Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Оптиміст впевнений, що завжди знайдеться хтось,хто візьметься за найважчу та найнуднішу роботу, а песиміст впевнений , що то буде саме він.

Google рекомендує
Наші поради

Багата і знаменита, або відкриваємо власний Інтернет-магазин


 Чи вистачить у тебе мужності на відкриття власної справи? Поки інтернет-бізнес в Україні переживає фазу становлення, можна відважитись на запуск власного бізнесу, тим паче, початкові вклади в інтернет-комерцію в Україні - мінімальні.



Віртуально “несвідомі”

“Ідея виникла якось зовсім випадково. За два дні в мене був іспит в університеті, а за потрібною ексклюзивною книжкою треба було їхати на інший кінець міста. Часу не було, і вирішила здійснити покупку по інтернет-магазину. Доставили одназу ж наступного дня. Мене здивувала практичність такого сервісу - він економить час та в деякій мірі гроші; в магазині товар коштує дорожче” - розповідає 27-річна львів’янка Лілія Навроцька, яка за чотири місяці після своєї першої інтернет-покупки стала продавати через інтернет сама. У справу вклала близько 1000 доларів, а перша віддача прийшла через пів-року. “По-перше, у Львові конкуренція серед книжкових інтернет-магазинів зовсім невелика. Коли відкривала справу - був ризик, що достукатися до споживача у Львові, де купівля книги в книжковому магазині вважається своєрідною традицією, буде дуже важко. Але не прогадала - бізнес “пішов” - зізнається Лілія, хоча й не приховує, що недовіра споживача та неякісний сервіс з боку інтернет-магазинів гальмують розвиток інтернет-комерції в країні. Хоча мають шанс на покращення ситуації.

Американський Amazon.com прийнято вважати першим у світі інтернет-магазином. Він відкрився в 1995 році. З тих пір, минуло дванадцять років, але в Україні онлайн-шоппінг ще не став масовим явищем. Фахівці бізнесу стверджують, що етап становлення онлайн-коммерції в Україні вже пройшов. Покупці стали довіряти товару більше, а власники інтернет-магазинів у боротьбі за покупця особливу увагу приділяють якості продукту. За даними Gemіus Україна 29% українських користувачів Інтернету роблять онлайн-покупки. 57% опитаних приваблюють низькі ціни, 54% - економія часу, 54% - доставка додому . Хоча 50% вважають інтернет-покупки ризикованою справою.

“Цифр я не надам, але можу повідомити, що об’єми продажу нашого інтернет-магазину дуже близькі до оборотів в традиційних роздрібних магазинах нашої мережі" - говорить директор одного інтернет-магазину Дмитро Олішевський. Його компанія на ринку вже півтора року й цілком задоволена своїми фінансовими результататами. За словами Дмитра, кількість інтернет-магазинів сьогодні збільшується вдвічі щороку. Щоправда, до онлайн-покупок одягу й продуктів українці поки що не готові. Найчастіше вони купують мобільні телефони, mp3-плеєри та фототехніку.

Фахівці сходяться на думці, що інтернет-магазин вигідно відкривати під уже наявний роздрібний або оптовий магазин. Але в будь-якому разі, якщо ви вирішили серйозно зайнятися бізнесом, то онлайн-торгівля може стати його гарним початком. Вам не знадобиться оренда торгівельної площі, витрати на заробітну плату персоналу істотно нижчі аніж у роздрібному магазині. Ви й ваш бізнес незалежні від місця розташування покупця, магазин працює 24 години на добу, і відвідувач у зручний для нього час може здійснити покупку. Окрім того, перед вами - статистика відвідувань, історія здійснених замовлень і можливість ведення переписки з потенційними покупцями.

Власник інтернет-магазину LіveMarket.com.ua Дмитро говорить, що українці ще не зовсім готові до інтернет-покупок: "Причина, насамперед, у звичці - людям легше купити товар у супермаркеті або на базарі. Тут вони можуть побачити його, приміряти, потримати в руках. Але при цьому втратити час і переплатити". Більш лояльний до своїх клієнтів Дмитро Олішевський - він вважає, що покупка через Інтернет для українського споживача стала синонімом слова "вигода". Є й свої регіональні особливості - у столиці клієнта вабить швидкість і якість обслуговування, у регіонах велике значення приділяють ціні.

Скільки коштує Інтернет-бізнес?

У середньому, інтернет-магазин окупається й починає приносити прибуток через півроку, якщо розумно організувати процес і правильно вкласти гроші в рекламу. Магазин мобільних телефонів окупається за 6-12 місяців, магазин мобільного контенту - від 3-х до 12-ти. На розкрутку бізнесу, звичайно, витрачають до $500-1000 на місяць. Найбільш вигідно просувати свої послуги в пошукових системах інтернету - вони залучають до 36% відвідувачів. За методами просування близько 75% займає контекстна реклама, по 50% приходиться на текстову й банерну рекламу, 25% - на PR. Останнім часом для просування бізнесу активно використовується й вірусний маркетинг.

