Правило №1.
Не треба засилати в домашній гардероб старі, заштопані або полинялі речі, які соромно надіти на вулицю, але жалко викидати. Щоб не довелося вибачатися за свій неохайний вигляд перед гостями, що несподівано нагрянули, потрудіться підібрати для будинку зручний і жіночний одяг. Можна, наприклад, одягнутися за останньою модою – в легкий топ і лосіни, які не утруднятимуть ваших рухів і в той же час підкреслять фігуру.
Інший варіант – легкі брюки з м'яких матеріалів – трикотажу або виляску не дуже темних тонів. Рішуче відмовтеся від обтягуючих джинсів і безформних спортивних штанів: які б практичні вони не були, ваш будинок не спортмайданчик, а ви не строгий фізрук, а привітна господиня. Якщо вам неодмінно потрібен вільний одяг, виберіть шорти – в них можна і клопотати по будинку, і зустрічати гостей, і ходити в магазин за продуктами.
Традиційний жіночий домашній наряд – плаття-халат – з моди не виходить. Зручна застібка (блискавка, гудзики або запах), приємний на дотик матеріал (трикотаж, виляск, льон, велюр), вільний крій роблять його ідеальною уніформою для ведення домашнього господарства. Щоб додати платтю жіночності, виберіть модель з приталеним силуетом і коротким рукавом або без рукава взагалі; оптимальна довжина – по коліно або трохи нижче. Плаття-халат може бути оброблено оригінальними деталями – складним коміром, нестандартним швом, кокетливими воланами або розрізом.
Привабливо і стильно можна виглядати і в звичному халаті. Це універсальний одяг для будинку: влітку тонкий бавовняний халат дозволить тілу вільно дихати, а в мерзлякуватий осінній або зимовий вечір м'який фланелевий або махровий халат, навпаки, затишно зігріє. Халат також повинен бути середньої довжини і вільного крою із зручною застібкою. Вітаються великі накладні кишені і усілякий декор у вигляді рюшів або гудзиків. І пам'ятайте: плаття і халат повинні підходити вам за розміром, а не висіти безформенним чохлом, «збираючись» в складки на спині і в талії.
Правило №2.
Домашній одяг повинен бути простий, комфортний і практичний. А значить не варто вдаватися до крайності і вбиратися в шовки із стразами, щоб потім боятися забруднити їх мильною піною. Краще віддати перевагу легким натуральним тканинам пастельних тонів – бежевого, блідо-рожевого, світло-зеленого, блакитного (але в той же час не дуже мазких). Від важких темних відтінків (темно-коричневого, темно-фіолетового, чорного) краще відмовитися: вони чинять на нас могутній психологічний тиск, що у вихідні дні зовсім не до ладу. Гармонійно виглядають в домашній обстановці ненав'язливі забарвлення – дрібна клітинка, смужка, горох, геометричні фігури.
Одна з найзручніших і практичніших моделей домашнього наряду – піжама, «прохолодна» шовкова влітку і байкова або трикотажна взимку. Проте для клопоту по господарству піжама навряд чи годиться, тому, вставши уранці, не полінуйтеся переодягнутися або хоч би накинути на неї халат (до речі, піжама і халат можуть скласти цікавий комплект). У будь-якому випадку до піжами, не дивлячись на її «костюмний» вигляд, треба відноситися так само, як до нічної сорочки: вона повинна залишатися чистою і свіжою.
Правило №3.
Забудьте удома про корпоративну моду і діловий етикет, що вимагає носити із строгим костюмом панчохи або колготки. Дайте своєму тілу можливість відпочити від синтетики і відмовіться від капрону і лайкри. Якщо немає можливості ходити босоніж, надягніть тонкі бавовняні шкарпетки на нетугій гумці – вони не заважатимуть циркуляції крові і не викличуть набряків.
http://www.ualady.net/