Ідеальний варіант створити таку казку вдома – це завчасно про все подбати: купити найгарнішу лісову красуню або, якщо у Вас удома мало місця, створити чарівні композиції з її гілок, підготувати подарунки своїм близьким, прикрасити будинок або квартиру.
Вибираючи ялинку, зверніть увагу на стовбур, він повинен бути достатньо товстим та вкритим, як і гілки, голками. Колір хвої – темно-зелений (і ні в якому разі не жовтуватий!). Гілки на стовбурі повинні бути часто розташовані. Молоде і здорове деревце можна визначити за специфічним ароматом хвойного лісу.
Якщо Ви купили ялинку за декілька днів до свята і бажаєте, щоб вона тішила Вас своєю красою якомога довше, скористайтеся маленькою порадою: перед тим, як виставити її на балкон, загорніть у папір, а напередодні Нового року, занесіть зігрітися, поступово доводячи до кімнатної температури. Після того, як дерево адаптувалося у Вашому домі, попередньо оновивши зріз стовбура, поставте його у відро з водою, у якій розчиніть одну пігулку аспірину, дрібку солі і столову ложку цукру. Аспірин не дає розвиватись гнилісним бактеріям, а сіль і цукор забезпечують живлення. Дерево буде вбирати воду, тому треба час від часу підливати.
Після того, як ми «загартували» нашу красуню, подбаємо про її вбрання.
Зазвичай, починають прикрашати ялинку з електрогірлянд (вони обов’язково повинні бути заводського виготовлення і в робочому стані ). Намиста з дощику та мішуру розвішують не вертикально, а навколо. Це створить ілюзію пишності, особливо, якщо ялинка не достатньо об’ємна. Прикраси, найгарніше розміщати рівномірно з усіх сторін. Досить оригінально дивляться скляні кульки однакового розміру, які підвішені на різнокольорових стрічках.
Пригадуючи старі традиції, ялинку можна прикрасити саморобними іграшками: зірочками з фольги, горіхами обгорнутими в різнокольоровий папір, гірляндами з цукерок, бантами з червоних стрічок, печивом, пряниками і, навіть, мандаринами. Обов’язково до цього заняття залучіть дітей, вони отримають багато задоволення, а свято надовго залишиться в пам’яті.
На жаль, не кожен може дозволити собі поставити новорічне дерево в кімнаті (маленька площа, дуже маленькі діти…), але кожен може підкреслити красу і таємничість цього свята новорічними композиціями. Композиції бувають підвісні, настільні та на підлозі і можуть мати абсолютно довільний вигляд, все залежить від вашої уяви і фантазії.
Настільні композиції зовсім прості. Наприклад, для святкового столу, достатньо на підносі, у великому святковому келиху або у пласкій вазі закріпити одну або декілька хвойних гілочок ( ялини, сосни, туї…) і додати до них традиційні новорічні елементи. Дуже добре в таких композиціях виглядають живі квіти. Якщо їх немає, то не менш яскравим кольоровим акцентом, що привертає увагу, може стати яскрава стрічка чи блискуча ялинкова іграшка. Також, можна прикрасити новорічний стіл мініатюрними композиціями з березових гілочок і маленьких свічечок. Користується популярністю святкова композиція, основою якої служить яблуко. У нього встромляються гілочки хвойного дерева, свічка, шишки, сухоцвіти. Із таких окремих композицій, за бажанням, можна зібрати цілу «яблучну піраміду», у якій яблука з’єднуються за допомогою гарних пластмасових або дерев’яних паличок.
Існує багато варіантів підвісних композицій, які підвішують під стелю, до люстри, на стіні, прикрашають вхідні двері. Гарно виглядають сплетені із хвої вінки та гірлянди прикрашені маленькими іграшками. Плетуть їх на основі товстого дроту або вербових прутів згорнутих у кільце і обмотаних товстою зеленою тканиною. Хвоя нарізається маленькими гілочками і ряд за рядом закріплюється навколо основи міцними нитками або дротом, так щоб кінці попереднього ряду були закриті вершинами наступних гілочок. Також, композицію, можна розмістити на обручі, обгорнувши його стрічкою. Розташувавши кільця вертикально або навхрест один з одним, прикрасивши місця перехрещування гілками, бантами, квітами отримаємо чудову новорічну прикрасу.
Після того, як ми вирішили питання з ялинкою та її нарядом, необхідно подбати про подарунки. Вибір подарунків – одна з найбільших проблем напередодні свята. Кожен рік ми ламаємо голову над тим, як зробити так, щоб подарунок був корисний, приносив радість і до того ж був доступний по ціні.
Для початку необхідно визначитись, кого Ви хотіли б привітати, складіть список, щоб нікого не забути. Скоріше за все, у списку буде ваш шеф, співробітники, близькі друзі та родичі. Існують визначенні правила при виборі подарунка, які значно можуть полегшити його пошук і допоможуть не опинитися в зніяковілому положенні.
Для керівника, краще вибрати подарунок, який символізує владу: якісну, фірмову ручку; настільний набір або органайзер з калькулятором. Будьте обачними з вазами та скульптурними композиціями: ваша уява про красу може зовсім відрізнятися від естетичного смаку шефа. Тому варто зауважити, що в такому тонкому питанні бажано дотримуватись золотої середини.
У подарунках колегам по роботі можна допустити деякі вольності. В принципі, достатньо презентувати невеличкий сувенір. Головне – дотримуватися принципу « важливий не подарунок, а увага».
Вибираючи подарунки для близьких друзів та родичів, пригадайте їх улюблені заняття, хобі, і це обов’язково, допоможе зробити правильний вибір.
Звичайно, найпростіше з членами нашої родини, їм можна подарувати будь-яку річ, аби тільки вона приносила радість. А в принципі, покладайтесь на відчуття свого серця та інтуіцію, і тоді Ви ніколи не помилитесь.
Бажаю Вам веселого свята в колі найдорожчих людей і безмежного задоволення від життя… та не забувайте, що першого числа першого місяця нового року на нас та на все, що нас оточує діє так звана « магія першого дня». Тому, 1січня треба якомога більше веселитися, щоб наступний рік пройшов легко. А якщо Ви прагнете в новому році більше грошей, то почніть їх перераховувати з самого ранку і з упевненістю кажіть про те, що у Вас їх кури не клюють, тоді фінансовий успіх Вам забезпечений.
З НОВИМ РОКОМ, З НОВИМ ЩАСТЯМ!!!
http://jeybeauty.com.ua