Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

До психіатра приходить клієнт, лягає на кушетку і... мовчить. Психоаналітик терпляче чекає, але нічого не відбувається - клієнт мовчить. У повній тиші проходить година. Клієнт мовчки встає, кладе на стіл 50 баксів і йде собі. Наступного дня картина повторюється. І наступного теж... Так декілька разів... Через неділю таких ось сеансів лікар не витримує:
- Може ви хочете мене про щось спитати?
Клієнт радісно:
- А я можу?
- Ну звичайно!
- Лікарю, а вам компаньон не потрібен?

Google рекомендує
День Святого Валентина

Що дарують на день Святого Валентина в інших країнах світу


Поступово свято Святого Валентина набувало своїх обрядів і традицій, деякі з них збереглися і до нашого часу. І в кожній країні вони різні. У всіх країнах цього дня було дуже популярно влаштовувати весілля і вінчатися.
Деякі стверджують, що цього дня жінка може підійти до чоловіка і ввічливо попросити його одружитися на ній. Якщо він не готовий до такого рішучого кроку, то повинен подякувати за надану честь і подарувати жінці шовкову сукню, а собі шовковий шнурок з серцем.
В деяких країнах незамужнім жінкам кохані дарують одяг. Якщо дівчина прийняла подарунок, значить, вона згодна вийти заміж за цю людину.
Існує повір'я, по якому перший чоловік, що зустрівся дівчині 14 лютого, повинен бути її Валентином незалежно від його бажання.
Деякі люди вірили, що якщо в день святого Валентина дівчина бачила вільшанку, вона вийде заміж за моряка, якщо вона бачила горобця, вона вийде заміж за бідняка і буде з ним щаслива, якщо щигля - за мільйонера.
Значне місце в святкуванні римського Дня Кохання відводилося ворожінням, і до цих пір, в Європі це залишається традицією Дня Святого Валентина. Вважається, що саме цього дня, 14 лютого, птахи вибирають собі пару, і людям потрібно поквапитися встигнути зробити те ж саме. Тому вже декілька столітть підряд дівчата Європи пишуть свої імена на листочках, складають їх в ящик, а хлопці виймають потім звідти по листочку, вибираючи тим самим собі пару на весь рік.


Англія.

В середньовічній Англії був поширений звичай вибирати собі "Валентину". Декілька молодих людей збиралися разом, писали на шматочках пергаменту імена дівчат, складали їх в шапку і тягнули долю. Та дівчина, ім'я якої випадало хлопцю, на цілий рік ставала його "Валентиною", а він її "Валентином". "Валентин" складав своїй дівчині сонети, грав їй на лютні, всюди супроводжував, словом, поводився, як справжній лицар. Уельсі вирізували дерев'яні "ложки кохання" і дарували їх коханим 14-го лютого. Ложки прикрашали серденьками, ключами і замочними щілинами, що означало "ти знайшов шлях до мого серця". Також існував звичай наряджати дітей дорослими. Діти ходили з будинку в будинок і співали пісні про святого Валентина.

Дівчата і хлопці Англії, мабуть, особливо сентиментальні, тому що там у ворожіння на День Святого Валентина вірять особливо сильно. Наприклад, незамужні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на прохожих чоловіків. Згідно повір'я, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений. В Дербширі (одному з графств центральної Англії) дівчата від 3 до 12 раз обходять церкву опівночі, повторюючи певні вірші. І після цієї нехитрої процедури, вважається, до них повинна прийти справжня любов. Крім того, незамужні англійські дівчата обов'язково цього дня кидають в річку або ставок згорнуті клаптики паперу з написаними на них чоловічими іменами. Ім'я, яке спливе першим, буде носити майбутній наречений.

Америка.

На початку минулого століття американці в День Святого Валентина стали посилати марципани своїм нареченам. Але марципан містив цукор, який тоді коштував дуже дорого. Достовірно розмаху ця традиція набула після того, як в 1800 р почали широко використовувати цукровий буряк. Американці терміново налагодили на континенті виробництво карамелі і стали видряпувати на цукерках відповідні святу слова. Потім почали виробляти до цього свята спеціальні цукерки з видряпаними на них вітальними словами, а потім ще і укладати їх в картонні коробочки у формі серця, що користувалося величезним успіхом. Карамелі робили червоно-білими. Червоний колір означав пристрасть, а білий - чистоту любові.

У наш час для американок 14 лютого - дійсно доленосна дата. Виявившись зі своїм ненаглядним цього дня де-небудь в Атланті або НЬЮ-ЙОРКУ, американка негайно робить йому пропозицію. За традицією, відмовити він просто не зможе. Ну а якщо він все ж таки відхилював пропозицію, як компенсацію можна зажадати шовкову червону сукню (краще, від відомого кутюрье), в якому можна почати нове життя з більш рішучим чоловіком.

