Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Чоловік дивиться по телевізору парні виступи фігуристів:
— Із такою фігуристкою і я б виконав довільну програму.
Дружина, розправляючи постіль:
— Зараз побачимо, як ти виконаєш обов'язкову.

Google рекомендує
Весілля

Обираємо метал для обручок


 Перш ніж зупинятися на сріблі, золоті або платині, проінспектуйте свою колекцію ювелірних прикрас, адже обручку Ви носитимете постійно, а тому вона повинна поєднуватися по стилю і якості з рештою коштовностей. Найголовніше визначити розмір бюджету, який Ви відводите на покупку кілець.Для замітки: кожне кільце з дорогоцінного металу має на внутрішній стороні «пробу», знак якості сплаву матеріалу, з якого виготовлено кільце. На ювелірних виробах зарубіжних фірм до знаку якості додається знак торгової марки виробника (часто видрукована назва фірми). Якщо кільце зроблене з декількох різних металів, то подивіться, щоб на кожному типі металу стояла проба.

Золото

Будь-яке «ювелірне» золото є сплавом металів. Основні компоненти - срібло, мідь і золото. Проба визначається співвідношенням цих компонентів і говорить про якість сплаву «ювелірного» золота. Наявність в сплаві 58,5% золота відповідає 585-ій пробі, 75% золота - 750-ій пробі. Чим більше процентний вміст золота в сплаві, тим вище проба і вище вартість. Найчистіше золото - червоне, в ньому більше 90% самого золота, відповідно на ньому ставлять 900-у пробу і вище. Позначення проби розрізняється у російських і західних виробників. Іноземні виробники використовують таку категорію вимірювання чистоти золота, як 1к [карат]. «Карат» в перекладі з англійського «Karat». Не потрібно плутати з мірою ваги коштовних каменів «carat», обидва еталони в російській мові позначаються одним словом. Розрізняють основні знаки якості - це 24к можна порівняти з «нашим» червоним золотом, 21к, 18к і 14к - по зменшенню чистоти золота і його вартості.

Червоне золото

- дуже м'яке, легко деформується, тому зараз його практично не використовують при виготовленні ювелірних виробів. Раніше до революції в Росії обручки робили з червоного золота. Кільця в основному були товсті, важили близько 8 грам, що компенсувало м'якість металу. Зараз обручка в середньому важить 2 грами і має ширину 2-3мм залежно від технології виробництва. Якість виробництва можна визначити спеціальним способом.

Як радять фахівці, якщо на гладку поверхню упустити з висоти 10-15см кільце, виконане на високому рівні, то колечко підстрибне з приємним мелодійним дзвоном. Кільце з швом від паяння впаде приглушено.

Для збільшення міцності і набуття специфічних властивостей - потрібного відтінку і блиску, до чистого золота додаються різні метали, такі як мідь і срібло. А додавання в сплав додаткових елементів, наприклад, паладію або цинку дає різне забарвлення дорогоцінному металу. Таким чином, виходить рожеве, жовте і біле золото. Важливо запам'ятати, що проба золота не впливає на його колір. Тобто золото однакової чистоти або проби, що одне і теж, може бути різних відтінків.

Рожеве, червоне золото

Червонуватий відтінок дає мідь. Найпопулярніший і доступніший тип золота в Україні. Найчастіше представлено золотом 585-ої проби.

Жовте золото

Має справжній колір золота - сонячний, яскравий, жовтуватий, одним словом золотий. Саме за це золото з давніх часів цінувалося і придбало славу дорогоцінного металу, а також стало символом королівської влади і багатства. Жовте золото популярне на Заході як метал для обручок. Існує думка, що жовте золото краще всього символізує теплоту і любов подружжя. Жовте золото в основному має 750 пробу.

