Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Де ви втратили руку? На фронті?
- Та ні. Коли у військкомат тягнули.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

8 речей, про які обов‘язково має знати твій лікар. Але ти мовчиш...


 Давно відомий той факт, що багато симптомів твого організму лікар може просто не помітити, допоки ти не розповіси йому все й одразу. Але існують бар‘єри, які заважають тобі відкритися, а лікарю відповідно правильно призначити курс лікування. Причин твого несерйозного ставлення до свого організму може бути декілька:



Ти соромишся. Звичайно, у кожної людини своя межа інтимності, переступити через яку буває досить важко. Якщо це саме твій випадок, подумай про те, аби звернутися до іншого лікаря. Психологи стверджують, що іноді набагато легше довірити сокровенне чужій людині, яка має про тебе мінімум уявлення та інформації. Можливий й інший варіант. У пошуках нового лікаря ти раптом натрапиш на людину, яка стане твоєю другою мамою/ сестрою/кращою подругою і налаштує тебе так, що ти ладна будеш говорити про найпотаємніші турботи. У випадку сором‘язливості усе в твоїх руках.

Ти страшенно боїшся. А раптом лікар знайде якусь страшну або невиліковну хворобу, що тоді? Розмірковуючи таким чином ти приносиш собі ще більше шкоди. По-перше, подумай про свою нервову систему. Кожен день ти прокидаєшся з одною єдиною думкою - а раптом... До того ж, твій організм налаштовується на сприйняття негативу, ти знаходиш у себе симптоми не одного, а вже декількох захворювань. Коли одного разу я сама підпала під такий депресивний настрій мій чоловік порадив мені ще відкрити медичну енциклопедію. "Це, щоб доповнити твій діагноз", - пошуткував він. А й справді, гадаю не раз ти помічала, що чим більше інформації потрапляє до твого мозку, ти більше страху починає накопичуватися у душі. А тому менше читай - більше запитуй та обстежуйся.

Ти просто не вважаєш ті чи інші звички, обставини, симптоми важливими настільки, щоб про них згадувати. Американці довели - 40% жінок не вважають за потрібне акцентувати увагу на таких дрібничках як несистематичне куріння, щоденне недосипання чи надмірний потяг до солодкого.

Хочеш завжди мати точний діагноз стану власного організму та отримати якнайточніший рецепт для покращення його стану? Тоді спробуй уникати 8 типових помилок, які ми зазвичай допускаємо при відвідуванні лікаря.

1.Скажи лікарю, що ти приймаєш біологічно активні додатки, гомеопатичні чи рослинні препарати.

Чому це важливо. Багато рослинних препаратів та витяжок з них мають здатність знижувати або підсилювати дію певних медичних ліків. А це означає, що строки застосування таки препаратів для лікування збільшуються (зменшуються) і лікування або розтягується на невизначений термін або пришвидшується, діючи на організм у дозах вищих, ніж це . Разом з цим, пігулки, які ти п‘ш дратують слизову оболонку твого шлунку і така невизначеність згодом може спровокувати запалення шлунково-кишкового тракту і нові проблеми. Так, наприклад, ти вирішила зміцнити свої ламкі нігті та збагатити кальцієм скелет і почала вживати БАД з кальцієм. А тут трапилася проблема зі щитовидною залозою і ти подалася до лікаря. Між тим давно доведено, що кальцій має здатність знижувати всмоктування медичних препаратів, що мають у своєму складі тироїдні гормони (ті самі, які допомагають щитовидній залозі) та антибіотиків групи тетрациклінів. Біологічно активні препарати, до складу яких входить фолієва кислота, хром, вітаміни груби В та С здатні знижувати дію гормональних контрацептивів. І тут важливо зрозуміти те, що багато хто з жінок вживає гормональні контрацептиви не лишень для запобігання небажаній вагітності - одним вони допомагають зняти дискомфорт під час ПМС, інші за допомогою додаткової дози тих чи інших гормонів позбуваються небажаного оволосіння чи зайвої ваги. Ось саме в таких випадках комбінація з рослинними препаратами може бути невдалою.

2. Скажи лікарю, що в наступному році ти плануєш завагітніти.

