Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Чоловік скаржиться приятелям:
— Смиканий я став останнім часом. Нервовий. Дружина каже, це від того, що п'ю всяку гидоту. І дійсно, все треба змінювати. Сьогодні ж спробую заспокійливий ЛОСЬЙОН ПІСЛЯ ГОЛІННЯ.

Google рекомендує
День Святого Валентина

Якщо ваш новий коханий - посланець із минулого


 Вірити чи не вірити в "астрологічні штучки", пов'язані з кармою, минулими й майбутніми життями - справа кожного, але раптом ваш новий коханий - посланець із минулого й ви маєте разом вирішити важливе питання. Як розпізнати і що робити далі з тим незнайомцем, який негадано увірвався у ваше життя і здається таким знайомимКожен астролог, знайомий зі східним напрямком астрології, скаже вам, що багато зустрічей із людьми у повсякденному житті далеко не випадкові й несуть у собі кармічний характер. За їх вченнями, приходячи в цей світ, ми виявляємося в оточенні людей (діти, друзі, родичі, колеги по роботі й просто перехожі), які допомагають нам реалізовувати наші кармічні завдання.

Ознака кармічних любовних стосунків полягає у тому, що він/вона, а може, й обоє, несуть невирішені емоції всередині себе, такі, як ревнощі, гнів, провина, страх, залежність. Не зумівши знайти колись вихід своїм емоціям, вони притягуються один до одного в наступному втіленні. Мета нової зустрічі - можливість розв'язати назріле питання. Зустрівшись знову, кармічні партнери відчувають потребу стати ближчими, а через деякий час починають повторювати свої старі емоційні ролі.

Вони повинні заново зустрітися зі "старою" ситуацією і впоратися з нею мудріше. Уявіть собі жінку, у якої в минулому втіленні був дуже ревнивий чоловік. Узурпатор, який любив її до безтями й одночасно мучив. У якийсь момент вона пішла від нього. Не переживши розриву з коханою, чоловік занедужав і помер. Жінка вважає себе винуватою, із почуттям провини живе все життя, а в іншому вони знову зустрічаються.

Між ними виникає незрозумілий потяг. Коли близькі стосунки вже зав'язалися, він стає неймовірно ревнивим власником. Вона сердита й засмучена, але відчуває незвичайне зобов'язання вибачити й дати ще один шанс. Жінка знову помиляється, і кармічні стосунки між цими двома будуть повторюватися доти, поки вони не зроблять правильно: вона навчиться відпускати без почуття провини, а він - переносити емоційні переживання непохитно.

Розпізнаємо кармічні стосунки

Причину зустрічі двох людей може визначити професійний астролог, який проаналізує гороскоп сумісності партнерів. Можна й самотужки здогадатися, знаючи хоча б основні показники кармічних зустрічей-стосунків.

1. Різниця у віці між партнерами. Якщо вона становить п’ять або 10 років - зустріч точно невипадкова. Ймовірно, між партнерами існує кармічний зв'язок, що вимагає відпрацьовування взаємних боргів. Карма втримує їх один біля одного. Вони будуть іти по життю в одному напрямку, але при цьому один із них повинен узяти на себе роль поводиря, а інший - стати веденим.

Різниця у 15 років - показник дуже сильного кармічного тяжіння. Таким людям важко розійтися, навіть якщо вони хочуть це зробити. Але їхні стосунки складні: вони або допомагають один одному зробити правильний життєвий вибір, або, навпаки, збивають партнера зі шляху, збільшуючи його кармічні борги в майбутньому житті.

2. Незвичайні ситуації не є обов'язковою ознакою, але їх теж варто взяти до уваги:

а) несподіванка. Взаємини зав'язуються "неждано-негадано" для самих партнерів, їх знайомих і родичів. Вони можуть бути зовсім різними за характером, відрізнятися соціальним і матеріальним становищем, мати більшу різницю у віці.

В іншому варіанті партнери можуть один одного знати роками, але саме рішення одружитися виявляється несподіваним продовженням стосунків. Наприклад, багато років спілкувалися тільки як друзі, аж раптом ситуація переходить у дуже інтимне русло, і після цього закохана пара вирішує одружитися;

б) швидкість - коли взаємини формуються за дуже короткий строк знайомства, на партнерів начебто находить осяяння. Такі стосунки часто відзначені ефектом гіпнозу. Вони починаються так стрімко, що людина до кінця не усвідомлює змін, які відбуваються, і тільки через рік або більше починає сприймати ситуацію свідомо. До цього нею рухають сили й реакції, які вона пояснити до кінця не в змозі. Питання: чи захочуть партнери дивитися один на одного "після пробудження", часто залишається відкритим;

в) переїзд. Далекий переїзд куди-небудь (інше місто, за кордон) після зустрічі та шлюбу, обрив родинних зв'язків, початок нового життя десь удалині від місця народження - ще одна важлива ознака кармічного зв'язку;

г) складна ситуація. Як найпоширеніший варіант, партнер - п'яниця або наркоман. Життя з людиною, у якої проблеми зі здоров'ям (партнер в інвалідній колясці, психічно хворий) або рання (до 40 років) смерть партнера. Такі взаємини, безумовно, можна назвати "покаранням". Його влаштовує сама людина, неусвідомлено вибираючи проблемного партнера. Швидше за все, через приховане почуття провини з минулого життя, але питання "з якого приводу" залишається відкритим.