Біле золото

Білого кольору сплав золота набуває завдяки додаванню паладію і відрізняється яскравістю і блиском. Біле золото стало модним матеріалом, який люблять використовувати найвідоміші дизайнери-ювеліри для створення своїх шедеврів, і вже встигло придбати популярність серед поціновувачів дорогоцінних прикрас. Прикраси з білого золота є свого роду знаком престижу і приналежності до вищого класу у всьому світі. Воно вельми схоже на платину, та коштує приблизно на 45% дешевше.

Платина

Найтвердіший, міцний і дорогий метал. Гіпоалергенний, адже інші метали: срібло, навіть золото можуть викликати алергічну реакцію. На платині зазвичай ставлять 950 пробу. Платина важко піддається обробці і поліровці, тому часто виглядає як сіруватий, навіть брудно-білий метал і схожий на алюміній. Але, не дивлячись на всю складність роботи з платиною, майстри-ювеліри дуже цінують його надзвичайну міцність. Платина досконало підходить як кріплення для діаманта, оскільки на відміну від жовтого золота не «забарвлює» камінь в жовтуватий відтінок, а лапки кріплення з платини ніколи не розхитаються. Найзнаменитішу обручку з платини з діамантом розробили дизайнери ювелірного будинку Cartier в 1895 році. Воно носить назву “platinum” і на сьогоднішній день є класикою дизайну обручки.

Mix з металів


Три відтінки золота: рожевий, жовтий і білий шляхом комбінації дозволяють створювати цікаві, витіюваті плетіння і красиві поєднання деталей різних квітів. Класичний приклад кільця, що поєднує в собі всі три золоті відтінки, - це популярна модель “trinity” від Cartier, з'явилася в 1924 році. “Trinity” складається з трьох гладких кілець, переплетених один з одним: кільце з жовтого золота символізує відданість, кільце з білого золота - дружбу, а з рожевого - кохання.

Срібло

Наприкінці, потрібно згадати срібло, оскільки існує традиція, згідно якої обручка чоловіка повинна бути срібною, а подружжя - золотим. Під час одруження чоловік з дружиною обмінювалися кільцями: чоловік надягав дружині своє золоте кільце (золото - чоловічий метал, символ сонця, сили і влади), а дружина чоловікові срібне (срібло символізує жіноче начало).

Вибір типу металу для обручки - тільки перший етап в процесі придбання обручок. Далі слід визначитися з формою, дизайном кільця, чи будуть на нім насічки, гравіювання, інші декоративні деталі, ну і, звичайно, чи буде воно з коштовним каменем.

Підберіть кільце, відповідне вашому стилю

При покупці кільця з діамантами або іншими коштовними каменями вибирайте виріб, який справляє чудове враження, але не забувайте про те, що слід гарненько зважити рішення про його придбання. Процес ухвалення рішення - це теж своєрідний ритуал: адже потрібно зробити правильний вибір. Точно так як ви вбираєте плаття або костюм залежно від вашого особистого стилю, фігури і сумісності з іншими елементами вашого гардероба. Коли ж ви в режимі он-лайн вибираючи кільце, вам слід взяти до уваги форму вашої долоні, і зокрема, пальців, а також не забути про власне відчуття стилю. Частково це відчуття вам підкаже і те, як ви збираєтеся носити це кільце. Якщо врахувати всі вищеперелічені моменти, то можна зробити правильний вибір свого майбутнього кільця

Ще до того, як приступити до вивчення стилів кілець, приділите трохи часу розгляду форми вашої долоні і пальців. Витягнута у вас долоня або широка? Пальці круглі або тонкі? Стоншуються вони по довжині або навпаки товщають? Ці деталі роблять вплив на те, як саме виглядатиме кільце на вашій руці. Ви вже знаєте, що для вашої фігури червоне широке плаття і поряд не стоїть з вузьким, облягаючим платтям, яке вигідно підкреслює ваші достоїнства.