Чому це важливо. Звичайно ж незапланована вагітність може неоднозначно і доволі непередбачено вплинути на вас і вашу майбутню дитину. І тут рекомендації лікаря будуть дуже доречними. Окрім того, що він допоможе спланувати певне медичне обстеження, насправді кваліфікований лікар порадить вживати тобі фолієву кислоту та продукти, які містять її в найбільшій кількості. Професор Холмстром Університету південної Флориди радить вживати 400 мікрограмів фолієвої кислоти впродовж 3 місяців до того, як ви плануєте зачаття дитини. "Це дуже важливо не лише для розвитку дитячого мозку, але й для уникнення будь-яких проблем у розвитку хребта твого малюка", - стверджує він.

Окрім того, саме лікар може порадити тобі скинути декілька зайвих кілограмів до початку вагітності. Вони ніби й не дуже заважають, і почуваєшся ти досить комфортно, проте вчені постійно б‘ють на спалах - навіть 15% зайвої ваги можуть збільшити ризик розвитку діабету та підвищеного тиску, що, звичайно ж відобразиться на твоєму самопочутті, якщо не в 1 і 2, то точно в 3 триместрі. Однак надмірна худорлявість теж має досить багато мінусів. "Найбільший з них це те, що жінки, індекс маси тіла яких менше 20, мають високий ризик передчасних пологів", - каже Холмстром.

3. Скажи лікарю, що іноді ти палиш.

Чому це важливо. "Ну, це вже ні - обуришся ти. Я роблю це раз в три місяці та й то, коли видається хороше товариство та надто піднесений настрій. Однак вся справа в нікотині, який звужує судини і тим самим може спричинити не лише бронхіт, а й гіпертонічну кризу. Лікарі стверджують - якщо у вас раптом підвищився тиск, а яскраво виражений причин, які б спричинили такий підйом не було, скоріш за все причина в цигарці. Жінки, які просто забавляються 1-2 цигарками в тиждень навіть не усвідомлюють, яку шкоду вони заподіюють своєму організму. Лікар Дуглас Джоренбі застерігає - немає певної шкідливої межі, коли паління загрожує/не загрожує твоєму здоров‘ю. Цигарки містять більше ніж 50 видів канцерогенних речовин і навіть нерегулярне паління "за компанію" може викликати клітинні мутації, і навіть ризик раку легень. На жаль, яскраве слово "light" не рятує тебе! Більше того, ти піддаєш ризику усіх, хто знаходиться поруч з тобою у цю хвилину - подруга, яка заглянула на чашку кави, власна дитина, яка забігла на кухню, щоб випити води, чоловік, якому терміново знадобилася ваша порада. Давно відомо, що пасивні курці страждають вдвічі більше активних, адже концентрація шкідливих речовин в димові набагато більша, ніж у смолах, які ти вдихаєш з самої цигарки.

4. Скажи лікарю, що ти відчуваєш біль під час сексу.

Чому це важливо. Біль під час статевого акту це саме те, про що жінки бояться розповідати навіть найближчій подрузі, не говорячи вже про пересічного лікаря. Але секс це, перш за все, задоволення. І аж ніяк не біль. Є багато причин, які можуть викликати біль і більшість з них можна позбутися досить швидко і легко, однак твій лікар не взмозі діагностувати такі симптоми, якщо ти не повідомиш його при них. Намагайся якнайточніше відчути місце болю, його характер та частоту. Так, наприклад, біль глибоко у піхві може бути свідченням доброякісної пухлини, ендометріозу (коли тканини ендометрію розростаються) чи запаленням органів малого тазу, спричиненого хламідіями. Затям, що кожен з таких симптомів впливає на здатність жінки народжувати. Якщо біль відчувається ближче до "входу", це може свідчити про певну інфекцію, або особливу реакцію на лубрикант або гормональний фон вашого організму потребує не п‘яти, а десятихвилинної прелюдії.

5. Скажи лікарю, що ти обожнюєш засмагати.

Чому це важливо. Тому що сонце, це в більшості випадків небезпека - для стану нашого організму, молодості та шкіри в цілому. Засмага це, звичайно, красиво, але в більшості випадків дуже небезпечно. Не віриш дослідженням певної групи лікарів? Спробуй пошукати більш ширшу інформацію, перечитай статті в Інтернеті, переглянь журнали про здоров‘я за декілька років і ти помітиш, що кожного року з‘являються все нові та нові факти про засмагу та вплив сонця на людський організм, однак в усі роки факти завжди страшні та загрозливі. Затям ще й те, що солярій має точно такий же вплив на шкіру, що й сонце. А тому, якщо ти й справді не можеш без коричневого забарвлення, щороку відвідуй дерматолога. Засмагаючи у солярії ти піддаєш себе ризику усіх трьох видів раку шкіри, найстрашніший з яких меланома. Ось чому ти маєш вирішити, що для тебе головніше - "підрум‘янене" тіло чи здорове життя.

