Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Тату, ти можеш полагодити мені барабан?
- Ні, синок. Я в барабанах ні бум-бум.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

За і проти яскравої голівудської посмішки


 Ех, як хочеться гарно виглядати. Складена система корегування ваги, знайдений власний косметолог-професіонал. Чому ж знову у відповідь на твою щиру посмішку ти бачиш лише похмурий погляд? Зуби, а точніше їх колір позбавляють тебе природної привабливості та додають проблем із зовнішністю. Мимоволі починаєш проклинати викурені цигарки, нервові зриви, каву, червоне вино, які поступово лишають свій слід на зубній емалі. Отож прокинувшись сьогодні вранці ти твердо вирішуєш - тебе врятує лише відбілювання зубів.



Безперечно, отримавши після процедури зуби яскраво білого кольору ти станеш впевненішою у собі. Можливо, у тебе з‘явиться двійко нових прихильників. Без сумніву, разом з зубами стане яскравішою і уся твоя персона. Але чи стануть здоровішими самі "винуватці" процедури - зуби та середовище їх існування - ясна. Чи не стане процедура відбілювання причиною постійних відвідувань стоматолога? Ретельно зваж усі "за" та "проти" і вже тоді вирішуй що важливіше - впевненість у собі чи здоров‘я власного "рота".

На щастя, процедура відбілювання зубів сьогодні не вважається настільки елітною, щоб її ціна сягала висот, а тому дозволити її собі може кожен громадянин з середнім достатком. Однак дантисти все частіше й частіше наголошують на тому, що невисока ціна деяких методів відбілювання може загрожувати надвисокою ціною власного здоров‘я. Отож, якщо ти вже вирішила справді зробити яскравішим свій імідж, ретельно вивчи усі способи відбілювання, застереження та правила поводження після процедури.

Сьогодні стоматологічні кліники України пропонують декілька методів відбілювання зубів.

Процес відбілювання зубів проводять майже у кожній більш-менш пристойній клініці. Для цього лікар ізолює та захищає твої губи, ясна та м‘які тканини порожнини рота. Потім на зуби наноситься спеціальний сильнодіючий відбілюючий засіб. Після цього, аби активувати відбілюючий засіб застосовують спеціальне світло. Уся процедура займає близько 2 годин, після чого ви стаєте справжньою красунею. Однак не поспішай особливо радіти - лікарі естетичної медицини стверджують, що відбілювати зуби таким способом варто лише для особливих урочистостей, наприклад, якщо у тебе весілля або ти модель і твоя посмішка - це твої гроші та кар‘єра. Вся справа в тому, що активні хімічні інгрідієнти, які містяться у відбілюючому засобі надто згубно діють на зубну емаль. В результаті чого, вона стає надто вразливою не лише до зовнішніх подразнень тепло-холод, солодке-солоне, а й до бактерій та вірусів, які щодня потрапляють до рота. Крім того, перед відбілюванням варто добре проконсультуватися з лікарем щодо бажаного ефекту, адже досвід показує, що пацієнти з темно-жовтими зубами можуть надіятися на "блискучий" результат, а от власники сірих та синьо-сірих зубів можуть бути розчаровані. Найважче піддаються процедурі багатокольорові зуби. Якщо ж твою вагітну маму або тебе в дитинстві лікували препаратами тетрациклінової групи і твої зуби відреагували на це зміною кольору, відбілювання буде майже непомітним - зуби з тетрацикліновими плямами достатньо важко піддаються такій процедурі.

Що стосується лазерного відбілювання, яке сьогодні так широко рекламується стоматологічними клініками, то варто звернути увагу на те, що це різновид того ж таки простого відбілювання з єдиною різницею в тому, що для активації відбілюючого агента використовують не лампу, а аргоновий лазер. Прихильники цього способу стверджують, що ефект від такого відбілювання зберігається довше. Ніхто лишень не згадує про шкоду, а вона, судячи з усього, лишається такою ж. Коштує лазерене відбілювання майже вдвіччі більше ніж просте.

Варто пам‘ятати й про те, що висококваліфікований спеціаліст перед відбілюванням порекомендує тобі провести процедуру "Air Flow". Суть її в тому, що на зуби під великим тиском направляється струмінь води з концентрацією соди та дрібного піску. Ця процедура дещо відбілює зуби більш-менш природнім шляхом. До того ж, вона несе мінімальний ризик - емаль від такого способу не страждає.

Все частіше і частіше сьогодні можна почути хороші відгуки про "домашнє" відбілювання. Воно має набагато манший ризик пошкодження зубної емалі, але займає набагато більше часу.

Суть такого методу в тому, що лікар-стоматолог у клініці робить зліпок з твоїх зубів, який використовується для створення форми, так званної капи, яка має лише твою індивідуальну форму зубів. Після того як капи виготовлені, ти отримаєш ще відбілюючий гель і спокійно продовжуєш процедуру вдома. Для цього наповнюєш гелем капи та ходиш з ними як мінімум по 2 години щодня. Тривалість такого відбілювання 3-4 тижні.