Або ж проблемний партнер прикріплюється до нього сам, за генетичною пам'яттю минулого життя. Ймовірно, у попередньому втіленні ролі проблемного й гарного партнера були протилежні, а помінявшись місцями, вони "відновлюють справедливість";

д) відсутність дітей у шлюбі. Це показник закритого майбутнього для покоління через цих людей. Подібні кармічні стосунки зосереджені на собі й служать для осмислення власних рис характеру. Таке собі коротке замикання. Як правило, у підсумку, через роки або майже відразу, стосунки виявляються порожніми й приводять до розриву. У даному кармічному зв'язку все залежить від того, наскільки кожен партнер був "правильний" у своїх діях. Якщо партнери "правильно" (з погляду Долі й Космосу) виявили себе у стосунках, наприклад, не стали обвинувачувати один одного в безплідності, а всиновили дитину з дитбудинку, то в цієї пари пізніше може з'явитися і спільна дитина. Якщо "правильно" поводився тільки один із партнерів, але не одержав підтримки, у нагороду життя дасть йому іншого партнера, від якого у нього з'являться діти.

е) фатальність. Стосунки в парі відзначені якоюсь неминучістю, зумовленістю, причому часто в негативному змісті, у стилі Трістана й Ізольди. Сюди належать: любовні трикутники; ситуації "неможливого" з якихось причин кохання; кохання-ненависть, коли здається, що партнери все життя борються між собою і все-таки один без одного нещасні.

Або ж доля просто постійно зводить партнерів разом, хочуть вони цього чи ні. Яскравий приклад - герої Алека Болдуїна та Кім Бессінджер у знаменитому фільмі "Звичка женитися". У кармічних стосунках такої пари мало що міняється або можна змінити: стосунки ніби розвиваються самі за визначеним планом;

є) людина здається знайомою. У цьому випадку щось притягальне "висить у повітрі", змушує вас бути разом і пізнавати один одного. І найчастіше сильний потяг переростає в кохання.

Кармова довготривалість

Залежить вона від того, до якого виду зв'язку належать ваші кармічні стосунки:

1. Зцілювальні. Ви відчуваєте себе спорідненими душами, любите і поважаєте один одного такими, якими є, без спроби щось змінити. Вам приємно бути разом, але не відчуваєте тривоги, ревнощів і самотності, коли партнера немає поруч. Стосунки наповнені волею та миром. Часом бувають непорозуміння, але викликані емоції нетривалі. Обоє готові прощати. Він/вона не заповнюють пробіл у своєму житті, а навпроти - додають щось нове, важливе. У зцілювальних стосунках партнери можуть знати один одного в одному або навіть кількох минулих втіленнях, що й породжує нерозривний зв'язок протягом наступних життів. Така пара не розлучиться ніколи.

2. Руйнівні. Буває й так: ваші емоції з приводу нової закоханості настільки переповнюють, що ви думаєте, ніби зустріли свою половинку. Обережно! Усе може бути не так, як здається. Якщо вас пов'язали невирішені емоційні проблеми минулого, то рано чи пізно вони випливуть на поверхню. Духовний урок усім душам, пов'язаним подібним чином, полягає в тому, щоб відпустити один одного і стати істотами вільними. Згадайте ревнивого чоловіка і дружину, яку душить провина, - такі кармічні стосунки ніколи не бувають тривалими, стабільними. Найчастіше основна мета зустрічі - звільнитись від цього кохання.

Якщо ваші стосунки викликають багато страждань і сліз, але розірвати їх ви не маєте сил, постарайтеся зрозуміти, що ніхто не зобов'язує вас залишатися з тією людиною. Зрозумійте, що сильні емоції частіше мають відношення до глибоких страждань, а не взаємного кохання.

Енергія кохання не настільки емоційна - вона надзвичайно спокійна й безтурботна, радісна й надихаюча! Вона не гнітюча, вимотуюча й трагічна. Якщо у ваших стосунках простежуються подібні риси, настав час відпустити партнера.

Деякі жінки, які страждають у шлюбі від пияцтва або важкого характеру чоловіків, переконують себе, що їм необхідно залишатися разом, тому що "це доля" і потрібно "пройти її разом". Вони звертаються до карми як аргументу продовження стосунків, але спотворюють її поняття. Карма індивідуальна в кожної людини, свою карму неможливо пройти разом із кимось!

http://20minut.ua

Дата публікації: 31.01.2008
Прочитано: 6473 разДодатково на дану тему
Символіка Дня Святого ВалентинаСимволіка Дня Святого Валентина
Привітання до свята ЗакоханихПривітання до свята Закоханих
Обираємо квіти коханій людиніОбираємо квіти коханій людині
Що дарують на день Святого Валентина в інших країнах світуЩо дарують на день Святого Валентина в інших країнах світу
Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)
Вічне коханняВічне кохання
Рекорди в ім’я... коханняРекорди в ім’я... кохання
Кохати - значить житиКохати - значить жити
25 істин про поцілунок25 істин про поцілунок
Нехай в День закоханих у ваших серцях грає музикаНехай в День закоханих у ваших серцях грає музика
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Чи може у фільмі бути хеппі-енд, якщо в кінці головний герой гине?
- Може. Якщо головний герой - теща.

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 30 | користувачів сьогодні: 408 | переглянуто сторінок сьогодні: 22213 | всього сторінок переглянуто: 105757948
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.033 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.