Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Хлопець прощається з білявкою.
- Бай.
- Не зрозуміла, що це означає?
- Ну, скорочено "гудбай".
- А, ну тоді чмо.
- Що?
- Ну, це скорочено "чмок".

Google рекомендує
Здоров'я та краса

З відпустки - шоколадкою! Як добитися красивого загару?


 Ми прагнемо загоряти, щоб на нас дивилися із заздрістю, захоплюючись нашим розкішним виглядом і шоколадною шкірою. Багато хто у відпустку їде до моря, щоб придбати такий бажаний шоколадний відтінок. Головне на радощах не переборщити з сонячними ваннами. Інакше, замість золотистого відтінку, шкіра придбає колір вареного раку, адже рівного, красивого загару добитися не так-то просто.



Відправляючись на південь, або знаючи, що велику частину дня доведеться знаходитися на сонці, пам'ятаєте, про необхідність використання засобів для загару за декілька днів до активного приймання сонячних ванн. Так шкіра буде краще підготовлена до сонця, завдяки активним компонентам, що містяться в цих засобах. А ваш загар буде швидким, безпечним, рівним і тривалим.

Перші дні на сонці необхідно використовувати високий рівень захисту - від 25. Щоб загар був рівним і сяючим, не забувайте використовувати пілінг-креми до і після загару. Для збереження загару на тривалий час рекомендується добре зволожувати шкіру зволожуючими кремами, наносити спеціальні косметичні сироватки.

У дорожньому наборі для відпочинку відведіть місце для комплекту із засобу для захисту від сонячних опіків, засоби для загару, засобу після загару (лосьйон або молочко, які пом'якшать, заспокоять почервонілу шкіру і закріплять загар).

Багато хто задається питанням, чи підсилить ефект морського загару крем-автозагар. Слід пам'ятати, що від опіків він не захищає. Єдиний плюс - загар з ним ляже краще, але застосування автозагару не звільняє вас від необхідності використовувати сонцезахисний крем.

Не варто ігнорувати ці поради. Легковажність може дорого вам коштувати. Отримати сонячний опік можна за 20-30 хвилин, а лікувати його доведеться всю відпустка, що залишилася. Боротьба ж з його наслідками часто може затягнутися на все життя. Чому так відбувається?

По-перше, помилково вважати, що не допускаючи обгорання, ви не ризикуєте захворіти раком шкіри. Насправді не тільки серйозні опіки можуть агукатися злоякісними утвореннями опісля багатьох років. Навіть, якщо ви абсолютно не відчуваєте наслідків тривалого перебування на сонці, це ще не означає, що ви не піддалися шкідливому сонячному опромінюванню.

Друга помилка: чим більше ви вже загоряли, тим довше можете знаходитися на пляжі під прямими сонячними променями. Насправді природний захист загару мінімальний, особливо якщо у вас від природи світла шкіра. Це означає, що ваша шкіра просто не в змозі виробляти достатню кількість меланіну. Якщо ви від природи светлошкірі і напевно “погано загоряєте”, знаходитися під відкритим сонцем вам небезпечно удвічі, можна захворіти меланомою. Це злоякісна пухлина шкіри (рідше за сітківку ока, мозку, слизистих оболонок), яка розвивається з пошкоджених меланоцитів. За останній час найбільш поширеними випадками виникнення меланоми вважалися випадки, коли в пухлину перероджувалися нешкідливі родимки.

“Ну, полежу ще трішки”, - думає багато хто, вважаючи, що зайві п'ять хвилин не вирішать справи. Насправді для світлошкірих людей опік може початися вже після 10 хвилин перебування на відкритому сонці в середній смузі. На півдні, особливо в вітряну погоду, характерну для приморья, цей процес відбувається ще швидше. Навіть смугляві люди неминуче починають обгорати приблизно після 40 хвилин перебування під прямими сонячними променями без захисту. Ну, а якщо ви перед виходом на пляж застосуєте засіб для загару, в який входить масло, вірогідність отримати опік збільшується.

До 3 років у дітей практично не виробляється меланін, значить, захисту від сонячних променів немає. Тому не рекомендується возити малюків на південні курорти, та і після 3-х років потрібно знаходитися біля моря більше місяця, щоб дитина звикла до зміни клімату і не захворіла після повернення. Після купання в солоному морі дитини потрібно вимити в прісній воді, змити сіль і витерти досуха.

Щоб дорослій людині не отримати опік, потрібно користуватися сонцезахисними засобами, не загоряти з 12 до 16 годин, обов'язково дотримувати адекватний питний режим, вживаючи до 1,5-2 літрів рідини в добу. І тоді проблем з шкірою вдасться уникнути.

