Часи, коли чоловік міг обсипати себе і свій одяг коштовностями, і це не вважалося ознакою поганого смаку, залишилися у далекому минулому. Сьогодні набір прикрас є навпаки, ознакою смаку (мається на увазі їх оптимальна кількість...) В список необхідних речей, що вважаються частиною іміджу сучасного бізнесмена, входять аксесуари, що підкреслюють респектабельність їх власника. Наприклад: брелки, затиски для банкнотів, ремені, гаманці, органайзери, авторучки, запальнички, портсигари, футляри для візитних карток, окулярів, ключів.
Успішно і в той же час ненав'язливо підкреслити свій стиль за допомогою всіх цих дрібниць вдається далеко не кожному. Звичайно, щасливих володарів доброго смаку це не стосується, а ось останнім навряд чи варто покладатися тільки на ради законодавців моди. Часто вони можуть виявитися непередбачуваними і абсолютно не відповідати консервативному діловому стилю. Проте, є декілька загальних правил, які залишаються в силі, не дивлячись ні на що.
По-перше, дорогий костюм і годинник хорошої марки - це вже обов'язкова уніформа. По-друге, коштовності, які носить чоловік, завжди є якимсь набором знаків, своєрідним посланням, яке легко розшифрувати. Тому, вибираючи прикраси, завжди потрібно знати, як вони носяться, і для чого. Перевага віддається прикрасам, зробленим з самого “чоловічого” дорогоцінного металу - платини. Крім того, ви повинні бути упевнені не тільки в своєму смаку, але і в самому собі. Інакше - краще не носити нічого, окрім годинника.
Годинник - найважливіший, дорожчий і престижніший аксесуар ділового чоловіка. У класичному діловому стилі перевага віддається елегантному механічному годиннику із стрілками, на шкіряному ремінці. Кварцовий годинник більш практичний і простий в обігу, але механічні престижніше.
Відомі марки з хорошим "родоводом" дозволяють вибрати годинник на будь-який смак і для будь-якої ситуації. Bulgari, Patek Philippe, Rolex, Swatch, Rado достатньо солідні для будь-якого рівня, і в той же час їх не можна назвати нарочито розкішними.
Якщо ви вирішили надіти запонки, бажано, щоб вони поєднувалися із затиском для краватки. Що стосується форми і матеріалу, то все повинно бути стримане і елегантно.
Гаманець, (надмірно нагадувати, що він повинен бути з кращих сортів шкіри) безумовно, повинен поєднуватися з іншими шкіряними деталями. Практичний за все підібрати його до портфеля. Це дорогий, але безпрограшний відносно стилю варіант. Можна також підібрати портмоне до ременя або взуття, що, звичайно, вишукано, але непрактично.
Окрім традиційних коричневих і чорних, вельми популярними є гаманці кольору коньяку, шоколадного, темно-зеленого, сірого, кави з молоком, бордо... Проте діловим чоловікам краще всього вибрати популярні портмоне - невеликого розміру, з безліччю відділів для кредиток і однім-двумя великими відділами для паперових купюр. Набивати гаманець візитками і фотографіями не стоїть, для цього краще підходить органайзер. Знову таки, престижні фірми з довгою історією, як: S.t. Dupont, Cartier, Mont Blanc, Texier, Petek, Bally, допоможуть вам зробити правильний вибір.
На ручку ділового чоловіка обертають уваги не менше, ніж на його інші аксесуари. Разом з швейцарським годинником і витонченими окулярами, хороша ручка відноситься до розряду речей, які можуть розкрити дійсний соціальний статус свого власника. Серед престижних фірм, що випускають дорогі авторучки, найбільшою популярністю в Росії користуються фірми Parker, Sheatter, Mont Blanc і Cross. Не забувайте, що стиль одягу і аксесуарів повинен передавати однаковий настрій. Не руйнуйте цілісність Вашого образу, змішуючи різні стилі.
Пам'ятаєте, велику кількість дрібничок проводить неприємне враження, говорить про несмак і абсолютно не узгоджується з іміджем не тільки ділової, але і елегантної людини. Ці прості правила легко освоїти і їх легко дотримуватися. Тільки так вже Ваш імідж працюватиме тільки на Вас.
www.mc.com.ua
Переклад http://buket.ck.ua