Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Жіночий студентський гуртожиток.
Сидять дівчатка в кімнаті.
Раптом відкриваються двері і в кімнату уривається їх сусідка і радісно кричить:
"Дівки, швидше знімайте труси, до нас хлопчиська йдуть".
Ну ті швидко стягують з себе труси.
-"Да не з себе, з мотузки для просушування".

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Азбука схуднення – за 30 днів до Нового року


 Новий рік не за горами і ти збираєшся бути на корпоративній вечірці королевою? А зараз саме у пошуках правильного шляху позбавлення від декількох зайвих кілограмів? Тоді зовсім не зайве буде почати з правильного словника і добре наслідувати правила абетки.




А – Алкоголь.


Що більше ти п‘єш, то більше втрачаєш – вважають американські дієтологи. Іноді щоденна невелика порція алкоголю може допомогти тримати вагу у нормі, аніж тижневе утримання від спиртних напоїв. Вся справа у тому, що алкоголь підвищує у крові вміст лептину, гормону, який стримує твій потяг до солодощів. До того ж про те, що алкоголь прискорює обмін речовин відомо давно. Варто лишень знати що пити, де пити і в яких кількостях. Аби отримати максимум користі при мінімуму калорій обирай білі сухі вина, які мають найнижчу енергетичну цінність. Однак що стосується випадків, де ти маєш постійно знаходитися з бокалом у руках, не забувай і про іншу сторону – коктейлі, у складі яких найчастіше буває горілка, власне сама горілка, коньяки та інші міцні напої – усе це має властивість збуджувати та підвищувати апетит. По-перше тому, що горілка, ром, джин, віски чи лікери досить висококалорійні. По-друге, вони вдвічі швидше роздратовують апетит і, на кінець, саме вони призводять до швидкого сп’яніння і як наслідок – ти вже повністю втрачаєш контроль на тим, що їси і в яких кількостях. Дуже помиляються ті, хто вважає, що після хорошої ситної вечері варто запити все 50 гр. коньяку для швидкого травлення. На жаль, нічого окрім зайвої ваги така процедура не дасть. Аперитив – теж не найкорисніша річ новорічного столу, особливо якщо він солодкий. І ще – ніколи не пий будь-які спиртні напої на голодний шлунок. Перед тим, як підняти келих за Новий рік, обов’язково з’їж декілька оливок або шматочок сиру.

Б – Bodyflex.

Здається, що іноді вже просто нудить від кількості методик та вправ для схуднення. Однак насправді подіяти може лише те, у що ти насправді повіриш. Мама моєї подруги худла у мене на очах, викривляючи хитрі гримаси та роблячи вдохи-видохи так, що нам здавалося, що по хаті їздить потяг. Результат – мінус вісім зайвих кілограмів. Тепер і ми з подругою просто не уявляємо своє життя без цих 10 елементарних вправ. Грір Чайлдерс – американська домогосподарка, яка й винайшла та розробила дану систему. Якщо вдаватися в подробиці, то основу самого методу вона якось запозичила в одній з клінік Сан-Франциско, де вкотре «відбувала» програму схуднення. Однак, не маючи вдосталь часу, для того, щоб присвячувати вправам півтори години, Грір вибрала найбільш діючі вправи і скоротила час до 15 хвилин в день. Так з’явилася нова філософія життя під назвою Bodyflex.

Особливість та цікава сторона такого «спорту» - це можливість їсти все, що заманеться, принаймні, так стверджує теорія. Повертатися до скинутих кілограмів починаєш відразу ж, як тільки «закидаєш» щоденне «дихання». Однак, якщо на кону дійсно стоїть зменшення тіла з 52 до 40-42 розміру, 15 хвилин для себе ти просто зобов’язана знайти. В основі теорії спалювання жиру лежить єдине ствердження – ми бігаємо, скачемо на скакалці, займаємося аеробікою, танцями, велоспортом заради того, щоб збільшити доступ кисню до клітин організму. «Жирові клітини є у всіх», - каже автор. Звільнитися від них можна хіба що за допомогою операційного втручання. Тому головне – не давати їм поживи.» Приємно й те, що методика Bodyflex допомагає не лише худнути та спалювати жири – вона допомагає тримати у «формі» усі тригліцериди, холестерин, артеріальний тиск, пульс і т.д. Окрім того, серцево-судинна система починає працювати злагоджено.

