Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Жінка миється у спільній ванній комунальної квартири, а сусід став на табуретку у коридорі і зазирає через скляний верх дверей. Вона помітила і говорить:
— Ну, чого витріщився? Голої баби не бачив?
— Та треба ти мені! Я дивлюся, чиїм ти милом миєшся!

Google рекомендує
Туризм

Маршрути травня


 Ти вкотре сидиш у душному офісі і вкотре даєш собі слово знайти роботу, яка б не зобов‘язувала тебе залишатися на робочому місці тоді, коли усі інші мають вихідні і насолоджуються красою інших світів. Твій мобільний просто "червоніє" від повідомлень друзів, які не перестають захоплюватися тими чи іншими чудасіями світу. Але не квапся писати заяву про звільнення.



По-перше, саме у період, коли твій офіс напівпорожній, ти можеш зробити усе, до чого раніше не доходили руки - розсортувати документи, викинути сотні застарілих справ, дочитати врешті-решт книгу, до якої ніяк не доходять руки через термінові справи.

По-друге, якщо ти хоча б раз порівнювала ціни туристичних путівок на травневі свята і в інші дні, то напевно помітила разючу різницю підвищення в 1,5-2 рази. Навіщо платити більше за те, що можна побачити в інший час за набагато нижчими цінами.

І по-третє, коли офіс врешті-решт ввійде у звичайне русло, коли почнуться безліч проектів, звітів і термінових справ, ти зі спокійною душею зможеш насолодитися спустошілими пляжами Єгипту та Турції, незаповненими залами Лувру та Ермітажу та заглянути у кожну розквітлу квітку у парках Амстердаму та на Єлисейських полях.

Ну що? Ти вже чекаєш того солодкого моменту? Тоді залишилося лишень обрати правильний маршрут - і гайда пізнавати світ. Звичайно ж, від сьогоднішніх пропозицій туроператорів просто розбігаються очі, а тому вирішити куди все ж таки хочеться найбільше досить важко. Ось чому варто спочатку визначитися для себе, який вид відпочинку обрати. Якщо тобі до душі архітектура, сади та парки, композиційні течії - обирай звичайні туристичні маршрути до тих куточків світу, де ще не ступала твоя нога. Якщо прості екскурсійні тури не приваблюють - можна запросто насолодитися екзотикою та колористикою окремої країни, в якій в той чи інший період травня проходять національні свята, виставки чи фестивалі. Хочеться активного відпочинку, аби не просто насолоджуватися новими враженнями, а ще й мати користь для власного організму - обирай маршрути активного відпочинку. Щодо країн, ми намагатимемося зачепити те, про що не усі знають, не всі бачили чи чули, бо звичайними неоригінальними маршрутами травня сьогодні вже навряд чи кого здивуєш.

Сонячні кларнети або стандартні дороги нестандартних людей. "Хочу і поїду тільки в Єгипет, - аж суває ніжками моя молодша сестричка, тільки знайди мені либонь щось цікаве, бо від розповідей про Хургаду та Шарм-аль-Шейх просто нудить." Однак, всупереч ствердженням деяких туроператорів, ці два міста не єдині на усьому узбережжі. За 60 кілометрів від Хургади розташована Сафага. Знаменитість цього міста ще не досягла свого апогею, однак ті, хто вже ознайомилися з його плюсами, ніколи не проміняють його ні на який інший. Унікальність морського узбережжя Сафаги в її екологічно чистому піску. Згодна-згодна, значна частина пляжів усіх європейських міст має статус "блакитного прапорця", однак пісок Сафаги унікальний саме тим, що сприяє лікуванню багатьох захворювань опорно-рухової системи, шкіряних захворювань, і навіть такої хвороби, як псоріаз. Вода в затоці дуже солона, а гори, що тісно межують з містом закривають його від буревіїв та вітру.

Окрім лікування та активного відпочинку Сафага цікава ще й туристичними маршрутами. Усього 6 годин - і ти в Каїрі - місті древніх папірусів, ювелірних ярмарок, шкіряних базарів та батьківщині знаменитих пірамід Гізи та Великого Сфінксу.

