Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Сьогодні в місцевій лікарні Святого Патріка місіс Сміт народила п'ятьох дівчаток. Лікарі сподіваються, що їм удасться врятувати життя містера Сміта.

Google рекомендує
Різдво та Новий рік

Дивись, твоя ялиночка горить на весь палац... Вибираємо новорічну ялинку


 Ялинка - найголовніший атрибут Нового року, без неї й свято не свято. Вибір ялинки не складне завдання - купуй ту, яка до душі, тільки й усього! Та, проте, на кілька питань все-таки доведеться знайти відповіді. Наприклад, якій ялинці надати перевагу - великій чи маленькій, натуральній чи штучній? У чому плюси й мінуси тої та іншої? Як її встановити й довше зберегти? У передсвяткових турботах не потрібно забувати, що обрана ялинка повинна бути не тільки гарною, але ще й безпечною у всіх відношеннях, адже в першу чергу вона призначається дітям.



Росла собі ялиночка

Чим привабливі живі ялинки? По-перше, це традиція. По-друге, вони справжні й завжди різні, кожна з них неповторна й по-своєму унікальна. А отже, з року в рік повторень точно не буде. Звичайно ж, ніякі аерозолі, освіжувачі й дезодоранти повітря не зрівняються з запахом справжньої ялинки! Вона пахне лісом взимку, новим роком і... дитинством, у яке щоразу мимоволі повертаєшся, дивлячись на ялинку й вдихаючи її аромат.

Так що ж сьогодні пропонує ринок та з чого будемо вибирати? В першу чергу це наші українські смереки і сосни. Переваги сосни в її довгоголковій хвої, завдяки якій дерево виглядає більш ошатним і пухнастим. Сосна довше стоїть, сильніше пахне, але вона й більш смоляниста (з нею потрібно бути обережними, щоб не перебруднити усе навколо), і більш громіздка та важка для транспортування. Найдешевші вітчизняні ялинки й сосни обійдуться приблизно від 30-40 грн. за погонний метр. Свіжа й не обморожена ялинка доволі сильно пахне, її хвоя насиченого зеленого кольору й ледь масляниста на дотик. Гілки міцні і гнучкі, їх не так вже й легко обламати. А от дерево з пожухлими голками, тонким стовбуром, та гілками, які легко обламуються, простоїть недовго, обсипавшись практично через 2 дні.

Лісові зелені красуні, привезені з Данії, гордо іменуються "Королівською ялиною" або "Різдвяним деревом". Насправді за цими назвами стоїть зовсім і не ялина, а дерево зовсім іншої породи - ялиця Нордмана. Ця іноземка завжди в "формі" - вона рівна і пухнаста, проходить сортування й калібрування ще на хвойних плантаціях і строго відповідає європейським стандартам якості. У неї довгі й м'які голки, які довго (до 10 тижнів) залишаються свіжими, зеленими й практично не обсипаються, а, в'янучи, просто жовтіють. Правда при всій своїй красі, ялиця Нордмана практично не пахне й має один істотний недолік - високу ціну. Наприклад, півтораметрове дерево обійдеться приблизно в 600-800 грн.

