Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Я живу біля великого аеропорту, де літаки злітають і сідають кожні десять секунд. І нащо мені ваша безшумна пральна машина.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Правила сокотерапії або готуємо імунітет до зими


 Вересень б‘є в жовтогарячі дзвони соняшників. Двори стоять у хуртовині барвистих айстр. Наступає благодатна осіння пора, коли природа кожною клітиною своєї сутності готується до зустрічі зими. Попереду - сумні дощі, перший сніг, морози, а разом з ними й епідемії грипу. Ось чому аби не просиджувати дорогоцінні осінні та зимові дні під ковдрою з температурою та нежиттю, краще заздалегідь підготуватися до зустрічі холодної пори. Оздоровлення за допомогою соків - саме той вид терапії, що збагатить організм вітамінами та мінералами, а також зарядить енергією на найближчі півроку.



Отож, якщо ти вже вирішила присвятити перші осінні вихідні вивченню теорії сокотерапії, тоді ця стаття з розумними порадами та застереженнями стане тобі в пригоді.

Під час сокотерапії значно підвищується очисна спроможність нашого організму. Легені, печінка, нирки та шкіра починають працювати інтенсивніше, а тому організм швидше очищається та позбувається накопичених шлаків. Це призводить до того, що під час інтенсивних очисних процесів органи травлення мають своєрідний фізіологічний відпочинок, а після закінчення сокотерапії починають працювати з подвійною силою. Завдяки цьому травні процеси проходять швидше, обмін речовин прискорюється, а засвоєння поживних вітамінів та мікроелементів відбувається швидше та ефективніше.

Однак, з огляду на те, що соки можуть бути не лише фруктовими та овочевими, а ще й отримувати з деяких видів рослин, кожен з них має свої особливі властивості, які мають той чи інший вплив на людський організм. Пам‘ятай специфічні суміші соків корисні лише тоді, коли застосовуються виключно за призначенням. Однак загальний ефект сокотерапії очевидний - щойно приготовані фруктові та овочеві соки мають виключний відновлюючий та омолоджуючий ефект на усі людські органи, гланди та загальний стан організму.

Сокотерапія - це корисно. Чому?

По-перше тому, що щоденне вживання соків - це чудова, смачна та здорова можливість запобігти багатьом захворюванням, спричинених різними факторами. Соки надзвичайно цінне джерело вітамінів, мінералів, мікроелементів, ензимів та природного цукру. Саме вони нормалізують функції твого організму та спонукають його виробляти антитіла проти вірусів та самовідновлюватися.

По-друге, щойно приготований сік надзвичайно багатий вмістом лужних металів. Усім відомо, що при захворюваннях та застудах кислотність нашого організму значно підвищується і саме лужні метали, які містяться у соках сприяють нормалізації кислотно-лужного балансу крові та тканинах.

По-третє, загальна кількість легкозасвоюваних органічних мінералів, що містять соки, допомагає відновленню біохімічного та мінерального балансів у тканинах та клітинах організму, тим самим попереджаючи їх передчасне старіння, а також різні хвороби.

Окрім того, соки містять натуральні лікарські речовини, рослинні гормони та антибіотики, які допомагають набагато швидшому відновленню захисних сил організму після хвороби.

Сокотерапія - це небезпечно. Чому?

Тисячі людей в усьому світі починають день з ананасово-бананового чи моркв‘яно-яблучного соку аби почуватися енергійно, протистояти хворобам, укріпити імунітет або просто для того, що заповнити свій раціон кількістю продуктів, необхідною для тієї чи іншої рекомендованої лікарем дієти. "Наш надто швидкий темп життя просто спонукає до цього, а тому я не засуджую своїх пацієнтів, - каже один з американських лікарів Врешті-решт, ми почуваємося надзвичайно щасливими й від того, що маємо 2 порції овочів та фруктів на день, замість рекомендованих вісьми-дев‘яти". Однак перед тим, як відчайдушно піддати свій організм експериментами з сокотерапії, варто все ж таки порадитися з лікарем. І ось чому.

Ідеальний пацієнт сокотерапії це той, який не приймає лікарських препаратів та не лікується від ракових хвороб, той, який не "сидить" на дієті або той, хто достатньо здоровий і просто бажає збагатити організм поживними вітамінами та очистити кров та тіло від шлаків.

Якщо ж ти приймаєш курс хіміотерапії або реабілітуєшся після радіаційного ураження, додавання свіжих соків до раціону може допомогти організму прискорити детоксикацію, проте лікарі конче не рекомендують зловживати такими напоями у великих кількостях. Іноді сокотерапія не завадить і на ранніх стадіях ракових хвороб, проте перш ніж захопитися сокотерапією, обов‘язково порадься з лікарем.

Якщо твій імунітет зовсім ослаблений, ти маєш взагалі виключити з раціону сирі овочі та фрукти аби звести нанівець ризик бактеріальної інфекції. Зачекай, доки лікар дасть тобі "зелене світло" перед тим як розпочинати сокотерапію.

