Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Молодий чоловік:
- Скажи, люба, скільки було у тебе до мене чоловіків?
Дружина замовкла, "Образилась", - вирішив він. Через годину запитує:
- Ти все ще сердишся?
- Не заважай, я рахую...

Google рекомендує
День Святого Валентина

Кохати - значить жити


 "Не розібравшись в собі, без здорової самооцінки людина не зможе нікого полюбити"Для чого людині потрібне кохання? Виявляється, це почуття чи не найголовніше у повсякденному житті. - Для того, щоб визначити, навіщо людині воно потрібне, треба перш за все визначити, що це таке. Кожна людина кохання розуміє по-своєму, адже воно багатогранне, - розповідає психолог Лариса Ткач. - Запитуючи, навіщо любов - це все одно, що поцікавитися, навіщо нам життя. Це питання риторичне. Кохання - це життя. А значить потрібне, якщо хочеться жити.

Перестаючи любити, людина просто йде з життя. За словами спеціаліста, життєві проблеми і складнощі виникають саме через якість кохання. - Любов може бути до суспільства, батьків, країни, до самого себе. Кожна з цих груп відповідає за якість життя, - продовжує психолог. - Починати потрібно з любові до себе, яка має бути сформована у першу чергу. Не розібравшись у собі, без нормальної і здорової самооцінки людина не зможе нікого полюбити. І її теж ніхто не полюбить так, як того хотілося б. Необхідно мати здорове сприйняття себе і навколишнього світу.

Якщо виникають сумніви стосовно того, чи не перетворилася часом ваша любов до себе в нарцисизм, психолог радить поспостерігати за оточуючими. - Межу між любов'ю та егоїзмом допоможуть провести люди, які знаходяться поруч, адже оточуючі є показниками нашої адекватності. Якщо особа притягує до себе інших, і з нею їм комфортно, значить у такої людини відсутній егоїзм. Якщо ж вона відштовхує від себе інших, добре почуваючись при цьому, - перед вами задавака із завищеною самооцінкою. З такими людьми неприємно мати справу і вони залишаються самотніми. Якщо людина помічає, що її уникають, варто задуматися над своєю любов'ю - значить з нею не все гаразд, - зазначає Лариса Ткач.

Ми запитали дітей: Що таке кохання?

Настя, 8 років: - Це коли мама і тато не сваряться. Кохаючи, вони кажуть один одному лагідні слова. Діти теж можуть закохуватися. Я, наприклад, люблю хлопчика Іллю.

Вадим, 8,5 років: - Ну, я не часто закохувався. Коли люблять, говорять хороші слова, дарують подарунки. Точно визначити, що таке кохання, не можу.

Аля, 3,5 роки: - Люблю маму і тата, а ще дідуся і своїх бабусь. Я їх слухаюся. А ще люблю своїх друзів - ми разом гуляємо і граємося.

Відомі люди про кохання

Чимало рядків у своїх філософських працях, щоденниках та збірках присвятили цьому високому почуттю і відомі на весь світ люди. Всі вони сприймали цей дар по-різному.

Деякі навіть визнавали, що кохання може приносити людині не лише радість, але й сум, розпач. Разом з тим, у більшості висловлювань про кохання однозначно більше позитивного.

Той, хто кохає по-справжньому якусь одну людину, любить увесь світ. (Еріх Фром)

Кохати - це бажання бути коханим. (Платон)

Всі закохані - талановиті. (М.Горький)

Кохання є не що інше, як бажання щастя іншій людині. (Давид Юм)

Кохання упокорює горді серця, учить зарозумілих поблажливості, але головна його властивість - усе піднімати й облагороджувати. (Майн Рід)

Таємниці людського життя великі, а кохання - найнедоступніша із цих таємниць. (І.С.Тургенєв)

Кохання - покарання, а може нагорода, а може бути, разом і те й інше. (Р.Рождественський)

Кохання часто помиляється, бачачи в улюбленому предметі те, чого немає... але іноді тільки кохання може відкрити в ньому прекрасне або велике, недоступне спостереженню або розуму. (В.Г.Бєлінський)

Тільки істинно людяна людина здатна і кохати, і ненавидіти. (Конфуцій)

Ангели називають це небесною відрадою, чорти - пекельною мукою, люди - коханням. (Генріх Гейне)

У коханні завжди є трохи шаленості, але й у шаленості завжди є трохи здорового глузду. (Фрідріх Ніцше)

Розум не повинен втручатися в любовні справи. Правильно міркує кохана жінка або неправильно - це байдуже. Кохання вище розуму. Однакове щастя - бути переможцем або переможеним у битвах любові. (Клод Гельвецій)

Любов бачить людину такою, якою її "уявляв" при створенні Бог. (фон Хаттинберг)

Більшість чоловіків визнають його можливість з віком Кохання з першого погляду - диво. Однак розчарування все ж таки бояться На подив, більш прагматичні щодо раптового почуття чоловіки.