Любителі живої природи, які стоять перед вибором чи мати справжню ялинку в себе вдома, насолоджуючись її виглядом і ароматом, або все-таки зберегти їй життя, можуть прийняти воістину соломонове рішення й купити не зрубану ялинку, а вирощену в контейнері. Здебільшого це невисокі (зазвичай близько 1 м) пухнасті й ароматні деревця, які після свят залишаються вдома як домашні рослини або ближче до весни переїжджають у відкритий ґрунт: на дачу або на присадибну ділянку. Можна так само вибрати мініатюрну настільну ялинку від 20 см. висотою, причому напередодні нового року вона може бути вже із прикрасами й у святковому наряді. Поряд з ялиною "Звичайною", покупцям пропонується ялина блакитна "Колюча", ялина канадська "Біла", смерека Європейська, а так само інші сорти. В основному контейнерний посадковий матеріал поставляється з Голландії й Польщі. Ціна коливається від 100-160 грн. за маленьку декоративну ялинку, метрові хвойники залежно від сорту будуть коштувати порядку 500-1000 грн., ялинки вище 1, 5-1,8 м обійдуться вже в 1200-1800 грн. Купити горшкові ялинки із закритою кореневою системою можна у квіткових магазинах, магазинах для садівників і городників, а так само в спеціалізованих відділах великих торгівельних центрів. Вибір посадкового матеріалу - справа відповідальна, і тут легко можна помилитися. Перебуваючи в живильному ґрунті, начиненому стимуляторами росту й добривами, а так само завдяки своїй природній стійкості, контейнерний хвойник навіть із ушкодженою кореневою системою, може досить довго виглядати живим і здоровим. От чому вибирати потрібно тільки найміцніші й найгарніші деревця без найменших вад, і ретельно дотримуватись рекомендацій з догляду. У першу чергу їх потрібно регулярно поливати, обприскувати, дотримуватися температурного режиму, а надалі провадити підгодовування й обробки від хвороб і шкідників. Висадження в ґрунт потрібно здійснювати відповідно до типу ґрунту й освітлення місця, відведеного під посадку, тому що деякі сорти віддають перевагу напівтіні, а інші, навпаки, люблять сонячні місця - отут доведеться почитати спеціалізовану літературу.

Ну, і, нарешті, прикрасити будинок можна зимовими букетами й композиціями, купуючи ялинові або соснові гілки на ялинкових базарах, у флористичних магазинах або просто підібравши обломлений і опалий лапник у лісі або в парку. Такий букет принесе в будинок запах хвої, "пожвавивши" тим самим навіть штучну ялинку.

Ми ялинку купили!

Купити живу ялинку можна на ялинкових базарах, які звичайно починають працювати з 20 грудня аж до Нового року (до 1-3 січня). Розвертаються базари на спеціально виділених для цього майданчиках - на ринках, перед магазинами й торгівельними центрами, у зоні зупинок громадського транспорту, а також в житлових районах. Легально працюючі торгівельні точки обгороджені й добре освітлені, оздоблені засобами пожежогасіння, мають вивіску із вказівкою найменування і юридичної адреси торгуючої організації, книгу відгуків і пропозицій, обов'язково касовий апарат, прейскурант, необхідні дозвільні й облікові документи, які підтверджують законність продажів. Ну й найголовніше, вимірювання ялинки повинне здійснюватися тільки лінійкою, а на прохання покупця ялинка повинна бути впакована. На жаль не скрізь ці вимоги виконуються, тому, відправляючись за покупкою, краще прихопити із собою рулетку, шпагат, мішковину або папір, робочі рукавички (вони захистять руки від колючих голок і липкої смоли).

Купити ялинку можна безпосередньо в розсадниках і лісгоспах. А в останні роки з'явилася можливість замовляти ялинки в інтернет-магазинах. Звичайно, перед покупкою їх не можна буде поторкати й понюхати, зате ялинку доставлять додому, а за додаткову плату її ще й установлять, нарядять і навіть демонтують і утилізують після свят - це дуже зручно. У крайньому випадку, якщо доставлена ялинка сильно не сподобалася, то до оформлення покупки від неї можна відмовитися без пояснення причин.

УВАГА! Зрубані ялинки, так само як і хвойний посадковий матеріал, поверненню й обміну не підлягають.

Ялинка їде додому

Вибрати й купити гарну ялинку це півсправи, її ще потрібно якимось чином доставити додому. На власній машині зробити це найпростіше, особливо якщо є верхній багажник. Везучи ялинку в громадському транспорті, варто врахувати, що провозити в автобусах, трамваях і тролейбусах довгомірні предмети понад 190 см, а метро – 170см, заборонено. Щоб куплена ялинка не постраждала при транспортуванні, а навколишні пасажири або салон автомобіля не забруднилися смолою й голками, покупку краще загорнути й добре перев'язати. Нести ялинку потрібно верхівкою долілиць - так зручніше, та й гілки ціліше будуть. Перед входом у будинок, високу ялинку необхідно перевернути, щоб верхівка виявилася вгорі, інакше в приміщенні це буде зробити важко.