Германія

Серйозні німці наполегливо вважають кохання чимось на зразок тихого божевілля, так що святий Валентин для них перш за все покровитель божевільних. Німці прикрашають цього дня психіатричні лікарні яскраво-червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальну службу. Так що, якщо 14 лютого в Німеччині ви наткнетеся на будівлю, щедро прикрашене стрічками і повітряними кульками, можете не сумніватися - перед вами психіатрична лікарня.

Франція.

У пристрасних і велелюбних французів же в День Святого Валентина ухвалено дарувати коштовності. А ще французи першими ввели у себе "валентинки" як любовні послання-чотиривірша.

Польща.

Спокійні поляки віддають перевагу цього дня відвідувати Познанську метрополію, де по повір'ю, покояться мощі святого Валентина, а над головним престолом знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що паломництво до неї допомагає в любовних справах.

Італія.

Безтурботні італійці відзначають День святого Валентина зовсім по-іншому. Вони вважають своїм обовязком дарувати коханій подарунки, в основному солодощі. В Італії цей день так і називається - "солодкий".

Данія.

В романтичній Данії люди посилають засушені білі квіти.

Японія.

В Японії традиція дарувати цього дня солодке також з'явилася не просто так, а з подачі однієї крупної фірми по виробництву шоколаду. Там почали святкувати День Святого Валентина в 30-е роки, і до цих пір шоколад залишається найпоширенішим подарунком. До речі, там День Святого Валентина злегка нагадує "8 березня для чоловіків", оскільки японські чоловіки одержують, мабуть, навіть більше подарунків, ніж жінки. Азартні японці цього дня влаштовують змагання на найгучніше освідчення в коханні. Той, хто гучніше всих заявив про свої почуття в мікрофон, одержує приз. Природно, всі подарунки чоловікам і дістаються.

Саудівська Аравія.

Але є в світі деякі країни, які особливо відрізнилися в святкуванні Дня Святого Валентина. Передусім це Саудівська Аравія, яка є єдиною в світі країною, де це свято… офіційно заборонено, причому під страхом великих штрафів. Саудівська Комісія по впровадженню чесноти і запобіганню гріха (!) ухвалила, що День Святого Валентина потрібно заборонити, оскільки згубні західні традиції бентежать розум підростаючого покоління Саудівської Аравії, а такого роду свята культивують гріх. Всім магазинам країни категорично заборонено торгувати плюшевими ведмедиками, "валентинками" і всякою символікою, що відноситься до цього свята. А квітковим магазинам наказано не торгувати в День всіх Закоханих червоними трояндами.

Так нам з вами дуже пощастило, що ми не живемо в Саудівській Аравії і можемо привітати своїх близьких і повеселитися цього дня від душі!

Ямайка.

Зате найбурхливіші свята проходять вже декілька років на Ямайці. Зокрема, минулого року на модному тутешньому курорті "ГЕДОНИЗМ-II" було проведено дещо … "голі весілля": пари стояли під вінцем і обмінювалися кільцями "в чому мати народила".
Так що, як бачите, в це свято можна не тільки влаштувати обмін паперовими серденьками, але і знайти масу набагато більш цікавих розваг.

http://www.svadbavrn.info/

Переклад: http://buket.ck.ua


Дата публікації: 08.02.2007
Прочитано: 12472 разДодатково на дану тему
Символіка Дня Святого ВалентинаСимволіка Дня Святого Валентина
Привітання до свята ЗакоханихПривітання до свята Закоханих
Обираємо квіти коханій людиніОбираємо квіти коханій людині
Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)
Вічне коханняВічне кохання
Рекорди в ім’я... коханняРекорди в ім’я... кохання
Кохати - значить житиКохати - значить жити
Якщо ваш новий коханий - посланець із минулогоЯкщо ваш новий коханий - посланець із минулого
25 істин про поцілунок25 істин про поцілунок
Нехай в День закоханих у ваших серцях грає музикаНехай в День закоханих у ваших серцях грає музика
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Зима, ліс, падає сніг. По лісі ходить нервовий ведмідь. То ялинку зламає, то дерево копне, то на вовка накричить... короче, весь в гніві. Ходить і бурмоче: "Блін, ну нашо я в вересні каву пив???"

Реклама
Опитування
На Букеті потрібно додати більше:

довідкової інформації для святкуючих
інформації про фірми, що надають святкові послуги
розважального котенту та гумору
інформації про маловідомі свята
чогось іншого (пояснити в коментарі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 82
Коментарів: 5
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 25 | користувачів сьогодні: 459 | переглянуто сторінок сьогодні: 3880 | всього сторінок переглянуто: 106027601
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.035 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.