Якщо шестигодинні переїзди не для тебе, обери Луксор. Колишня столиця імперії фараонів Фіви не залишає без емоцій жодного. Саме сюди їдуть туристи з усіх куточків світу аби на власні очі побачити Карнакський та Луксорський храми, храм цариці Хатшепсут. Окрім того, погодившись на екскурсію на катері, тут можна познайомитися зі світом коралових рифів, попірнати з маскою та потоваришувати з різнобарвними рибками, якими просто кишить Червоне море.

Для тих, кому Єгипет здається надто примітивною країною аби присвячувати їй божественний час царювання Травня, хто втомився від шуму, студентських вечірок та постійного "дитячого сад очку" на пляжі, туроператори пропонують екзотичну подорож в Пунта-Кану, одне з міст Домініканської Республіки.

Здається, на Домінікані завжди царює вічний спокій та білий мармуровий пісок. Очевидці кажуть, що Пунта-Кама саме те місце, де варто насолоджуватися одне одним. Ось чому сюди часто приїздять дорослі сімейні пари. Найвідоміше курортне місце в Пунті - Пляйя Баваро. Що може бути краще за кокосові пальми, шовковий білий пісок та коралові рифи. Однак туроператори застерігають - у травні Домінікана часто потопає у зливах. Хоча, як і всі тропічні зливи - вони завжди теплі та короткочасні. Але, якщо все-таки тихе спокійне життя якоїсь миті набридне - радимо відвідати відомий у цих краях парк Manati Park Bavaro, де зможете насолодитися шоу морських левів та папуг, які розмовляють, а також побачите незвіданих досі екзотичних тварин, птахів та рептилій. У цьому ж парку можна побачити єдиний у Домініканській республіці заповідник з дельфінами.

Шанувальникам хліба та видовищ присвячується. Окей, скажеш ти, а що ж робити тим, кому не до вподоби море і морський відпочинок. Тоді збирай валізи і хутчій пізнавати культуру різних країн.

Австрія. У період з 8 по 20 травня у Відні відбувається інтернаціональний музичний фестиваль. 31-й раз готична столиця буде збирати у своїх філармоніях та концертних залах любителів класичної музики. Якщо ти не пропускаєш жодної вистави у національних філармоніях - ласкаво просимо до Відня!

Італія. Якщо точніше Флоренція приблизно у ті ж самі дні з 2 по 20 травня проводить фестиваль ірисів. Аби порівняти масштаби та красу такого фестивалю потрібно відвідати щонайменше ще один - парк тюльпанів та весняних квітів Кайкенкоф, що у Нідерландах. Усі знамениті садівники світу приїздять у ці дні до Флоренції, аби насолоджуватися новими незвичайної краси сортами ірисів, обмінюються враженнями та практичними рекомендаціями. Однак окрім садівників сад ірисів вщент заповнений гостями. Туристами і просто тими, кому до душі "дума про вічне".

Окрім того, кожного року, починаючи ще з 1954, Італійське співтовариство ірисів проводить змагання, на яких обирають найвищого та "найбородатішого" з ірисів. Саме цей сорт рослини стає на щабель вище і набуває світового визнання. За 55 років змагань було винайдено та виявлено 150 нових сортів ірисів. Італія чекає на тебе!

Німеччина. Думаєш, знову пиво? А от і не вгадала. З 29 травня по 1 липня у Франкфурті-на-Майні відбуваються Дні лісу. Святкування та вшановування легень планети відбувається відразу ж після Трійці. У ці дні усі магазини та офіси зачиняються, люди йдуть до місцевого лісу та проводять там декілька днів. Тут, у лісі проходять різноманітні ярмарки та міні-фестивалі. Ну й, звичайно ж, усі ці дійства не відбуваються, якщо на столах не піниться золоті кварти з пивом. Його в ці дні випивається достатньо багато.

Чехія. З 31 травня по 6 червня Прага гостинно запрошує усіх охочих на фестиваль ляльок. Кому ж, як не їй, столиці, яка прославлена своїми маріонетками, запроваджувати такі свята. Ось чому у ці дні з усіх куточків світу до Чехії приїздять кращі з кращих аби презентувати свої оригінальні колекції.

