2. Найбільш приємними для нас є не просто улюблені речі, але й ті, які з'являються у нашому житті зненацька. Тому постарайтеся, щоб ваше романтичне поздоровлення виявилося для коханої людини сюрпризом. Бережіть в таємниці підготовку до свята, не випитуйте заздалегідь: «А що ти хочеш одержати в подарунок?». Нехай ваша ретельно підготовлена ідея стане несподіванкою. Так вона принесе набагато більше задоволення і позитивних емоцій.
3. Не використовуйте шаблони. Якщо торік ви подарували своїй близькій людині романтичну вечерю, два роки тому ви провели День святого Валентина в ресторані за столиком, а три роки тому ви влаштовували вечірню трапезу при свічках, то зробіть цього разу щось зовсім інше. Наприклад — стрибок із парашутом, або відвідайте місце вашої першої зустрічі, влаштуйте захоплюючу вечірку для 12 романтичних пар, обраних серед друзів і знайомих. Нестандартний підхід до свята не тільки зробить приємність коханій людині, а й активізує вашу фантазію і творчий потенціал. А це завжди приємно і корисно навіть просто для самого себе.
4. Постарайтеся, щоб свято «висловлювало» ваше ставлення до партнера, нехай воно наповнює його емоціями і натхненням. Не обов'язково, щоб підготовлений подарунок був вагомим фінансово і матеріально відбивав весь масштаб вашої любові до близької людини. Набагато важливіше те, скільки уваги і любові ви вклали у своє романтичне поздоровлення.
5. Окрім самої ідеї, велике значення має також її втілення. Тому прагніть заздалегідь продумати всі деталі й організувати все так, щоб необхідне було під рукою, усі заплановані події відбувалися вчасно і не віднімали у вас зайвої уваги, яку в цей день потрібно зосереджувати на головному — спілкуванні із коханою людиною.
http://www.umoloda.kiev.ua/