Мрієте про локони? Не економте, вибирайте досвідченого фахівця в хорошому салоні. Вам повинні запропонувати як мінімум 2-3 технології завивки: «біозавивка», «шовкова хвиля», «локони янгола», японська щадна технологія − усе це повинно бути в арсеналі хорошого салону. Різні способи дозволяють врахувати особливості саме вашого волосся - це застава довготривалого ефекту і мінімального ризику для здоров'я волосся. Від того, чи забарвлене ваше волосся, чи піддавалися раніше перманентній завивці, чи ослаблені, чи пашать здоров'ям, залежатиме вибір хімічного складу і технології накручування. Недосвідчений майстер може не дотримати температуру, неправильно накрутити на коклюшки, перетягнути і зламати волосся. Але якщо ви упевнені в своєму перукарі - чом би і не зробити красиву завивку, адже локони йдуть дуже багатьом.
Блондинка або брюнетка? Чисто технічно новий колір волосся диктується початковим. Якщо ви від природи брюнетка і не хочете обезбарвлюватися, ваше волосся може стати світліше на 1-2 тони, не більш. А якщо волосся вже освітлене, а ви хочете колір вороняча крила, то за всього бажання не потемнієте більш ніж на 2-3 тони, а колір буде брудним, плямистим.
Модні кольори. Сьогодні в моді каштановий колір, холодні коричневі відтінки - як темні, так і світлі. У блондинок у фаворі пісочний відтінок. Плюс стиль восьмидесятих зі скуйовдженим волоссям і «дикими» кольорами - рожевий, червоний і так далі
Вік диктує умови. Потрібно пам'ятати, що з роками шкіра темнішає, а світлий колір волосся освіжає, «ховаючи» зморшки. Якщо вам у 20 років йшов чорний колір, то в 45 років і старше він уже точно не підійде - підкреслить вік і додасть зайвих рочків. Навіть сама природа робить підказку: сивина світла, темна рамка не потрібна зрілому обличчю.
Колорування замість мелірування. Контрастне мелірування - на темному волоссі білі пасмочки а-ля зебра безповоротно вийшло з моди. Краще добиватися гри світла на волоссі інакше - підбором декількох тонів. Виходить «променисте» волосся - це дійсно і красиво, і модно.
Догляд та фарбування волосся вдома
Скористатися тонуючою пінкою
Такий спосіб фарбування найлегший - вам не будуть потрібна ані шапочка, ані аплікатор, а самою пінкою можна користуватися як звичайним шампунем. Якщо у вас багато сивини - вийде ефект мелірування. З кожним миттям голови колір поступово сходитиме і зникне зовсім приблизно на 10-й раз. У таких засобах вміст перекису мінімальний, тому вони не шкодять здоров'ю волосся.
Мелірувати
У цьому випадку стилісти радять дотримуватися правила «чим менше, тим краще».
Забарвити самостійно
Не варто думати, що власний колір «витравляється» тільки при освітлюванні. Усі стійкі фарби містять сильні хімічні речовини, які здатні завдати шкоди, якщо їх залишити на волоссі дуже надовго або використовувати частіше, ніж раз на місяць. Інша небезпека - помилитися з кольором. Забарвлені пасмочки в «карті відтінків», яку вам показують в магазині, штучні і спочатку білі. Тому їх колір часто лише віддалено нагадує той результат, який вийде на вашому волоссі. У результаті ваша шевелюра може забарвитися дуже інтенсивно або взагалі отримати не той відтінок.
Якщо результат фарбування вам не подобається, наберіться терпіння. Фарбувати повторно можна мінімум через 3 тижні. Інакше ви нанесете хімікати поверх хімікатів, волосся ослабіє і почне ламатися. Якщо «невтерпеж» - звертайтеся в салон, тільки фахівець у змозі визначити, що ваше волосся зможе витримати.
Зберегти колір надовго
Зазвичай після колорування в салоні або домашнього фарбування (виконаного строго за інструкцією) фарба не блякне приблизно 1,5 місяці. Подовжити ефект можна, дотримуючись нескладних правил: Не фарбуйте свіжовимите волосся Не мийте голову два дні після фарбування - пігменти глибше проникнуть в структуру волоса. Придбайте засоби для догляду за волоссям з позначкою «Color save», розраховані на ваш відтінок (для темного, рудого або світлого волосся, з сріблястим або золотистим ефектом). Користуйтеся засобами для м’якого фарбування (створення відтінків). Але щоб не зіпсувати те, чого добився майстер в салоні, виберіть максимально близький відтінок. У багатьох виробників палітра відтінків пінок така ж широка, як у фарб. Не зловживайте гарячими фенами і прасками для волосся.
Правильний перукар
Сьогодні жінки добре розбираються в тенденціях - перегортають модні журнали, дивляться телепередачі, як правило, грамотно вибирають засоби для догляду за волоссям. Тому ваш стиліст повинен бути не просто професійним перукарем, але і психологом. Можливо, вам просто хочеться побалувати себе походом в салон, а не влаштовувати «революцію на голові». Хороший стиліст це зрозуміє: теплий чай, бесіда і укладка - і гарний настрій вам забезпечений.
http://mama-tato.com.ua