Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Представте: бар, люди стоять, п'ють пиво. Раптом з вулиці заходить собака, говорить:
- Один! Кухоль! Пива!
Всі очманіли, стоять як укопані, а вона знову:
- Один! Кухоль! Пива!
Усі дивляться на офіціантку - що вона? А офіціантка спантеличено знизує пишними плечима та каже:
- Та що ви, я теж нічого не розумію, звичайно вона дві замовляє!...

Google рекомендує

Весілля

рекомендації, довідки, поради
Організація
Рекомендації щодо підготовки, вибору фотографа, відеооператора, тамади, тощо
Весільний салон
Все що стосується зовнішнього вигляду наречених


Якщо ви - наречена


 Поради експертiв (державного обрядовця, науковця, священика)та народнi прикмети й забобони

Дата публікації: 08.05.2007
Прочитано: 4435 раз

Весілля, весілля - у житті тільки раз


 Що може бути романтичнішим за студентські роки. Довгі розмови з коханим до ранку, посиденьки разом з його-твоїми друзями, балачки про життя, гітара... Але один раз закохані приходять до одинієї-єдиної думки: з коханим (коханою) ні на хвилину розставатися не хочу, до кінця життя. Причини рішень одружитися бувають різні.

Дата публікації: 08.05.2007
Прочитано: 3414 раз

Зимове весілля


 В багатьох країнах Заходу найпопулярнішим місяцем для весілля є червень. Однак його лідерство з кожним роком стає все більш незначним. А ось зимовий сезон навпаки приваблює все більше бажаючих зв’язати себе вузами Гіменея якимось особливим шиком і елегантністю. Як завжди дорогу прокладають знаменитості: Мадонна і Гай Річчі поєдналися в шлюбі в грудні, Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас взяли шлюб в кінці листопада.

Дата публікації: 22.03.2007
Прочитано: 3527 раз

Чи можна створити щасливу сім’ю через шлюбний контракт?


 У шлюбному контракті не можна примусити чоловіка або дружину не пити або регулярно виконувати подружні обов'язки, але можна гарантувати собі квартиру після розлучення.
Словосполучення “шлюбний контракт” знайомий українцям переважно по телесеріалах. У наших молодят і сімейних пар поки не прийнято сильно заглиблюватися в економічну складову шлюбу. До шлюбного договору в пострадянських країнах в основному вдаються люди, які неодноразово одружувалися або виходили заміж і які зіткнулися з малоприємною процедурою розподілу спільно нажитого майна.Дата публікації: 21.03.2007
Прочитано: 4919 раз

Весільні прикмети


 Найпоширеніші весільні прикмети. Вірити чи ні, вибір залишається за вами.

Дата публікації: 21.03.2007
Прочитано: 6742 раз

Весілля і традиції


 Весілля – стародавній звичай, що іде своїми коренями в далеке минуле і являє собою унікальне дійство з елементами театральності. Як фольклорне явище, воно містить у собі величезний потенціал народу, відбиваючи його менталітет і пріорітети. На нашій землі воно існує вже багато років і у нинішній час весілля в українській фольклорній традиції не втрачає своєї актуальності.

Дата публікації: 21.03.2007
Прочитано: 13069 раз

Весілля як професія


 Минув час літнього посту. Петрівка лишилася за плечима. І розпочався сезон літньо-осінніх весіль. Їх ще називають багатими. Це й не дивно, адже саме зараз чи не щодня дешевіють овочі та фрукти. Усього вдосталь. Отож господарям не треба викладати зайву копійку, щоб організувати свято для своїх дітей, родини та друзів.

Дата публікації: 17.03.2007
Прочитано: 9109 раз

Шлюб з іноземцем. Поради юриста


 Шлюб між українцями і громадянами інших держав є досить поширеним явищем. В цьому немає нічого дивного, адже трапляється й так, що доводиться об’їздити весь світ, щоб знайти свою "половинку".