Саме з цього комплексу радять починати заняття спортом молодим мамам. По-перше, тому, що він добряче заряджає енергією, якої так не вистачає після безсонних ночей та днів, наскрізь забитих клопотами про нового члена родини. По-друге, комплекс не несе великого навантаження на мускули. По-третє, відомо, що під час великих кардіо-навантажень мамине молоко окислюється і змінює смак. А де гарантія того, що новий смак сподобається вашому малюку? Окрім того, через великі втрати води (через піт) організм породіллі зневоднюється і з кожним заняттям молока стає все менше. Тут важливо зрозуміти, що вигодовування дитини до того часу, поки їй не виповниться хоча б півроку повинно мати для мами першочергове значення. Техніку самого дихання та вправи, що супроводжують програму можна закачати з будь-якого спортивного сайту. Головне пам’ятати, що годинне заняття аеробікою спалює 250 кілокалорій, бігом – 700 кілокалорій, а Bodyflex – 3500 ккал. Гадаю, коментарі зайві.

В – Виноград.

Найціннішою складовою винограду є біофлавоноїди, що містяться у м’якішу, шкірці, а особливо у кісточках, - дуже сильні за своїми властивостями антиоксиданти, які нейтралізують шкідливі для нашого організму вільні радикали. Саме завдяки таким антиоксидантам ми не даємо нашому організму можливості стати жертвою таких захворювань як атеросклероз, ревматоїдний артрит, бронхіальна астма, пухлини та інші. Кілограм достиглих ягід збагачує організм людини добовою нормою заліза та цинку та половиною добової норми кальцію та магнію. В це досить важко повірити, але за калорійністю, кілограм винограду дорівнює тому ж таки літру молока чи кілограму картоплі. При чому, це не «важкі» калорії, що потребують до 6 годин засвоєння. Виноградна енергія досить швидко засвоюється організмом, не відкладається в жирову тканину, а активно використовується в життєдіяльності людини.

Отож, якщо ти обожнюєш виноград, але досі тебе лякали його високою калорійністю, осінь саме та пора, коли ти маєш спробувати силу цього чудодійного фрукту на власному організмі. Основними протипоказаннями такої дієти є загострення хронічних захворювань, спустошення організму та діабет. Основний принцип дієти надзвичайно простий – протягом одного або трьох днів харчуємося лише виноградом.

Г – Грейпфрут.

Починай кожен прийом їжі половинкою червоного грейпфруту або склянкою грейпфрутового соку і ти прискориш перетравлення їжі та відповідно спалювання зайвих калорій. Дослідження одного з британських журналів показали – ті, хто з‘їдали половинку цього фрукту перед кожною трапезою, після 12 тижнів втратили більше ваги, аніж ті, хто нехтував цим правилом.

Д – Депресивні настрої.

«Стрункі жінки ніколи не «заїдають» поганий настрій» - якось вичитала я в одному з журналів про здоровий спосіб життя. Це зовсім не означає, що стрункі люди не піддаються бажанню з‘їсти усю плитку шоколаду після суперечки з коханою людиною чи непорозумінь з колегами. Але вони мають здатність усвідомлювати сам факт того, що вони роблять та вчасно зупинитися. Додай до свого лексикону слово ГСЗВ. Це не просто чарівне слово дідуся Хотабича, як наказ не їсти в моменти емоційних зривів. Це слово-акронім, яке означає Голод-Самотність-Злість-Втома – чотири найбільш розповсюджені ініціатори емоціонального розладу.