Установка

Ну, от ялинка й вдома, тепер головне її зберегти, щоб вона залишалася зеленою, пухнастою й красивою якомога довше. Перед установкою, ялинку як мінімум добу потрібно потримати на балконі, так вона краще адаптується до зміни температури. Після чого в неї необхідно обновити зріз, відпилявши від стовбура кілька сантиметрів. Тепер залишилося закріпити ялинку на підставці, у діжці або в ємності з водою й поставити подалі від батарей.

Підставки із затискачами надійні й універсальні - підходять для ялинок різної висоти й ширини стовбуру. Підставки мають різну конструкцію, виробляються з металу, дерева або пластику й коштують у середньому 100-200 грн. Це традиційна хрестовина - перш ніж встановлювати в неї ялинку, стовбур бажано обернути вологою тканиною, що потім періодично змочувати. Зручні й підставки-триноги з резервуаром для води, яку необхідно вчасно додавати. Але найбільш популярні, дерев'яні діжки або звичайне цебро з вологим піском або тирсою. Ялинку встановлену таким чином, потрібно регулярно поливати. Продовжити ялинці життя можна, додавши у воду або пісок комплексне добриво для хвойників. Обприскувати ж прикрашену електрогірляндами ялинку потрібно з великою обережністю. Якщо гірлянда призначена й для домашнього, і для вуличного використання то отут особливих проблем немає. Інакше до обприскування варто прибігати тільки в крайніх випадках, і перед включенням ялинки варто дочекатися її повного висихання.

Щоб сховати всі комунікації, цебро можна поставити в полотняний мішок, підялинковий простір оформити гарним пакувальним папером або обернути все тканиною. А от ялинка-модниця цілком може дозволити собі ошатну "спідницю" - спеціальне покривало, з кишеньками для подарунків, декороване в новорічному стилі. Тепер ялинку залишиться тільки прикрасити й поставити під неї Діда Мороза.

Ялинки фабричні

У штучної ялинки свої переваги. На відміну від живої, але одноразової ялинки, вона буде служити довго і її власникам не доведеться засмучено спостерігати за швидким вгасанням святкового дерева, яке буквально вчора ще дарувало радість, а сьогодні його оголений та обсипаний кістяк вже відправляється на смітник. Є в цьому не тільки лірична, але й практична сторона питання. Ялинка багаторазового використання доставляє менше турбот - вона не вимагає постійного догляду, не смітить голками, які дивним чином з’являються в різних місцях, у наступні півроку. Покупка штучної ялинки як мінімум на найближчі 5-10 (а те й більше) років звільняє своїх господарів від походів по ялинкових базарах - акуратно розібрана, упакована й прибрана на зберігання, ялинка буде скромно чекати наступних новорічно-різдвяних свят. За стільки років до неї мимоволі звикаєш, за цей час підростають діти й поступово улюблена ялинка перетворюється в сімейну реліквію.

Звичайно, штучна ялинка не має того неповторного лісового аромату хвої й смоли, але якщо в будинку дитина-алергик, то цей ялинковий мінус стає найвагомішим аргументом, який вказує на користь вибору саме цього новорічного дерева. До речі, купуючи штучну ялинку, її все-таки не заважало б понюхати - деякі з них мають дуже різкий хімічний запах, від якого довго не вдається позбутися.

Ну й, нарешті, покупка штучної ялинки це якоюсь мірою повага до живої природи. Все ж таки шкода на догоду декільком дням рубати деревце, що росло до цього як мінімум 7-8 років, нехай навіть його й спеціально вирощували під святкову вирубку.

Раз я взувся в чобітки...

Що ж, вибір зроблений і настав час відправлятися за покупкою. Напередодні нового року в магазинах виростає справжній ліс штучних ялин, всі вони різні й по-своєму гарні, тому, щоб у них у буквальному значенні не заблудитися, добре б познайомитися ближче із пропонованими асортиментами.