Звичайно, основна перевага цього способу це значно нижчий поріг шкідливості та те, що ви проводите процедуру вдома і можете в цей час займатися ще й домашнім клопотом. Однак не забувай, що на консультації до лікаря ходити все-таки доведеться, бо саме він може константувати наскільки правильно ти все робиш, і чи не дратує ясна обраний відбілюючий гель.

Будь уважна з домашніми наборами, які пропонують сьогодні у магазинах, аптеках, а також по Інтернету. Зазвичай такі "системи" дешевші, ніж ті, що можна купити у лікаря, але й наслідки теж інші. Сама процедура повністю відповідає тій, що пропонує лікар - наливаєш у спеціальні форми гель, одягаєш їх на зуби приблизно на 2-8 годин. Однак зваж на те, що набори містять досить стандартні форми-капи, які можуть просто не "підійти" твоїм зубам. А це загрожує тим, що: а) ти можеш проковтнути якусь частину гелю, що зовсім не бажано, адже там є перикис водню, хоча й не в таких кількостях, як у звичайних гелях для відбілювання, але все ж, б) через те, що капа не щільно прилягатиме до ясен гель може просочуватися крізь неї та дратувати тканини ясен, а це повністю заборонено процедурою.

Окрім цих трьох основних методів існують і більш дорожчі. Якщо твій власний бюджет краси дозволяє тобі витратити на процедуру чималі гроші, можеш спробувати фарфорові вініри (спеціальні фарфорові накладки, які просто приклеюються на зуби за допомогою спеціального клею), бондінг (на поверхню зуба наноситься біла кварцова смола) або коронки (дозволяють відновити або зберегти зуб, але ціна їх досить висока).

Однак усі, як один, дантисти стверджують, що перед тим як починати процедуру зубного відбілювання, кожному з нас варто підвищити власну стоматологічну культуру, тобто вилікувати усі зуби, ясна, при необхідності захистити деякі з них металокерамічними протезами і тільки потім думати про відбілювання.

Окрім того, не захоплюйтеся процедурою відбілювання зубів, або й зовсім не застосовуй її, якщо ти:

- хворієш на пародонтоз
- маєш на зубах карієс
- вагітна
- носиш брекет-систему
- маєш на передніх зубах штучні коронки або пломби (через різницю у матеріалах відбілювання буде нерівним)
- якщо тобі немає 16

Пам‘ятай, що сама процедура відбілювання може спричинити певний дискомфорт, а зубний біль може продовжуватися ще тиждень. Крім того, на деякий час доведеться забути про каву, чай, колу, червоне вино, соєвий соус, гірчицю, кетчуп, ягоди, червоні соуси та червоний буряк, а також тютюн.

Якщо ж мрієш про те, що б зуби були не лише красиві, а й здорові, рекомендуємо скористатися деякими порадами американських лікарів.

1. Щоденно споживай корисні антиоксидантні коктейлі, які включають:

- 1000-1500 мг. кальцію (800-1200 для чоловіків) - розділи цю кількість на 2-3 прийоми. Дослідження показують, що молоді жінки, які щодня вживають менше 800 мг. кальцію вдвіччі підвищують ризик захворювання пародонтозом
- 120 мг коензиму Q10 у формі гелю. Приймай з їжею
- 400-800 одиниць вітаміну Е (400 одиниць - доза, рекомендована людям до 40 років, 800 одиниць - після 40). Враховуючи те, що вітамін Е відноситься до жиророзчинних вітамінів, обов‘язково приймай його під час їжі.
- 200 мікрограмів селену. Вважається запобіжником утворення ракових клітин.
- Не нехтуй вітаміном С. Люди, які вживають менше рекомендованої дози вітаміну С (60 мг = 1 апельсин) в 1,5 більше підлягають ризику розвитку запалення ясен, аніж ті, хто вживає його втриччі більше.

Якщо маєш певні проблеми з яснами, не поспішай лікувати їх лікарськими препаратами. Спробуй застосувати ароматерапію. Деякі з ефірних масел настільки сприятливо впливають на хворі ясна, що вже через тиждень-два застосування ти й зовсім забудеш про біль та неприємні відчуття. До таких масел відносяться, перш за все - лаванда, яка знімає роздратування ясен та шавлія, яка сприяє лікуванню запальних процесів у порожнині рота.

І наостанок запам‘ятай - білі зуби - це слабкі зуби, бо в них відсутній фторид. Отож, не зловживай кавою, цигарками та висипайся і твої зуби ніколи не зіпсують твоєї репутації.

http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 31.10.2007
Прочитано: 3239 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Балакають двоє студентів:
- Слухай Петро, а давай заведемо в кімнаті порося.
- Та ти сказився. Всюди сморід, лайно на кожному кроці.
- Ну той що? Привикне, ми ж звикли.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодим



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 162 | користувачів сьогодні: 241 | переглянуто сторінок сьогодні: 3004 | всього сторінок переглянуто: 109082354




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.054 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.030 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.