Якщо ж ти насправді зголодніла, надай перевагу збалансованим та корисним снекам, наприклад, жменьці горіхів, яка допоможе «дожити» до наступного прийому їжі. Але якщо ж ти сердита, самотня чи втомлена, зроби ласку, знайди вільний від калорій спосіб покращення свого емоційного стану. Аби «випустити пар» спробуй пробігтися парком або просто пострибати – підвищене серцебиття допоможе зігнати злість. Самотньо? Подзвони друзям, напиши електронного листа дітям або просто прогуляйся у затінку алей. Знаходження серед людей допоможе тобі «тримати зв‘язок» зі світом (навіть, якщо ти не зустрінеш нікого зі знайомих). Якщо ж ти втомилася – виспись, заради Бога.

Е – Енергетичний коктейль.

Його рекомендується «приймати» тоді, коли ти, готуючись до дня народження коханого, раптом помітили зайву складку на талії або тобі попри все неодмінно потрібно зменшити «животик» для вечірнього плаття.

1. Встань, постав ноги на ширині плеч, руки по швах. Скажи голосно і розбірливо: «Я королева пляжу», «Я богиня»... і т.д. (допускаються свої варіанти). Скажи ці слова не лише вголос, але й покажи усім своїм виглядом, що це дійсно так.

2. Прийми кисневу «пігулку»: зроби повільний глибоких вдих животом через ніс, при цьому порахуй про себе до чотирьох.

3. Затримай дихання за схемою «4 на 4». Наприклад, якщо ти зробила вдих на 4 рахунки, то затримай його на 16. Попередження: з першого разу це може й не вийти, а тому почни з 2 разів.

4. Тепер зроби видих ротом – він має бути в 21 рази довший ніж вдих. Тобто видих відбувається на 8 рахунків.

Ж – Жири.

Жири, що ми споживаємо різним чином впливають на наше здоров‘я. І звичайно ж більшість з нас впевнені, що наша їжа перенасичена жирними стравами. Насправді ж, вчені стверджують, що 90% населення не отримує разом з харчуванням необхідну кількість жирів. Однак корисні тільки правильні жири, які не тільки збагачують киснем кровотворну систему, але й підтримують гарний стан шкіри, сповільнюють процеси старіння та сприяють схудненню. Збагати свій раціон рибою, оливковою, льняною, конопляною, кукурудзяною, кунжутною та соняшниковою олією. Із жирів тваринного походження надзвичайно корисні ті, що містяться у рибі, яка живе у холодних водах – скумбрії, лососі, форелі, тунці, макрелі та ін.

З – Звички.

Зазвичай ті, хто впродовж багатьох років тримає свою вагу в нормі, створюють звички власним руками. Будь який дієтолог запевнить тебе, що різноманітність в дієті це великий плюс, проте надто широке різнобарв‘я страв може привести до зворотного результату. Дослідження стверджують, що надто багато смаків спонукають організм до переїдання. Іноді стрункі люди проводять експерименти зі смаком, але більшість страв у їх раціоні містять добре продумані компоненти. Вони додають певні «родзинки» аби страва заграла новим смаком, але основні постулати їх харчування завжди лишаються незмінними. Отож, намагайся бути якнайбільш послідовною та постійною щодо основних страв - пластівці або вівсянка на сніданок, салат на другий сніданок і так далі. Нормально, якщо ти додаси декілька шматків курки-гріль до салату сьогодні, а тунець завтра, але притримуючись послідовності та вдумливо урізноманітнюючи свій раціон ти «блокуєш» пристрасть до переїдання.

Й – Йога.

Нею захоплюється Мадонна і Джері Холівел. З її допомогою після невдалих спроб сімейного життя приводили себе в тонус Дженіфер Аністон та Рене Зельвегер. Йога допомагає не лише знайти спільну мову з власною душею, а й схуднути. Весь секрет – в правильному диханні. Адже більшість людей зазвичай дихає грудьми. Тоді як правильне техніка вимагає дихання животом. Звичайно, перевчитися буває досить важко. Кажуть, цей процес схожий з муками правши, якого раптом примушують писати лівою рукою. Але результат дійсно того вартий. Дуже точно про це у фільмі «Devil wears Prada» говорить Ен Хетеуей «Якщо ви витратите декілька хвилин в день на те, щоб просто дихати та слухати тишу, це здатне створити чудо». Якщо ти у стресовому стані – дихання стає нерівномірним, воно збивається, легені недоотримують кисню і, як результат, з’являються темні круги під очима, блідне шкіра та з’являються проблеми з серцем, - кажуть йоги. Ось чому дві найпростіші дії – вдих-видих – мають дуже велике значення.

