Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Я тиждень назад купив у вас бензопилу. В інструкції написано, що нею можна за день розпиляти п'ять кубометрів дров, а у мене, як не стараюся, більше трьох не виходить... - говорить мужик, що повертає покупку.
- Ну, давайте подивимося, - відповідає продавець й заводить бензопилу.
- Ух, ти! А чому вона у вас задзижчала?!- питає покупець здивовано.

Google рекомендує

Тамада, музика, артисти

Тамада, музика, артисти

Тамада або ведучий

Щоб Ваше свято пройшло весело і організовано, щоб воно надовго запам'яталося і Вам, і Вашим гостям - обов'язково на святі потрібен тамада або ведучий. Від нього залежить успіх вашого заходу, тому ведучого слід вибирати особливо ретельно...

Тамада
Він, обумовивши все з Вами напередодні, організовує хід свята, визначає час для тостів і привітань, для першого шлюбного танцю, проводить різні ігри і забави, танці, конкурси, представляє гостей і просто своїми постійними жартами і дотепами не дає гостям сумувати. Це людина, яка підкаже Вам протягом свята, як краще все зробити, коли і що буде доречніше. Одним словом, тамада потрібний Вам однозначно! Кожний тамада має свій стиль проведення свята. Тому не кожний тамада підійде Вам.
При виборі тамади важливо зрозуміти не тільки те, який у нього сценарій і які конкурси він проводить. Важливо оцінити його професіоналізм (дикція, упевненість, реакція публіки на нього), а також зрозуміти чи симпатичний він вам зовні, його манера говорити (значення фраз і жартів), його стиль триматися на публіці і вести свято. Під час особистої зустрічі та спілкування й обговорення деталей сценарію виможете остаточно зробити висновок: підходить він вам чи ні.
Зверніть увагу, як тамада при зустрічі з Вами тримає себе. Манера спілкування людей із спеціалізованою творчою освітою завжди відрізняється від стилю спілкування звичних людей. Якщо Ви відчуваєте легкість і невимушеність в спілкуванні - можливо, це і є ідеальний варіант.

Ведучий, конферансьє офіційних заходів
Як варіант, «класичний» конферансьє у фраку або смокінгу, немолодий і тому дуже досвідчений. Проведе захід, що називається, «як по маслу». Такого добре запросити на весілля, ювілей солідної компанії або солідної людини;
Теж може підійти парний конферанс: молода пара, яка запрошується на тематичні свята або на ті заходи, де передбачається велика офіційна частина з врученням номінацій, премій, присудженням лауреатства і т. д.;

Ведучий молодіжних свят, DJ
Це може бути чарівна молода людина, дуже динамічна, приваблива, готова до імпровізації. Такий ведучий вже точно всіх присутніх втягне в ігри і конкурси і сам повеселиться на славу. Цей варіант найбільш підходить для молодіжних вечірок.
Замовте звукову і світлову апаратуру, запросіть модного DJ. Він чудово організує дискотеку, караоке, а під час гуляння розважить Вас виконанням Ваших улюблених пісень.

Інше
Ведучий дитячого свята - добре підійде артист оригінального жанру: клоун, фокусник. Як правило добре костюмований персонаж.
Більш універсальний варіант - «зоряний» ведучий - артист естради, театру або кіно, публічна людина з впізнанним лицем.
Щодо цін на послуги ведучого:
- Вартість роботи ведучого тим вище, чим вищий попит на його послуги, тобто чим краще він працює і чим більш він відомий.
- Крім того, ціна роботи ведучого визначається, його рівнем. Тим, наскільки серйозний захід він зможе провести. Наприклад, одного ведучого ділових заходів з цікавістю слухатимуть топ-менеджери крупного банку, іншого ж вистачить тільки на складських працівників. Відповідно і оплата їх послуг буде різною.
- найбільш високооплачувані ведучі-зірки кіно, телебачення і естради.

Артисти, музика, розважальні шоу-програми

Ви хочете організувати відмінний банкет? Здивувати Ваших гостей ексклюзивною шоу-програмою і виступом відомих артистів і музикантів? Справжнє Шоу - кульмінація святкової програми. Воно привертає увагу і залишається в пам'яті.