Сучасні ялинки, "вирощені" у промислових умовах, часом складно відрізнити від натуральних. Вони імітують лісових сестер за кольором, формою й сортотипу, і чим вище подібність, тим більш дорога ялинка. У модельному ряді представлені не тільки "ялини" різних порід (ялина звичайна, кримська, сибірська, блакитна), але є також довгоголкові пухнасті "сосни", "ялиці", "кедри", "туя". Причому в деяких екземплярів на гілках "ростуть" різнокаліберні шишки, голки злегка покриті "інеєм" або рясно припорошені "снігом". Як природні прикраси так само використовуються штучні грона зимових ягід (калини, горобини), бурульки, а на гілки наноситься золоте або срібне напилювання. Якщо вже мова йде про головну ялинку будинку, де живуть діти, краще вибрати саме таке максимально натуралістичне деревце, для створення якого використовувалася хвоя всіх відтінків зеленого кольору з додаванням блакитних і білих колірних нот. Таку ялинку малята бачать у природі, на картинках у книжках, на святкових листівках і в мультфільмах. Псевдонатуральні ялинки мають дуже великий розкид цін. Від 30-40 грн. за мініатюрну ялинку висотою 45-60 см. Ялинка висотою 1, 2-1,5 м у середньому коштує 300-400 грн., двометрові - 360-1100 грн. Ялинки еліт-класу обійдуться в 1200-1800 грн. На ціну впливає наявність прикрас і декору, кількість гілок і якість хвої, спосіб складання й, звичайно ж, виробник. Китайські, українські й польські ялинки найбільш доступні. Ялинки американських і європейських (Німеччина, Голландія, Ірландія, Італія) торгівельних марок, нехай і зроблені так само в Китаї, коштують дорожче. Однак навіть найдорожчі штучні ялинки економічно вигідні. Адже ця покупка розрахована на кілька років використання й з лишком окупиться.

Червоні, сині, сірі, жовті й навіть, синьо-жовті, ялинки нині теж у моді. Так само як і новорічні композиції - кулясті, спіралевидні й пірамідальні "ялинки", ялинкові арки (здебільшого використовуються для прикраси вікон і дверних прорізів), неонові деревця у вигляді "мітелки", ялинки, зібрані із золотих куль і фруктів і навіть надувні, м'які плюшеві й плетені з ротангу й соломи. Але всі ці добутки навколоялинкового мистецтва все-таки націлені на дорослих, причому багато з яких більше підходять для оформлення службових приміщень, офісів і кабінетів. Малятам же буде досить важко розпізнати в цій пишноті новорічну Ялинку, привезену Дідом Морозом з його Чарівного Лісу.

А от пухнасті фольговані ялинки (особливо зібрані зі срібної й зеленої мішури) цілком можна розглянути як додатковий (до основної ялинки) варіант для прикраси будинку. Вони блискучі й гарні вже самі по собі й часто навіть не вимагають іграшок і мішури, досить тільки додати світлову електрогірлянду, щоб ялинка заблищала ще більше. Розбірні фольговані ялинки висотою від 50 см до 1 м коштують від 30-100 грн., півтораметрова складна конусоподібна ялинка обійдеться майже в 400 грн. Окремо варто сказати про ялинки зі світлооптичним волокном. У хвою цих пухнастих красунь "вмонтовані" найтонші нитки-світловоди, завдяки яким ялинка світиться м'яким, плавно-мерехтливим світінням (у різних моделей різні режими мерехтіння). Світло від такої ялинки струменіє, огортаючи її своєрідною аурою й перетікаючи з одного кольору в іншій - у темряві це виглядає особливо ефектно й красиво. Причому в одних ялинок світяться лише голки, в інших же переливаються ще й прикраси - зірочки, свічі або сніжинки. Більше того, сама ялинка може повільно обертатися на підставці, наповнюючи кімнату вигадливою грою світла й тіней. Такі ялинки на відміну від звичайної лампової електрогірлянди пожежобезспечні й можуть залишатися включеними й радувати око хоч добу безперервно - нитки оптоволокна не нагріваються самі й не нагрівають хвою й поруч висячі іграшки й прикраси. Це важливо й з погляду безпеки дитини - навіть схопивши гілку рукою, вона не обпалиться, чого не можна гарантувати, якщо ялинка буде прикрашена електрогірляндою зі звичайними лампочками. Крім іншого оптоволоконні ялинки відрізняються довгим терміном служби, низьким електроспоживанням, світлодіоди стійкі до струсів і інших механічних впливів. Адже дуже часто електрогірлянди виходять з ладу саме при розплутуванні їх після зберігання, а також під час кріплення на ялинку й зняття, коли лампочки мимоволі трясуться і вдаряються одна об одну.