К – Калорії.

Один з головних принципів схуднення такий – з їжею в організм завжди має поступати менше енергії, ніж він затрачує. Багато хто з дієтологів стверджує – мінімальна кількість калорій, яка потрібна організму для повноцінного функціонування має цифру саме 1200 ккал. Додаткова енергія, яка буде потрібна організму для виконання того чи іншого виду роботи буде надходити з відкладених за роки запасів, а організм тим часом буде худнути.

Якщо ж ти ніколи не захоплювалася дієтами або додержувалася їх досить посередньо, раджу придбати кухонні ваги, бо навряд чи тобі відразу вдасться розпізнавати яку вагу має той чи інший шмат м‘яса або скільки сиру ти з‘їла на сніданок, а ще роздрукувати калорійність основних страв з призначених для цього сайтів.

Л – Лептин.

Жирові клітини виробляють цей гормон аби надіслати повідомлення твоєму мозку про те, що ти вже наїлася. Однак дієтологи дослідили, що різке скорочення кількості вживаних калорій за допомогою всіляких дієт знижують рівень лептину, що, в свою чергу, спонукає тебе їсти більше. Аби підтримувати належний баланс гормону намагайся худнути поволі, не втрачаючи занадто багато ваги протягом тижня. Максимум 0,5-1 кг в тиждень.

М – Молоко.

Ти можеш отримати кращий результат від фізичних навантажень, якщо будеш вживати молоко. Дослідження американських вчених показують, що склянка молока після інтенсивного фітнесу сприяє скорішому нарощуванню мускул та спалює вдвічі більше жирів, аніж спеціальні спортивні напої. Звичайно ж, мова йде не про молоко бабусиної корівки, де жирність сягає 10-15%, а то й 20%. Однак вживати потрібно справжнє коров‘яче молоко – молоко з сої не має ніякого відношення до цього ефекту.

Н – Насичення.

Якщо провести оцінку насиченості організму під час прийому їжі від 1 до 10, то виявиться, що стрункі жінки закінчують трапезу, на рівні оцінки 6 або 7» - стверджує Джим Флеммінг, автор книги «Стрункі люди не підчищають тарілки до блиску». Решта з нас може сидіти за столом доти, доки рівень насичення не сягне своєї найвищої точки. Чому так відбувається? Виявляється, ми помилково ставимо на один щабель відчуття насиченості шлунку та отримання задоволення від їжі, тому й почуваємося обділеними, якщо раптом лишаємо свою тарілку напівповною. Спробуй закінчити свій наступний прийом їжі, залишивши півпорції на тарілці. Відклади виделку та оціни рівень насичення від 1 до 10. Якщо все ще почуваєшся дуже голодною (на рівні 5), продовжуй обідати (снідати, вечеряти). Родзинка в тому, щоб помітити оте власне відчуття моменту, коли насичення їжею приносить задоволення. Такий метод дозволить сповільнити процес прийому їжі, завдяки чому ти навчишся контролювати свій рівень насичення.

О – Обмін речовин.

Метаболізм - цей своєрідний двигун організму, який управляє кожною клітиною тіла, і присутній скрізь, може змінювати наші плани на стрункість, тому що може сповільнюватися досить несподіваними для нас методами. Метаболізм допомагає нам рухатися, розмовляти, боротися з хворобами і навіть читати пресу. Основне паливо такого двигуна – калорії. Аби людський двигун під назвою метаболізм завжди рухався впевнено, не давав «збоїв» та не сповільнював хід, важливо правильно доглядати за ним та забезпечувати належним пальним. А це, виявляється, не так вже й легко.

П – Психологія та проблеми.

