Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Дівчина, а що ви така вся в білому?
- Здаюся.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

У догляді за волоссям потрібні систематичність і комплексний підхід


 Ще з давніх-давен люди приділяли велику увагу своєму волоссю. І донині, для того щоб надати своєму вигляду неповторного стилю, люди в усьому світі проводять зі своїм волоссям різноманітні маніпуляції: стрижуть, фарбують, закручують, розпрямляють, вкривають лаком для волосся та іншими косметичними засобами.



Зачіска – домінуючий фактор нашого зовнішнього вигляду, і ми намагаємося через неї донести до навколишнього оточення свій емоційний стан, тому надаємо їй гарного вигляду. У зв’язку з цим на перший план виходить здоров’я самого волосся та правильний догляд за ним.

Тип волосся

Для грамотного догляду за волоссям потрібно визначити його тип, щоб не пошкодити. Волосся ділять на нормальне, сухе, жирне та змішане. Волосся нормального типу виглядає гарно, переливається на сонці, еластичне, легко зачісується, має живий вигляд і зберігає ці якості протягом довгого часу без миття голови.

Жирне волосся має характерний тьмяний блиск. Після невеликого проміжку часу з моменту миття починає злипатися, здається брудним та неохайним. Це залежить в першу чергу від генетичної спадковості, від активності сальних залоз. А кількість підшкірного сала, що виробляється, залежить від типу харчування та кількості вживаних з їжею вуглеводів та жирів.

Сухе волосся погано розчісується, постійно плутається, на кінчиках посічене, виглядає тьмяним, легко ламається. Нерідко сухе волосся – це результат неправильного догляду, а не наслідок пониженої активності сальних залоз.

Волосся змішаного типу – це, як правило, довге волосся: біля коренів жирне, а на кінчиках – сухе, внаслідок того, що недостатньо змащується жиром по всій довжині. Такому волоссю потрібен комбінований догляд.

У чому полягає правильний догляд

Миття голови є одним із найголовніших компонентів догляду, поскільки переслідує не тільки гігієнічні цілі, а й косметичні. Питання миття голови суто індивідуальне: від щоденного до одного разу на тиждень. Правило тут одне – волосся треба мити стільки, скільки ви того потребуєте. Тим, хто кожного дня використовує засоби для укладання волосся (гелі, лаки, муси), потрібно мити голову щоденно, адже ці засоби обтяжують волосся, що погано відбивається на його стані. Не рекомендується мити голову дуже гарячою або дуже холодною водою: оптимальна температура – 35-45 градусів. Чим жирніша голова, тим прохолоднішою має бути вода. Шампунь, перед тим як нанести на голову, потрібно розвести водою, акуратно та повільно втирати у шкіру, а волосся лише промити піною. Бажано не терти волосся одне об одне, щоб не пошкодити стержень. Намилювати як мінімум два рази – це пов’язано з тим, що при першому намилюванні жир, пил та інший бруд видаляються лише частково. Мокре волосся бажано не розчісувати. Але якщо у цьому є велика необхідність, то робити це не металевим, а пластмасовим або дерев’яним гребінцем.

Найліпшим для висушування волосся є його природнє висихання, іноді з використання теплого рушника. Користуватися феном надто часто не рекомендується, від нього сильно псується волосся. Бажано це робити у режимі холодної сушки, тримаючи фен на відстані 40 см від голови.

Як підібрати шампунь

Для вибору шампуню використовуйте простий принцип: уважно читайте те, що написане на етикетці. Вибирайте той із них, який підходить до типу вашого волосся. Не купуйте шампунь, на якому написано „ для всіх типів волосся”. Після використання аналізуйте результати. Хороший шампунь знімає статичну електрику з волосся, а головне – відновлює втрату білків, вологи та поживних речовин.

Твердження, що час від часу шампунь потрібно міняти, - хибне. Якщо ви підібрали для себе миючий засіб, який вас повністю влаштовує, то змінювати його варто лише у випадку погіршання стану самого волосся. Після використання шампуню бажано нанести на волосся бальзам-ополіскувач. Він виконує одразу кілька функцій: надає волоссю еластичності, допомагає розчісуванню, прискорює висихання. Шампунь і ополіскувач повинні бути однієї косметичної лінії, інакше поєднання різних за складом речовин може призвести до алергічних реакцій.

Велику користь волоссю дають лікувальні маски. Вони наносяться на 15-20 хвилин один- два рази на тиждень. Для пошкодженого волосся існують спеціальні засоби експрес-лікування.

Лупа – ознака захворювання шкіри голови

Шкіра здорової людини складається з 30 шарів клітин, які щільно прилягають один до одного. Кожен шар живе приблизно місяць, а потім відмирає. Але коли нормальна робота шкіри порушується, клітини починають відмирати раніше терміну і відшаровуються цілими острівками, перетворюючись на біле лушпиння. Це і є лупа.

Як цього позбавитися? Потрібно, перш за все, віднайти причину її появи. А це передусім може бути себорейний дерматит, коли порушується функція сальних залоз. Якщо сальні залози виділяють занадто багато шкіряного сала, з’являється жирна лупа жовтого кольору, яка не відстає від шкіри. А якщо сальні залози функціонують погано, тоді утворюється суха лупа білого кольору, яка відшаровується дуже легко. Ще однією причиною лупи є мікроскопічний грибок. Він живе на шкірі постійно, але коли порушується робота сальних залоз, він активізується і може призвести до появи лушпиння.

Також до причин виникнення себореї можна віднести нервово-ендокринні розлади, алергічні реакції, проблеми із функціонуванням шлунково-кишково тракту, незбалансоване харчуваня.

Лупа сама по собі не проходить. Вона може зникнути тільки тоді, коли сальні залози прийдуть до норми. І ніякі універсальні шампуні від лупи не в змозі цьому запобігти. Вони лише усувають наслідки, але не першопричину. Лікуванням себореї повинні займатися лікарі-дерматологи.

http://20minut.ua

Дата публікації: 20.02.2008
Прочитано: 6800 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Вчителька:
- Діти, сьогодні ми вивчатимемо відмінки дієслів. Провідмінюємо
дієслово "співати". Вовочка, припустимо, якщо ти співаєш, то як ти скажеш?
- Я співаю.
- Правильно. А якщо співає твоя сестричка, то як ти скажеш?
- Замовкни, падла!

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодим



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2437
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 201 | користувачів сьогодні: 961 | переглянуто сторінок сьогодні: 26532 | всього сторінок переглянуто: 110566536




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.030 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.015 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.