Оптоволоконні ялинки недешеві. Залежно від росту, форми, пушистості, наявності прикрас і додаткових функцій така ялинка обійдеться від 200-300 грн. ( 60-90 см) до 1400-1600 грн. (2 м).

Від мала до велика

По висоті ялинки підрозділяються на напільні, ростом 0,9, 1,2, 1,5, 2, 2,5 м і вище, настільні, висотою 45, 60, 90 см і сувенірні, висотою від 10 см. Вибираючи напільну ялинку - головна новорічна прикраса будинку, у першу чергу доведеться орієнтуватися на її висоту й діаметр крони. Гранична висота буде залежати від висоти стель квартири. Хоча найбільш популярні ялинки висотою 1, 5-1,7 м - вони не захаращують кімнату і їх зручно наряджати. Діаметр крони визначається розмахом нижніх гілок, що, як правило, вказується на упаковці. Якщо місце в кімнаті дозволяє, можна вибрати пухнасту розгонисту красуню, поставити її хоч по центру й водити з дітьми хороводи. Якщо ж ялинці відведений скромний куточок, то варто придивитися до вузьких ялинок у стилі "слим", вона не буде виглядає затиснутою в обмеженому просторі.

Плюс настільних ялинок - для них завжди можна знайти місце. Малятам невелику ялинку зручніше розглядати, адже вона повністю попадає в поле їхнього зору, а виходить, краще сприймається. До того ж настільний варіант ялинки для маленьких діточок (а так само хатніх тварин) найбільш безпечний. Піднявши ялинку на недосяжну для дітлахів і звірят висоту, менше шансів, що вони її перекинуть, уколються, розіб'ють кульку й т.п. У цьому плані доречні й настінні ялинки-панно. Вони являють собою напівялинку (її задня частина плоска), яку можна вішати на стіну й наряджати звичайним порядком. Настільна ялинка може використовуватися і як основна, і як додаткова до головної сімейної ялинки, поставлена, наприклад, у дитячій. Декоративні міні-ялинки служать не тільки витонченою прикрасою квартири й новорічного столу, але і є чудовим подарунковим сувеніром, якщо родина відправилася на Новий рік у гості. Звичайно ці ялинки вже повністю прикрашені кульками, бантиками, шишками. Дітям напевно сподобаються ялинки з підсвічуванням, і особливо сюжетні моделі - ялинка під якою є, наприклад, засніжений будиночок зі звіринками й Дідом Морозом, Сніговою бабою, Снігуркою й т.п.

Гілочки та голочки

Визначившись із висотою, варто звернути увагу на такі показники, як кількість рядів гілок, кількість самих гілок і довжина голок. Розглядаючи колючих "кандидаток" однієї й тієї ж висоти, ялина буде виглядати тим пухнастішою й ошатнішою, чим у неї буде більше рівнів і гілок на них, але, відповідно й коштувати вона буде дорожче. Довжина й густота голок буде залежати від сортотипу, однак ялинка виглядає пухнастішою, якщо гілки мають комбіновану хвою, яка складається з голочок різної довжини, що мають так званий хвойний підпушок. До речі про голки - м'які, звичайно ж, приємніші на дотик, вони не колючі (що, в принципі, важливо для дітей), але тверді більш схожі на справжні, краще тримають форму й довше зберігають зовнішній вигляд. Тому, вибираючи довгоголкову ялинку, краще віддати перевагу твердій хвої, вона не помнеться під час тривалого зберігання й не обтріпається під час зборки-розбирання. Ну а щоб захистити руки, збирати й розбирати таку ялинку можна в рукавичках. Якість штучної хвої можна перевірити ще в магазині. Ялинову гілку потрібно прим'яти (без зусилля стиснути в руці), погладити проти ворсу, а потім струснути - гарна якісна хвоя швидко відновлює свою форму й не втрачає голок.