Одна з основних причин переїдання лежить у нашому мозку. Чи задумувалася ти коли-небудь над тим, чому жінка, перетворившись у домогосподарку після народження дитини, товстішає і все частіше підбадьорює себе тортами та тістечками? У більшості випадків це відбувається зовсім не з тої причини, якою пояснюють це наші мами та бабусі, мовляв після стресу та гормональних сплесків жіночий організм просто запрограмований товстіти. Ключ зовсім у іншому – малорухливий спосіб життя, коли коло спілкування обмежується лише декількома людьми спонукає нас шукати емоційних вражень у їжі. Ще частіше їжа відволікає нас від поганих думок та приглушує наслідки стресу. Крім того, ми зовсім не концентруємося на тому, що їмо і в яких кількостях, коли наші думки спрямовані на зовсім інші справи. За вивченням важливого договору можна не зоглядітися і проковтнути коробку цукерок (в кращому випадку) чи смажену курку. Приходимо до пам‘яті лишень тоді, коли у шлунку починається революція.

Р – Рух.

Активна прогулянка, рахування східців чи ранковий біг – не має значення. Головне – ти маєш якомога більше часу знаходитися у русі, а значить спалювати більше калорій та енергії. Навіть щоденні декілька вправ на розтягнення м‘язів пришвидшують обмін речовин на 10%, при умові, якщо ти займаєшся не менше 3-х місяців. Отож, ми можемо прискорити наш метаболізм, зовсім не суттєво змінивши деякі наші щоденні звички. «Все, що робить нас більш енергійними – хороший спокійний сон, чисте повітря, сонячні промені, здорове харчування, щоденні заняття спортом – в тій чи іншій мірі допомагають нам «розпалити» наш обмін речовин», - пояснює професор Нельсон.

Ходи не менше 30 хвилин в день аби укріпити серцево-судинну систему.

Бігай – скачи по східцях і не користуйся ліфтом. Окрім того, що такі вправи допомагають позбавитися зайвих кілограмів, вони ще й відіграють величезну роль у боротьбі з остеопорозом.

Гімнастика – розвиває гнучкість, координацію, допомагає попередити багато видів хвороб, викликаних недостатньою кількістю рухової активності.

Велосипедні прогулянки допоможуть у разі проблем з травленням.

Плавання укріпить м‘язи, які стрімко слабшають після менопаузи.

С – Сон.

Обмежуючи себе у сні, ти прискорюєш процеси старіння, а також збільшуєш ризик розвитку вікових хронічних захворювань. Новітні дослідження, що базуються на вивченні звичок 68 000 жінок протягом 16 років доводять, що 32% жінок, які сплять лише 5 годин у літньому віці важчають приблизно на 13 кілограмів. І навпаки – деякі дослідження доводять, що довготривалий сон може призводити до депресії та погіршенню розумової діяльності. Стрінкі люди щотижня вони сплять на 2 години більше, в порівнянні з тими, хто має зайву вагу. Недосипання впливає на зниження рівня гормонів, що відповідають за пригнічення апетиту. Бери приклад та аналізуй! Дві зайві години сну щотижня – це щоденне збільшення часу сну лише на 17 хвилин. Гадаю, продовжити свій сон на ці лічені хвилини цілком можливо, навіть при дуже щільному та завантаженому графіку. Почни з цього і поступово наближай тривалість сну до 8 годин. Не пропусти! Снідай! 78% успішних струнких жінок роблять це щодня, скорочуючи при цьому свій вечірній раціон. Багатьох з них стрункими зробив саме цей маленький секрет

Т – Трави.

Якщо довго стоїш у аптеці зі спогляданням чергового препарату для схуднення, це означає, що лихоманка поширилася і на тебе. Однак аналізуй інформацію. До складу таких препаратів та пігулок найчастіше входять різноманітні рослинні препарати. Навіть не вагайся – їх замінники та альтернативу ти запросто знайдеш і в українському варіанті.

