепнути коханому на вушко деякі тонкощі його вибору

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 29153 раз

Яка каблучка принесе щасливий шлюб?


 Ще стародавні єгиптяни придумали обмінюватися каблучками під час одруження. Вони надягали обручку на середній палець, оскільки вірили, що саме від нього артерія йде прямо до серця. І розраховували, що у такий спосіб можна утримати любов на все життя. Стародавні греки вважали, що ця артерія знаходиться на безіменному пальці, вони називали її «лінією життя», тому і обручку надягали на цей палець. Традиція ця так і існує дотепер, тільки є ще деякі звичаї.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 12216 раз

Міняти прізвище чи ні?


 Кожній нареченій, рано чи пізно доводиться стикатися з таким банальним, але неминучим явищем, як зміна прізвища.

Дата публікації: 14.05.2007
Прочитано: 6497 раз
Всього 57 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Молода мати говорить своїй подрузі:
- Знаєш, мені здається, що я занадто строго виховую свого Сергія. Учора ми пішли записуватися в дитячий садок, і він сказав виховательці, що його кличуть Сергій Перестань...

Реклама
Опитування
Скільки часу необхідно для підготовки до весілля?

мінімум шість місяців
три місяці вистачить
один місяць
неділя. До чого тут готуватись
а що потрібно готуватись? Одяглися і пішлиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 179
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 87 | користувачів сьогодні: 1054 | переглянуто сторінок сьогодні: 4127 | всього сторінок переглянуто: 106769679
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.074 сек. і 22 запитів до бази даних за 0.067 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.