- Маячня. Я взагалі не вірю в кохання як таке. Це дамська вигадка. Кохання - це те, чим люди прикривають свої тваринні інстинкти, - стверджує 24-річний Артур.

- Для мене "любов" з першого погляду нагадує полювання на дикобраза, - каже 21-річний Сергій. - Саме такою твариною себе почуваю, коли після знайомства дівчина (контингент: дівчата переважно віком від 14 до 17 років) починає буквально липнути, зізнаючись, що в неї в серці виникло почуття на все життя. Все ж, винятки, як і з будь-якого правила, є. Певно, вже з віком чоловіки стають не такими категоричними, а то й радикально змінюють свої погляди.

- В кохання з першого погляду я вірю. Мав таку необережність. Проблема в тому, що інколи воно призводить до гірких наслідків: коли закохуєшся з першого погляду, є ризик розчарування, - каже 28-річний Ігор.

- Любов тільки й може бути з першого погляду, - стверджує 43-річний Павло. - Коли бачу, одразу розумію: "Моє!". Найбільш вдалі стосунки - коли закохуєшся спонтанно. Як тільки не назвиають любов з першого погляду. І вигадка, і диво, і маячня і дар Божий. В будь-якому випадку, якщо таке трапиться з вами, скористайтеся можливістю і покохайте на все життя.

"Попасти" на кохання в перші секунди зустрічі здатні не всі і, як свідчить опитування, таке почуття найчастіше буває або оманливим, або невзаємним - Кохання з першого погляду можливе, але якщо ти ще встиг із нею поспілкуватись...

Тільки в спілкуванні можна знайти істину, - каже 32-річний Юрій. Дівчата й жінки, як виявилось, не довіряють сліпо словам: "Я тебе побачив - і влип". Про почуття міркують без зайвої наївності.

- В кохання вірю. Але кохання з першого погляду - це не зовсім серйозно, - міркує 51-річна Людмила.

23-річна Ірина стверджує, що "з першого погляду може виникнути тільки пристрасть. А кохання вже настає потім. Якщо настає..."

- Я в нього вірю! - натхненно каже 34-річна Тетяна. - В однієї моєї колеги батьки понесли заяву в РАЦС наступного дня після знайомства. Вони живуть разом уже 25 років, і це почуття їх ніколи не залишає...

Як тільки не називають любов з першого погляду. І вигадка, і диво, і маячня і дар Божий. В будь-якому випадку, якщо таке трапиться з вами, скористайтеся можливістю і покохайте на все життя. Все ж, дива стаються. Кохання з першого погляду можливе, що б там не казали...

http://20minut.ua

Дата публікації: 31.01.2008
Прочитано: 13393 разДодатково на дану тему
Символіка Дня Святого ВалентинаСимволіка Дня Святого Валентина
Привітання до свята ЗакоханихПривітання до свята Закоханих
Обираємо квіти коханій людиніОбираємо квіти коханій людині
Що дарують на день Святого Валентина в інших країнах світуЩо дарують на день Святого Валентина в інших країнах світу
Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)Романтичний вечір у ванній кімнаті..:)
Вічне коханняВічне кохання
Рекорди в ім’я... коханняРекорди в ім’я... кохання
Якщо ваш новий коханий - посланець із минулогоЯкщо ваш новий коханий - посланець із минулого
25 істин про поцілунок25 істин про поцілунок
Нехай в День закоханих у ваших серцях грає музикаНехай в День закоханих у ваших серцях грає музика
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Приходить тяжко хвора пацієнтка до лікаря та й питає:
-Лікарю я збираюсь поїхати полікуватись на грязі, як ви вважаїте це мені допоможе?
Лікар:
- Незнаю чи допоможе, а от до землі звикати треба.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 33 | користувачів сьогодні: 399 | переглянуто сторінок сьогодні: 16420 | всього сторінок переглянуто: 103841193
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.050 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.043 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.