Тепер займіться долонею. Це найпростіше базове правило: широке робить широке ще ширше, а довге робить довге довше. Тому якщо ви прагнете зменшити ширину долоні, при виборі робіть акцент на виробах витягнутої форми і дизайну. Шукайте кільце з діамантом овального ограновування або ограновування типу "маркіза", в цьому випадку ваші пальці мимоволі виглядатиму довшими, якщо вони будуть прикрашені саме таким кільцем. Може підійти і форма у вигляді груші, якщо це цілком струнка груша з вузькою закругленою верхівкою, яка звужується до крапки. Запам'ятаєте, що не всяка груша може похвалиться такою формою! Є груші вельми пухких форм і навпаки дуже "худі", кожен може знайти ідеальний для себе контур. Але ідеальний коштовний камінь, зовсім не означає, що він ідеальний для вас. Коли ви купуєте діамант або інший коштовний камінь для того, щоб носити їх, а не для того, щоб просто вкласти свої гроші в коштовності, камінь може і не володіти ідеальними пропорціями, зате чудово виглядатиме на вашій руці, хай він навіть дуже широкий або вузький для того, щоб наблизитися до ідеалу. Смарагдове або прямокутне ограновування - можливо теж непоганий вибір, за умови, що камінь володіє витонченими пропорціями.

У кілець є три важливі показники - це стиль, глибина і довжина. Камінь в багатошаровій оправі виглядає ефектніше, якщо ці шари ассиметрічни. Таким чином, вигідно підкреслює зовнішній вигляд каменя і його довжина.

Якщо пальці тонкі, слід шукати форму "пухкої" груші, овальної або ограновування "маркіза", яка робить палець трохи ширше, ніж він є. Для вас також підійде діамант з круглим ограновуванням, особливо якщо достатньо цікаво виконана сама оправа, яка притягає погляд до пальця. Тонкі пальці - чудова вітрина для широкої оправи, яка дозволяє розташувати камінь над пальцем і відволікати погляд від самого пальця.

Підбираючи форму прикраси, не можна не взяти до уваги форму долоні і пальців. Вибирайте дизайн пропорційний вашій руці. Жінка, у якої велика долоня, може тільки виграти, купивши велике, багаторівневе кільце, на тлі жінки з маленькою ручкою.

При виборі кільця, який прикрашений декількома каменями, оправа набуває ключового значення при визначенні загальної форми. У цьому сенсі вибір настільки величезний, наскільки багато існує дизайнерів. Є кільця з кетягами каменів, виконаних у вигляді квітки; є кільця "сітчаста мережка", в яких діаманти немов витягуються уздовж ліній оправи; є кільця "балерина", в яких багети мають хвилеподібну форму, що вельми сильно нагадує облямівку на пачці танцівниці.

Вибір величезний і ми сподіваємося, що ця інформація надасть вам змогу зробити правильний вибір!

http://buket.ck.ua

Дата публікації: 30.07.2007
Прочитано: 13467 разДодатково на дану тему
Підготовка до весілляПідготовка до весілля
Розрахування витратРозрахування витрат
Річниці весілляРічниці весілля
Дівоча вечіркаДівоча вечірка
Весільний букетВесільний букет
Весільні обручкиВесільні обручки
Как не ошибиться с выбором свадебной прически?Как не ошибиться с выбором свадебной прически?
Что НЕ дарить на свадьбуЧто НЕ дарить на свадьбу
Обязанности свидетелейОбязанности свидетелей
Перша шлюбна нічПерша шлюбна ніч
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Блін, як смачно від сусідів пахне!!! В мою макитру вже нічого не лізе - їсти хочу!
- Досить сусідів нюхати! Відпусти людей.

Реклама
Опитування
У вас є друзі протилежної статі?

так, у нас гарні відносини
ні, але не маю нічого проти
дружба між чоловіком і жінкою? Не вірю!
якщо друзі - то сплять
така дружба може перерости у кохання
така дружба найміцніша
інший варіант (описати в коментарі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 223
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 40 | користувачів сьогодні: 83 | переглянуто сторінок сьогодні: 2419 | всього сторінок переглянуто: 86602675
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.020 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.015 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.