Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Вовочка, сильно спізнившись, стоїть перед вчителькою:
- Що сталось?
- Hа мене напав озброєний бандит!
- О, Боже! І що він зробив?
- Відняв домашнє завдання...

Google рекомендує

Оформлення

Оформлення

Оформлення приміщення та транспорту

"Святковий" дизайн - один з необхідних елементів торжества. З його допомогою вдається підкреслити урочистість моменту, створити особливу, характерну для події атмосферу а в оформленні відчуватиметься шарм і вишуканість.. По-справжньому шикарний банкет вимагає шикарного оформлення. Спеціально запрошений фахівець з дизайну прикрасить місце проведення банкету.

Оформлення квітами
Створення квіткових композицій вважається одним із старих видів мистецтва. Складання букетів вимагає великої майстерності, відчуття кольору і стилю, тонкості сприйняття і знання "мови квітів". Володіючи цією якістю, сучасні флористи здатні створити композицію в будь-якому стилі від традиційного букета з троянд і орхідей до чарівної казки з синіх фіалок, білої азалії, рожевої гліцинії і віток самшиту...
Замовляючи послуги флориста (оформлення живими квітами), Ви насичуєте Ваше свято чарівливістю квітучих полів і запахами Весни. Ніжні і прекрасні композиції з живих кольорів, складені руками відмінних професіоналів-флористів, подарують Вам відчуття легкості і радості!
Фігури і логотипи з квітів. Останнім часом все більшою популярністю користується оригінальна послуга - складання різних фігур, написів і логотипів з живих квітів. Такі композиції дуже ефектні, тому, якщо Ви бажаєте здивувати Ваших гостей оригінальністю у втіленні ідей - це рішення для Вас!
Оформлення залу живими квітами виглядає розкішно, але із-за чималої вартості використовується тільки в найважливіших і помітніших місцях, і як доповнення до інших видів дизайну (наприклад оформленню повітряними кулями).

Конфетті та серпантин
Якщо Ви мрієте створити яскравий і феєричний захід - замовте конфетті і серпантин-машини на Ваше свято. У найурочистіший момент вечора, в повітря підніметься хмара різноколірних стрічок і блістерів!

Світлове оформлення
Світлове оформлення свята і особливо сцени дуже ефектний і доступний вид оформлення свята. У простому випадку це можуть бути декілька приладів дискотечного світла, на крупних же заходах виконуються цілі світлові симфонії під управлінням світлооператора з використанням комп'ютера.
Динамічні світильники керовані вбудованим мікрофоном, що дозволяє їм міняти колір, яскравість і напрям світлового проміння в такт музиці. Недороге, але ефектне рішення, часто використовуване на невеликих заходах.
Світлові гармати - світильники, що дозволяють зробити світловий акцент, виділити що-небудь або кого-небудь на сцені, артиста, що виходить, на сцену, або генерального директора під час виступу.
Зповнююче світло - стаціонарні світильники, що розміщуються на сцені і над нею, які дають світло різних кольорів і, як правило, керовані з пульта світлооператора.
Сканери, схожі на динамічні світильники, але світловим промінням в них керує світлооператор з допомогою комп'ютера. Вони дозволяють, разом із заповнюючим світлом, малювати динамічні світлові картини (зафарблювати сцену і стіни в різні кольори, розкидати по підлозі десятки і сотні світлових фігур,…).
Лазери здатні малювати різні зображення, від простих, геометричних фігур до будь-яких написів і зображень на сцені, стінах і навіть на хмарах. Розрізняються по кольоровості (моно і багато кольорові) і потужності. Від цього ж залежить їх ціна.
Великі екрани - використовуються як елемент оформлення сцени, для показу відео фрагментів, а також, відеотрансляції заходу у випадках, коли число глядачів перевищує декілька сотень людей. Екрани бувають проекційні, плазмові і світлодіодні (відмінність в якості зображення).

Піротехнічне оформлення
Фейєрверк, салют, пірошоу - кульмінація свята, яскрава фінальна крапка.. Як здорово, піднявши голову в темне небо, бачити як розпускаються, величезні дивовижні квіти, виникають розсипи рубінів і смарагдів, здіймаються до зірок стовпи іскристого вогнем пилу і падають вогненні водопади ... Фейерверк не набридає, на нього можна споглядати безкінченно довго... Професіонали ділять фейєрверки і фейерверочні вироби по висотності на три типи:
Наземні фейерверки - елементи розташовуються на твердій опорі: землі, стіні, даху... До цього класу відносяться, наприклад, фонтани, вогнепади, різні фігури...
Паркові фейєрверки мають висотність до 100 метрів і складаються з римських свічок і батарей салютів
Висотні фейєрверки працюють на висоті понад 100 метри. Це всілякі салютні вибухи
Також бувають фейєрверки для приміщень.
Ціна фейєрверку залежить від його:
- Висотності - пара пострілів висотностью 300 метрів за ціною зрівняється з непоганим наземно парковим фейєрверком
- Насиченості - одна і та ж кількість салютних виробів може відпрацювати, наприклад, за 3 і за 5 хвилин. У першому випадку фейєрверк буде насиченіший
- Тривалості - оптимальний час фейєрверку складає 5- 10 хвилин. 15 хвилин - для глядачів вже багато. Тривалість фейєрверків, що влаштовуються на міські і державні свята (типу Дня міста, Перемоги,...) - 7- 10 хвилин.