Однак існує й інша сторона штучного та природного сонця. За даними ВОЗ кількість випадків самогубства у країнах, що розташовані поблизу Полярного кола - Ісландії, скандинавських країнах - різко зростає в холодну пору року. Це пов‘язано з тим, що нестача сонячних променів призводить до сильної депресії, людина починає дивитися та сприймати навколишнє середовище "сірими" та "чорними" очима. Аби уникнути депресивного стану лікарі радять частіше бувати на денному світлі, так як під дією того самого надзвичайно страшного ультрафіолетового проміння у людському організмі виробляються ендорфіни - гормони задоволення. Тому іноді, потроху, але ні в якому разі не обгораючи дозволяй собі поніжитися на сонечку.

6. Скажи лікарю, що вранці у тебе болять коліна.

Чому це важливо. Тобі здається, що вчора ти просто "дала" більше навантаження на м‘язи і можливо так воно і є насправді. Але якщо від останнього тренування минуло декілька тижнів, а біль і досі турбує, твій організм запалює червоне світло: "Увага"! Можливо, проблема криється всього на всього у якийсь інфекції, на яку таким чином реагує твій організм і з якою він дуже скоро впорається. Однак ранковий біль у колінах може свідчити і про розвиток деяких форм артриту, включаючи й його ревматоїдну форму. Саме ревматоїдний артрит - це складне аутоімунне захворювання, яке найкраще виявити на початковій стації. Все, що зробить лікар, це направить тебе на аналіз крові на вміст антитіл, зробить рентген суглобів та направить до ревматолога.

7. Скажи лікарю, що ти покашлюєш вже протягом декількох тижнів.

Чому це важливо. Навіть, якщо він майже не турбує тебе і трапляється раз в два-три дні, все одно важливо, щоб лікар знав про це. І будь ласка, не звертай все на кондиціонер на роботі. Скоріше, так говорять твої лінощі. Лікарі попереджують -"неяскраве" захворювання набагато страшніше для організму, аніж хвороба в гострій формі. І все тому, що при гострому протіканні хвороби імунітет бореться з нею всіма клітинами організму. Коли ж температура підвищена лише на 1 градус, кашель трапляється рідко, а погане самопочуття можна списати на втому, хвороба повільно, але впевнено знижує імунітет. Зваж на те, що легкий кашель може бути як причиною алергічної реакції, так і астми, бронхіту та навіть раку легенів. До того ж, для переконливості прочитай статистику про туберкульоз - щохвилини в Україні від туберкульозу помирає одна людина. Роби висновки.

8. Скажи лікарю, що тобі незручно розмовляти з ним.

Чому це важливо. Навіть якщо ти будеш пояснювати свої симптоми не медичними термінами, навіть якщо твої речення будуть побудовані не зовсім правильно і навіть, якщо ти будеш ковтати деякі звуки від хвилювання, твій лікар все одно зверне на це увагу і можливо зрозуміє тебе правильно. Почни обговорення проблеми зі слів: "Я соромлюся говорити про це" або "Я боюся, що ви розсердитеся, почувши про це, але я припускаю, що це може бути ы ви мусите про це знати". Пам‘ятай про те, для чого призначений лікар. А ще затям, що лікарю ти не скажеш нічого нового, такі фрази він чує чи не кожному прийомі, ваш випадок не унікальний і ліки для лікування такої хвороби вже давно знайдені. Запитай себе, що страшного трапиться, коли ти скажеш лікарю, про свої симптоми.

Пам‘ятай стару як світ істину: "Хворобу легше попередити, аніж лікувати".
http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 24.10.2007
Прочитано: 2971 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Стомлений чоловік повертається додому і каже дружині:
- Хто б не телефонував, мене немає вдома.
Лунає дзвінок. Дружина бере слухавку:
-Чоловік удома.
Чоловік зривається з крісла і підбігає:
- Ну я ж просив...
- Не сердься, любий, телефонували не тобі.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочу



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 41 | користувачів сьогодні: 485 | переглянуто сторінок сьогодні: 2165 | всього сторінок переглянуто: 106805824




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.046 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.040 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.