Саме трави та спеції покращують кровообіг та прискорюють циркуляцію крові. В результаті організм краще постачає клітини поживними речовинами та водою. Кліткова активність підвищується, спалюється більше жиру. Активні речовини, що є у спеціях прискорюють кровотворення та надходження кисню у клітини. До того ж, рослини містять субстанції, які запобігають загусанню крові. Кровопостачання тканин покращується, і жир розщеплюється швидше. Усі, хто відмовився від солі на користь ароматних трав стверджують, що смак страв змінився тільки на краще.

Якщо є можливість – сій та вирощуй вдома. Саме так ти матимеш тверду впевненість в екологічності приправ. Базилік – до томатів та моцарели. А ще він незмінний складовий соусу песто, який, на відміну від інших соусів має досить невелику кількість калорій та смакує як з рослинними, так і м‘ясними стравами. Склад соусу – мілко подрібнений у комбайні базилік, стертий твердий сир, оливкова олія та горіхи (зазвичай кедрові) та трохи свіжої зелені.

Давно відомо, що кориця проти незамінний помічник в раціоні тих, хто «сидить» на дієті, адже відомо, що високій рівень цукру у крові призводить до утворення нових жирових відкладень.

А скільки їх ще – розмарин, чабрець, естрагон, м‘ята, перець чілі. Експериментуй і нові смаки та ефекти тебе здивують.

У – Уява.

Аби запрограмувати себе на успіх, скористайся технікою візуалізації. Фантазуй, уявляй себе, якою ти будеш, коли позбудешся тих зайвих двох-трьох кілограмів. Купуючи в кафе черговий шматок «Наполеону» або замовляючи в ресторані котлету, уявляйте себе у вигляді цієї страви. «Товстий та рихлий, масляний шматок тістечка – то я?» Або «Жирна, вишкварена котлета – це теж я?» Спробуй, це справді працює.

Ф – Фрукти.

Люди, які мають у своєму раціоні на одну фруктову страву більше та відповідно отримують більше клітковини, протягом дня споживають менше жирів і, звичайно ж, не набирають зайву вагу. Бери приклад і стань неслухняною. Проаналізуй свій раціон, знайди страви, снеки та напої, куди зможеш додавати фрукти. Почни з двох-трьох порцій на день. Посип свою вранішню вівсянку сезонними або сушеними ягодами, або додай жменьку до йогурту. Доповни свій бутерброд з індичкою шматочкам нарізаної груші або запечи декілька яблук на десерт. Запевняю, ти відкриєш нові смаки давно відомих страв. Для власної мотивації завжди май на кухонному та робочому столі корзинку з фруктами.

Х – Халва, зефір, мармелад та інші солодощі.

«Ех, а я запросто можу протриматися увесь вечір і не вживати нічого з заборонених продуктів, аж допоки на столі не з‘являються солодкі страви. І ось тоді я вже не володію собою, - розповідає 25-річна Світлана. Солодощі повністю заполонюють мою уяву і я їм, аж допоки не відчую важкості у переповненому шлунку.» Психотерапевт Тетяна Гумніцька, яка досить довгий час вивчає та лікує проблеми зайвої ваги стверджує, що солодощі потрібні. Якщо організм потребує вуглеводів саме у такому вигляді, варто прислухатися до нього та поповнити мозок глюкозою, але в невеликих кількостях. Живучи в атмосфері постійних обмежень одного дня ти просто «зриваєшся» і починаєш топтати усе, що тільки заманеться. У таких випадках страждає не лишень переповнений шлунок, але й печінка та нирки, які просто не в змозі переробити таке надходження цукру в організм. Ось чому десерт обов‘язково має бути. Інша справа – яким йому бути. Принаймні, чорнослив з вершками та волоськими горіхами набагато корисніший, ніж шматок торту. А фруктово желе взагалі знахідка – окрім того, що у ньому, у порівнянні з іншими десертами, досить небагато калорій, желатин надзвичайно корисний для нашого волосся та нігтів.

Ц - «Цзяньфей» або досвід китайського схуднення.