Повітряні кулі
Оформлення повітряними кулями - один з найпопулярніших напрямів сучасного "святкового" дизайну. Воно актуальне не тільки для дитячих свят і весільних торжеств, але і для презентацій, показів, ювілеїв, шоу - програм... Популярність повітряних куль пояснюється швидким і одночасно чудовим перетворенням місця, де проходить торжество (свято весілля). Якщо всі правила композиції дотримані, "повітряна фігура" - зірка, арка, серце, букет, гірлянда - чудово вписується в навколишній інтер'єр і стає невід'ємною частиною святкового дійства.
Значний плюс в оформленні залу повітряними кулями - низька ціна матеріалу (повітряних куль), від цього помірна ціна послуги. Наприклад - весільне оформлення свята повітряними кулями з гелієм, Вам обійдеться в 100 - 150 доларів. А складне панно з повітряних куль з логотипом компанії за 200 - 250 доларів.
Кулі бувають різні: від звичних, до дуже великих (діаметром до 4 м).
Повітряні кулі відмінно підходять для оформлення корпоративного свята. Дуже стильно і престижно виглядає святкове оформлення офіційних заходів та урочистих подій повітряними кулями, які витримані в кольорах фірм учасників, а при вході гостей зустрічає панно з їх логотипом.
Ніщо так не перетворює вигляд залу, як повітряні кулі. У весільному оформленні повітряними кулями особливо виділяються спеціально розроблені композиції у вигляді двох переплетених сердець або, наприклад, розкішних кулькових гірлянд.
Завдяки яскравості повітряних куль та можливості швидко оформлювати ними святкові заходи, їх досить часто використовують на презентаціях.
Що найважливіше при проведення промо акції? Створити подію, привернути увагу і інтерес людей. Декілька ідей: роздача кульок з нанесеним зображенням, випуск великої кулі з логотипом або транспарантом, випуск великої кількості звичайних куль, випуск літаючих композицій з повітряних куль, скидання безлічі повітряних куль в зал.
Велика повітряна куля - прекрасний засіб привернути увагу до вашої події, привітати ювіляра, або навіть освідчитися в коханні.
Останнім часом на святах дуже модно стало використовувати вибухаючу повітряну кулю. Уявіть собі - під час кульмінації свята (танець молодих, церемонія нагородження, розрізання торта), над головою гостей вибухає величезна повітряна куля півтора метри діаметром і з якої, кружляючись, падають на підлогу пелюстки троянд або конфетті...
На сьогоднішній день повітряні кулі - сама популярна послуга у області оформлення свята.

Декорації
Професійне оформлення створює святкову атмосферу, таку необхідну будь-якому, навіть найкрасивішому місцю. Особливу увагу потрібно приділити оформленню сцени, адже на неї протягом всього вечора будуть направлені погляди глядачів.
Розглянемо основні види оформлень:
Класичний театральний дизайн - дозволяє створити все, що завгодно від рицарського замку до міста далекого майбутнього, використовуючи плоскі, напів-об'ємні і повністю об'ємні елементи-декорації. Це вельми дороге задоволення, тому використовуються тільки на високо бюджетних заходах. Звичайно ж все обмежується (наприклад для ділових заходів) одним величезним банером святкової тематики з логотипом компанії, використовується як фон для сцени.
Надувні декорації або пневмо декорації: стаціонарні, що розкриваються в певний момент (гірлянди і дерева, що розпускаються великими квітами), динамічними ("аеромен", метелики). Можлива як оренда готових, так і виготовлення на замовлення різних об'ємних фігур: машин, будівель, пляшок.
Для святкування на природі можуть знадобитись тенти і мобільні сцени - без таких конструкцій, іноді, неможливий навіть простий захід.

Голуби, метелики
До місця проведення фуршета, за вашим бажанням, доставлять птахів в клітці. Можна влаштувати "голубиний фейєрверк" і випустити одночасно декілька десятків білих птахів, метеликів або пару сотень різноколірних кульок. На щастя!
До речі, голуби випускаються не тільки на весіллі: ювілей, випускний вечір, дитяче свято, відкриття, презентації, промоакції - ось неповний список заходів, в яких беруть участь голуби.

Актори оформлення
Актори оформлення виконують будь-які ролі - все залежить від стилю торжества (свята, весілля). Вони можуть розіграти сцену дуелі на балу, продемонструвати мистецтво "боді-арт" на презентації, стати безмовною вартою на прийомі або "зоряними" учасниками костюмованої шоу-програми.

Інше
Існує також бездіч інших засобів оформлення свята: це і пневмосалюти (хмара різноколірного паперу викидається стислим газом під стелю і поволі опадає), і генератори снігу, диму, мильних кульок.
Ці послуги надають:
Якщо Ви теж надаєте подібні послуги, можете тут розмістити інформацію про себе.


[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Посміхніться

– Тобі випадково ведмідь на вухо не наступав?
– Між іншим, у мене чудовий музичний слух.
– Та при чому тут слух – ти на вухо своє подивися…

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2858
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 80 | користувачів сьогодні: 552 | переглянуто сторінок сьогодні: 15602 | всього сторінок переглянуто: 77192398
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.013 сек. і 10 запитів до бази даних за 0.008 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.