Музика
Музичний супровід - необхідна річ для будь-якого свята: ювілею, весілля, презентації, просто банкету. Буває "живим" (ансамбль або група) і "дискотекою" (DJ, апаратура, фонограми).
Можна замовити на своє весілля цілу дискотеку зі спеціальною апаратурою, потужним звуком, світловими і димовими ефектами. У ансамблю це якщо і є, то тільки за окремі гроші. Дискотека, як правило, дешевша за ансамбль. Спрощений варіант: замовити ді-джея, який має певну спеціальну апаратуру і колекцію дисків з записами різної музики.
Плюси хорошого ансамблю це магія живого голосу, а також елемент шоу, створюваний артистизмом виконавців, їх красивими костюмами. Це також велика гнучкість, здатність до імпровізації "на льоту" (здатність підіграти репліці ведучого, конкурсу, виходу артиста).
При замовленні "живої музики" є два варіанти: музикант має спеціальну техніку з записами музичних фонограм і тільки співає своїм голосом під них, або Ви замовляєте цілий ансамбль, в якому декілька музикантів грають на різних інструментах і співають. Іноді ці варіанти змішуються: співак, який співає під записану музику, запрошує музиканта, який грає на якомусь інструменті, найчастіше скрипка, акордеон, саксофон.
Замовляючи групу або дискотеку, слід поцікавитися наявністю і потужністю їх акустичної апаратури. Стандартних комплектів, як правило, достатньо для залів на 100-150 чоловік. Якщо ваших гостей більше потрібна додаткова апаратура, і звукооператор, що відповідає за її роботу.
Ансамлі можуть бути різного типу в залежності від Вашого смаку та стилю святкування:
естрадні ансамблі, популярні клубні команди, фольклорні колективи, стильні блюзові групи і джаз бенди, фортепіанна музика, соло на саксофоні, ансамблі класичної музики - дуети, тріо, квартети, духові оркестри.

"Зірки", артисти
Програму свого свята можна приємно урізноманітнити, якщо включити в неї виступи окремих виконавців. Наприклад, Ви можете запросити заспівати на своєму святі когось з естрадних зірок. Кого саме - це вже питання Ваших фінанcових можливостей. Якщо ж вони не дуже великі, можна запросити менш відомих місцевих співаків, або навіть і зовсім невідомих, але талановитих. В будь-якому випадку, їх виступ буде відрізнятися від основної програми музикантів і обов'язково запам'ятається. Можна запросити виступити на святі танцювальні колективи або пари.
Якщо Ви хочете організувати серйозний бізнес-захід або корпоративне свято великого масштабу, згодьтесь, що виступ зірки або популярного артиста здатний підняти престиж заходу до вельми високого рівня.
Запрошуючи відомого артиста або зірку естради, варто враховувати, що вартість виступу конкретного артиста залежить від багатьох параметрів, ось лише деякі з них: ступінь розкрученості артиста, завантаженість артиста в конкретний період, віддаленість місця проведення заходу від місця мешкання артиста, тип пропонованої роботи (концертний виступ, корпоративний виступ, участь в якості гостя), інші чинники, що впливають на кінцеву вартість виступу артиста або зірки естради.
Пародисти та двійники знаменитостей. Смішні пародії на зірок естради, відомих людей, політиків і акторів кіно доставлять Вам і Вашим гостям незабутнє задоволення. Особливим попитом на днях народженнях і ювілеях користується послуга підбору абсолютно ідентичного типажу двійника для іменинника. За допомогою цього жарту можна влаштувати масу веселих розиграшів!
Для молодої аудиторії можна запросити артистів-аніматорів. Вони зроблять Ваш банкет інтерактивним шоу, де кожен Ваш гість зможе прийняти участь у веселому дійстві.

