На острові кохання
Цього року моду на весільні подорожі диктує Кіпр. - Адже саме тут адоніс зустрів свою Афродиту, так що можна сказати шлюб, укладений на «острові кохання», це дійсно шлюб, укладений на небесах. На острові завжди гарантовано гарна погода, тому шлюбну церемонію ніщо не зіпсує.
Процедура реєстрації шлюбу на Кіпрі проходить таким чином. Документи, нотаріально завірені в Україні, віддають в мерію Лімасола або Пафосу, яка призначає день весілля. На острові молоді повинні прожити не менше 10 днів. В день одруження проходить урочиста реєстрація в мерії у присутності всіх гостей.
Свідоцтво про шлюб завіряється в українському консульстві. Після цього всі відправляються на весільну вечерю в ресторані з розважальною програмою.
Віденський бал

- Красиве весілля можна організувати у Франції, наприклад, в Нормандії в одному із старовинних французьких замків. Як правило, в замку (він же може бути і готелем) молодята проводять декілька днів зі своїми гостями. Саму ж церемонію свята для молодих організовують по їх бажанню. Так, наречена може прибути на весілля в шикарній кареті, а наречений примчатися на ретро-автомобілі.
Гондола замість лімузина

Напередодні наречений і наречена готуються до весілля у себе в готелі. Наступного дня наречені зустрічаються з гостями, і вся процесія на гондолах прямує в палац. Там їх зустрічають музиканти і артисти, які і починають церемонію (за допомогою перекладача). Звучать урочисті промови і весільні марші, молоді обмінюються кільцями. Увечері наречені і гості збираються на вечерю в ресторані готелю, відсвяткувати подію і покуштувати страви, спеціально приготовані для весільного столу. Треба сказати, що в шикарних готелях Венеції не скрізь можливо зняти ресторан цілком, тому стіл накривають в загальному залі, в окремому його куточку. Не буде тут гучної музики і буйної веселості, все дуже чинно і урочисто. Вся церемонія з вечерею для молодих і 11-12 гостей коштуватиме від 15 тис. євро. У цю суму включається і помешкання наречених 2-3 дні у венеціанському готелі, квитки і вартість помешкання гостей оплачуються окремо.
Клятва у Труни Господньої
Ну а якщо молоді задумали вінчатися, то турбуватися варто заздалегідь. У Європі православних церков небагато і на церемонію вінчання необхідно зайняти чергу. Крім того, батечко заздалегідь розмовляє з молодими по телефону, щоб зрозуміти серйозність їх наміру. І лише після бесіди дає свою згоду на вінчання. Але туроператори запевняють, що відмов не було. Процедура вінчання обходиться від 600 до 1200 євро. Вартість залежить від статусу церкви. Наприклад, якщо молоді бажають вінчатися в Парижі в соборі Олександра Невського, то заплатити доведеться дорожче. Крім того, церкву можна прикрасити 10 свічками, а можна освітити 1000. Залежить вартість і від кількості півчих в церковному хорі, і від прикрашання церкви вінками і квітами.
Останнім часом багато охочих повінчатися в Єрусалимі. Молодожонам організовують цікаву екскурсійну програму по сучасному Тель-Авіву і стародавньому Яффо, екскурсію по Єрусалиму і відпочинок в Ейлаті. Вінчання проходить в Російській православній церкві, після вінчання молоді йдуть до храму Труни Господньої, а увечері романтична вечеря при свічках. Треба відзначити, що вінчання в Єрусалимі можливо тільки за наявності свідоцтва про шлюб, а оплачується церемонія безпосередньо в церкві, після обряду.
Марш Мендельсона на морських раковинах

Весільна церемонія проходить на білосніжному піщаному пляжі серед тропічної рослинності. Наречений і наречена наряджені в національний одяг, квіткові гірлянди і корони, а навколо місцеве населення стукає в барабани, співає весільні пісні і танцює.
Сценарій проведення свята такий: приготування до церемонії починаються ще в бунгало, де майбутньому подружжю допомагають вбратися в національний одяг (парео). Потім вони слідують окремо до місця проведення весілля: наречений відправляється до пляжу на пірозі у супроводі танцівника і другої піроги. Це плавання відбувається під акомпанемент морських раковин, на яких виконуються національні весільні пісні. Наречену, що розташувалася в кріслі, приносять до місця проведення церемонії в спеціальному кріслі на плечах.
Церемонію проводить місцевий священик. По національному звичаю священик звертається до трьох стихій: води, повітря і землі. Під час урочистої промови на мові Таїті священик звертається до Бога Таароа з проханням благословити союз молодих і благословляє шлюб кокосовим молоком. Молоді тримаються за руки, а священик виголошує урочисту промову, відгонячи злих духів, після чого молоде подружжя п'є молоко зеленого кокоса. Після церемонії пару огортають полінезійською вишитою хусткою - символом нового союзу - і видають пергаментний сертифікат про проведення церемонії одруження «тапа». Священик проводжає молоде подружжя до піроги, на якій пара відправляється в невеликий круїз.
http://www.finiz.ru
Переклад http://buket.ck.ua