Зберігання

Від свята до свята штучну ялинку потрібно десь і якось зберігати, адже тільки при належному зберіганні вона не помнеться й не деформується, не втратить свій колір, не вигорить на сонці, і не покриється товстим шаром пилу. От чому ялинці потрібна хороша упаковка. Найкращий варіант - міцна коробка із кришкою, на крайній випадок підійде мішок або великий поліетиленовий пакет і краще темний. Ще одне немаловажне питання - наскільки ялинка компактна в "неробочому" стані.

Розбірні ялинки роз'єднуються на окремі деталі - гілки й частини стовбуру (у високих ялинках він так само розбірний). Причому в одних моделях гілки нанизуються на стовбур подібно кільцям у дитячій пірамідці, а в інших - гілочки, кожна окремо, вставляються в отвори, зроблені в стовбурі або прикріплюються до нього гачками. Перший варіант спрощує процес складання-розбирання, але другий - робить ялинку навіть із більшим розмахом гілок дуже компактною в розібраному вигляді, та й виглядають такі ялинки більш природно. Прибираючи ялинку на зберігання важливо, щоб всі її складові, включаючи підставку й кріпильну фурнітуру, акуратно зберігалися в коробці, тому що втрата всього одного елементу може унеможливити наступне складання ялинки й подальше її використання. Необхідно зберігати й інструкцію, особливо якщо ялинка складається з великої кількості деталей - адже помилки, допущені при складанні, можуть призвести до перекосу, нестійкості ялинки й навіть до перекидання.

Нерозбірні ялинки, які складаються, ще називають ялинками для ледачих. Вони доставляють своїм господарям найменше турбот, особливо якщо ялинка вже прикрашена іграшками й вогнями. У зібраному вигляді вони нагадують складену парасольку, а щоб привести таке новорічне дерево в належний вигляд досить усього лише поставити його на підставку й відігнути від стовбура гілки, додавши їм форму. Все! Буквально кілька хвилин і ялинка готова – вдале рішення для вічно зайнятих молодих мам і татусів. Правда варто врахувати, що часте згинання-розгинання гілок, зрештою, може призвести до їхньої поломки в місці з'єднання зі стовбуром. От чому гарантійний строк використання таких ялинок практично у два рази нижче, ніж у розбірних і становить усього 5-7 років. Хоча, безумовно, при дбайливому й акуратному поводженні, реальний термін служби улюбленої ялинки буде набагато вище. У цьому плані більш довговічні моделі, гілки яких мимовільно відхиляються від стовбуру при перевороті ялинки з "голови" на "ноги". Перевернувши ялинку у зворотному порядку (верхівкою долілиць), вона сама зложиться й тепер її можна прибирати на зберігання. Варто відзначити, що ялинки-парасольки висотою вище 1,2 м, як правило, не цільні, а складаються із двох або трьох (залежно від висоти) частин, які вставляються одна в одну. Це забезпечує більш зручне зберігання. УВАГА! Щоб уникнути деформації, ялинкам цього типу рекомендується вертикальне зберігання в коробках, причому верхівка повинна бути направлена вгору.

Один, два, три - ялинка, не гори!

Пожежній безпеці ялинки варто приділити особливу увагу. Адже Новий рік - це свічі, хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, дуже добре горять. Причому штучні при цьому ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й "розтікаються", а виходить, ліквідувати загоряння буде сутужніше. Щоб ялинка приносила тільки радість, установлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню (камінів, газових плит). На ялинку не можна встановлювати свічі й бенгальські вогні, особливо в поєднанні з ватяним "снігом" і паперовими іграшками. При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, що мають протипожежну пропитку (ця інформація вказується на упаковці).

