Витрати на 1 людину. 3-х денний тур (трансфер, супровід інструктора, ночівлі на турбазі) – 700-800 грн. Новорічне гуляння організовується зусиллями самих учасників (близько 250 грн.).
Разом на 3 дні: від 1250 грн.
НА ЛИЖАХ. 4 дні в зимових Карпатах, далеко від котеджів, колиб та іншої курортної цивілізації – це вже справжнє випробування. Один з варіантів подібної зустрічі Нового року – 50 км перехід через гірський масив Горгани від Яремчи до с. Бистриця. Ночують учасники в туристичних притулках, тому тягнути на собі багато не доведеться. Зимові гори вимагають торжества без надмірностей. Новорічна ніч в такому поході ¬– це просто ночівля в притулку. Можна дозволити хіба трохи більше коньяку.
Витрати на 1 людину. 3-х денний лижний марш-кидок – 700-1000 грн. залежно від маршруту. У цю суму входять послуги інструкторів, прокат лиж, харчування, трансфер. Якщо у вас немає свого спорядження, то додатково доведеться сплатити килимок-каремат, спальник і рюкзак – близько 100 грн. Плюс проїзд Київ-Івано-Франківськ-Київ.
Разом на 3 дні: 1000-1200 грн.
В ТРАМВАЇ. Організувати зустріч Нового року в салоні трамваю цілком реально. Насамперед вам доведеться обдзвонити декілька депо і, вибравши відповідний варіант, звернутися туди з письмовим запитом.
Для того, щоб вдало вибрати засіб пересування, не полінуйтеся полазити по мережі. Але якщо ви поквапитеся йзайметеся організацією Нового року зараз, то вам може повезти і ви забронюєте вагон трамвая із столиками і комфортними сидіннями, в якому зручно зможуть розміститися 20-30 людей.
Ціна задоволення. Оренда трамвая на ніч – від 400 грн., тролейбуса – 1000-2000 грн. (ціни залежать від моделі тролейбуса і його стану), послуги водія – 250 грн.
Разом на людину при витратах на «фуршет» 100 грн./чол. і 15 учасниках заходу: трамвай – 150 грн., тролейбус – 200-250 грн.
В БАШТІ. Луцький Замок Любарта легко впізнати, оскільки він зображений на двохсотгривневій купюрі. Свято можна провести в готичному залі третього ярусу Стирової башти. Він дійсно був побудований за часів литовських князів, про що говорять стрілчасті склепіння і товсті стіни. Посередині залу адміністрація поставить великий довгий стіл, за яким може розміститись до тридцяти чоловік. Орендувати зал можна на всю новорічну ніч, починаючи з 21:00. Їжу, напої, музику потрібно брати з собою або скористатися послугами однієї з луцьких кейтерингових компаній.
Заздалегідь можна замовити послуги одного з реконструкторских клубів, які часто влаштовують лицарські турніри в замку. Разом з вами вони влаштують стрілянину з лука і арбалета і поєдинки на мечах під наглядом інструктора.
Ціна задоволення. Від 2500 грн для всієї компанії за оренду залу в Стировій башті, кейтеринг – орієнтовно 500 грн. на людину, поїзд Київ-Луцьк-Київ. Поселення на два дні в одному з луцьких готелів – 600 грн.
Разом: близько 1400 грн. на людину.
В ОБСЕРВАТОРІЇ . Кримська астрофізична обсерваторія (КРАО) розташована в селищі Науковий, на висоті 600 м над р.м. Місця там досить живописні навіть взимку. Тому ось вже декілька років турфірми почали возити сюди охочих зустріти Новий рік «не як усі». Організатори ставлять наголос на відвідуванні винзаводу в Інкермане, поїздках по довколишніх історичних пам'ятках і на гору Демерджі.
Власне настання нового року зустрічається поряд з обсерваторією на свіжому повітрі в лісі, біля багаття. Для особливо цікавих - екскурсія по обсерваторії з розглядуванням через телескопи зоряного неба і Місяця. На неї відводиться вечір 30 грудня.