Для залучення покупців деякі магазини вводять партнерські програми, за допомогою яких заробляти гроші може кожний. LіveMarket.com.ua, приміром, пропонує 2% від суми замовлення кожного залученого покупця.

Від $2000 до $10000 буде потрібно для створення "макету" інтернет-магазину. Щоправда, усе залежить від багатьох параметрів: якість і оригінальність дизайну, кількість сервісів (від взаємодії з бухгалтерською програмою 1С до обробки кредитних карт, автоматизації розрахунку знижок, статистики покупців). Існують спеціалізовані сервіси, які надають ексклюзивний дизайн сайту, проробляють технічні завдання індивідуально для кожного споживача, розробляють структуру й навігацію, оптимізують кожну сторінку під пошукові системи, реєструють у каталогах, рейтингах і пошукових системах, встановлюють лічильники.

Для якісного й швидкого обслуговування клієнтів вам необхідний склад для зберігання товарів. Також потрібно мати запас усіх товарів в магазині - за статистикою продажів можна відстежити який товар є найбільш популярний. І не забувати, що у святкові дні покупці особливо активні.

Двох кур’єрів цілком достатньо для невеликого інтернет-магазину (в іншому випадку - власна служба логістики просто необхідна). Можна скористатися й послугами спеціальних кур'єрських служб, а для доставок на відстані - поштою. Для ексклюзивних дорогих товарів краще звернутися в експрес-доставку DHL.

Обережно - “подряпина”!

26-літня киянка Дар'я Прокопчук, яка кілька разів здійснювала покупки по Інтернету, говорить про неготовність вітчизняної онлайн-індустрії якісно піклуватися про своїх клієнтів. Згадує цілу епопею, як два роки тому вона зважилася на ризикований крок - купити мобільний телефон. Дівчина перевірила товар при кур'єрові, але через два дні, телефон виявився неробочим - почав "виснути". Дар'я звернулася в магазин, але там приймати товар відмовилися, мотивуючи це тим, що телефон був у користуванні більше доби. Будучи журналісткою, дівчина звернулася до працівників магазину й пообіцяла організувати їхньому бізнесу "гарну" промо-рекламу. Гроші повернули швидко.

"Якщо магазин нормальний, і дефект вказує на виробничий брак, то повернення відбувається без будь-яких труднощів. З електронікою, думаю, відразу відправлять до сервіс-центру”, - упевнений Дмитро Олішевський.

Більш ніж незадоволений якістю Інтернет-бізнесу й 32-річний Андрій Слизький, який недавно придбав холодильник. Покупка обійшлася киянинові в $2000, але на товарі він виявив дефект - велику подряпину. Власники Інтернет-магазину відмовляються приймати товар назад і повертати гроші.

Спеціалісти в сфері онлайн-комерції повторюють - закон на стороні споживача, незалежно від того, як продається товар - “реально” чи через інтернет. Якщо інтернет-магазин хоч якоюсь мірою публічний, підкріплений офісом, магазином, торгівельною мережею, то це зменшує ризики покупця потрапити на неякісний товар.

Фахівці впевнені, що українське майбутнє українського онлайн-шоппінгу - безхмарне й навіть перспективне. Головне, чому рекомендується приділити увагу - рівню безпеки процедур покупки, оперативній доставці товару до споживача та особливо важливо - правильній й оригінальній презентації продукту.

Скільки піде на створення невеликого інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину - до $2000

Склад (оренда в місяць) - до $1000

Кур’єр (2 чол.) $400

Реклама $500

Разом $3900

http://www.greenmama.ua/

Дата публікації: 02.10.2007
Прочитано: 3004 раз



Додатково на дану тему
Про що потрібно знати, купуючи квартиру в кредитПро що потрібно знати, купуючи квартиру в кредит
Як дарувати квіти і доглядати за букетомЯк дарувати квіти і доглядати за букетом
Яку акустику вибратиЯку акустику вибрати
Як вибрати DVD-програвач?Як вибрати DVD-програвач?
Догляд за джинсамиДогляд за джинсами
Правильний догляд за взуттямПравильний догляд за взуттям
Як вибрати грамотний бізнес-подарунок?Як вибрати грамотний бізнес-подарунок?
Як захистити себе від грози?!Як захистити себе від грози?!
Батьківські турботи до 1 вересняБатьківські турботи до 1 вересня
Пізнавайте природуПізнавайте природу
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Реклама: Новий "Віскас" для кошенят: із смаком собаки! Виховує відчуття впевненості у собі з перших кроків ваших звірят.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провал



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 172 | користувачів сьогодні: 1940 | переглянуто сторінок сьогодні: 10552 | всього сторінок переглянуто: 106439317




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.033 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.