Варто дотримуватись й правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні й несертифіковані електроприлади. Діти не повинні мати доступ до контролерів (блоків керування роботою електрогірлянди й/або ялинки), проводів і розеток.

Щоб ялинка не могла перекинутися й поранити дитину, вона повинна бути правильно зібрана й надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені. Збирати штучну ялинку потрібно відповідно до інструкції, і в процесі установки/складання ялинки, не рекомендується підпускати до неї дітей. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під доглядом дорослих.

Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються - бантами, шишками, кулями зі склопластику й т.п.

Ялинка може все, що завгодно!

У наші дні ялинки можуть багато чого. Одні з них мають приголомшливо натуральний вигляд, інші навпаки фантастично-авангардний дизайн, колір, форму й прикраси. Ялинки світяться й переливаються всіма кольорами веселки в різних світлових і швидкісних режимах. Звуковим і музичним супроводом ялинки, а також обертанням теж уже навряд чи когось здивуєш. А тепер вони стали ще співаючими й танцюючими. Такі моделі вже не перший Новий рік представлені на ринку новорічних товарів.

Наприклад, маленька (50 см) "Танцююча ялинка" (240 грн.) з палаючими очима й ротиком співає приємним жіночим голосом і до того ж здійснює на своїй підставці кумедні танцювальні рухи. "Співаюча ялинка" ціною 700 грн. має цілком звичайний зелений вигляд і пристойну (1,5 м) висоту, її можна прикрашати й наряджати. Правда, якщо придивитися, то в її голках теж можна побачити оченята й усміхнений червоний рот. Плеснути біля неї в долоні, - ялинка відкриє сяючі очі й почне співати. Якщо репертуар зеленого дива істотно набрид, ялинку можна підключити до наявної у будинку аудіоапаратури, завдяки вбудованим динамікам, вона буде "співати" (тобто відтворювати) улюблені пісні своїх власників. Ну а, якщо підключити до ялинки мікрофон (він входить у комплект), веселе деревце почне "розмовляти" голосом мовця. Ця опція дає можливість влаштувати для дитини справжнє новорічне чудо. Довгий шнур мікрофону дозволяє мамі або татові сховатися, щоб ялинка поговорила з малям "один на один". Ця ялинка не тільки прикрасить собою будинок, зробить приємність всім членам родини, але й візьме участь у веселих розіграшах гостей, які прийшли до будинку.

УВАГА! Вибираючи ялинку, сувенірну продукцію, електрогірлянду з музичною функцією, краще відразу з'ясувати, чи є можливість регулювання гучності звуку й повного його відключення. Інакше весела й спочатку приємна мелодія незабаром перетвориться в справжній звуковий кошмар. Те саме стосується й обертання - ялинка із включеними вогнями повинна мати можливість бути нерухомою, щоб у буквальному розумінні не почати миготіти в очах.
Переклад
Джерело

Дата публікації: 10.12.2007
Прочитано: 7479 раз



Додатково на дану тему
Скільки в році Нових років?Скільки в році Нових років?
Корпоративная новогодняя вечеринкаКорпоративная новогодняя вечеринка
Ёлка-ёлочкаЁлка-ёлочка
2007 год для знаков Зодиака2007 год для знаков Зодиака
Год СвиньиГод Свиньи
Рождественские гаданияРождественские гадания
Рождественские традици разных странРождественские традици разных стран
Как оригинально вручить подарокКак оригинально вручить подарок
Выбираем подаркиВыбираем подарки
Подарки знакам зодиакаПодарки знакам зодиака
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Приходить Вовочка зі школи додому - задоволений, і прямо з порога:
- Мамо, я олімпіаду зоологічну виграв!
- Молодець, поздоровляю, а які питання були?
- Скільки ніг у страуса? Я відповів - три
- Але в страуса тільки дві ноги
- Так, але всі інші сказали що - чотири.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалер



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 170 | користувачів сьогодні: 345 | переглянуто сторінок сьогодні: 5750 | всього сторінок переглянуто: 109085122




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.