Франція. Кажуть, є столиці, які найкраще відвідувати саме у певні пори року. Відень - найкраще місце для Різдва, Прага невимовно красива восени, а Франція неперевершена весною. І не тільки тому, що ваблять Єлисейські поля, а парижське сонце по-особливому яскраве. Саме у Франції, а точніше у Каннах щороку відбувається помпезне зіркове дійство - Канський фестиваль. Цього року він починається 12 і закінчується 23 травня. Мрієш про зіркове майбутнє - тоді обов‘язково використай шанс покрокувати червоною доріжкою, призначеною для зірок вестернів, психологічних драм, комедій та бойовиків. Цього року Канни 56 раз гостинно відчинять свої двері новим та старим героям та гостям.

Кажуть, за ці 56 років вулиці Канн збагатилися на 2800 пальм та 2800 квіткових композицій. Що вже й говорити про готелі, магазини та широкі проспекти.

Хочеться видовищ - гайда до набережної Круазетт. Після такої прогулянки десяток-другий автографів знаменитостей гарантовано. А коли "живі" зірки набриднуть, обов’язково відвідайте славнозвісну Алею зірок, де зберігаються 120 відтисків рук знаменитостей. А ще обов‘язково завітайте до Musee de la Castre - музею, де зібрані разом сучасна скульптура, живопис, єгипетська та давньогрецькі колекції. А у сусідньому містечку Антіби Жуан-ле-Пін душу заворожить музей Пікассо. І якщо навіть тобі не поталанить з якихось причин зустріти ту чи іншу "зірку", Канни самі по собі суцільна знаменитість, а тому поїздка до цього клаптика Франції запам‘ятається на усе життя.

А вдома краще - цікава та незвідана Україна. Ну а якщо тобі зовсім не хочеться клопоту, надвитрат та клопоту із відкриттям віз та збиранням валіз, ласкаво просимо до найпотаємніших куточків України.

Львів. Здається, про нього вже сказано вдосталь, але про те, що це Відень в мініатюрі можуть сказати лишень ті, хто побував і там, і там. Ось чому якщо хочеш "трішки" Австрії - їдь до Львову. З того часу, як у 1256 році місто заснував славетний Данило Галицький, історія виписала йому добу процвітання. Охоронні на ті часи мури на Княжій горі стали славетним Високим замком, у стінах якого можна не лишень споглянути панораму міста, а й відвідати смачної львівської кави в одній з кав‘ярень.

Почни знайомство чи зустріч з містом зі старої частини - найголовнішої площі Львова - площі Ринок. Місце славетне саме тим, що тут у свій час було прийняте Магдебургське право, знаходився магістрат, була зведена перша міська ратуша.

Львів ніколи не перестане дивувати неймовірно великою кількістю церков, соборів та храмів. Ось уже декілька століть поряд з площею височіє Кафедральний собор, закладений ще у 1360 році. У період ренесансу з‘являється ансамбль Успенської церкви. Ну а коли ви геть стомитеся від прогулянок та пізнання міста, коли львівські кав‘ярні запалять вечірні вогні та зазвучить клавесин, віддайте частину свого часу відвідуванню Оперного театру. Адже саме тут у вас з’явиться можливість побачити Парнас, розписаний у Римі в кінці 19 століття.

Неможна, побувати у Львові обійти стороною львівські парки. Однак не намагайся їх рахувати - малі, величні, щойно збудовані, відреставровані, напівзнищені - усіх і не згадаєш.

Найперший і найвеличніший, Високий замок, був подарований Львову у 18 столітті Йосифом ІІ. Найвища точка парку на висоті - 413 метрів, звідки відкривається захоплюючий погляд на місто.

