Правда. Це один із різновидів тату, але виконують його не хімічними барвниками, а трав’яними. Також на відміну від традиційного тату, перманентний макіяж виконується дуже поверхнево.
Перманентний макіяж підходить не кожному
Це дійсно так, але протипоказань щодо нього небагато. Не можна робити його вагітним жінкам та жінкам у період лактації, людям, що хворіють на цукровий діабет, алергетикам та доки не вилікувані якісь інфекційні хвороби.
До цієї процедури слід спеціально підготуватися
Неправда. Єдине - три дні до і три дні після процедури перманентного макіяжу необхідно приймати ліки проти алергії.
За допомогою перманентного макіяжу можна виправити дефекти шкіри
Правда. Можна підрівняти нерівні контури (наприклад губ чи брів), затушувати пігментні плями тощо.
Процедура нанесення перманентного макіяжу болісна
Правда. Для того, щоб нанести макіяж косметолог мусить кілька разів вколоти шкіру, а це не кожен витримає. Але завжди перед процедурою проводять знеболення, здебільшого за допомогою спеціального крему. А при нанесенні макіяжу на вуста використовують знеболювальне, як у стоматологічному кабінеті.
Перманентний макіяж коштує дорого
Це правда. Низька ціна за таку процедуру передбачає використання дешевих і неякісних барвників, які можуть викликати щонайменше подразнення шкіри.
Процедура триває дуже довго
Неправда. Нанесення макіяжу на кожен «елемент» (брови, повіки, вуста) забирає близько години.
Перед нанесенням перманентного спочатку роблять звичайний макіяж
Правда. Така «примірка» дозволяє побачити, як виглядатимете після процедури. Згодом косметолог змиває звичайний макіяж, дезинфікує шкіру і наносить такий самий, але перманентний.
Під час процедури можна заразитися небезпечними вірусами
Правда. Якщо процедура відбувається у не надто стерильних умовах, то таке можливе. Але якщо косметолог провів усі необхідні дезинфікуючи процедури і виконує свою роботу у спеціальних рукавичках – вам нічого не загрожує.
Наталка Семенова
http://jeybeauty.com.ua