Складаючи кошторис майбутнього торжества, не забудьте включити у вартість вашого наряду такі необхідні речі як фату, туфлі, нижню білизну, коштовності (або красиву біжутерію), відвідини салону краси і т.д. Крім того, не забувайте, що практично будь-яке плаття потребує невеликого коректування (десь ушити, десь навпаки, зробити вільніше), тому обов'язково закладіть до бюджету витрати на кравчиню.
Можливий такий варіант, що плаття шитиметься на замовлення, тому потрібно ще включити в кошторис – зарплату кравчині (не забудьте до цього питання підійти з великою серйозністю – не кожен зможе пошити саме весільний наряд).
2. Прикраси
До будь-якого весільного плаття потрібно підібрати прикраси. Подивіться фотографії ваших подруг, вивчіть каталоги, перш ніж щось купити. Тому що, підбираючи чарівні прикраси в ювелірних магазинах, Ви можете просто угробити свій наряд, носячи його за собою.
3. Визначтеся з своїми бажаннями
Часто дівчата, стаючи перед вибором плаття – не знають, чого б вони хотіли. Заздалегідь, зробивши рішучий крок на зустріч сімейного життя – подивіться і визначтеся з фасоном плаття. Для багатьох це серйозний вибір: фасон, розмір, колір. Для того, що б не помилитися, потрібно переглянути купу каталогів, пройтися по всіх можливих салонах, тільки тоді Ви хоч частково зможете зорієнтуватися чого б бажали.
Опинившись у весільному салоні – не губіться і не мовчіть. Розкажіть продавцю-консультанту про ваші бажання. І не відмовляйтеся від примірки тих платтів, які, на вашу думку, вам не йдуть. Можливо, ви помиляєтеся, і саме на вас це плаття виглядатиме приголомшливо. Чим більше, тим краще.
Навіть після того, як ви знайшли плаття своєї мрії, не купуйте його відразу. Попросіть відкласти його на день і ідіть додому. Якщо наступного дня ви не передумали і як і раніше хочете саме це плаття, то купуйте. Правда, якщо плаття доставили вам під замовлення по каталогу, то у випадку відмови від нього, вам доведеться відшкодувати якусь суму. Як правило це 50% від вартості плаття (іноді 30%).
4. Зручність
У повсякденному житті ми всі вважаємо за краще в одязі, перш за все, зручність. Весільне плаття не виключення. Ви повинні будете провести в ньому один з найважливіших днів і вас нічого не повинно напружувати. Спробуйте під час примірки сісти, встати, пройтися. Якщо щось не влаштовує, дізнайтеся чи можна якось переробити: укоротити низ, збільшити декольте, зменшити або збільшити плаття в талії.
5. Фотографія
Якщо ви плануєте зробити передвесільний портрет, можна з'ясувати чи можуть вам дати вибране плаття на прокат. Після фотосесії ви його зможете повернути. Подивившись фотографії, ви зможете зрозуміти, як ви виглядатимете на весіллі. Ну і просто залишити на спомин красиве фото.
6. Вибираємо швею
Якщо для вас шиють весільне плаття на замовлення, і ви хочете перевірити наскільки професійного майстра знайшли, замовте для початку інший, не весільний наряд. За наслідками роботи можна буде судити про правильність вашого вибору і якщо результат вас задовольняє, то можна замовляти і весільне плаття.
http://www.ladyboss.com.ua/