Дата публікації: 13.03.2007
Прочитано: 11405 раз

Самые экзотические места для свадебных церемоний


 Вы познакомились совсем недавно, но уже жить друг без друга не можете? А фраза "это любовь" произносится уже не с юмором, а с чувством ответственности? И нет уже больше сомнений: вам до конца жизни необходимо быть вместе. Решение принято: свадьбе быть! И не просто банальной церемонии ЗАГС – ресторан - медовый месяц.

Дата публікації: 09.03.2007
Прочитано: 5174 раз

Про весільний обряд


 Створення сім'ї, продовження роду – це, мабуть, одне з найважливіших завдань людини на землі, тому ухвалення рішення про вступ до шлюбу – одне з найважливіших в житті будь-якої людини. Людьми рухає бажання сумісно будувати своє майбутнє, йти по життю поряд. На жаль, в сучасному суспільстві багато традицій старовинного і стародавнього обряду, що складається з декількох етапів, вінцем якого було весілля, втрачені. Поступово відроджується лише традиція вінчання в церкві, тобто укладення церковного шлюбу, а не тільки цивільної реєстрації в РАЦСі.

Весільний обряд, мабуть, є другою за важливістю після народження подією в житті кожної людини. І відсвяткувати його хочеться відповідним чином.Дата публікації: 07.03.2007
Прочитано: 8394 раз

Из истории свадебной моды


 Свадебные платья в том виде, в котором мы знаем их сейчас, появились в моде относительно недавно. До 20 века свадебных платьев как отдельного вида костюма просто не существовало! Приглашаем вас, дорогие читатели, совершить увлекательный экскурс в историю свадебного костюма, начиная с 15 века. Да, да, именно таким временем датированы самые ранние изображения свадебного костюма, дошедшие до наших дней.

Дата публікації: 06.03.2007
Прочитано: 3554 раз

Екзотичне весілля – на Фіджі або до Таїланду?


 Банальна церемонія одруження за схемою РАГС-ресторан-медовий місяць багатьох людей засмучує – хочеся що-небудь незвичайного і такого, що запам'ятовується. Якщо бюджет майбутньої сім'ї дозволяє "розгулятися", тоді є сенс подумати про екзотичне весілля в...

Дата публікації: 06.03.2007
Прочитано: 2616 раз

Весільний вернісаж або подарунки нареченим


 Весілля – безумовно, одна із найважливіших подій в житті закоханої пари. Вас теж запрошено розділити з молодятами момент щастя. І ось ви вже крокуєте в маркети і магазини, в салони подарунків і все приглядаєтеся, приглядаєтеся: що б це подарувати, щоб було і по грошах, і потрібно, і шикарно, і обов’язково сподобалось?
Для того, щоб визначитись із подарунками на весілля, прочитайте декілька золотих правил, адже є різні види подарунків.Дата публікації: 27.02.2007
Прочитано: 7574 раз

Роз'яснення щодо Закону України


 У зв‘язку з численними запитами до Мін‘юсту щодо Закону України “Про внесення змін до Сімейного та Цивільного кодексів України” № 524-V, який був ухвалений Верховною Радою України 22 грудня 2006 року та підписаний Президентом України, Міністерство юстиції України повідомляє наступне:

Дата публікації: 27.02.2007
Прочитано: 3215 раз

Свадебные платья мусульманок


 Есть некоторые условия которые мы должны выполнять для того, чтобы одежда, которую мы носим, считалась Хиджаб. Такая одежда не предполагает какого-либо ”особого стиля”, — вы можете носить все, что пожелаете. Нужно только, чтобы ваша одежда удовлетворяла определенным требованиям, установленным для Исламской одежды. Выбирая для себя вещи, вы можете исходить из различных факторов, например таких, как климат вашей страны, ее традиции, ваш личный вкус и даже особенности современной моды. Существует, например, мода в стиле ”шалвар-хамиз” и других стилях мусульманской одежды. И она не менее изменчива, чем мода на женскую одежду в западном мире. Мода не является проблемой до тех пор, пока мы не идем за ней слепо. Нам нужно научиться чувствовать и сознавать, в каких случаях фасоны женской одежды являются неприемлемыми для Ислама, и с этого момента ”осмелиться” выглядеть ”немодной” в глазах западной публики.

