Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Куме, ось я як хильну лишку, то стаю вже як повна свиня.
- Куме, а коли ви тверезий?
- Тоді баран-бараном.

Google рекомендує
Організація

Весільні забави під час танців


 Як правило на весіллі є перший стіл, танці, другий стіл, танці. Перші танці тривають інколи 3-4 години. Природньо, що людина не може так довго без перестанку танцювати, тому треба робити паузи. Але, щоб під час цих пауз люди просто мовчки не сиділи, існують різні ігри та конкурси. Тут ви знайдете купу конкурсів, які можна самостійно провести на буть-якому весіллі.ОДЯГНИ НАПАРНИКА

Це командна гра. Учасники розбиваються по парах.
Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу ( потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав'язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше за інші "одягнеться". Весело, коли в парі двоє чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом!

ГОРДІЄВ ВУЗОЛ

Необхідно наперед запастися 10 довгими стрічками однакового кольору. Для гри викликаються 10 найтверезіших учасників. Вони стають в круг. Посередині круга стоїть ведучий. Він збирає в кулак середини всіх стрічок. Учасники беруть кожний по кінцю стрічки і тягнуть по команді кожний на себе. Ведучий розтискає кулак, і пара, що утворюється на кінці кожної стрічки, цілується.
Переможців немає, головне - посміятися.

ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ

Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці. Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено.
Той, хто витримає випробування до кінця, - переможець. Хто упустить кульку або кулька лопне від «сильного тяжіння» партнерів один до одного, автоматично виключається з гри. Любителі активних рухів тіла можуть продовжувати танцювати «чисто для задоволення».
Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків самих різних стилів, а головне - темпів. Краще почати з повільного танцю, учасникам буде здаватись, що це легко, але найсмішніше попереду. Коли зазвучить енергійна музика, а ще краще - рок-н-рол, ось це буде справжнє випробування!

ЕСТАФЕТА «ЛОЖКА»

В двох командах повинна бути однакова кількість людей, достатньо по 10 - 12. В одній команді тільки дівчата, в іншій - тільки чоловіки. Вони встають лицем один до одного, утворюючи живий коридор.
Ведучий оголошує «старт». Задача гравців полягає в тому, щоб щонайшвидше пропустити ложку через власний одяг і встигнути передати її далі по ланцюжку. Чия ложка швидше дійде до останнього гравця, той і переможець.

БІЙ ЯЙЦЯМИ

Чоловікам прив'язують спереду поліетиленовий пакет з 2 сирими яйцями. Вони повинні, розгойдуючи пакет, ними стукатися. Виграє той у кого яйця залишаться цілими.

ПРИЩІПКА

Беруть участь декілька пар. Чоловікам зав'язують очі, можна зв'язати ще руки, а на одяг жінок причіплюються прищіпки (можна в найнесподіваніших місцях :)) Перемагає пара, в якій чоловік швидше за всіх збере прищіпки губами. Глядачі можуть підказувати, але не говорити точного розташування.

СЕРВЕТКА

Чоловіки сідають. Їм на коліна кладеться серветка і, відповідно на серветку сідає жінка. По команді пари повинні почати м'яти серветку не користуючись руками. Перемагає та пара, у якої серветки будуть більше зім'яті.

ВГАДАЙ НАРЕЧЕНУ

Нареченому зав'язують очі. Перед ним на стільцях сідають дівчата (можна розбавити чоловіками). Наречений повинен взнати свою наречену торкнувшись до ноги або по руці.

СНАЙПЕР

Прив'язується на пояс ззаду олівець на нитці. Ті, що змагаються повинні потрапити олівцем в пляшку не користуючись руками.

МІНІФУТБОЛ

Прив'язується на пояс ззаду картопля, або ще щось важке. Ті, що змагаються повинні загнати сірникову коробку у ворота за допомогою цієї картоплі.

БОМБАРДУВАЛЬНИК

Монета вставлятся між сідницями. На деякій відстані ставиться тазік або тарілка. Ті, що змагаються повинні дійти до місткості не упустившись монети і скинути її в місткість.

ПЛЯШКА

Це вже просто гра. Люди стають в круг і передають пляшку один одному, затиснувши її між ніг. Хто упустив, того чекає покарання у вигляді випивки...

ЯБЛУКО

Аналогічна гра, тільки передавати його треба затиснувши між підборіддям і грудьми.

СІРНИК

Аналогічно, тільки передають губами. Половину сірника обломлюють після круга і продовжують.

ПАПІРЕЦЬ

Можна передавати папір, притуливши її до губ і утримуючи її вдыхаемым повітрям. Половину паперу відривають, коли пройде круг...

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ

Перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг.

СТАТУЯ КОХАННЯ

Декількох чоловік виходять. Ведучий ставить пару, роблячи з неї скромну статую любові. Заходить одна людина. Ведучий пропонує йому що те змінити в цій статуї. Людина змінює положення пари на свій смак, роблячи їх положення менш скромним. Після чого він повинен встати на місце одного із статуї. Запрошується наступна людина і т.д. Усовершенствуя статую багато хто не підозрює, що їм доведеться встати на місце одностатевої людини в тій позі, в яку він його поставив.

