Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Горили взяли в заручники директора зоопарку. Вони вимагають людського ставлення!

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Все про краватку


 Звідки ж узялася ця яскрава нісенітна ганчірочка? Вважається, що краватку ввів в традицію Людовик XIV, який був настільки захоплений дефіле хорватського кінного полку, в якому у кожного солдата на шиї була пов'язана кольорова хустка, що тут же побажав обзавестися дюжиною аналогічних. Втім, як виявилось, нове - це добре забуте старе: аналогічні шарфи або шийні хустки носили ще римські легіонери. Походження предмету позначилося на його назвах: українське "краватка" це трохи змінене французьке "крават", тобто "хорват", а російське "галстук" прийшло з німецької мови, де "хальстух" означає шийну хустку.

Довга кольорова краватка з'явилася тільки після 1870 року разом з поступовим розповсюдженням відкладних комірців. Врешті-решт в 1924 році всім варіантам шийних хусток і шарфів було сказано остаточне "ні": американський підприємець Джесі Лангсдорф запатентував свою "ідеальну краватку". Така краватка шилася (і шиється дотепер) з трьох частин, скроєних навскоси. Слідством цього патенту стало повсюдне витіснення поперечних краваток і стандартизація довгих краваток в смужку, косу клітку або "пейслейз" ("баклажани"). Так краватка і прийшла в світ, цей клапоть матерії у вигляді стрічки завдовжки 1,3-1,5 метри, і з тих пір прикрашала, прикрашає і прикрашатиме мільйони і мільйони чоловіків.

Як вибрати краватку

 Існує золоте правило: краще взагалі не носити краватку, ніж пов'язувати її невміло. Бездоганний вид краватки багато в чому залежить і від характеру коміра сорочки: кожному коміру підходить відповідна краватка.

Від краватки залежить дуже багато що - наприклад, те, як виглядатимуть костюм і сорочка. Невірно підібрана краватка здатна зіпсувати враження навіть від дорогого костюма. І ніщо інше, окрім краватки, не розповість про смак, пристрасті і характер чоловіка. Отже, головний секрет краватки свідчить: абсолютно не обов'язково сліпо слідувати моді. Наприклад, серйозний бізнесмен не зможе дозволити собі оранжеву краватку, навіть якщо такий колір на піку популярності.

Любителі краваток повинні знати, що колір краватки підбирається під сорочку або костюм. При цьому крупні узори не годяться для низьких і худих чоловіків. Краватка не повинна бути ширше, ніж лацкани піджака, і в зав'язаному вигляді повинна бути трохи нижче пряжки ременя. Людям середнього зросту не складе труднощів зробити правильну довжину - без збитку для об'єму вузла. Високим можна порадити купувати довші краватки або зав'язувати краватку коротше. В цьому випадку піджак повинен бути завжди застебнутий, щоб ніхто не бачив занадто короткої краватки.

Що стосується кольору, то вважається, що смугляві і темноволосі чоловіки можуть собі дозволити яскравіші, помітніші тони. Світловолосі і блідолиці повинні бути в цьому відношенні скромнішими. До одноколірної сорочки підходить будь-яка краватка: у клітинку, смужку, горошок і т.і. Якщо сорочка має яскраво виражені узори, то підходить тільки одноколірна краватка (одного з тих кольорів, що найменше виражені на сорочці). Сорочки із строкатої тканини або в клітинку слід носити без краватки. Якщо ви не покладаєтеся на свій смак у виборі малюнка, носіть однотонну краватку: вона підходить до будь-якої сорочки і будь-якого костюма. Потрібно тільки стежити за гармонією кольору і фактури. До речі, однотонний одяг вимогливіший до якості матеріалу і пошиття. Добре б мати в гардеробі декілька однотонних краваток про запас. Купуючи однотонну краватку з опуклим рельєфним малюнком, стежте, щоб він виглядав витончено, але не претензійно.

Краватка з темними чіткими діагональними смугами також підходить для ділового одягу. Влітку вибирайте краватку із смугами пастельних тонів на світлому фоні. Так звані консервативні краватки (з колами, ромбами, трикутниками і т. п.) незамінні для авторитетної людини. Своєю строгістю, чіткістю, врівноваженістю вони підкреслюють положення власника. Краватка з різноманітними абстрактними малюнками сприймається декілька грайливо, тому не слід її надягати на серйозне ділове побачення. З іншого боку, вона може освіжити тьмяний, трохи похмурий костюм. Різноманітність тонів в абстрактному малюнку підходить майже до будь-якого костюма, особливо в подорожах і довгострокових відрядженнях.

До речі, помічено, що перевагу витонченим краваткам світлих тонів звичайно віддають люди веселі, оптимісти, легкі на підйом, любителі розваг і романтики. Перевагу темним, важким і широким краваткам віддають консервативні начальники, неусмішливі, суворі, з важкою вдачею і навіки сталими звичками. Краватки в широку смужку обожнюють солідні, упевнені в собі чоловіки середнього віку, педанти, любителі порядку у всьому.