Парк Стрийський, закладений у 19 столітті вважається одним з найкрасивіших парків Європи. Найстаріший парк Львова - парк імені І. Франка. Саме завдяки тому, що протягом свого існування парк змінив безліч власників, тут можна зустріти трьохсотлітні дуби і клени та старі алеї. Нещодавно Львову виповнилося 750. Розважаючи багаточисленний натовп гостей, віз зустрічався зі своїми дітьми та онуками, тому що Львів - ще й місто талантів. Саме тут народилися та виросли Богдан Ступка та Юрій Башмет, Леонід Ярмольник та Анжеліка Варум. А скільки ще їх, мудрих та талановитих дітей міста розкидано по усьому світу. І якщо часу залишилося зовсім обмаль, зупинись і зупини час. Запам’ятай Львів саме таким, яким би тобі хотілося його запам‘ятати - квітучим та весняним, зустрічаючим ще одну свою весну.

Кажете, тисячі разів були у Львові, тоді повертай до землі Тернопільщини і обов‘язково не обмини увагою маленьке містечко Бучач. Історія міста викарбувана кам’яними долотами та теслами, які у 1924 році під час археологічних розкопок знайшли на Федір-горі. Сама ж трохи дивна для сприймання на слух назва міста походить від старослов'янського слова "буча", що означає "корінна вода напровесні, бистрина і глибінь", що досить точно відображає навколишній ландшафт.

Якщо почнеш оглядати місто з центральної площі, то навряд чи ви оминете оком стародавню будівлю 18 століття, зведену за кресленнями давнього архітектора Меретина. Знайомся - міська ратуша. Звичайно, це було саме те місце, де багато років підряд засідали місцеві урядовці, куди сходилася громада порадитися з того чи іншого приводу. Історики кажуть, що як приклад оригінального синтезу мистецтв будівля не має аналогії в архітектурі ХVIII ст. Створіть і ви власну думку про архітектуру того часу.

Пройшовши вулицями міста, розумієш, що воно за своїми звичаями так і лишилося подібним до маленьких містечок старої матінки Європи. Вранці на вулицях ані душі. Але як тільки сонечко піднімається трохи вище, звідусіль починають з’являтися цілі родини. То там, то тут помічаєш чепурних жінок, чоловіків у святкових костюмах, радісних дітей. Задаєшся питанням, що у місті свято, про яке ти нічого не чув і навіть не здогадуєшся. Проте правда зовсім у іншому - на дворі свята неділя, а значить ранок починається з відвідин своєї церкви та щирої молитви. на пальцях за увесь час польської влади".

Є церкви - просо історичні пам’ятки. Від них віє історією і минувшиною. Їх стіни не зберігають на запаху ладану, ані воску згорівши свічок. Про них можна тільки переписувати вже сотні разів написані історії та фотографувати реставраційні періоди. Є церкви - в які заходиш і здається, такого спокою ти не знайдеш у жодному з куточків світу. Тут хочеться мовчати, думати про вічне і молитися. Тут радо зустрічають кожного, не дивлячись на те прихожанин ти, чи просто заїжджий турист. Тут тебе послухають - якщо не маєш що сказати, - спитають - і ти муситимеш дати відповідь. Тут - ти будеш справжнім віруючим. І може вперше тобі захочеться покаятися і прийти до сповіді. Таким місцем неодмінно є церква ОО. Василіян.

Якщо підніматися тихими вузькими вуличками вверх од Ратуші, ти неодмінно замилуєшся стародавньою фортецею, що височіє на горі, ніби й досі захищає рідне місто від непрошених та недобрих гостей. Бучацький замок входить у число шести найвідоміших галицьких фортець. Замок не раз нищили, але щоразу відбудовували, через важливе стратегічне значення в системі оборони проти східних наїздів. Коли у 1672 році місто вкотре потрапило під навалу турків, султан Магомет IV переконався у значимості і міцності замку. Загарбники зайняли і зруйнували Бучач, але замку здобути не змогли.

Проте не лише замок бачив поразки завойовників. У затишному стародавньому куточку Південного місиву міста поволі пише історію 400-річна липа. Цю липу місцеві жителі, як і історики та науковці, називають "Золотою липою". Саме тут, під її ошатною кроною, був підписаний Бучацький мир між Польщею та Туреччиною.