СТІЛЬЦІ

Беруть участь хлопці. В круг ставлять стільці по кількості учасників. Грає музика. Учасники ходять по кругу. Коли мелодія уривається, кожний учасник повинен залишити що те з свого одягу на стільці, до якого знаходиться ближче за все. Знову грає музика... Так до тих пір, поки природна скромність не візьме вгору, або поки не кінчиться одяг. Так само ходячи навкруги стільців під музику починають одягатися. Деякі залишаються без штанів, але з двома ременями.

БАНАНИ

(Увага, пошлий) Чоловіки сидять або стоять. Між ніг вставляють банан (чим вище, тим цікавіше). Жінки повинні без допомоги рук очистити і з'їсти банан. (дуже видовищний конкурс:)).

ПОДОБАЄТЬСЯ-НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

Хлопці і дівчата стають один біля одного. Всі по черзі, починаючи з того, на якого вкаже ведучий, скаже, що в його сусіді подобається і не подобається. А всі слухають і запам'ятовують. Kоли всі висловляться, ведучий просить поцілувати те місце, яке подобається і укусити за те місце, яке не подобається.

РУШНИЧОК

На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчини в спідницях. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і пpи цьому не наступити на неї. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав'язаними очима. Зробивши це не хитре завдання із зав'язаними очима жінка знаходить, що на доріжці лежить чоловік.Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка якнайбільше покpаснела.

СЛІДОПИТ

Дівчина лягає на стільці горизонтально. По її тілу розкладаються цукерки.Хлопцеві зав'язують очі і він повинен їх знайти Можливо запивання горілкою.

КАЛАМБУР

Вибирається пара. Хлопцеві говорять, що він повинен буде увійти до кімнати, узяти стілець, і вдавати, що збирається вкрутити лампу. Йому також повідомляють, що його напарниця буде йому всіляко заважати, але він повинен переконати її, що так треба. Дівчині говориться, що її партнер зараз буде вішатись, вона повинна відрадити його від цього. Учасники запускаються в кімнату. Гості спостерігають.

ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ

Вибираються пари. Kаждой парі видається по декілька надутих повітряних кульок. Партнери стають лицем один до одного і затискають між собою одну кульку. Виграє та пара, яка швидше за інші лопне всі свої кульки.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ

Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють.Через деякий час газета згортається удвічі. Танець продовжується. І т.д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася довше за все.

АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА

Організовиваєм дві команди.На деякій відстані ставимо два стільці на яких стоять по пляшці горілки і тарілка із закускою. Гра дуже проста: обидві команди шикуються в колони на початку старту. Перша людина з колони добігає до столика і наливає в стакан горілку, вертається назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із стакана. Повертається, передає естафету третьому. Той біжить і закусує, вертається, передає естафету наступному. Той біжить знову наливає і т.д. Виграє та команда, яка перша вип'є свою пляшку горілки.

ПОХІД В СЛІПУ

Перед добровольцем ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки. Потім йому зав'язують очі і повідомляють, що зараз він повинен пройти цей ряд, не зачепивши жодної пляшки. Потім прибирають з підлоги пляшки, після чого гра починається. Ви із задоволеням будете спостерігати за його крокуванням.

ЯЙЦЕ-РАЙЦЕ

Між спинами учасників (трохи нижче) затиснено яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим.

ДОКОТИ ЯБЛУКО

Пари стають один до одного особою, тримаючи між животами яблуко. Задача - обертальними рухами докотити яблуко до підборіддя.

НАСАДИ ЯБЛУКО

Беруться яблука і ниточкою прив'язуються до ременів охочих. Перед гравцями ставиться дошка з цвяхами. Необхідно набити яблуко на цвях щонайшвидше.

ЦУКЕРКА

Гості розбиваються по парах. В кожній парі - чоловік і жінка. Задача кожній парі (чоловік і жінка) - без допомоги рук, щонайшвидше розвернути і з'їсти цукерку.

СЕКОНД-ХЕНД

Люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати ВСЕ!!! Коли музика зупиняється, гість, біля кого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується...

Наступна сторінка (2/2)

Дата публікації: 12.03.2007
Прочитано: 12708 разДодатково на дану тему
Пять признаков плохого тамадыПять признаков плохого тамады
Вибір банкетної залиВибір банкетної зали
Весільний тортВесільний торт
В центрі уваги весільні батькиВ центрі уваги весільні батьки
Весільний коровайВесільний коровай
Церемония под ключ: за и противЦеремония под ключ: за и против
Який автомобіль вибрати для весілляЯкий автомобіль вибрати для весілля
СватанняСватання
Як вибрати хорошого тамадуЯк вибрати хорошого тамаду
Весільні забави під час столуВесільні забави під час столу
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Скільки молока дає ваша корова?
- 20 літрів на день.
- І що ви з молоком робите?
- 10 літрів залишаємо собі, а решту 15 продаємо...

Реклама
Опитування
Чи поздоровляєте Ви своїх знайомих з іменинами? (не днем народження а саме з днем імені)

ні
іноді, коли нагадають
стараюсь поздоровляти іменинників
слідкую коли в кого іменини і всіх поздоровляю
інше (обговорити на форумі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 272
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 100 | користувачів сьогодні: 1473 | переглянуто сторінок сьогодні: 8958 | всього сторінок переглянуто: 106666915
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.043 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.037 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.