Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Контрольний тест для визначення кількості випитого програмістом (говорити треба швидко):
– Усі файли кожного підкаталогу даного каталогу копіюються у відповідний підкаталог того каталогу, куди копіюється даний каталог.

Google рекомендує

Загальні правила порталу

Загальні правила порталу
Загальні правила порталу "Букет"

1. Наш портал відкритий для відвідування всіма бажаючими. Для того, щоб використовувати послуги сайту в повному об'ємі, Вам необхідно зареєструватися.

2. Користувачем порталу може стати будь-яка людина, що згодилася дотримуватись даних правил.

3. Кожен учасник спілкування має право на конфіденційність інформації про себе. Тому забороняєтся обговорювати фінансові, сімейні і інші інтереси учасників без дозволу на це самого учасника.

4. Звертання на сайті відбувається на "ти" або "Ви". Звертання на "ти" не є неповагою або недружнім знаком по відношенню до співрозмовника.

5. Наш портал - постмодеруємий. Інформація, розміщена на сайті, заздалегідь не переглядається і не редагується, але адміністрація і модератори залишають за собою право зробити це пізніше.

6. Всі повідомлення відображають тільки думки їх авторів.

7. За порядком на порталі стежать модератори. Вони мають право редагувати, видаляти повідомлення і закривати теми в контрольованих ними розділах.

8. Перед створенням нової теми на форумі, рекомендується скористатися пошуком. Можливо питання, яке Ви хочете задати, вже обговорювався. Якщо Ви розв'язали проблему своїми силами, будь ласка, напишіть про це, зі вказівкою того, як Ви це зробили. Якщо хочете закрити свою тему або повідомлення, повідомте про це модератора.

9. Створюйте нові теми тільки у відповідних розділах. Якщо тема не підходить ні під один з розділів або Ви сумніваєтеся в правильності свого вибору - запитайте у модератора

10. Перед тим, як відправляти повідомлення або використовувати послуги порталу, Ви зобов'язані уважно ознайомитися із загальними правилами, а також правилами розділу.

11. У разі грубих порушень правил, адміністратор залишає за собою право виключити користувача з сайту без попереджень. Повторна реєстрація користувача у випадках видалення виключена.

12. Адміністратор залишає за собою право змінювати дані правила без попереднього повідомлення. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації.

13. Вся інформація і посилання представлені виключно в освітніх цілях і призначені тільки для задоволення цікавості відвідувачів.

14. Ви зобов'язуєтеся не застосовувати одержану інформацію в цілях, заборонених КК України та нормами міжнародного права.

15. Автори даного сайту не несуть відповідальності за можливі наслідки використовування інформації і посилань.

16. Якщо Ви не згодні з вищезгаданими вимогами, у такому разі Ви повинні негайно покинути наш сайт.

На сайті заборонено

1. Порушувати тематику форумів та розділів.

2. Створювати теми, які недавно вже обговорювалися на цьому форумі.

3. Створювати одну і ту ж тему в декількох розділах.

4. Створювати теми з малозмістовними назвами.

5. Використовувати ненормативну лексику, грубі вирази по відношенню до співрозмовника, ображати національні або релігійні почуття співрозмовників.

6. Розміщувати рекламу без дозволу адміністратора. Рекламою також вважається посилання на рекламований сайт, з адресою або без, або домашню сторінку в підписі.

7. Виставляти кряки, серійні номери до програм або вже зламані програми. Також заборонено залишати посилання на них.

8. Писати повідомлення, які не несуть корисної інформації (флудити, офтопити) в тематичних розділах.

9. Систематично вживати завідомо спотворені слова та "завуальовані" нецензурні вирази ("медвед", "превед", "кросавчег" і т.п.). Рішення про наявність чи відсутність порушення цього пункту приймає модератор. Зловживати засобами виділення тексту (великі букви, колір, жирний шрифт і т.д.)

10. Обговорювати і засуджувати дії модераторів і адміністрації, це можливо тільки в особистому листуванні або в скарзі, направленій адміністрації порталу.

Рекомендації щодо створення нових тем на форумі

1. У заголовку бажано стисло висловити суть справи, в самому повідомленні дати докладний опис проблеми або повідомлення.

2. У випадку технічного питання, для спрощення його розуміння, необхідно детально описати тип, модель апаратури чи конфігурацію комп'ютера, що вже зроблено і що конкретно треба вирішити, тобто якої відповіді Ви чекаєте на форумі.

3. У повідомленнях дозволяється залишати посилання на матеріали або на сторінки тільки по темі яка обговорюється.

4. Необхідно перевіряти грамотність вашого повідомлення - граматичні і синтаксичні помилки заважають розумінню суті питання і дратують учасників обговорення.

5. Не вставляйте в повідомлення форуму малюнок шириною більш 500px і розміром більш 50KB. Такі малюнки можна вказувати у вигляді посилання.

6. Не зловживайте тегом [Quote] - цитата, при використовуванні цитат не забувайте видаляти зайве, залишаючи тільки суть.

7. Основна мова порталу українська, допускаються публікації російською. Також допускається використання інших мов, якими володіє модератор даного розділу, але тільки зі згоди цього модератора. Користуйтеся кнопкою "Трансліт".

А також

1. Дані правила діють у всіх розділах і форумах порталу. Якщо у Вас виникли які-небудь проблеми з сайтом, зв'яжіться з адміністрацією проекту.

2. Якщо учасник не згоден з думкою модератора, він може направити свій протест модератору приватним повідомленням або по електронній пошті.

3. Якщо відповідь модератора Вас не задовольнила або була, на вашу думку, не справедливою, то остаточною інстанцією є адміністратор порталу.[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Посміхніться

На уроці закону божого священик говорить дітям:
- Зараз я розповім вам, як з'явилася перша людина.
- Панотець, - говорить Гриць, - я б краще послухав, як з'явилася третя людина!

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 110 | користувачів сьогодні: 767 | переглянуто сторінок сьогодні: 19138 | всього сторінок переглянуто: 72427625
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.015 сек. і 10 запитів до бази даних за 0.010 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.