Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Будь-ласка, не виганяйте студентів з Гарварда. Дайте їм довчитись. А то вони потім Windows роблять.

Google рекомендує
Організація

Вибираємо день весілля


 Щоб життя склалося вдало, його потрібно будувати з урахуванням мудрості наших предків. По-перше, ніякі весільні справи й рішення про створення родини не можна приймати в середу й п'ятницю, тому що ці дні вважаються пісними. Краще в ці дні молити Бога про дарування благополуччя в майбутній справі, але вуж ніяк не свататися або робити пропозицію.



Стежте за тим, щоб сватання, як і день весілля не припадало на 13-і число. Самими щасливими числами для сватання вважаються 3-і, 5-і,7-і, 9-і.

Ураховуйте, що весілля не можна грати в період церковних постів, а значить і застілля, зв'язані зі сватанням у цей період здійснювати не варто. А так само не варто призначати весілля:

У вівторок і четвер (у ці дні не вінчають у церкві);

За сім тижнів до свята Великодня (Великий піст);

Другий понеділок після дня Святої Трійці (Петров піст);

14-28 серпня (Успенський піст);

28 листопада-7 січня (Рождественський піст);

8-20 січня (Святки, Водохресний Святвечір, Водохрещення Господнє);

У тиждень до початку Великого посту («Сырная седьмица» або Масляна). Вважається, що в цей час бенкетує «хоробро». На Русі навіть є така приказка: «на Масляну женитися - з лихом поріднитися».

Тиждень після свята Великодня (Світла седьмиця);

14 лютого - переддень Стрітення Господнього. Всупереч католицькому святу «Дню Святого Валентина», коли священик таємно обвінчав моряків зі своїми коханими, на Русі цей день для весіль неприйнятний.

Тридцять дев'ятий день після Великодня - переддень Піднесення Господнє;

Сорок дев'ятий день після Великодня - переддень дня Святої Трійці;

10-е й 11-е вересня - переддень і День Усікновення голови Іоанна Предтечі. У цей день не можна працювати й не можна користуватися ріжучими предметами. Хліб на стіл подають розломленими шматочками.

20-е й 21-е вересня - переддень і день Різдва Пресвятої Богородиці;

26-е й 27-е вересня - Переддень і день Спорудження Хреста Господнього;

13-е й 14 - е жовтня - переддень і День Покрова Пресвятої Богородиці.

Намагайтеся уникати дня сватання й весіль у травні. Народна мудрість говорить: «У травні женитися - все життя томитися». Однак, у році є кілька самих сприятливих періодів як для сватання, так і для весіль:

Осінній період. Після жнив, коли врожай зібраний - самий час і весілля грати. Сприятливий весільний період починається після Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і триває до початку Різдвяного посту. Вважається, якщо весілля зігране наперед або після Покрова Пресвятої Богородиці (14 жовтня) - молодята будуть жити душу в душу все життя, адже вони під заступництвом Самої Богородиці.

Зимовий період або зимовий весільник, як його називають у народі. Він починається після Різдва й зимових Святок і триває до початку Масляного тижня. До речі, якщо весілля грати відразу після святок - родина неодмінно буде міцною й багатою. Символічно це пов'язане з Новим роком. Раз у цей період народжується нова родина, на небі запалюється нова зірка, що вказує вірний шлях молодим і на землі й на небі.

Весняно - літній період. Весілля може справляти із другої неділі після Великодня (повторюся, що в травні весілля грати не рекомендується). Триває весняно - літній весільник до Трійці, потім починається Петрівський піст, у який весілля не грають.

Літні весілля будуть вдалими, якщо їх грати в період з Петрова дня й до Спасу (14 серпня). Але 13 серпня грати весілля - погана прикмета.

Сподіваюся, з весільними періодами ви визначилися й уже вирішили в який день провести сватання. У такому випадку хочу вам дати ще кілька важливих рекомендацій.

Свати відправляються в будинок нареченої після заходу сонця, щоб заздрісників на шляху не зустріти й не принести в будинок псування або пристріт (зглаз). Той, хто йшов свататися разом зі своїми родичами, по традиціях Благорус всю дорогу повинен іти мовчки, щоб «Долю не проговорити марно». Підійшовши до дверей нареченої, для удачі в справі сват і наречений повинні були спочатку доторкнутися рукою до дверного косяка, а потім уже стукатися у двері. Коли сватів запрошували в дім, переступивши поріг, вони обов'язково повинні перехреститися й поклонитися хазяїнам на відзначення того, що з Богом прийшли й з добрими намірами.

У випадку, якщо сватання пройшло вдало, сват тричі проводить наречену по годинній стрілці навколо столу, а потім кланяється на чотири сторони світу (починаючи зі східної) із вдячністю Богу за допомогу й хазяїнам за привітне прийняття, а вже після того всі розходяться.

Якщо батьки нареченої відмовили сватам, а свати виходячи за поріг закривають двері за спиною не оглядаючись - це вірний знак, що дівчині надалі заміж не вийти. Для того, щоб уникнути подібного, не дозволяйте сватам закривати двері, а закрийте їх самі.

Сватання звичайно здійснюють за місяць до призначеного дня весілля. Іноді, у випадку тривалого посту, посвататися можуть прийти й за три місяці.
http://www.tvoe-vesillya.com.ua

Дата публікації: 27.06.2007
Прочитано: 31579 раз



Додатково на дану тему
Пять признаков плохого тамадыПять признаков плохого тамады
Вибір банкетної залиВибір банкетної зали
Весільний тортВесільний торт
В центрі уваги весільні батькиВ центрі уваги весільні батьки
Весільний коровайВесільний коровай
Церемония под ключ: за и противЦеремония под ключ: за и против
Який автомобіль вибрати для весілляЯкий автомобіль вибрати для весілля
СватанняСватання
Як вибрати хорошого тамадуЯк вибрати хорошого тамаду
Весільні забави під час танцівВесільні забави під час танців
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Учені провели сміливий експеримент - випробували Вiагру на кроликах. Експеримент не змусив себе чекати... - дісталося навіть ученим!

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодим



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 72 | користувачів сьогодні: 1724 | переглянуто сторінок сьогодні: 15549 | всього сторінок переглянуто: 106819208




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.035 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.030 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.