Танцювальні колективи
Бальні і сучасні танці, акробатичний рок-н-рол, екзотичні композиції - будь-який з цих напрямів може органічно вписатися в програму торжества (весілля і навіть корпоративного святкування). Професійні танцівники допоможуть Вашим гостям розслабитися і віддатися музиці. Шоу-балет - яскраві композиції, побудовані на гнучкості людського тіла, на мелодиці і ритмі танцю, на ефектних образах і таємних фантазіях.

Артисти оригінального жанру
Оригінальний жанр - артистичні номери, що беруть свій початок з циркової арени. Клоуни, фокусники, великі (ростові) ляльки, акробати і дрессирувальники користуються популярністю не тільки серед дітей. Розігруючи нестандартні репризи і номери, проводячи ігри для дорослих, святкові конкурси, вони вносять в програму нотки невимушеної веселості.

Ростові ляльки
Подаруйте Вашому малюку зустріч з улюбленим героєм мультфільму або казки. На день народження Вашої дитини будуть запрошені відомі мультперсонажі. Артисти-аніматори в костюмах казкових героїв розважуть Вашого малюка і піднесуть подарунки. І, звичайно ж, подарують смачний солодкий торт! Таке свято Ваш малюк запам'ятає на все життя!
Організовуючи бізнес-захід, пам'ятайте: яку б серйозну мету не переслідувала Ваша подія, серйозна, не значить - нудна. Гості Вашої презентації повинні відчувати себе комфортно. Для розваги Ваших гостей замовте артистів-аніматорів в смішних костюмах. Артисти будуть веселити Ваших гостей, показувати фокуси! Створіть яскравий настрій Вашої презентації!

Стриптиз
Якщо Ви хочете зробити чоловіку оригінальний подарунок, що добре запамятається - замовте шоу-номер стриптизу. Такий подарунок точно не залишиться непоміченим! Вас чекають оригінальні сольні номери і цікаві дуетні композиції. Для Вас, милі пані - чоловічий стриптиз.
Ви можете замовити класичний стриптиз чи ексклюзивні номери - костюмований стриптиз.

Інше
Дружні шаржі, веселі конкурси, ролеві ігри, безпрограшні лотереї, сюрпризи для гостей. Боді-арт - одна з останніх тенденцій подіуму і шоу-бізнесу. У боді-арт предметом мистецтва є Ви самі. Талановиті художники малюють на вашому обличчі тонкі фігури - листя, квіти, зірки - або розписують Ваше тіло фантастичними картинками. Боді-арт зробить незабутньою новорічну вечірку компанії, викличе нестримну радість на дитячому дні народження.
Ще одна оригінальна розвага - сміх-фото. У перебігу вечора серед гостей працює "звичний" фотограф. Як і належить, він фотографує самі цікаві моменти Вашого свята, робить портрети гостей. А в кінці вечора Вашим гостям лунають на спомин ну дуже смішні фотки-карикатури! Просто в перебігу всього вечора працює фахівець, який за допомогою комп'ютера і спеціальних програм створює неповторні образи!
Запросіть одного чи кількох професійних барменів - вони продемострують унікальні номери з використанням акробатики, жонглювання і мистецтва створювати коктейлі.
Ці послуги надають:
Григорій і Антоніна
розміщення: м. Черкаси
послуги: Проведення та музичний супровід весілль, ювілеїв, випускних вечорів, корпоративних заходів та інших святкувань.
Олександр та Олена
розміщення: м. Черкаси
послуги: Проведення весілль, ювілеїв, випускних вечорів, корпоративних заходів та інших святкувань.
Якщо Ви теж надаєте подібні послуги, можете тут розмістити інформацію про себе.


[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Посміхніться

Двоє хлопців розмовляють.
- Знаєш, набридло сидіти на шиї у батьків.
- Підеш працювати?
- Та ні... Мабуть, поживу трохи у бабусі.

Реклама
Опитування
Весільний макіяж Ви:

зробите самі
зробите в салоні краси
зробить подруга
іншеРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 262
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 92 | користувачів сьогодні: 550 | переглянуто сторінок сьогодні: 15315 | всього сторінок переглянуто: 77192111
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.013 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.008 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.