Для м'яких меблів можна замовити знімні чохли, які легко перуться в пральній машині. Чохли можна надягати на дивани, стільці і крісла.
Для видалення жирних плям можна використовувати суміш порошку магнію з бензином. Порошок розводять до утворення однорідної маси і товстим шаром наносять на свіжу пляму. Після того, як пляма висохне, почистіть це місце щіткою.
Пил, що глибоко в'їдається в меблі, видаляють за допомогою ганчірок, змочених розчином оцту. Одну столову ложку оцту розводять в літрі води, змочують ганчірки, протирають меблі, споліскують ганчірки в чистій воді і знов видаляють пил.
Цей спосіб може стати в нагоді, якщо раптом удома не працює пилосос або на дачі за зиму меблі сильно запорошилися, а в перший приїзд дуже багато справи на ділянці, щоб відразу починати генеральне прибирання кімнати.
Догляд за шкіряними меблями
Для очищення шкіряних меблів вам стане в нагоді шерстяна ганчірка або серветка з бензином. Після завершення очищення змочіть тканину збитим яєчним білком і протріть забруднене місце.
Догляд за полірованими меблями
Протирайте поліровані меблі злегка вологою серветкою із замші, фланелі, вода повинна бути тільки холодна, а потім варто досуха обробити поверхню льняною тканиною.
Плями з полірованих меблів усуває суміш солі і рослинної олії, після декількох годин меблі необхідно відполірувати. Забруднені місця відчистить бензин, а втрачений блиск повернуть суміші одеколону і рослинної олії (1:1) або одеколону і скипидару (1:1).
Меблі поліруються до дзеркального блиску. Столовий оцет злегка варто підігріти і змочити тампон або ганчірку, зняти пляму і відполірувати воском.
Білу пляму від гарячого чайника або стакана на полірованих меблях усувають сумішшю солі і рослинної олії, сіль насипають в мішечок і змочують його олією.
На добу можна нанести на білі сліди від чайника склад з суміші солі, рослинної олії і одеколону. На ложку солі візьміть рівну кількість олії і одеколону. Через добу відполіруйте і порадійте результату.
Догляд за меблями не зажадає стільки ж зусиль і витрат, скільки зажадає покупка нових меблів.
Догляд за меблями з лакованого дерева
При очищенні поверхонь фарбованих або лакованих меблів прагніть уникати мильних розчинів, щоб не зіпсувати поверхню меблів. Найпростіший спосіб боротьби з плямами на таких меблях — суміш теплої води і нашатирного спирту (6:1).
Якщо на поверхні лакованого столу утворилися водні плями, протріть його сумішшю рослинної олії і розтопленого воску. У нагріту олію додають віск і продовжують нагрівати до тих пір, поки весь віск не розплавиться. Суміш наносять на меблі і розтирають льняною тканиною.
Використовуються також суміші муки і машинного масла; рослинної олії і одеколону (1:1), рослинної олії і скипидару (2:1) або просто гас. Шерстяну ганчірку змочують одним з цих складів і протирають поверхню, полірування слід завершити чистою серветкою.
Догляд за меблями з червоного дерева
Для чищення поверхонь меблів з червоного дерева можна використовувати розведений оцет або настій міцного чаю. Змочіть серветку цим складом, протріть місце, що потьмяніло, і обробіть поверхню сухою ганчірочкою або замшею.
Догляд за меблями білого кольору
Якщо ви є щасливими володарями меблів і дерев'яних дверей білого кольору, то не зневіряйтеся, побачивши брудні або засалені місця. Все відмінно відчистить головка ріпчастої цибулі, яку заздалегідь розрізають навпіл. Обробіть плями, протріть сухою серветкою і чистота знову житиме у вашому будинку.
Ці прості способи допоможуть вам в скрутну хвилину і виручать з неприємної ситуації.
Якщо ви станете стежити за меблями, то і ремонт меблів можна зробити плановою, а не стихійною подією.
http://bla-bla-bla.ru/