
Антуріум вважається рослиною вогню, уособленням чоловічої сили та гармонії інтимних відносин у родині. Але не варто мати цю квітку в домі чоловікам, схильним до полігамних відносин або надлишкового самолюбства, знервованості.
Так, антуріум краще зростає на теплих світлих вікнах, але не витримує прямих сонячних променів; температурний режим +20-25 С, узимку має бути не нижче + 18 С; в період його активного росту (весна-осінь) необхідним є рясний полив та обприскування.
Гіпеаструм -- це рослина, як і інші цибулинні, має виражений сезонний цикл розвитку. В грудні-лютому його бурхливе, яскраве і ефектне, але нетривале квітування супроводжується енергетичним сплеском. Це може викликати в житті людини дивні події в сфері романтичних стосунків, навіть авантюристичного характеру.
Особливе значення має ця квітка для неодружених чоловіків. Після квітування рослина починає накопичувати енергію, а тому бажано її розмістити далі від місць, де людина відпочиває, особливо спить, тому що під час сну людина легко віддає енергію.

Гранат у широкому розумінні символізує результати родинного союзу (діти, благополуччя, суспільне положення) та є деревом сімейного щастя. Плоди гранату асоціюють з плодами кохання та родинного союзу.
Серед того, щоб мати вдома красиве і розкішне деревце гранату карликового, яке б щорічно квітнуло яскраво-червоними квітками і рясніло червоними плодами, слід враховувати ряд його біоекологічних особливостей. Так, ця світлолюбна рослина, досить ефектно виглядає на яскраво освітлених сонячних вікнах, потребує помірного поливу, взимку має бути температури до +10 С. Пересаджують рослину один раз на два роки в поживний листовий грунт.
Орхідеї – це найдивовижніші рослини, квітки яких нагадують метеликів. Їх вважають божественними рослинами, енергетика яких допомагає людині у всіх її життєвих намірах. Орхідеї пробуджують у душі людини благородство, а велика їх позитивна енергетика сприяє фінансовому успіху, духовному просвітленню, родинному благополуччю.

Вишукані орхідеї приносять в дім елемент дива, вони прекрасно поєднуються в різних інтер’єрах – від класичних до ультрасучасних -- і є предметом уваги гостей та відвідувачів. Квітки тримаються на рослинах досить довго, навіть до кількох місяців, у залежності від виду.
Узумбарська фіалка (сенполія) – це одна з красивоквітучих кімнатних рослин, жіноче начало в домі. Фіалки спроможні надавати емоційних якостей шлюбу, підтримувати його романтичність, повертати хороший настрій та посилювати енергетику дому.
Секрети успіху вирощування сенполій полягають у тому, що це світлолюбна культура, яка потребує притінення від прямих сонячних променів, оптимальна температура +18-20 С; полив помірний -- у піддон теплою водою. При гарному догляді фіалка може квітнути практично цілий рік.
Сенполія в домі створює відчуття справжнього домашнього затишку. Її можна на нетривалий період прибирати з вікна, використовуючи для інтер’єру їдальні, гостьової кімнати або спальні.

При вирощуванні вдома кімнатних карликових хризантем слід враховувати, що вони полюбляють прохолодні приміщення з температурою + 10-15 С.
Вони є рослинами світлолюбними, короткого дня, тому їх потрібно періодично притіняти від прямих сонячних променів. Молоді рослини щорічно пересаджують, в цілому хризантеми невибагливі до ґрунтів, але грунти повинні бути нейтральними.
В домі хризантеми досить ошатні в оформленні інтер’єрів, де необхідна вишуканість форм, чистота ліній, ретельний підбір квіткових поєднань...
http://sian-ua.info