Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Народна мудрість: гроші не можуть зіпсувати чоловіка, поки є жінки, які знімають цю порчу.

Google рекомендує
Український туризм

Найпопулярніші курорти Карпат


 Вивчали ситуацію на прикладі найпопулярніших курортів – Славське, Яблуниця і Буковель. Як виявилось, напередодні свят вакантні місця для відпочинку в гірськолижних Карпатах знайти все складніше, але ще можна.



Ціни, як завжди, трохи лякають. А сніг уже – «в асортименті».

До Нового року: готуйте 250 грн. на день

Отже, проживання на базі відпочинку в селищі Яблуниця, Івано-франківській області обійдеться приблизно в 650 грн. в добу. За цю суму можна розраховувати на стандартний двомісний номер зі зручностями, автомобільну стоянку, що охороняється, і сніданок.

Але якщо пощастить, то можна і за 250 грн. на добу облаштуватися непогано – комфортне житло в приватному секторі, з гарячою водою та іншими зручностями. Решта всіх вигод (їжа, підйомники, оренда інвентаря) оплачується згідно з місцевим прейскурантом. Основна принада Яблуниці – це близько розташовані гірськолижні траси.

На курорті Славське ціни дещо вищі, але є і бюджетні варіанти. За 450 грн. можна зняти двомісний номер. А ось за 700 пропонують вже не номер, а цілий котедж, розрахований, правда, на проживання двох чоловік. Але без харчування.

У пафосному Буковелі туроператори пропонують добове розміщення в двомісних номерах від 465 до 620 грн.

Набір послуг стандартний: гаряча/холодна вода, телевізор, телефон. Снідати, обідати і вечеряти можна, доплативши близько 200 грн. на день, або ж харчуватися в місцевих ресторанах і кафе. Що стосується залізничних квитків до Львова, Ужгорода та Івано-Франківська, то ажіотажу поки не спостерігається – виїхати можна без особливих проблем.

Новый рік: тиждень за 4000 грн.

Тим, хто твердо має намір провести новорічні і різдвяні свята в горах, розщедритися доведеться неабияк. Київські туроператори відзначають, що в порівнянні з груднем (до 27.12) новорічний відпочинок піднімається в ціні на 30-50%, а в деяких випадках і на 100%. І так буде аж до Старого Нового року, потім ціни знизяться, але не набагато – адже весь сезон ще попереду.

Знайти пристойний варіант із кожним днем все складніше. Отже, оператори настійно рекомендують бронювати і замовляти місця вже зараз, а на деяких базах відпочинку в Яремчі стверджують, що їхні постійні клієнти починають бронювати відпочинок ще в лютому, і зараз знайти що-небудь практично неможливо.

Звичайно, можна не звертатися за допомогою до туроператорів і їхати на свій страх і ризик, але гарантій вдалого поселення ніхто не дасть. Крім того, туроператори в Новий Рік і Різдво продають тільки «пакетний» відпочинок, який включає поселення, трансфер, новорічні гуляння та інші бонуси. Все, що стосується катання на лижах, клієнти оплачують самостійно.

Найдорожчим залишається Буковель. Відпочити на цьому курорті в канікули коштує від 12000 грн. з людини. Причому, нічого особливого за ці гроші вам не запропонують. Хоча є пропозиції і по 77 000 грн – але це вже для клієнтів преміум-класу. А ось Славське і Яблуниця привабливіші – тиждень новорічно-різдвяних розваг обійдеться в суму від 4000 до 6500 грн.

Про те, щоб комфортно доїхати до місця відпочинку, потрібно піклуватися вже зараз. Якщо, звичайно, не хочете купувати квитки у перекупників і туроператорів з націнкою. У новорічні свята поїзда завжди переповнені, особливо в цих напрямах, пише ukrtourism.

Після свят: може до Туреччини?

Після закінчення канікул ціни поволі, але вірно поповзуть вниз. І будуть лише небагато вищі від грудневих. Хоча конкретні цифри називати зараз складно. Виною тому і нестабільна економічна ситуація, і той факт, що все більшої популярності набирають європейські і турецькі гірськолижні курорти.

Наприклад, тиждень відпочинку в турецькому Паландокені коштує від $1200, що набагато дешевше, ніж у Буковелі. Тим більше що за рівнем сервісу та інфраструктур наші курорти частенько програють зарубіжним.

Офіційно: виїдуть усі. Додаткових поїздів буде 27!

З 1 грудня «Укрзалiзніця», щоб постаратися перевезти всіх охочих під час новорічних і різдвяних свят, призначила 27 додаткових поїздів. Більшість поїздів припали на напрями Західної України, але є і «на південь». Крім того, 26 поїздів (з них 9 транзитних) призначили Російські залізниці.

Усього ж, для зимових перевезень «Укрзалiзніця» підготувала 5611 вагонів. У розпал сезону в перевезеннях буде задіяно більше 6 тис. вагонів. В «Укрзалiзніцi» є 73 резервних каси для продажу квитків на додаткові потяги.

http://4post.com.ua

Дата публікації: 20.12.2008
Прочитано: 4175 раз



Додатково на дану тему
Українські КарпатиУкраїнські Карпати
Пізнаємо Україну. Дендрологічний парк Пізнаємо Україну. Дендрологічний парк "Софіївка"
Містика древнього НіжинаМістика древнього Ніжина
Золота гораЗолота гора
Ріки України: нова альтернатива відпочинкуРіки України: нова альтернатива відпочинку
Свято пробудження ГірСвято пробудження Гір
Мандруй Україною!Мандруй Україною!
 Олеський замок Олеський замок
Цікаво про ...Цікаво про ...
Тустань — наскельне місто-фортецяТустань — наскельне місто-фортеця
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Сміятися над собою потрібно так, щоб іншим не кортіло.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочу



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 43 | користувачів сьогодні: 222 | переглянуто сторінок сьогодні: 1997 | всього сторінок переглянуто: 110741958




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.056 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.