Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Після походу в гості мати пиляє Вовочку:
- Мало того, що ти заснув у гостях, ти ще прокинувся, коли тітка Сима співала, і закричав:
"Так впустіть, нарешті, цю собаку!"

Google рекомендує
Секрети материнства

У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?


 В даний час батьки можуть самі вибирати, чи бути присутнім майбутньому тату на пологах чи ні. А спрадавна, коли приходив час народжувати, з будинку виганяли всіх чоловіків. У радянські часи татко стояв під вікнами і міг тільки передати дружині записку, а малюка вона показувала йому у вікно. Але час змінився, і тепер присутність батька при самих пологах не викликає якихось бурхливих емоцій. Зараз кожна пара вирішує сама.



«Народжувати разом» - це, звичайно, дуже заманливо. З одного боку, це величезна підтримка для жінки, з іншої - радість для чоловіка побачити перші хвилини життя свого малюка. Але у всьому цьому є і інша сторона. Пологи - це складний, болючий, але, безумовно, радісний процес. І останнє залежить від дуже багатьох чинників.

Головне - це повинно бути обопільне бажання. Якщо хто-небудь з батьків майбутнього малюка сумнівається, то краще обійти хоча б фізіологічний процес стороною, і залишити тата за дверима. Якщо ваш чоловік дуже емоційний, то йому буде важко психологічно все пережити і побачити. Але успіх залежить від психологічного настрою як чоловіка, так і жінки.

На жінку, в більшості випадків, присутність чоловіка при пологах робить позитивний вплив. Чоловік може допомогти, як морально - усілякими словами підтримки, може заспокоїти, так і фізично. Всім відомо, що зараз величезна кількість курсів, які готують майбутніх батьків. Там чоловіків навчають, як зробити масаж, які точки необхідно масажувати, щоб хоч якось полегшити процес пологів дружині. А також готують психологічно.

Із цього приводу існує думка, що пологи - це перше, що батьки спільно роблять для своєї дитини. Потрапляючи до рук батька відразу, дитина відчуває тепло і енергетику рідної людини. Звичайно, цю функцію може виконати і мама, але після пологів - сил залишається не дуже багато!

З іншого боку, поведінка чоловіка може бути навіть непередбачуваною. Може, рішення - бути разом з дружиною при пологах - було не зовсім усвідомленим? Поговоріть з чоловіком, переконаєтеся, чи хоче він бути присутнім при пологах. У жодному випадку не можна прохати і примушувати. І якщо майбутній тато згоден, то краще домовитися, що, якщо йому раптом стане неприємно або страшно, то він може вийти, і ви зрозумієте його, і не засуджуватимете згодом.

Трапляється, що чоловіки падають в непритомність, їм стає погано, або ще гірше - чоловіки, щоб нічого не пропустити, ненавмисно, звичайно, починають заважати лікарям і акушерам. Що це означає для жінки? У такий момент вона переживає за майбутнього малюка, за себе, а побачивши, як страждає, мучиться і неадекватно поводиться чоловік, ще і за нього! Таким чином, хвилювання вона відчуває в потрійному розмірі.

Ще присутність чоловіка примушує жінок на підсвідомому рівні поводитися як беззахисні маленькі дівчатка, а коли немає поряд сильної половини, то його функцію жінка бере на себе - збирається і все мужньо терпить. Адже від її зібраності і настрою залежить, як закінчаться пологи!

Дуже часто в тому, що чоловіки поводяться неадекватно, винні, як не дивно, самі жінки. Майбутні мами думають, що чоловік побачить щось жахливе. Тим самим ми відразу настроюємо себе і коханого на негатив. Незрозуміло тільки, як таїнство народження нового, найріднішого чоловічка, може бути жахливим? І знову все залежить від жінки. Якщо вона свідомо підійшла до пологів, відноситься до них як до якогось дива, якщо має уявлення, як поводитися, то все повинно пройти добре. Я знаю дуже багато прикладів присутності тат при пологах. І більшість тих батьків, хто «народжує» разом з дружиною, з якоюсь особливою ніжністю відносяться до малюка, а сім'ї стали ще міцнішими, з'явилася якась незвичайна духовна близькість.

Правда, існує якась статистика, що показує, що деякі татусі, присутні на пологах, після бояться доторкатися до дружини. У деяких це проходить швидко, у деяких довго, а для деяких це взагалі непомітно. Просто потрібно дійсно готуватися до цього процесу, тоді все буде добре.

Хочу сказати про те, що, окрім підтримки, у тата є своя особлива роль в пологовому будинку. Адже він може контролювати дії лікарів. У пологових будинках медики рідко коментують свої дії, і потім мама не знає, що їй кололи, що робили. А чинити опір практично неможливо - не до цього! Зате тато все бачить, і навіть так: деякі дії лікаря вимагають його дозволи, згідно Конституції.

Звичайно, не можна сказати однозначно, добре це або погано. У кожної пари все індивідуально. Наприклад, старше покоління і люті супротивники сумісних пологів вважають, що чоловіка у жодному випадку не можна допускати до народжуючої дружини. Причини називають такі: чоловікові стане зле, чоловік може втратити сексуальний інтерес до дружини, чоловік заважатиме, процес появи дитини повинен залишитися для чоловіка таємницею, чоловік не повинен бачити дружину в не дуже естетичному вигляді. Але все цей можна спростувати і привести приклади, коли це допомагає і зближує. Але і та, і інша думка має право на існування.

Але, скільки б думок і порад не існувало, рішення приймати майбутнім батькам. Говорять, що у вагітних жінок інтуїція найбільш розвинена, так що слухайте себе, свого малюка і тата! Успіхів вам!
http://shkolazhizni.ru

Переклад: http://buket.ck.ua

Дата публікації: 18.05.2007
Прочитано: 10407 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
Коли діти брешуть, батьки плачутьКоли діти брешуть, батьки плачуть
[ Назад | Початок | Наверх ]
Коментарі

MaryKo
Дата: 10.06.2007 | Коментар: 1
MaryKoОчень познавательная и интересная статья.
Надеюсь, что она поможет многим принять правильное для них и будущих малышей решение :)

The footprints on the sands of time are not made by sitting down.
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Пам'ятайте! Випадково залишений у колі друзів мобільний автоматично стає безлімітним.

Реклама
Опитування
Де Ви постійно проживаєте?

Черкаси (ПЗР)
Черкаси (центр)
Черкаси (хімселище)
Черкаси (район Д, Сєдова, 700-річчя, річпорт)
Черкаси (митниця)
Черкаси (інші райони)
Черкаський район
Умань та район
Сміла та район
Інші райони області
Київ та область



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 382
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 73 | користувачів сьогодні: 805 | переглянуто сторінок сьогодні: 4384 | всього сторінок переглянуто: 106256270




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 21 запитів до бази даних за 0.035 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.