Ті, хто щодня виконують всього-на-всього три вправи – «хвиля», «жабка» та «лотос» - роками зберігають стрункий стан і підтримують відмінний стан свого здоров’я. Прихильники такої гімнастики розказують випадок з життя росіянки Рози Юй Бінь, яка за 2-3 дні схудла на 1 кг, а через 2 місяці її вага вже була 50 кг, при цьому вона позбулася 9 зайвих кілограмів. Під час вправи «хвиля» у людей зникає відчуття голоду, і вони без усіляких препаратів можуть скоротити кількість їжі або взагалі деякий час не їсти. При цьому, аби не відчути слабкості організму, запаморочення голови та інших симптомів, які зазвичай виникають при недоїданні, варто робити усі три етапи вправи. «Жабка» та «лотос» це вправи для зняття втоми, покращенням обміну речовин та лікування хронічних захворювань. Тому їх робити не обов’язково, але бажано – для збереження здоров’я та укріплення організму.

Ч – Числа.

Звичайно ж, ніхто не в захваті від щоденного підрахунку калорій та щоденного маячіння чисел, однак дослідження показують, що люди, які стають на ваги один раз на день здатні більше контролювати свою вагу та постійно утримувати її.

Ш – Шоколад.

Так, він теж допомагає худнути, правда дещо кардинальними методами і лише в окремих випадках. Якщо ти й справді не можеш і дня прожити без шоколаду, спробуй шоколадну дієту. Так худне Джей Ло: протягом 5-6 днів твій раціон складається виключно з 80 грамі шоколаду та дозволяється кава, при чому тільки 3 години після їжі (якщо її можна так назвати). Перед тим, як відважитися на такий серйозний експеримент з власним здоров‘ям, обов‘язково порадься з лікарем. В іншому випадку, проблем із серцем та травленням не уникнути.

Щ – Щоденник.

Західні країни охопив справжній бум щоденників тих, хто прагне схуднути. Зовсім нещодавні вчені одного з університетів Луізіани провели невеличке дослідження, в якому попросили провідних американських дієтологів назвати точну цифру калорій, які ті вживають щодня. Як виявилося, навіть для тих, хто, власне, й вираховує кількість калорій у тому чи іншому виді їжі, завдання виявилося не з легких. Якже в такому випадку бути тим, хто взагалі не належить до лави професіоналів? Записувати і рахувати – радять найновіші дослідження психологів та дієтологів. Результати таких дослідів не можуть не радувати – виявляється, щоденник допомагає худнути просто з реактивною швидкістю. Тест був проведений з 2000 учасників, які саме в той момент притримувалися певної дієти. Їх основним завданням було записувати у блокнот усі прийоми їжі, включаючи перекуси, раптові пригощання колегами чи невинний фрукт після обіду. Через два тижні результати виявилися просто шокуючими. Стало достеменно зрозуміло, що кількість втрачених кілограмів прямо залежить від кількості днів, коли велися записи у щоденниках. Займайся графоманією і худни!

Я – Яєчня.

Яйця – відмінне джерело білків, - стверджує Джонні Бовден, автор книги «150 найкорисніших продуктів на землі». Білки допомагають будувати м‘язи, які в свою чергу спалюють більше калорій, аніж жири. Бонус: ти спалиш 25% калорій, отриманих з яєчного сніданку тільки на їх перетравлення (перетравлення білків вимагає більших енергетичних затрат, аніж перетравлення жирів). Омлет з двох яєць поповнить твій організм ¼ денної норми білка.

Абетка вивчена. Вперед – до перемоги. Будь королевою і в цьому, і в новому році.


http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 30.11.2008
Прочитано: 12557 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Розмовляють дві симпатичні секретарки:
- Яку книжку ти читаєш?
- О! Це красива романтична історія. Шкода тільки, що закінчується трагічно.
- Герой гине?
- Повертається до своєї сім'ї.

Реклама
Опитування
Як ви готуватиметесь до весілля?

Звернетеся до агенції
Шукатимете інформацію в інтернеті
Звернетесь до знайомих за порадами
Ще не вирішили



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 79
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 77 | користувачів сьогодні: 1537 | переглянуто сторінок сьогодні: 15791 | всього сторінок переглянуто: 106746185




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.040 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.035 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.