Дуже багато кольорів у вашій зовнішності, безумовно, привернуть увагу. Але зовсім не ту увагу, якої ви чекаєте. Для кожного образу обмежтеся трьома основними кольорами, при цьому вибирайте відносно прості речі. Розібратися з сполучуваністю кольорів можна за допомогою так званого колеса кольору. Протилежні кольори відмінно доповнюють один одного (синій, оранжевий), та варто дозувати їх кількість. Що ж до відтінків, розташованих поряд (червоний, рожевий), далеко не завжди їх паралельне використання може виявитися вдалим.
2. Дуже багато малюнків
В даному випадку, як і з кольорами, розумно зупинитися на кількості три. Причому і це… вже багато. Набагато простіше поєднувати одну модель з малюнком з однотонними речами.
3. Дуже багато тканин
У кожної тканини існує певний "клас". Так, шовк вважається більш офіційним матеріалом, ніж денім, тоді як льон - демократичною тканиною. Шкіра, як правило, виглядає більш "мужньо", ніж твід. Тому тканини важливо поєднувати, враховуючи не тільки їх фактуру і колірну гамму, але і "клас".
Крім того, важливо розмежувати зимовий і літній гардероб: як не дивно, багато чоловіків можуть продовжувати носити в теплу погоду костюм з щільної і важкої тканини.
4. Плями
Перш ніж завантажити одяг в пральну машину, перевірте його на наявність плям. Вони можуть залишитися і після прання, і, погодьтесь, немає нічого жахливішого, ніж розводи навіть на бездоганно випраному одязі.
5. Одяг не по сезону
Здавалося б, з цим пунктом не повинно виникати проблем. Проте на практиці речі для іншої пори року надягають просто випадково. Повісьте зимові і літні речі окремо, краще в різних шафах, тоді у вас не виникне спокуси надіти лляну сорочку під щільний піджак.
6. Дуже довгі/короткі штани
Завжди ретельно приміряйте штани або джинси перед покупкою, оскільки невірно підібрана довжина може занапастити навіть найефектнішу модель.
Пам'ятаєте наступне правило: штани кольору хакі і костюмні брюки повинні закінчуватися на рівні верхньої частини каблука. Джинси можуть бути трохи довшими, навіть прикривати каблук. Декілька зайвих сантиметрів - це вже занадто. Не варто вибирати і меншу довжину: інакше ваші ноги здаватимуться коротшими. При ходьбі не повинно бути видно шкарпеток, а коли ви сидите, з-під штанини дозволено виднітися лише декільком сантиметрам шкарпетки.
7. Дуже висока лінія талії
Якщо у вас від природи короткий торс і довгі ноги, носіть штани із заниженою лінією талії, вибираючи моделі не з бічними, а з передніми кишенями. Правда, така модель ефектно виглядає тільки на володарях ідеального преса - але хіба ви ще не є таким?
8. Невірна довжина футболки
Якщо футболка дуже довга, вам ніколи не вдасться акуратно заправити її в брюки. Тому будь-який верх повинен закінчуватися на рівні середини ширінки. Коротшу теж не можна: інакше при кожному нагинанні ви оголятимете спину. Постарайтеся знайти бренд, фасони якого підходять вам більше всього, навіть якщо на пошуки піде багато часу.
9. "Переобтяжений верх"
Яскраві кольори, малюнки, що впадають в очі, провокаційні написи і відомі логотипи, - все це, звичайно, здорово. Але в певних ситуаціях. У більшості ж випадків однотонні футболки стриманих відтінків дадуть більший простір для сполучуваності і застрахують вас від додаткових помилок.
10. Непрасовані речі
Правила акуратності ніхто і ніколи не відміняв, а одне з них свідчить: праска і прасувальна дошка - головні друзі охайного вигляду. Ні, ми не збираємося натякати чоловікам на те, що далеко не завжди їх сорочки ідеально вигладжені. Просто хочемо звернути увагу на те, що не варто забувати про деталі. Не попрасована тканина між ґудзиками виглядає ну дуже неестетично. До кінця дня річ також може неабияк пом'ятися, особливо ця проблема актуальна в поїздках. В крайньому випадку можна злегка змочити складки, розгладити їх пальцями і висушити феном, якщо він опиниться під рукою
11. Погано пов'язана краватка
Як показує практика, мистецтво зав'язування краватки цілком виправдовує свій статус: опанувати цією майстерністю можна тільки після певного тренування. Не варто забувати і про довжину цього аксесуара: у класичному варіанті кінець краватки повинен торкатися застібки на ремені.
12. Шкарпетки плюс сандалі
Ця помилка - з ряду найстрашніших. Купили відкрите взуття - забудьте про шкарпетки взагалі! Якщо все-таки ви не можете обійтися без цієї деталі гардероба, а взуття хочеться носити легке, віддайте перевагу укороченим шкарпеткам, кросівкам з перфораціями і мокасинам з тонкої шкіри.
13. Зрощені брови
Вважаєте, що вищипувати брови - це заняття: а) суто жіноче, б) більш ніж жорстоке?
Існує декілька чарівних салонових процедур, які раз і назавжди видалять зайве волосся з невеликої ділянки на вашому переніссі.
У будь-якому випадку зрощені брови - видовище як мінімум непривабливе.
mc.com.ua
Переклад http://www.buket.ck.ua