Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Зустрічаються студент цивільного університету і курсант військового університету і скаржаться один одному на нелегке життя.
Студент:
- Представляєш, викладачі озвіріли! Тягну білет, а там питання: “у чому виміряється сила струму?”, і три варіанти відповіді: у кілограмах, у метрах і в амперах. В загальному засипався я...
Курсант:
- Та, це ще фігня! От я якось тягну білет, а там питання: “чи не в амперах виміряється сила струму?”, і три варіанти відповіді: так, є і так точно...

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Боді-арт


 Body art - це мистецтво тіла, авангардний напрямок, що виник в 60-х роках минулого століття. Представники body art використовували своє тіло як матеріал або об'єкт творчості, звертаючись до різноманітних, часом хворобливих, маніпуляцій: покривали свої тіла гіпсом, надрізами, виконували виснажливі дихальні вправи, палили на собі волосся. Будучи проявом акціонізму, body art зблизився з рядом явищ, що виникли в руслі контр-культури (тату, розфарбовування тіла, нудизм, сексуальна революція).



Боді-арт означає не що інше, як "мистецтво прикрашати тіло". І все це не вибрики перекрученої молоді, як вважає дехто, а чергова спроба самоствердитися, причому одна із наймирніших. На думку психологів, "прикрашення" тіла має глибокий психологічний зміст.
По-перше, це спроба привернути до себе увагу навколишніх.
По-друге, можливість відчути себе своїм у компанії, де розповсюджений боді-арт.
По-третє, тіло - це єдине, чим безроздільно володіє людина.

У наш час боді-арт, якось зовсім непомітно просочившись із "дикого" Заходу, стає усе популярнішим й у нас. Часто під боді-артом розуміють винятково мистецтво малювання по тілу - це не зовсім правильно. Поняття боді-арту набагато ширше, ніж прийнято вважати. Справжній боді-арт - це ціле мистецтво.

Види боді-арту

Бодіпейнтінг (від англ. bodypaіntіng) - саме так правильніше називати найпоширеніший вид боді-арту, у якому основне місце займає розмальовування обличчя й тіла. Глибоко не вдаючись в історію любові людини до прикрашення себе самої (згадайте північноамериканських індіанців й аборигенів Папуа Нової Гвінеї), відзначимо лише глибинний зв'язок мистецтва бодіпейнтінгу з мистецтвом макіяжу й візажу.

 Пірсінг - другий вид боді-арту. Сам термін означає ні що інше як "проколювання дірок", з наступним носінням у них сережок, кілець, патронних гільз і тому подібних гарних, але абсолютно зайвих предметів. Підходящим місцем для пірсінгу можуть виявитися найрізноманітніші частини тіла: від пупка до язика. Зазвичай пірсінг вважається досить безпечним заняттям. Дірки, проколоті стерильною голкою, не спричиняють ні запалень, ні заражень. Але треба враховувати, що пірсінг, як будь-яка інша прикраса, може не тільки прикрасити вас, але й спотворити. Два-три проколи на обличчі - красиво, а двадцять - схоже на хворобу. Крім того, зовсім не вітаються "підпільні" проколи, які можуть стати небезпечними для життя.

 Татуювання. Татуаж - третій вид боді-арту. Татуювання, виконане кольоровими фарбами, нерідко викликає мимовільне замилування навіть серед супротивників цього виду мистецтва. Але татуювання виглядає гарно тільки в тому випадку, якщо його виконав майстер. В протилежному випадку - це повне неподобство. Пам'ятайте, що навіть мікроскопічна "наколка", зроблена непрофесіоналом, може завдати величезної шкоди здоров'ю. Також не варто забувати, що татуювання - досить хворобливе й дороге задоволення й, зробивши його, доведеться жити із ним все життя (або робити пластичну операцію, яка, до речі, може й не допомогти). Напевно, тому зараз дуже модно робити "малюнки" хною. Таке татуювання наноситься безболісно й тримається біля місяця, зникаючи зі "старою" шкірою. А рейвери взагалі використовують винятково перевідні картинки, що світяться в темряві.

Види татуювань:
1. Ритуальне татуювання - найскладніший і найзагадковіший тип тату. Справа в тому, що ритуальні тату не призначені для сторонніх очей. Це знаки для богів і духів. Таємні знаки повинні забезпечити їх власнику захист і заступництво вищих сил. Це своєрідний пропуск на небо, знак причетності людини до магічної сили. Найголовніше - правильно розташувати обрані символи на тілі. Тут боги не прощають ані найменшої помилки. Неправильно обраний знак або невірне місце розміщення ритуального татуювання можуть розгнівати богів, і тоді людина буде приречена на страждання.
 2. Обереги - ці татуювання повинні захищати власника від лихого ока або нещасного випадку.
3. Татуювання на пам'ять - тут все залежать від ступені сентиментальності власника. Звичайно наколюють ім'я коханої, портрети мами, тата або дітей.
4. Страхітливе татуювання - звичайно подібні тату наносять на саме видне місце - обличчя або руки.
5. Кланове тату - знак причетності до певного клану або соціальної групи.
6. Еротичне татуювання - ці тату покликані збільшити сексуальну привабливість тіла.
7. Комерційне татуювання - наноситься заради грошей або по дурості.

Скарт - четвертий вид боді-арту, поки ще не дуже розповсюджений, - скарифікація або шрамування. Це найбільш варварський вид. Він передбачає нанесення на шкіру досить глибоких порізів, що залишають шрами. Варіацією на тему є так званий "бредінг" (або клеймування). Тут шрами або малюнки наносяться за допомогою розпечених металевих предметів. Після чого з'являються дуже хворобливі опіки. Нізащо не рекомендується використовувати скарифікацію для самоприкраси. Шрами, звичайно, прикрашають чоловіка, але це сказано про інші шрами. І, зрозуміла річ, відома приказка абсолютно не стосується дівчат.
http://ostriv.in.ua

Дата публікації: 23.03.2007
Прочитано: 5629 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Скільки тобі потрібно, щоб навчитися літати?
- Точно не знаю, приблизно сім-вісім.
- Місяців?
- Літаків.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаково



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 153 | користувачів сьогодні: 2509 | переглянуто сторінок сьогодні: 18169 | всього сторінок переглянуто: 106428320




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.070 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.059 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.