Дата публікації: 23.02.2007
Прочитано: 19173 раз

Календарь венчания 2007Решили обвенчатся? Проверте попадает ли желаемая дата в православные венчальные дни.


Дата публікації: 22.02.2007
Прочитано: 2804 раз

Тосты и поздравления на юбилеи свадеб


 1 год - ситцевая свадьба
2 года - Бумажная свадьба
3 года - Кожаная свадьба
4 года - Льняная свадьба
5 лет - Деревянная свадьба
6 лет - Чугунная свадьба
7 лет - Медная или Шерстяная свадьба
8 лет - Жестяная свадьба
9 лет - Фаянсовая свадьба
10 лет - Розовая (Оловянная) свадьба
11 лет - Стальная свадьба
12 лет - Никелевая свадьба
Поздравления на Бриллиантовую свадьбу!


Дата публікації: 21.02.2007
Прочитано: 19647 раз

Перша шлюбна ніч


 Всім нареченим хочеться, щоб перша шлюбна ніч стала найяскравішою і запам'яталася, чуттєвою і ніжною. Як цього досягти?
Дата публікації: 18.02.2007
Прочитано: 18560 раз

Обязанности свидетелей


Вы свидетель или свидетельница. У вас есть возможность узнать о тех обязаностях, которые на вас возлагаются.

Дата публікації: 06.02.2007
Прочитано: 10153 раз

Что НЕ дарить на свадьбу


Свадебный подарок должен выглядеть особенно: соответствующие случаю упаковочные коробочки, ленточки и бантики. Для упаковки подарков можно использовать как прозрачную пленку, так и непрозрачную бумагу со свадебной символикой. Особенные подарки, как правило, дарят родители жениха и невесты (с намеком на будущее). Остальные гости могут проявить максимум фантазии, но не дарите на свадьбу....

Дата публікації: 06.02.2007
Прочитано: 15062 раз

Как не ошибиться с выбором свадебной прически?


Поскольку чаще всего к свадьбе начинают готовиться загодя, подумайте о том, какая прическа вам подойдет для такого торжественного случая. Возможно, у вас есть время отрастить волосы, но, в любом случае, у вас есть время подумать об этом.

Дата публікації: 06.02.2007
Прочитано: 15539 раз

Весільні обручки


Від історії до сучасності

Дата публікації: 21.10.2006
Прочитано: 19504 раз

Весільний букет


Як правильно підібрати

Дата публікації: 19.10.2006
Прочитано: 16021 раз

Дівоча вечірка


(Дівич-вечір, дівичник, девичник) - давня традиція, перед весіллям молода немов би прощається зі своїм дівочим буттям. В наш час дівочі вечірки перестали бути виключно частиною весільного обряду. Досить поширеним став звичай проведення дівочих вечірок просто для відпочинку в колі близьких подруг без чоловіків.

Дата публікації: 11.08.2006
Прочитано: 14493 раз

Річниці весілля


Щороку прийнято відзначати День народження сім'ї. Це свято не тільки нагадуватиме день вашого весілля, але й підсумовуватиме те нове, що з'явилося у вашому сімейному житті.

Дата публікації: 29.05.2006
Прочитано: 41259 раз

Розрахування витрат


Ви вже вирішили яке буде у Вас весілля? Тепер треба порахувати витрати, - за що треба буде заплатити при організації цієї важливої події.

Дата публікації: 11.05.2006
Прочитано: 16742 раз

Підготовка до весілля


Ви вирішили зробити весілля? Не знаєте з чого почати, і що треба буде зробити? Добре сплануйте цю видатну подію Вашого життя.Дата публікації: 11.05.2006
Прочитано: 28013 раз
Всього 57 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 ]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Шановний Джордж Буш!
Усама Бен Ладан ховається в будинку моєї тещі (члена талібану з 1996 року). Веду запеклі бої. Прошу надати підтримку шляхом бомбування з повітря!

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. КиєваРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 769
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 42 | користувачів сьогодні: 84 | переглянуто сторінок сьогодні: 2666 | всього сторінок переглянуто: 86602922
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.023 сек. і 22 запитів до бази даних за 0.017 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.