А ще, оминаючи Бучач, ти неодмінно натрапиш на водоспад - ще одне, хоча й не історичне, але досить привабливе місце цього поселення. Здалося, екскурсовод навмисне розказав про нього в самому кінці подорожі і зовсім не лишив часу для його відвідин. "На водоспад приїжджайте влітку і неодмінно на декілька днів, - тільки тоді у вас виникне справжня спокуса лишитися тут назавжди"...Ех, на дворі травень і час пакувати речі до нової подорожі. Бо мабуть правду сказав класик, і ця правда була про Бучач - "прийшовши раз, прийдеш і знову"...

Ну а якщо захочеться таємничості і сюжетів знаменитих фільмів - обов‘язково прийди до українських замків, де й до цього часу царюють привиди.

Привид “Білої пані", що загубивши душу тихо блукає замковим парком понад 300 років, створює довкола Підгорецького замку ореол загадковості. Легенда розповідає, що не подолавши ревнощі, немолодий чоловік убив свою красуню-дружину і замурував її у стінах підвалу. З того часу, кожного вечора вона приходила у замок, де з нею зустрічалося не одне покоління шляхетських родів, які в різний час володіли Підгірцями - Конєцпольських, Собєських, Жевуських; можливо, бачив її й Богдан Хмельницький, який бував у замку...

Робітники Олеського замку стверджують, що привид живе не в самому замку, а поруч - у будівлі колишнього монастиря капуцинів Святого Антонія.. Та й до того ж, ченця дотепер тільки чули. Таємничі звуки - наче хтось ходить по монастирю, крекче і стогне, стукає кістами - можуть нагнати страху на кого завгодно... Настоятель нині діючого на території монастиря храму Святого Антонія розповідає, що колись у підвалах монастиря ховали ченців. За радянської влади тут розмістили ПТУ, вони і розрили поховання і в такий спосіб потривожили тлінні рештки ченця, от його дух ніяк і не заспокоїться. Цікаво те, що якось під час обіду співробітників музею, одне блюдце з кавового сервізу раптом почало рухатися до краю столу. Музейники зрозуміли, що таємничий мешканець любить каву, причому натуральну. З тієї пори вони обов’язково наливають ще одну чашку - для Костя. Стверджують, що він вдихає аромат і випиває небагато рідини.

Окрім Білої пані, що живе в Підгірцях, у Золочеві царює Чорний лицар. Співробітниця музею розповіла, що за кілька днів до Різдва вона покривала лаком підлогу в одному із залів палацу. Раптом почула, що у сусідньому приміщенні риплять свіжопокриті мостини. Обурилася: хто це, мовляв, псує щойно полаковану підлогу? Але лаяти довелося б привида - коли вбігла в двері, побачила тільки тінь, яка метнулася геть. А на підлозі - ніяких слідів. Перелякана, повернулася назад, стала співати колядки. Тихо. Лише замовкла - знову кроки, скрип. Примара немов грався з нею.

А зовсім недавно Чорний Лицар з’явився в замку у всій своїй вродливості, так ще й верхи на коні. Він проскакав подвір’ям, підхопив даму і сховався за валами замку. Публіка була в захваті. Але цього разу привид виявився цілком реальним: шоу організували улаштовувачі лицарського турніру. Як сприйняв появу свого двійника справжній Чорний Лицар, поки що невідомо. Але те, що він якимось чином висловить свою думку, - сумніватися не доводиться.

Активність - шлях до стрункої фігури та міцного здоров‘я! Якщо ти вирішила, що травневі розваги мають принести тобі максимум користі та поліпшити фізичний стан, тоді активні туристичні маршрути саме для тебе. Що обрати і що більше припадає до душі - справа виключно твоя. Українські туроператори пропонують сьогодні рафтинг річками України, мандри незвіданими печерами, гірські велопрогулянки, прогулянки на конях та дайвінг.

