Гра-тост, що розрахована на не дуже велику аудиторію гостей (до 50-60 чоловік). Гостям пропонують по-черзі привітати молодят одним словом, яке закінчується на лося, тобто: щоб моглося, жилося, хотілося…,Гість, що повторився виконує штраф.
АЛАВЕРДИ
Схожа на попередню гра, але вона розрахована на більшу кількість людей (від 60 до 150) Тут теж гості по-черзі повинні привітати вітати молодят одним чи двома словами, наприклад: щастя, здоров’я, многая літа. Гість, що повторився виконує штраф. Раджу починати конкурс з старших, а закінчувати молоддю, (коли людей багато, повтори точно будуть). В кінці, попросіть щоб молодята побажали один одному щось, але теж одним словом і без повторів.
Я БУДУ…
Розподіл обов’язків в сім’ї. На невеличких шматочках паперу пишите обов’язки. Наприклад: варити їсти, прибирати в хаті, родити дітей, ходити на пиво… Просите молодих сказати я буду, витягнути папірець і зачитати те, що їм випало.
ХТО РОДИВСЯ…
Древня українська забава, яку як правило проводять під час другого столу, коли гості готові до співів. Тамада, чи музиканти співають: „Хто родився в …………….. , ставай, наливай,(2 рази), Пий до дна , пий до дна, ми нальємо ще вина, многая, многая, многая літа. ” Починають січнем, а закінчують …. Ну тут в кого на скільки фантазії хватить.
ХЛОПЧИК ЧИ ДІВЧИНКА
Гадання, що інколи може суттєво поповнити сімейний бюджет молодят. Просять вийти дружбу і дружку, їм дають повзунята – рожеві і голубі. Хто за те, що в сім’ї першим має народитися хлопчик, кидають гроші в голубі повзуни, дівчинка – в рожеві. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.
АУКЦІОН
Теж покликаний назбирати грошенят для молодої пари. Заздалегіть приготуйте всякі дрібні речі. Сама продукція гостям не показуються, а лише називаються. Наприклад:
Музичний центр Соні – дитяче тарахкальце
Елегантний універсальний костюм – сімейні труси
Посудомиюча машина – губка для посуду
Універсальний чистячий засіб – рулон туалетного паперу.
Засіб для зняття макіяжу – наждачний папір… тощо
Далі проводите стандартний аукціон. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.
ПІСЕННІ БАТАЛІЇ
Якщо гості хочуть поспівати – зупинити їх не можливо. Але щоб цей хор не перетворився на какофонію запропонуйте їм таке: столи що з боку молодої співають пісні з жіночими іменами, столи що з боку молодого співають пісні з чоловічими іменами (не потрібно співати всю пісню, достатньо буде одного куплету).
СПОВІДЬ
Для цієї гри запитання і відповіді треба написатина окремих карточках і розкласти їх на два підноси. Кожен учасник спочатку називає того кому він адресує запитання, потім витягує карточку з питанням і читає її. Той кому адресоване запитання, витягує карточку з відповіддю, читає її, а потім вибирає, кому далі він адресує питання.
Приклади запитань:
Чи любите ви цілуватись з незнайомцями
Чи приховуєте ви ліві заробітки
Чи любите ви гортати Кама-Сутру
Чи вірите ви в платонічне кохання… і так далі (радимо робити до 15 запитань – більше може набриднути)
Приклади відповідей:
Так, але тільки з будуна.
Тільки в присутності мого адвоката
Ні, бо я боюся свою тещу
Так, і я від цього тащуся… і так далі.
http://com.te.ua