Ціна задоволення. 5-денний тур на одну людину – 2100-2500 грн. У цю суму входить мешкання, трансфери «Сімферопіль-Науковий-Сімферопіль», екскурсії, розваги у вигляді новорічного банкету на свіжому повітрі, дискотеки. Плюс ж/д квитки на потяг Київ-Сімферопіль.
Разом на одну людину: від 2300 грн.
В ПЕЧЕРІ. Учасники з м. Чернівців (або м. Тернополя) відправляються в м. Чертків, що поряд з місцем новорічного дійства – печерою «Млинки». 31 грудня - екскурсія по визначних пам'ятках (Джуринський водоспад, Червоноградський замок XVII ст. і католицький костел XVIII ст.) потім обід без краплі алкоголю – під землю пускають тільки тверезих! Увечері біля печери всі отримують екіпіровку. Потім учасники проходять 3 раунди випробувань. У грі їх супроводжують похмурі орки – страшні, але нешкідливі. Так виглядає славна новорічна «страшился» в стилі «форт Буайяр». Гра закінчується до півночі і бій «курантів» перемазані глиною учасники зустрічають вже поряд – в гроті. Існує 2 протипоказання для участі – для огрядних і тих, хто страждає клаустрофобією.
Витрати на 1 людину . Триденний тур – 1900 грн.: гра, екскурсії, екіпіровка, харчування та житло, трансфери. У вартість не входять ж/д квиток від Києва до Черновців/Тернополя і назад.
Разом на 3 дні: 2100-2200 грн.
В ЛАСТАХ. На Тарханкуті вже декілька років настання Нового року зустрічають під водою. При цьому ніякої спеціальної підготовки від учасників не треба – аби себе добре відчували, не були застуджені.
Ялиночку на дні ставлять по піратському звичаю: ядро до ніг (тобто бетонний вантаж до стовбура) – і у воду! У 23.50 дайвери йдуть на дно і роблять там по ковтку шампанського. Ця подія і є ключовою в торжестві. Далі все просто – гуляння в номері або ресторанчику готелю. Хіба що на екскурсію можна відправитися по побережжю 1-2 січня. А ще краще - на катері по морю. З води красу Тарханкута краще видно.
Витрати на 1 людину . Місце на бусіку «Київ-Оленівка-Київ» – 500 грн./чол; мешкання в міні-готелях – 100 грн./доба.; 3-х разове харчування 100 грн./доба, прокат дайверського спорядження, послуги інструктора – 300 грн.
Разом на 3 дні: 1400-1500 грн., «фуршет» – своїми силами.
В «ГЕЙЗЕРІ». «Гейзер» в 15 км від Залізного Порту – дуже популярне місце на чорноморському узбережжі Херсона. Історія цієї визначної пам'ятки така. Колись в херсонських степах бурили свердловину. На глибині 1500 м бур увійшов у пласт гарячих вод. Щось там не заладилося і свердловину надовго закинули. Але недавно місцеві умільці обладнали поряд з кип'ятком, що б’є з труби, басейн, окультурили околиці.
Взимку ідея викупатися в гарячій воді виглядає більш спокусливо і херсонські турфірми запропонували такий варіант зустрічі Нового року: поки світловий день не закінчився, учасники заходу розважаються верховою їздою в кінно-спортивному клубі. Потім переїзд на узбережжя Чорного моря, де в новому готелі можна розважитися spa-процедурами. Вночі, як повелося, банкет з Дідом Морозом і шоу-програмою. А ось 1 січня, відіспавшись, народ виїжджає на знаменитий «гейзер».
Одне «але»: високомінералізована гаряча вода - досить сильне навантаження для серця. І ще – не беріть дорогих купальників, тому як у воді, збагаченій йодом, вони запросто набудуть коричневого відтінку.
Ціна задоволення. Вартість такого туру (проживання в 2-місцевому номері із зручностями, прогулянки верхи, купання в гарячому джерелі і новорічний бенкет) – 950 грн., плюс spa-процедури в готелі – від 100 грн./чол. і трансфер в таку ж (100 грн./чол.) суму. Оскільки тур починається з Херсона, то варто врахувати вартість ж/д квитків Київ-Херсон.
Разом на 1 людину: від 1300-1400 грн., пише ukrtourism.com