Ті ж, хто має проблеми з підвищеним цукром у крові теж мають ставитися до сокотерапії досить обережно. І вся справа в тому, що свіжі соки потребують мінімального перетравлення, отож природній цукор фруктів та овочів майже відразу ж поступає в кров, стрімко підвищуючи при цьому загальний рівень цукру у крові. Не дивлячись на те, що природній цукор в основному міститься у фруктах, деякі з овочів, такі як морква та буряк, теж можуть сприяти різкому підвищенню рівня цукру. Аби сповільнити його засвоєння, додавай до соку соєвий або пшеничний порошок.

Якщо ж тобі закортіло присвятити вихідні дієті або твій організм відновлюється після оперативного втручання, про соки просто забудь! Пам‘ятай, що у щойно приготованих соках міститься надто мале число калорій та протеїну. Аби втратити зайву вагу і при цьому добре почуватися варто сконцентрувати свій раціон на їжі, яка забезпечить твій організм потрібною кількістю калорій та поживних речовин.

Рецепти здоров‘я

Тим, хто постійно за комп‘ютером: 150 гр. томатного соку, 50 гр. соку шпинату. Приправити лимонним соком за смаком. Вживати по 1 склянці 1 раз в день.

Профілактика простатиту: 50 гр. апельсинового соку, 50 гр. картопляного соку, апельсинова цедра за смаком. Вживати по 100 мл. 1-2 рази в день протягом місяця.

Анемія, жіночі хвороби: 100 гр. яблучного соку, 100 гр. капустяного соку, 200 гр. молока. По 1 стакану двічі на день впродовж місяця.

Правила сокотерапії

1. Добре вимий овочі та фрукти за допомогою спеціальної щітки.

2. Особливу увагу цитрусовим та яблукам - якщо фрукти завозяться з далеких (а іноді й з близьких) країн зарубіжжя, більшість з них обробляються воском для кращого зберігання. Після миття фрукт лишився таким же блискучим, а вода по ньому скачується краплинками? Краще зніми тоненький (!) шар шкіри та облий фрукт кропом.

3. Видали усі зернята та перемички. Пересвідчись, що повністю зняла шкірку з цитрусових.

4. Якщо додаєш стеблини овочів чи лікарських трав обов‘язково промий кожну з них окремо. Так менше шансів відчути пісок на зубах.

5. Такі фрукти як банан та авокадо мають у своєму складі зовсім малий вміст води, тому найкраще подрібнити їх у блендері та додати до соку.

6. Намагайся не використовувати імпортовані фрукти та овочі, адже ти не знаєш напевно який рівень пестицидів містять вони.

7. Шукай екологічно чисту продукцію. На щастя, сьогодні й в Україні починають вирощувати таку. Фрукти та овочі, вирощені без застосування пестицидів містять набагато вищий рівень поживних речовин і є не такими шкідливими для організму. Для підтримки належного рівня імунітету та рівня цукру у крові, важливо споживати соки з протеїновими стравами або снеками.

8. У морквяний сік завжди додавай жир (вершки, сметану або рослинну олію), тільки у такому поєднанні бета-каротин засвоюється належним чином.

9. Не додавай до соку ні солі, ні цукру. Краще доповни смак натуральними замінниками: замість цукру - мед, замість солі - окріп, петрушку, селеру. Сік надто приторний - розбав смак цедрою лимону чи апельсину, додай ваніль.

10. У солодкі соки додавай корицю. Нещодавні дослідження вчених довели - кориця допомагає знизити рівень цукру у крові, а отже допомагає не лише діабетикам, а й тим, хто бореться з зайвою вагою.

11. Для отримання максимальної користі вживай сік одразу ж після приготування. Сік, що зберігається в холодильнику протягом трьох годин майже повністю втрачає свої цілющі властивості.

12. Ні в якому разі не пий сік швидко, великими ковтками, поспішаючи. Зосередься на самій процедурі - пий повільно, маленьким ковтками, ніби промиваючи ним ротову порожнину. Ще краще - пий чого через коктейльну соломинку.

13. Лікарі рекомендують пити соки за 20-30 хвилин до їжі або через годину після. І аж ніяк замість їжі або запиваючи соком щойно спожитий обід.

14. Аби наповнити організм вітамінами та цілющою енергією сонця, готуй та вживай сік лише в хорошому настрої. Адже відомо, що позитив допомагає перемогти найважчі перешкоди. Пам‘ятай - ти відновлюєш найцінніше - здоров‘я.

http://www.greenmama.ua


Дата публікації: 04.09.2007
Прочитано: 3033 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Одружився чоловік удруге, ну і запитує сина:
— Синку, як тобі нова мама?
— Тату, тебе обманули, не така вона вже й нова.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалер



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 168 | користувачів сьогодні: 1821 | переглянуто сторінок сьогодні: 9178 | всього сторінок переглянуто: 106437943




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.035 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.