Якщо зупинилися на рафтингу - аби максимально зарядитися позитивом, обирай Черемош. Комплексна програма одного з туроператорів передбачає окрім активного, ще й елементи екскурсійного туризму. Після прибуття до Івано-Франківську ви знайомитеся з містом, а потім від’їжджаєте до Яремчі. Карпатські водопади невимовно красиві саме вісною, коли переповнені гірські річки мають справжню кремезну силу. Ось чому відвідування водоспадів є у кожній програмі. Ну а потім - не жалкуй, що відважилася на цю подорож - далі за планом сходження на найвищу вершину України - гору Говерла (2061 м) . Протягом наступних декількох днів ви будете мати декілька тренувань на воді, а згодом станете вправним майстром по сплаву порогами гірських річок. Наприкінець матимете нагоду відвідати музей Гуцульщини і Покуття.

Хочеш потренувати ноги і разом з тим зустрітися з дивом - вирушай у велотур "Фортецями Західної України". До Кам‘янець-Подільська доїдете потягом, ну а далі, як кажуть, уся правда у ваших ногах. Хороший гірський велосипед і ось ти вже крутиш педалі до першого пункту призначення - с. Завалля, до печери "Атлантида". По дорозі на тебе чекає Рихтецький та Кудринецький замки. Другого дня тобі випадає довга, важка, але з великою когортою спогадів дорога до Хотина, огляд залишків фортець в Окопах та Жванці. Третій день готує сюрпризи найбільш відчайдушним - поїздка до Кам‘янець-Подільська та адреналінові стрибки з BUNGEE-JUMPING ("Біжуча Лань"). Після цікавої екскурсії замком Кам‘янець подільська ти вкрай виснажені, але переповнені емоціями сідаєте до вечірнього потягу.

Ну а ті, кому до вподоби пізнання морських глибин насолодяться життям у Криму. Мис Тарханкут - перлина західного Криму, де простягається найкрасивіше та найекологічніше узбережжя України. Селище Оленівка, де й розташований мис, знаходиться на березі Караджинської бухти з чудовим пісчаним пляжем та кристально чистою водою. За загальним визнанням Тарханкут рай для шанувальників дайвінгу та серфінгістів, які їдуть сюди з усієї України та ближнього зарубіжжя. Трохи південніше селища височіє маяк, біля якого ентузіасти підводного плавання організували підводний музей "Алея вождів". Далі простягається скалисте узбережжя, краса якого зачаровує своєю живописною дикою красою - тут висота сягає 30-40 метрів, а на березі незліченна кількість бухт та гротів. Найбільш відомі - Великий та Малий Атлеш. Мис Великий Атлеш являє собою сорокаметрову арку з печерами та гротами. Малий Атлеш пронизує наскрізний тунель довжиною майже 100 метрів. Саме у цих місцях знімали такі фільми як "Людина-Амфібія", "Пірати ХХ століття" та багато інших. За Великим Атлешем знаходиться "Чаша кохання" природний басейн, що нагадує собою велику джакузі.

Ну що - план відпустки складено, залишається лишень зібрати валізи та насолоджуватися весняним настроєм і сонячною дниною. Попутного вітру та легкої посадки.

http://www.greenmama.ua/

Дата публікації: 27.05.2008
Прочитано: 3798 раз



Додатково на дану тему
Зібралися у подорож закордон? Тоді вам необхідний закордонний паспортЗібралися у подорож закордон? Тоді вам необхідний закордонний паспорт
Де і скільки залишати чайових?Де і скільки залишати чайових?
Відпустка без неприємностейВідпустка без неприємностей
Норми перевезення багажуНорми перевезення багажу
Як зібрати валізуЯк зібрати валізу
Як грамотно зібратись в дорогу?Як грамотно зібратись в дорогу?
Туристичні послуги: за що платимо?Туристичні послуги: за що платимо?
Куди поїхати в медовий місяцьКуди поїхати в медовий місяць
Як обрати валізу?Як обрати валізу?
Піший туризмПіший туризм
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

На батьківських зборах Вовочкин тато обурюється:
- Як можна вигнати мого сина зі школи тільки за те, що він розбив скло і добре, що велике, адже маленьке - у вчительських окулярах!

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаково



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 65 | користувачів сьогодні: 1568 | переглянуто сторінок сьогодні: 6147 | всього сторінок переглянуто: 106416298




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.042 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.036 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.