Для ділового костюма необхідно підібрати класичну краватку: однотонний, в смужку, з дрібним набивним малюнком. Клітка, а особливо коса клітка, доречна в поєднанні з одягом вільного стилю. Класична відповідність краватки, костюма і сорочки: темний костюм, світла сорочка і темніша краватка. Все це повинно поєднуватися між собою за кольором. До речі, з малюнком сорочки краще не експериментувати. Під костюм доречні сорочки однотонні або в дрібну смужку. В крайньому випадку - ледве помітна, дрібна клітинка.

Не забувайте, що чорна краватка до білої сорочки обов'язкова при виразі скорботи і співчуття.

Хороша краватка зроблена з якісного шовку, який добре тримає вузол. Кращі краватки зшиті з єдиного квадрата матерії методом "в сім складань", коли шматок шовку складають сім разів. У фірмової краватки шов з внутрішньої сторони широкої частини ніколи не зашивається до кінця. Обов'язково наявність петлі, в яку заправляється вузький кінець. Часто цю функцію виконує бирка з "лейблом" виробника. Шовк, з якого зшита краватка, повинен бути викроєний навскоси, щоб краватка не перекручувалася і висіла прямо. Перевірити це можна так: взяти краватку за вузький кінець і опустити. Якщо вона не падає вниз прямо, а перекручується, значить погано скроєна.

Краватка потребує певного догляду

 Краватку краще не прати і не прасувати - вона може втратити форму і зіпсуватися. Від плям врятує хімчистка, а від складок - простий спосіб: акуратно, не роблячи нових складок, намотати краватку на палець, зняти і залишити у такому вигляді на деякий час.

Кожного разу краватку треба розпускати, причому в послідовності, зворотній тій, в якій ви зав'язували її. Не варто піддаватися бажанню просто витягнути з вузла вузький кінець. Такими діями ви можете легко пошкодити краватку, навіть якщо вона дуже високої якості. Повісьте на вішалку і дайте відвисітися пару днів.

Для зберігання краваток найкращим чином підходять спеціальні шафи. Можна також скористатися вішалкою для краваток, але при цьому постарайтеся не допускати торкання інших речей.

Скажи мені яким краваткам ти віддаєш перевагу,
і я скажу хто ти


 Краватка в смужку (горизонтальну, вертикальну або діагональну) - це атрибут процвітаючого бізнесмена. Смужка - це як стрілка, що вказує шлях, відвернути з якого у жодному випадку не можна. Такі люди звичайно надійні, вірні, дбайливі, але дуже зайняті своїми справами, мало часу приділяють сім'ї.

Краватка в квіточку – виключно для романтичної натури. Звичайно такі краватки вибирають люди творчих професій, неординарні особи, з якими цікаво, але трохи ненадійно. Вони дуже люблять витати в хмарах і будувати повітряні замки.

Краватку в цятку або в горошок звичайно вибирають честолюбні і цілеспрямовані люди. Цікаво те, що величина «гороху» знаходиться в прямій залежності від рівня товариськості людини: чим крупніше – тим більш товариський власник краватки.

Краватка з орнаментом для надійного подружжя і ще надійніших ділових партнерів. Шалено терплячі і стримані люди, іноді так хочеться від них чогось неординарного, але, на жаль, їх нічим не проймеш, відбудуться жартами від будь-якого зауваження і залишать все так, як їм зручно.

Однотонні краватки вибирають люди, які у всьому люблять порядок, слідують встановленим правилам. Так, що стає нудно від їх «правильності» і вічної послідовності. Світла однотонна краватка яскравого кольору, швидше за все, просто свідчить про брак смаку.
Колір краватки має чимале значення.
Синій свідчить про надійність і товариськість, відвертість і доброзичливість.
Переважання яскраво-червоного кольору в малюнку краватки видає чоловіка амбітного і енергійного, прагнучого до влади.
Перевагу темно-червоного кольору віддають упевнені в собі чоловіки.
Світло-зелений відрізняє чоловіків, що високо оцінюють себе і що пред'являють високі вимоги до тих, хто їх оточує.
Жінкам, яких привертають затишок і тепло сімейного вогнища, потрібно уважніше придивитися до володарів темно-зелених і оливкових краваток. Ці кольори вибирають чоловіки, для яких найголовнішою в житті є сім'я.


Наступна сторінка (2/2)

Дата публікації: 05.03.2007
Прочитано: 4162 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Вечірка:
– Кохана, тобі що налити? Вина чи горілку?
– Вина…
– Червоного чи білого?
– Червоного.
– Українського чи грузинського?
– Українського!
– Сухого, півсухого чи кріпленого?
– Та іди ти…! Давай горілки!!

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до вінчання?

На мою думку вінчання має бути обов'язковим
Перед вінчанням потрібно деякий час прожити разом
Мені подобається обряд, але вінчатись не хочу
Мені не подобається обряд вінчання
Мені байдужеРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1880
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 60 | користувачів сьогодні: 366 | переглянуто сторінок сьогодні: 15897 | всього сторінок переглянуто: 95537793
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.026 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.