Якщо ви все ж таки бажаєте отримати порцію загару під час відпустки, то візьміть на озброєння декілька порад, які допоможуть понизити ризик:
• Загоряти краще до 11 годин ранку і після 17 годин дня, коли дія променів, що провокують генетичні зміни в клітинах, ослаблена.
• Обов'язково наносьте сонцезахисні засоби.
• Якщо на тілі є родимки - кожну потрібно змастити окремо. Кожна людина повинна самостійно контролювати здоров'я своєї шкіри, раз на два-три місяці оглядаючи себе у дзеркала. При підозрілих змінах в числі, розмірах, кольорі родимок, запаленні і свербінні необхідно звернутися до лікаря.
• Обличчя потрібно ретельно захищати від інтенсивного загару. Як відомо, хронічна дія сонячних променів на незахищену шкіру може привести до фотостаріння - передчасного її в'янення. Але тривале перебування на сонці не тільки старить, але і може спровокувати розвиток онкологічних і інших захворювань шкіри.
• Звернемо увагу на шкіру навколо очей. Вона тонка, до того ж абсолютно позбавлена потових і жирових залоз, що забезпечують природну захисну плівку. Якщо ви не носите в сонячну погоду сонцезахисних окулярів із спеціальним захистом від Уф-випромінювання, то це шкідливо не тільки для ваших очей, але і для шкіри навколо них. Адже саме тут з'являються наші перші в житті зморшки.
• Обгорання загрожує і нашим губам. Мало того, що шкіра на них дуже тонка і ранима, а самі губи схильні до різних шкірних захворювань, так ще і наша губна помада часто провокує зайву увагу сонця до них. Жир, що незмінно входить до складу декоративної косметики для губ, притягає сонячні промені і збільшує можливість опіку. Отже в літню жару варто залишити губну помаду на вечір, а вдень обійтися без неї. Принаймні, виходячи на сонячну вулицю.
• Обгорілий ніс - звичайна картина влітку. Він не тільки видається на обличчі, але і знаходиться під великим кутом до сонячних променів, а значить, опромінюється більше інших ділянок обличчя. Обов'язково наносьте на нього захисний засіб, а на природі і зовсім краще заховати його під листочок або клаптик білого папірця. Втім, майже всі вищеназвані проблеми з губами, повіками і носом вирішить елегантний капелюшок.
• Не забудьте на відпочинок взяти денний або тональний крем з коефіцієнтом захисту (SPF) не менше 15. Він захищатиме вашу шкіру не тільки від грязі, але і від ультрафіолетових променів.

Правила топ-лес загару

 Загоряти топ-ліс можна, але далеко не всім жінкам і лише дотримуючись певних правил.

* Без верхньої частини купальника не забороняється голубитися під сонцем дівчатам, чий вік не перевищує 24 років. При цьому у вас не повинно бути ніяких захворювань молочних залоз. Сонячне випромінювання може погіршити перебіг хвороби і навіть перевести недугу в злоякісну форму. Тому, якщо ви не збираєтеся на пляжі ховатися в тіні і плануєте загоряти топлес, раніше загляньте на прийом до маммолога або онколога.

* Приймаючи сонячні ванни або знаходячись в тіні, на груди наносите засіб для загару із ступенем захисту, відповідного типу вашої шкіри.

* Не варто піддавати груди сонячній дії в другій фазі менструального циклу. У цей період в структурі молочної залози виникають істотні зміни із-за гормональної перебудови організму.

* У перший день загару "без верху" загальний час перебування на сонці повинен складати 15-20 хвилин. Причому загоряти можна не більше 5 хвилин, а потім на 20-30 хвилин віддалятися в тінь або у воду. Поступово збільшуйте час на сонці, зберігаючи півгодинну перерву.

* Якщо ви все ж таки обгоріли, обробіть груди зволожуючим кремом і декілька днів не носите прилеглий одяг, зокрема бюстгальтер.

Для особливо безвідповідальних

Ну, а зараз до уваги тих, хто вже обгорів. Ось декілька поновлюючих засобів. Вони не врятують вашу шкіру від можливих віддалених наслідків для здоров'я, але хоч би ізбавят вас від хворобливих відчуттів і допоможуть вашій шкірі подолати шок.

• візьміть трохи сирого яєчного жовтка на долоню і рясно змастіть пошкоджену шкіру. Коли жовток затвердіє, змийте його водою з милом.
• Картопляний сік: свіжим соком з сирої картоплі протирайте обпалену на сонці шкіру.
• Компрес з міцно завареного чаю (1 чайна ложка заварки на 1/2 стакана кип'ятку, наполягти 30-40 хвилин, процідити) накладати на обпалені сонцем місця 2-3 рази на день на 20-30 хвилин.
• Прекрасну живильну процедуру для обличча можна зробити, протерши його шматочком персика або дині і через 5 хвилин знявши залишки соку вологим тампоном.
• Влітку неважко зібрати лікувальні трави (ромашку, кропиву, м'яту), заварювати їх кип'ятком, заморожувати в холодильнику і вранці протирати обличча шматочками льоду. Така процедура освіжатиме, оздоровлятиме і тонізуватиме шкіру.
• Обпалені ділянки шкіри змащуйте соком зі свіжого листя алое.
• Старий перевірений спосіб від сонячних опіків - змастити постраждалі ділянки шкіри сметаною.
• Якщо ви відчули, що обличча почервоніло на сонці і з'явилося паління, покладіть на 15-20 хвилин кружечки огірка.
• Прекрасний засіб від опіків - маски з кавунового і огіркового соків.
• Добре допомагають примочки з топленого або простого молока, кислого молока.
• Умивайтеся «лимонною водою»: на ніч в стакан холодної води покладете 2-3 скибочки лимона.
• Корисні маски з рівних частин молока, муки, бури або соди.
http://bt-lady.com.ua

Переклад http://buket.ck.ua

Дата публікації: 30.07.2007
Прочитано: 8127 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

У житті чоловіків бувають періоди, коли вони абсолютно байдужі до жінок. Це 1-й, 2-й, 3-й періоди хокею.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочу



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 73 | користувачів сьогодні: 237 | переглянуто сторінок сьогодні: 2192 | всього сторінок переглянуто: 111320719




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.034 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.